Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ibopaşa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Ninja kardeşlerim, bir konuda daha aydınlanmak istiyorum Bugün beşiktaşta 2008 yada 2009 model akropoviç egzozlu başka bir ninja kardeşimle rasgeldim kenara çektik biraz konuştuk..Konu şu ki adam benim birbuçuk katım hızlı gidiyodu benim o kadar yardırmalarıma rağmen adam hertürlü elime verdi acaba bnim motorum 1200 km de olduğu içinmi yavaş kaldı? yoksa egzoz farkındanmı hızlı gidiyo yoksa benim motorda bi b..kluk mu var.Sürç-i lisan ettiysek affola..yorumlarınızı bekliyorum
    Saygılar sevgiler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ejlover - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı ibopaşa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ninja kardeşlerim, bir konuda daha aydınlanmak istiyorum Bugün beşiktaşta 2008 yada 2009 model akropoviç egzozlu başka bir ninja kardeşimle rasgeldim kenara çektik biraz konuştuk..Konu şu ki adam benim birbuçuk katım hızlı gidiyodu benim o kadar yardırmalarıma rağmen adam hertürlü elime verdi acaba bnim motorum 1200 km de olduğu içinmi yavaş kaldı? yoksa egzoz farkındanmı hızlı gidiyo yoksa benim motorda bi b..kluk mu var.Sürç-i lisan ettiysek affola..yorumlarınızı bekliyorum
    Saygılar sevgiler
    Cok sey var bunu etkileyecek:

Oncelikle kilo
    Sonra adamin sana soylemedigi olasi modifiyeler ;) Egsoz tek basina cok is yapmaz, kat iptali, hava filtresi ve bunlara uygun yazilimla bahsettigin fark olur,
    Hizlanma ya da son hizdan birinde uzuyorsa adam disli degistirmis olabilir,

Duzlukte ya da virajda basmaniza gore (ozellikle virajliysa) kesinlikle kullanim teknigiyle alakalidir. Duzlukte bastiysaniz dogru ve hizli vites gecisi ile alakali.

Motorun senin fan acma noktasindadir cok isinmistir, filtren cok kirlenmistir (1,200km'de o kadar kirletmek icin nefes alamayacagin kadar toz topragin icine dalman lazim)

yok diyosan ki motorda egsoz harici hic bir sey olmadigindan 100% eminim, adam da kullanmayi bilmiyor o zaman geriye onun rodajinin iyi, seninkininse o kadar iyi yapilmamis olmasi kaliyor ki o da aranizdaki farka bagli ;)

En son ihtimalde motorunda sorun vardir.

Aklima baska bi sey gelmedi ;)
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    Tesekkurler ejlover, kullanici benle hemen hemen ayni kilodaydi, motorunda egzos ve arka kuyruk iptali vardi sinyalleri de senin motorun aynisiydi, karsilastigimiz yolda 2 3 km lik bir yokus barboros bulvari, buyuk ihtimalle disli degisimi olmus o motorda cunku inanilmaz hizlaniyodu beni uykumdan etti yarin bi top spedd denicem uyuz oldumm
    ejlover bunu beğendi.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Saygılar sevgiler
    O yollarda yapacağınız max hız 130 - 140 . Senin motorun ne kadar rodaj süresinde olsanda sorun senin vites geçişlerinin zayıf olmasından kaynaklaniyor olabilir. Sen 5 - 6 devirde vites değiştirirsin diğer arkadaş 12 - 13 devirde vites değiştirip seni geçmesi normal bi durum. Bence motoru bu evrelerde fazla zorlama 2000 km kadar.
    CBP bunu beğendi.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    Modifeyeli Ninjalar

http://youtu.be/JN1DPFilW5c
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Karbon Delileri için ;)

ccman sen geldin aklıma direkt ;) Cidden çok sağlam ürünler varmış burda neden daha önce görmemişim =D R1 için ön cam şahane duruyor resmen aşık oldum.

Ninja250 için parça düşünenler:
    http://www.moto-works.jp/bikes/ninja250.html
    ccman bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    Alıntı ejlover adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbon Delileri için ;)

http://e1207.hizliresim.com/z/q/9yn4p.png

ccman sen geldin aklıma direkt ;) Cidden çok sağlam ürünler varmış burda neden daha önce görmemişim =D R1 için ön cam şahane duruyor resmen aşık oldum.

Ninja250 için parça düşünenler:
    http://www.moto-works.jp/bikes/ninja250.html
    Fiyatlar bayabi tuzlu
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    ninja 250
    nincalar 100 kmh ile giderken biraz yorucu oluyor sanki yoksa bana mı öyle geliyor 7-8 bin devir çevirdiğinden midir başka birşeydenmidir anlamadım ama sanki motor kendini zorluyor gibi geliyor umarım düşündüğümü anlatabilmişimdir

wolrath - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pani / 3colore
    monokapak konusunda cok sanslısınız

dıger parcalar da guzelmıs.fıyat tuzlu evet ama honda'nın aksesuar fıyatları ıle aynı ;)

Motosikleti
    Karbon olayı girince araya fiyatlari bayabi hortlatmış bence. Normal fiyatlarından nerdeyse %50 daha pahalı.
    Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı Frank Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nincalar 100 kmh ile giderken biraz yorucu oluyor sanki yoksa bana mı öyle geliyor 7-8 bin devir çevirdiğinden midir başka birşeydenmidir anlamadım ama sanki motor kendini zorluyor gibi geliyor umarım düşündüğümü anlatabilmişimdir
    Ninja'da hayat 8binden sonra başlıyor ;) Normaldir.

Alıntı atilla_hakan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karbon olayı girince araya fiyatlari bayabi hortlatmış bence. Normal fiyatlarından nerdeyse %50 daha pahalı.
    Valla işçilik, malzeme kalitesi, estetik 10numara parçalardaki. Ön cam normalde 80€ civarında diğer markalarda ama burada 400$'a kadar çıkıyor ;)
    atilla_hakan bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

enginar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ninja 250
    Bugün yolda giderken gidon cıvatası (tam adını bilmiyorum) düştü! Zor buldum yolda tekrar taktım, loctite ile sıkmayı düşünüyorum hafta içi müsait bir zamanda. Titreşimden gevşedi büyük ihtimalle. Aynı sorunu yaşayan oldu mu aranızda hiç?

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı enginar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün yolda giderken gidon cıvatası (tam adını bilmiyorum) düştü! Zor buldum yolda tekrar taktım, loctite ile sıkmayı düşünüyorum hafta içi müsait bir zamanda. Titreşimden gevşedi büyük ihtimalle. Aynı sorunu yaşayan oldu mu aranızda hiç?
    Aynı olayı geçen yıl ninja 250 sahibi bir arkadaşım yaşadı.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    Arkadaşlar Sadece Resmi inceleyin Yorum Sizin .

Büyük resim için buraya tıklayın
    İlanı Görmek için buraya tıklayın

Hondaaaaaaaa

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Baran Motorun yaptigi da ayni sey..

Tek sorun topluca getirdikleri icin gumruk oduyorlar. Hadi vergiyi de koy; yine de kar marjini cok yuksek tutuyorlar. Ebay'de bulabildiginiz urunlere bosuna 2-3 kat para vermeyin arkadaslar.

Ayrica bu stoplardan da uzak durun hic gozukmezsiniz. O isin sakasi yok. Size tavsiyem LED olayinda ucuz cin mallarindan uzak durun.
    atilla_hakan bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

CBP - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Saygılar sevgiler

Benim eski motorumda akrapoviç egzoz vardı. Nişanlımınkinde ise yok. Her ikisinide kullandım, senin dediğin gibi bir fark hiç olmadı. aynı motor aynı kilo, kullanış şeklim herşeyim aynı. Sanırım sen viteste değişiminde biraz acele etmişsin. Yoksa o kadar büyük bir fark olacağını sanmıyorum. (sadece egzoz olduğunu varsayarak)

kat.ph' de torrenti buldum. teşekkürler. Kitabı okumuştum Dvd de işime yarar kesinlikle.

Bu arada dün Ankara'dan İsanbul'a motoru getirdik fuLia'yla birlikte. bir motor bir araba değişerek kullandık.
    İstanbul'a yeşil bir ninja daha gelmiş oldu böylece.
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1
    Alıntı CBP adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim eski motorumda akrapoviç egzoz vardı. Nişanlımınkinde ise yok. Her ikisinide kullandım, senin dediğin gibi bir fark hiç olmadı. aynı motor aynı kilo, kullanış şeklim herşeyim aynı. Sanırım sen viteste değişiminde biraz acele etmişsin. Yoksa o kadar büyük bir fark olacağını sanmıyorum. (sadece egzoz olduğunu varsayarak)

kat.ph' de torrenti buldum. teşekkürler. Kitabı okumuştum Dvd de işime yarar kesinlikle.

Bu arada dün Ankara'dan İsanbul'a motoru getirdik fuLia'yla birlikte. bir motor bir araba değişerek kullandık.
    İstanbul'a yeşil bir ninja daha gelmiş oldu böylece.
    Kitabin ozeti DVD Onurcuum ;) Keyifle izlenip gidiyor ;D
    CBP bunu beğendi.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

Motosikleti
    2012 kawasaki 250r(pert)
    http://www.ebay.com/itm/Xrace-Predat...ht_1890wt_1270

Arkadaşlar sipariş vermeyi düşünüyorum,yorumlarınızı bekliyorum..Saygılar
    ejlover bunu beğendi.

Motosikleti
    2012 Yamaha R1

Güzel gibi. En azından fiyatı makul ;) Gürntü de iyi ama zaten siyah değil miydi bizim ayaklıklar? Yani çok fazla belli olmaz gibime geldi oyleyse.
    2016 BMW S1000RR
    2012 Yamaha R1
    2011 Kawasaki Ninja 250R

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600

tek sorum var ibo : güzel ama neden?
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler