Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pulsar 200ns
    arkadaslar merhaba, ybr 125 kulanıcısıyım 25 bın tecrubem var, 250 cc ye gecmek ıstıyorum nınja 250r hosuma gıdıyor fakat yakından gorme ımkanım olmadı, vakıt bulup bayılerede bakamadım,nınja 250r bıraz kucuk dıyorlar boyum 1.85 kılo 100 motor bana uyarmı, bu ebatlarda olupta kullanan arkadaslar varsa yardımcı olabılırmı saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Ninja250r hyo250 hariç hepsinden kalıplıdır r25 dahil

Motosikleti
    2teker
    Selam depoyu sökmeden buji'leri değiştirmenin imkanı varmı?

ibooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fazer 8
    Alıntı murat koksal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaslar merhaba, ybr 125 kulanıcısıyım 25 bın tecrubem var, 250 cc ye gecmek ıstıyorum nınja 250r hosuma gıdıyor fakat yakından gorme ımkanım olmadı, vakıt bulup bayılerede bakamadım,nınja 250r bıraz kucuk dıyorlar boyum 1.85 kılo 100 motor bana uyarmı, bu ebatlarda olupta kullanan arkadaslar varsa yardımcı olabılırmı saygılar.
    Ninja 250R artık Türkiye'de satışı yapılmayan, çift silindirli versiyondur.
    Ninja 250SL ise yeni çıkan tek silindirli versiyon.
    Siz Ninja 250SL ile karıştırmışsınız. Kalıp olak biraz daha küçük olduğu doğrudur.
    Bu konuyu inceleyebilirsiniz.

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    3 lira vergi ödedim arkadaşlar :D satıcı 60 dolar olarak yazmış ücretini helal olsun diyoruz 700 liraya miv egsoz sahibi oldum :D

Motosikleti
    2teker
    Egzoz düşünenler benim egzozun sesini dinlemelerini tavsiye ederim paranıza yazık

Motosikleti
    ybr125-fazer 600-ninja 250r-sv650a
    Bugün mivv egsozumu taktırdım bujileri iridyum la değiştirip depoyu fulledim (65 TL)250 km gazladım daha ışık yanmadı

Ben tüketimin artıp performansın düşmesini beklemiştim yakıt beynindeki olası karışıklıktan dolayı egsoz değiştirdigim için ama perfomans arttı gibi geldi( sesin büyüsüne kapıldıgım için de kanmış olabilirim) arka teker de kaç hp pazartesi ölctürücem
    Not: Db killer sökmedim ayrıca K n hava filtresi var belki orjinal hava filtresi farklı şartlarda farklı sonuçlar alınabilir..

egsoz düşünen arkadaşlara duyrulur. Parçaların hepsini e bay den aldım meraklı arkadaslara atabilirim link..
    Safety First bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Egzozun videosunu beklerük

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Alıntı esefcom adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün mivv egsozumu taktırdım bujileri iridyum la değiştirip depoyu fulledim (65 TL)250 km gazladım daha ışık yanmadı

Ben tüketimin artıp performansın düşmesini beklemiştim yakıt beynindeki olası karışıklıktan dolayı egsoz değiştirdigim için ama perfomans arttı gibi geldi( sesin büyüsüne kapıldıgım için de kanmış olabilirim) arka teker de kaç hp pazartesi ölctürücem
    Not: Db killer sökmedim ayrıca K n hava filtresi var belki orjinal hava filtresi farklı şartlarda farklı sonuçlar alınabilir..

egsoz düşünen arkadaşlara duyrulur. Parçaların hepsini e bay den aldım meraklı arkadaslara atabilirim link..
    Hayırlı olsun hava filtresini de açtığınız için performansın pek düşeceğini sanmıyorum ama yakıt biraz artabilir yeni değerleri bekliyoruz Filtre ile bujiyi de ebay'den mi aldınız?
    Ahmet
    Honda CBR125 (5500 km)
    Yamaha YZF R25 (15000 km)

Motosikleti
    2teker
    Açık hava filtreleri zararlı beyler orjinalden şaşmayın yazık motorunuza

Motosikleti
    2teker

yeni egzozum
    Safety First bunu beğendi.

Safety First - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25
    Hayırlı olsun
    Slip-on mudur? Marka, fiyat, nerden aldınız, montajı nasıl oldu, kesme biçme ihtiyacı oldu mu biraz bilgilendirebilir misiniz?
    Karalı bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    Teşekkürederim. bundan öncede egzoz yaptırmıştım kötü bir tecrübeydi.kesme biçme yok orj egzoz çıkıyor argon kaynakla ara boru yapılıp kelepçe ile bağlanıyor sanayide yaptırdım sanayide olduna bakma çoğu yarışcılar orda yaptırıyor sesine gelince çoğu marka egzozdan iyi fiyatıda uygun en kısa zammanda videosunu yapar yüklerim

Motosikleti
    2teker
    selam beyler depo sökülmeden buji değişimi yapılabilirmi diye sormuştum evet depo sökülmeden olmuyormuş onbin bakımında bujilerimi değiştirmeyen ama benden değişti diye parasını alan kawasaki servisi mekanik motor beşir ustanın kulaklarını bol bol çınlattım aynı zamanda benden gold arka balata parası alıp brenta taktı bu balata'da iyidir diye ses etmedim ama bir zaman somra diskimde çizikler görmeye başlayınca başka yerde ebc ile değiştirdik ey usta ben senle pazarlık bile yapmadım kaç para istediysen verdim eee biz sana bir daha gelirmiyiz ben şerefimden birşey kaybetmedim ya sen...neyse yazmasam olmazdı haberiniz olsun beyler

Sokollu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam beyler depo sökülmeden buji değişimi yapılabilirmi diye sormuştum evet depo sökülmeden olmuyormuş onbin bakımında bujilerimi değiştirmeyen ama benden değişti diye parasını alan kawasaki servisi mekanik motor beşir ustanın kulaklarını bol bol çınlattım aynı zamanda benden gold arka balata parası alıp brenta taktı bu balata'da iyidir diye ses etmedim ama bir zaman somra diskimde çizikler görmeye başlayınca başka yerde ebc ile değiştirdik ey usta ben senle pazarlık bile yapmadım kaç para istediysen verdim eee biz sana bir daha gelirmiyiz ben şerefimden birşey kaybetmedim ya sen...neyse yazmasam olmazdı haberiniz olsun beyler
    Egsoz videosunu bekleriz.

Beşir Usta'yı daha önce forumda bir kaç kişiye önerdiğini hatırlıyorum. Büyük çakallık (kötü anlamda) yapmış. Gold balata parası alıp (en az 150 TL diye tahmin ediyorum), 20 TL'lik Brenta takmasına nasıl müsade ettin abi ?

Sırf bu yüzden uzun süredir servise gitmiyorum, kafam rahat.

Bir gün zengin olursam Zmoto'yu ve servislerini komple satın alacağım.
    Mitoqondri bunu beğendi.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Beşir bana da bakım için 315 dedi. Bujiler benden dedim. Hmm peki o zaman sana yüzde 10da indirim yapıyım 275e anlaşalım demişti. Sessizce telefonu kapattım ve araamdım bir daha.

Mitoqondri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Sokollu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egsoz videosunu bekleriz.

Beşir Usta'yı daha önce forumda bir kaç kişiye önerdiğini hatırlıyorum. Büyük çakallık (kötü anlamda) yapmış. Gold balata parası alıp (en az 150 TL diye tahmin ediyorum), 20 TL'lik Brenta takmasına nasıl müsade ettin abi ?

Sırf bu yüzden uzun süredir servise gitmiyorum, kafam rahat.

Bir gün zengin olursam Zmoto'yu ve servislerini komple satın alacağım.
    Ferhat %50 hissesine ortak olurum.. İşçilikte ve parçada indirim yapıp, yedek parça sorununu çözersek Kawasaki yok satar Türkiye'de.. Evet dersen sözleşmeyi mail atayım..

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:39 ----------

Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beşir bana da bakım için 315 dedi. Bujiler benden dedim. Hmm peki o zaman sana yüzde 10da indirim yapıyım 275e anlaşalım demişti. Sessizce telefonu kapattım ve araamdım bir daha.
    Arabanın 115.000 bakımını 250 tl'ye hallettim.. Hemde yetkili serviste.. 4 litre yağ ve filtreler dahil.. Adamlar nasıl bu kadar fiyat verebiliyor anlamsız doğrusu..

Motosikleti
    2teker
    Valla ferat'cım artık tavsiye yok ustalığı iyi ama işte adamlık ayrı bişe.
    Volkan beni biliyosun huyum kurusun adam sandık

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:42 ----------

kardeşler otoban hazırlığı

Sokollu bunu beğendi.

Motosikleti
    2teker
    http://youtu.be/fxxzbC3tYDw" width=320 height=288 type=application/x-mplayer2 controller="true" loop="0" transparentstart="1" autostart="false">[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 03:06 ----------

fiyat performans olarak idare eder
    ibooo bunu beğendi.

manofsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-25
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...17219095/detay
    Arkadaşlar tanıyan gören geçmişini bilen varsa bana ulaşabilir mi? belki sahibi de buradadır,ben almayı düşünüyorum...

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:41 ----------

Yok mu kimse

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler