Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ninja 250R
    MERHABA ARKADASLAR
    2009 NINJA 250R İLE BENDE ARANIZDAYIM ARTIK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ZxPanic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Herkze Merhaba ^^
    Ninja 250R motorumun lastiklerini değiştirmeyi düşünüyorum.Hangi markanın hangi moedelini önerirsiniz?Fazla uçuk fiyatlara kaçmadan ) Bursa'da yaşayan varsa nerden alabilirim ve beraberinde takacak bi usta gerek ...

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Michelin pilot street tavsiye ediliyor genelde. 100-130 için. Ben pilot sporty kullanmıştım biraz eski bir lastikti (2senelik) belki ondandır ama bana biraz sert gelmişti kayma vs yapıyordu. Ben de bursadayim ama balans yapabilen iyi bi yer arıyorum yeni lastik için bulursanız bana da söyler misiniz?

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Selam beyler bu gün saat 2gibi canım çok sıkıldı çıkayım 15-20km yapayım dedim nereye gidecegimi bilmiyordum Çatalca yapar dönerim dedim b.cekmeceye kadar gittim sonra vazgeçtim Çorlu yaptım geldim toplamda 186km yaptım niyetli olmasam heralde Çanakkale yapar dönerdim

Safety First ve ZxPanic bunu beğendiler.

cumartesiols - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fiddle II & ninja 250r
    3 haftalık ninja sahib olaraktan selamlar...

Bu 3 hafta içerisinde 1700 km yaptım ve alete bayıldım (ist-bursa / ist-izmir)

İkinci el aldım ve aldığım arkadaştan kullanıcı kılavuzu vs. gibi şeyleri alamadım (kendisi de bilmiyormuş). Bana bir kullanma kılavuzu lazımdır. Nasıl tedarik ederim. İnternet ortamında baktıklarım genelde aynı değiller. 2013 model benimki, bulduklarım ise 2008 diyor hep. Türkçesi olursa ayrı bir makbule geçer

Birde ön camı double bubble yapmak istiyorum izmir dönüşü yediğim rüzgardan ötürü. Ne önerirsiniz(puig ve zero gravity harici çünkü 300 küsür lira vermek istemiyorum.)? sahibinden ve benzeri yerlerde 120 tlye buldum. sorun çıkarır mı? Şimdiden teşekkürler.

bir resim ile kapatalım

Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Kullanma kılavuzu 2008-2013 aynıdır farketmez Türkçesi'de yoktur

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:18 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:53 ----------

Arkadaşlar satmaktan vazgeçmişdim tekrar yayına koyduk ek olarak km 20bin oldu bakımları yapıldı ngk iridyum buji orjinal yağ filtresi va iphone yağ konuldu
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...12463977/detay
    cumartesiols bunu beğendi.

Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Merhaba arkadaşlar ben cb125e kullanıyorum ancak 6 bin km yaptım artık motorumu yükseltmek istiyorum ama boyum 191 kilo 85 ninja düşünüyorum ama çekiniyorum bir yandan sizce sorun olur mu? bu boy ile kullanmam sakıncalı mıdır?

Motosikleti
    2teker
    1.91 boya(maşallah)250cc'lerin hepsi ufak kalır enduro kurtarır bul bir 250r otur ustüne bak
    Panashira bunu beğendi.

Panashira - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1.91 boya(maşallah)250cc'lerin hepsi ufak kalır enduro kurtarır bul bir 250r otur ustüne bak
    :( ama ben 250cc racing özellikle ninja cok istiyorum.. gerçekten olmaz mı? :( yoksa hyosung almak zorunda kalacağım..

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Panashira adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( ama ben 250cc racing özellikle ninja cok istiyorum.. gerçekten olmaz mı? :( yoksa hyosung almak zorunda kalacağım..
    hocam hyo ninjaya göre biraz daha iri en sağlıklısı senin için üzerine oturman mümkünse kullanman
    Panashira bunu beğendi.
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    2teker
    Aga Allasen bu trafiğe sokma dedi beni şimdi gel biraz sahil havası alalım yol açılsın gideriz dedi bende kıramadım keratayi

Mardin İl Temsilcisi CompanERROR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X TREME MAX 2014 - Pulsar 200NS 2014
    arkadaşlar 2008 model 250r 32bindeki motorun ederi kaç olur krenajlar boyalı ?

chet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2013
    Selam beyler satışa geldik :p http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-kawasaki-masrafsiz-ninja-250r-210581843/detay/

Motosikleti
    2teker
    https://youtu.be/TIyZFIFB6f0" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">
    NEREDE BU NİNJALAR HEYY

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

https://youtu.be/TIyZFIFB6f0

Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5000 km 150 cc ve çinli 250 cc tecrübemden sonra gerçek bir 250 lik almak istiyorum. Adres tabiki Japon
    Bu motor için neredeyse anlaştık gibi siz ne dersiniz? İkinci elde ninja 250 alırken neye dikkat etmeliyim. Fiyat ve motor için ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı bekliyorum.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4511446/detay/

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı anotherbrick adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar yaklaşık 5000 km 150 cc ve çinli 250 cc tecrübemden sonra gerçek bir 250 lik almak istiyorum. Adres tabiki Japon
    Bu motor için neredeyse anlaştık gibi siz ne dersiniz? İkinci elde ninja 250 alırken neye dikkat etmeliyim. Fiyat ve motor için ne düşünüyorsunuz? Cevaplarınızı bekliyorum.

Hocam öncelikle kazasız belasız sürüşler.

Motosiklet Adana'da siz Samsun'da gözüküyorsunuz. Lojistik kısmını hallettiniz sanırım.

Ninja 250 r kullanan ( forumdaki tek aktif kişi) size yardımcı olur görürse yorumlarıyla.

Ben motoru genel olarak beğendim. 2008- 2009 model olup düşük km. gözüken sözde temiz motosikletlere aldanmayınız.

Karenajlardaki rengin canlılığından bile 13 model olduğu belli. Küçük bir yatması olayını sordunuz mu ? Neresinde boya varmış ? Gidon bir darbe almış mı ?

Fiyat olarak Ninja 250 r şöyle bir dezavantajı var. Daha önce de bahsedildi. Bu motosiklet artık eski kasa olarak anılıyor zira sıfırı artık üretilmiyor. r25'in olmadığı dönemlerde cbr 250 yerine tercih etmek için çok neden vardı. Çift silindir, uzun devir aralığı ve Kawasaki olması.Ama şimdi piyasada çok ciddi bir alternatifi var. r25. Diğer Japonlara kıyasla (r25 ve cbr250) parça maliyeti hakikaten gereksiz pahalı. r25 sol grenaj 260 TL, Ninja 250 r 600 TL üstü sanırım (hatam varsa düzeltin.)

Amacım sizi Ninja 250 r almaktan vazgeçirmek değil. Tam tersine alıp memnun kalacağınızdan eminim. Sadece piyasaya yeni girdiği halde bu kadar tutulan bir r25 14- 15 bin bandında alınabilirken, sahibinden.com'da ikinci, üçüncü el için 11-12bin fiyat bandında alıcısının zor olacağını söylemek istiyorum.

Adamlar 12.500 hatta 13.500 yazmış askerlik nedeniyle acil diyor. İlan 2 senedir sahibinden.com'da duruyor. Ne oldu askerlik yalan mı oldu ? 2013 yılındaki Euro kuru ve ürünün fiyatı bu kadar ortadayken kendi malına bulunmaz hint kumaşu muamelesi yapan adamlara bayılıyorum.

Uzun lafın kısası bana göre çok temiz de olsa Ninja 250 r'ın fiyat aralığı 10-11 arasındadır. Bu motosiklet de pekala alınabilir, bakımları konusunda emin olunduktan sonra.
    Karalı ve anotherbrick bunu beğendiler.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

Motosikleti
    2teker

temiz kullanılmış bir ninja250r'da bir sıkıntı olması zor tramer kaydı olmamasına bakma kaza yapıp kendi yaptırır tramerde gozukmez işi bile birine göster en iyisi fiyatı'da güzel temizse kaçırma benimki bulunmaz hint kumaşı ondan pahalı bu arada benim motorda satılık;)
    yalnız hocam motoru 11bine alırsın daha sonra bakım masrafları çıkar bilmem ne minimum bin liralık olursun sonra ederi 11bindi dersin alirsin sonra 12500e gelir motor benden soylemesi
    Sokollu ve anotherbrick bunu beğendiler.

Karalı'nın söylediği çok doğru, mesela zincir durumuna, dişli durumuna dikkat edin. İdare edemeyecek kadarsa bir sonraki bakımda komple değişmeniz gerekir .

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:50 ----------

Karalı motorunu almak isteyen adamlara özel sınav yapıyor geçersen al

Motosikleti
    2teker
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karalı'nın söylediği çok doğru, mesela zincir durumuna, dişli durumuna dikkat edin. İdare edemeyecek kadarsa bir sonraki bakımda komple değişmeniz gerekir .
    evet zincir dişli önemli ancak göz ile bakmayla anlaşılmiyor mesela benim eski zinciri gören yenimi taktırdın diyordu resimde görüldüğü gibi

ancak bitikti
    ferhat ben sana satacağım
    Sokollu bunu beğendi.

Kardeş bence bu Ninjalar 10bin'den fazla etmez

------------------------

Kısmet Serdal abi Bizim makine satılır da elimde para kalırsa o işi bigün şeyaparız
    Karalı bunu beğendi.
    --------------------------------------

Bende sığar iki cihân ben bu cihâna sığmazam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler