Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kerem T - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Bu arada kusura bakma Oktay abi(ccman) isimleri karistirdim,Kursat(dreamkiller)yazmisim yanlislikla :/
    Yarin gelirseniz sapancadayim bende kabul ederseniz gelirim
    ejlover ve ccman bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ccman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sapanca özkum tesisleri var o cıvarda küçük sahil gibi bi yer var.saat 12 gibi orada olma niyetim var.

Uğur geçmiş olsun ;) sağlık olsun birader ben daha sezon sonuna kadar gidecek çok yer bulurum sana kısmet
    Murat gelirsen zaten telefonum var sende ;)

ben yine de telefon vereyim:0532 241 4202

ben hatunla geleceğim eş veya kız arkadaşlarınızla da gelebilirsiniz.yoksa da SAP ta gelebilirsiniz sorun yok ;)
    Kerem sen orada yaşıyorsun zaten yeri anladın ,sahil e giderken bir köprü altından geçeceksiniz aklınızda olsun zaten özkum dedinizmi herkez tarif eder sahili.tabelada var sahil diye.

Uploaded with ImageShack.us

ejlover bunu beğendi.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

Motosikleti
    Honda Cbr600F
    Evet sapanca sahilinin sonu bizim evede yakin orasi
    Bulamam diyen varsa telefonum 05332758741
    Otoban giselerinin ordan veya herhangi bir yerden size yolu gosterebilirim
    ccman bunu beğendi.

ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    @Kerem
    Abicim kismet bosver, hayirli ugurlu olsun. Kazasiz gunlerde kullanmani dilerim

@Oktay Abi
    Abicim benim yerime de keyfini cikarin Onumuzdeki sezon bol bol telafi edicez
    ccman ve Kerem T bunu beğendiler.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda Cbr600F
    [QUOTE=ejlover;2826550]@Kerem

Tesekkurler Ugur abi,gec oldu ama seninde R1 in hayirli olsun iyi gunlerde kullanmani dilerim
    ccman ve ejlover bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha
    @Kerem

Kardeşim hoş geldin aramıza Kalıcı olman dileğiyle...
    İstanbul'daysan buluşalım benimde yaşım 18 Ama motorum yok bak söyliyim
    Kerem T bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    [QUOTE=Kerem T;2826634]
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Kerem

Tesekkurler Ugur abi,gec oldu ama seninde R1 in hayirli olsun iyi gunlerde kullanmani dilerim
    Cok Sagol abicim Daha iyileri senin olur insallah
    Kerem T bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Bugünkü buluşmadan bir kaç foto atıyım. Yaklaşık 600km yol yaptım 8000 devirden aşağı düşmedim yaklaşık olarak 100 kmde 4,1 lt falan yaktı.
    ccman, ejlover, ibopaşa ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

güzel bir gündü.gelen arkadaşlara teşekkürler.
    enginar, Kerem T ve ejlover bunu beğendiler.
    ....;"ÖLÜM" Gaz ı basan El de,"HAYAT" Gidonu Tutan KoLLardadır. Bunun EgLencesi ise; ÖLümüne Basıp Hayata TuTunMaktır..

cbr_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 700 S Honda CBR 250R Honda Beat 2004
    Merhaba size bir sorum olucak 2012 model yesil ninja 250 r in gostergelerin fonu beyaz ve artci selesi siyah dogrumu? Tesekkurler
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha
    Allah kazadan beladan korusun hepinizi. Motorlarınız çok güzel. Nazar boncuğu takmayı unutmayın
    Kerem T, ejlover, ccman ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Super olmus cidden. Onumuzdeki sezon tekrarlayin ben de geliim ;)

Su yakit olayini cok ozluyorum Ninja'nin. Bugun 300km'ye yakin yol yaptim ben de hiz 200-300 arasi degisti genel olarak az bi sehir ici vardi ve ortalama 9.6lt/100km ;( Son 36 satte tam 4 depo benzin aldim
    enginar bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Honda Cbr600F
    @schmarık
    Hosbulduk,İzmitteyim kardesim ben ama İstanbula gelirsem görüsürüz motorda sıkıntı degıl hallederiz
    Bi nazar boncuğu takamadım daha ama herkes balatalarımdan gelen gıcırtıyı duyunca kafasını ceviriyo nazar bozanım o suanlık;)
    @ejlover
    İnsallah ama R1 fazla bana ama ilerde bi R6 dusunurum ;)
    @enginar
    Fotolar guzelde karelerin hepsinde görünmüsüm nerdeysebendekileri atamadım bi türlü:/
    @ccman
    Benim içinde güzel bi gündü ,evdekilerede dersaneye biraz geç giderim demistim göya
    Özellikle o doğandan inen kız ve araplar
    ejlover, ccman ve enginar bunu beğendiler.

Alıntı Kerem T adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @schmarık

@ccman
    Benim içinde güzel bi gündü ,evdekilerede dersaneye biraz geç giderim demistim göya
    Özellikle o doğandan inen kız ve araplar
    Kerem
    doğandan inen ve motorlarla ilgili saçmalayan kızdan sonra gelen 2 tip daha eğlenceliydi,adamlar yeşil ninjayı daha çok beğendiler benimkine bakmadılar bile
    ayrıca siz bir de araplar ile resimde çektirmişsiniz şimdi hatun söyledi koptum.
    dersaneyede giderken benzin bitti anne dersin olur biter harçlığa zam istersin ;)

@Uğur
    bence "hakkını vermişsin motorun" ;) Aslan beslemek kolay değil
    bende de gün ortalaması 7.1 lt/100km 150-250 km/h (artçım ile)
    dönüş yolu rezaletti dilovası gebze arası otoban kapalı E5 e vermişler trafik felçti.aradan kapıdan köşeden emniyetten geldim ama giderken yolu buldummu kapattim gittim.dönüşte 170 km yaptım daha işik yanmadı.ama eli kulağındadır.Gebze den sonra gişelere kadar da ML430 ,C5 ,A5,ve diğerleri ile billur geçtim.

sonuç olarak gün güzel geçti,enginar taa Bandırma dan (270 km)geldi ...Kerem de dersaneyi kırdı ...bende güzel bir gözleme yedim sapanca gölüne karşı.Maksat muhabbet araç olan motosiklet ti ;) 7500 km bitti hayırlı olsun

Haftaya TEKİRDAĞ a gider.bi köfte yer döner kısmet olursa.belki de Malkara ya uzarım orada bir dostum var.sağlam olun sağlam kalın;)

saygılar
    rio_mavi, enginar, ejlover ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

rio_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r
    sezon bitimi geldi bizim sayfa etkinlikte yeni yeni coştu sonbahar coşkusu))
    enginar, ejlover ve ccman bunu beğendiler.

CanBerkG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kolay kolay bulunan bir model değil ama çekici bir yanıda pek yok diyebilirim

Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı ccman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kerem
    doğandan inen ve motorlarla ilgili saçmalayan kızdan sonra gelen 2 tip daha eğlenceliydi,adamlar yeşil ninjayı daha çok beğendiler benimkine bakmadılar bile
    ayrıca siz bir de araplar ile resimde çektirmişsiniz şimdi hatun söyledi koptum.
    dersaneyede giderken benzin bitti anne dersin olur biter harçlığa zam istersin ;)

@Uğur
    bence "hakkını vermişsin motorun" ;) Aslan beslemek kolay değil
    bende de gün ortalaması 7.1 lt/100km 150-250 km/h (artçım ile)
    dönüş yolu rezaletti dilovası gebze arası otoban kapalı E5 e vermişler trafik felçti.aradan kapıdan köşeden emniyetten geldim ama giderken yolu buldummu kapattim gittim.dönüşte 170 km yaptım daha işik yanmadı.ama eli kulağındadır.Gebze den sonra gişelere kadar da ML430 ,C5 ,A5,ve diğerleri ile billur geçtim.

sonuç olarak gün güzel geçti,enginar taa Bandırma dan (270 km)geldi ...Kerem de dersaneyi kırdı ...bende güzel bir gözleme yedim sapanca gölüne karşı.Maksat muhabbet araç olan motosiklet ti ;) 7500 km bitti hayırlı olsun

Haftaya TEKİRDAĞ a gider.bi köfte yer döner kısmet olursa.belki de Malkara ya uzarım orada bir dostum var.sağlam olun sağlam kalın;)

saygılar
    Abi yer olursa Tekirdağ, Edirne felan bende gelme isterim oralara. Keşanlıyım zaten üj bejj derler bana
    ccman bunu beğendi.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Vay vay vay fotolara bak fotolara.. Dostum kerem öncelikle hoşgeldin sende.. Ben ninja mesaisine ara verdim şimdilik beyaz eşşekle takılıyorum.. Oktay baba sapancaya gelemedim ama üzüldüm keşke gelebilseydim bak aklım kaldı şimdi.. Artık eşşekten inip ata binmeyi beklediğim önümüzdeki sezon sapancaya çadıra gideriz..

Uğur ben gitmedim pek birşey kaçırmadığın doğrudur poahahah bensiz gezinin tadımı olur be yaa!!!!!! birde LS2 nin open face kaskını aldım olm conconlar gibi dolasıyorum beyaz eşşekle kadıkoy ve civarında.. bu arada oktay bi ara bir araya gelip konuşacağımız mevzuları konuşalım kardeşim..
    ejlover ve ccman bunu beğendiler.
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı rio_mavi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sezon bitimi geldi bizim sayfa etkinlikte yeni yeni coştu sonbahar coşkusu))
    Hocam dun palladium daki siyah akrepli ninja senin miydi ?

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Alıntı cbr_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba size bir sorum olucak 2012 model yesil ninja 250 r in gostergelerin fonu beyaz ve artci selesi siyah dogrumu? Tesekkurler
    2012 yeşil ninja aynen o dediğin gibi
    @ccman araplar süperdi illa fotoğraf çektircez diye ısrar etti Tekirdağ demişsin kanıma giriyosun bak yine
    ccman bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler