Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    nosmangtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Duke 200
    berqu egsozundan memnunmusun fotograf koyabilirsen çok iyi olur bende almayı düşünüyorumda önerirmisin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ekmek çıktııııııııııııı 250cc kıyaslama videosu gelmiş (kullanıcı yorumları) ninjanın frenleri beklediklerinden zayıf çıkmış.. inandırıcı gelmedi onun dışında yorumlar makul, sizin takıldığınız bişey var mı videoda?
    Ninja

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Takıldıgım sey zavallı eski motorum oldu
    ibopaşa bunu beğendi.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Takıldıgım sey zavallı eski motorum oldu
    Valla az önce izledim videoyu dedim bu dreamkiler ın ninjası :D :D
    dreamkiller bunu beğendi.

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    nosmangtr: valla dedıgım aşağıda dedıgım gıbı sadce 100 km kullandım guzel sımdılık memnunum pazar gunu yapılcak gezıye katılacagım sesını duymak kendısını gormek ıstersenız canlı olarak buyrun gelın hem bu vesıleyle tanısmıs muhabbet etmıste oluruz

orhanyor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ekmek çıktııııııııııııı 250cc kıyaslama videosu gelmiş (kullanıcı yorumları) ninjanın frenleri beklediklerinden zayıf çıkmış.. inandırıcı gelmedi onun dışında yorumlar makul, sizin takıldığınız bişey var mı videoda?
    ninja hakkindaki yaptiklari ve katildigim tek yorum gostergeleri oldu :D en azindan digital bir hiz gostergesi olsa bu yorumlardan siyrilirdi ktm ye defalarca en pahali motor dediler ama neden anlamadim. fiyati zaten 5000 euro ninja 250 ile ayni fiyat..
    sedici bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Alıntı orhanyor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja hakkindaki yaptiklari ve katildigim tek yorum gostergeleri oldu :D en azindan digital bir hiz gostergesi olsa bu yorumlardan siyrilirdi ktm ye defalarca en pahali motor dediler ama neden anlamadim. fiyati zaten 5000 euro ninja 250 ile ayni fiyat..
    En pahalı motor çünkü o kadar eksiğine rağmen hala ninja ile aynı fiyat az malzeme/çok para oranlamasında en pahalı motor
    orhanyor, semihss, sedici ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    Ninja 250
    herkese merhaba,2011 model ninjam ile uzun zamandır takip ediyordum forumu, sizin fikrinizi almak istediğim bir konu var, son zamanlarda farkettiğim birşey, 6.vitesde ortalama 95 100 km/h ile giderken,devir 8.5 8.7 ve bazen 9 bin devirlere kadar çıkıyor,bu önceden yoktu önceden 8 bin devirde gidiyordum, motoru 12bin kmdir kullanıyorum,acemilik aşamasını atlattım sayılır,acaba beyine mi birşey oldu desem,ozaman da tümden çıldırması lazım,aklıma birşey gelmedi yorumlarınızı bekliyorum.

Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Ateşleme veya enjeksiyonla alakalı bir durum olabilir mi bilemedim??? Yada göstergeyle alakalı bir sorun olabilir.. Daha önce konuşulmuştu buna benzer bir problem ama nerede konusuldu hatırlayamadım...

enreka_tr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250 Olucak İnş :)
    http://www.izlesene.com/video/250cc-karsilastirma/6905938
    merhabalar arkadaşlar gördünüz mü videoyu arkadaş burda mı?

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı dreamkiller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En pahalı motor çünkü o kadar eksiğine rağmen hala ninja ile aynı fiyat az malzeme/çok para oranlamasında en pahalı motor
    gece gece amma guldum.. allahta seni guldursun kardesim
    dreamkiller bunu beğendi.

Motosikleti
    Ninja 250R
    Alıntı berqu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/yedek...lassifiedTitle
    bu egzozu aldım ve bu gun taktırdım hıcte fena degıl bı akrepe yada yoşiye o kadar para vermeye degmez bence tabı yanlıs anlasılmasın onların kadar da olamaz baglantıyıda bayrampasada uzun arayışlar sonunda ısının ehlı bı egzozcu buldum özel ara boru yaptı bagladı teslım ettı memnunum tavsıye ederım =)
    benim motorda önceki sahibinden kalma devil egzoz var. sesinden çok memnunum. en kısa sürede bi video çekip dinleteyim size..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

arkadaşlar jantlarımı boyatmayı dusunuyorum. ne renk gider sizce? (motor yeşil) benim aklımda yeşil zx6r larda gördüğüm altın sarısı var ama başka fikirlere de açıgım..

dunc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 depoyla gidilecek 300kilometreye ulaşabilmek için motoru neredeyse rodajdaymış gibi kullanmaya özen gösterdim, yine 220 kilometrede ışık yandı. Çok merak ediyorum bu normal midir, eksoz bu kadar fark ettirir mi yoksa motorda mı bir sorun var.

berqu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    Alıntı alp59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorda önceki sahibinden kalma devil egzoz var. sesinden çok memnunum. en kısa sürede bi video çekip dinleteyim size..

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:36 ----------

arkadaşlar jantlarımı boyatmayı dusunuyorum. ne renk gider sizce? (motor yeşil) benim aklımda yeşil zx6r larda gördüğüm altın sarısı var ama başka fikirlere de açıgım..
    jantları boyattıgın takdırde dıger manet olsun vıda setı olsun bunlar gıbı gorsel yerlerı de aynı renk yaparsan ancak guzel goruntu alırsın sadce jantları boyatıcaksan şahsı fıkrım hoş olmaz bence tek kalır yanı bu arada pazar gunu bende fotoları cekıp vıdeoda eklemege calısacagım
    Cadde34 Motosiklet Tutkunları
    Cadde34MT

Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1 depoyla gidilecek 300kilometreye ulaşabilmek için motoru neredeyse rodajdaymış gibi kullanmaya özen gösterdim, yine 220 kilometrede ışık yandı. Çok merak ediyorum bu normal midir, eksoz bu kadar fark ettirir mi yoksa motorda mı bir sorun var.
    ninja diğer 250liklerden biraz daha fazla yakıyor ama sizin hesabınıza göre kmde 36 kr yakmış. normalde 20 25 kr arasıda ama eksozun kmde 10 kr arttıracak kadar bir etkisi olduğunu zannetmiyorum.

Motosikleti
    Ninja 250R
    Alıntı John Abruzzi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ninja diğer 250liklerden biraz daha fazla yakıyor ama sizin hesabınıza göre kmde 36 kr yakmış. normalde 20 25 kr arasıda ama eksozun kmde 10 kr arttıracak kadar bir etkisi olduğunu zannetmiyorum.
    1 depoda 250km görebilme sorunu bende de var. bakalım sezon öncesi bakım sırasında hava filtresi fln da değişti. bayagı kötü durumdaymıs. ustam fazla yakmanın ondan olabilcegini söyledi (hava/benzin karışımı zengin karışım muhabbeti). bakalım yarın kavusucam motoruma deneyip görücemm..

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    Alıntı dunc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence normal degil. ben Antalya'dan Istanbul'a ninja ile geldim. yanlis hatirlamiyorsam 3 kere doldurdum depoyu ama hic birinde kirmizi isigi beklemedim. ayrica Istanbul'a geldikten sonra ayni benzin ile biraz gezdim hatta.. ve yol assagi yukari 900km ydi toplamda.

Motosikleti
    Ninja 250
    bende yarın depoyu dolduup bakiyim,birkaç güne yazarım ful depoyla nekadar gittiğimi,acaba siz biraz devirli kullanıyor olabilirmisiniz ? çünkü ben 20 liralık benzin ile 100 110 km kadar gidiyorum, 40 liraya 200, 60 liraya 300 km yapar,ama bakalım yeniden deniyim depoyu doldurup

Motosikleti
    2013 Honda CBR 600F
    yarin 15 derece gunesli gosteriyor, ekipmanlari geceden hazirlayayim isi ekip motorla gezicem butun gun

E_N - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.yakittuketimi.net/kawasaki-ninja-250r/
    ekstra durumlarda az farkla oynar. egzozt değişimi devir üstü kullanımı vesaire.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler