Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eeee ninja 190 yapıyo bizde jet motoru takıpmı resim koycaz asdfasdf
    Analog kadranda bakış açına göre yaptığın hız değişir biraz daha tepeden bakarsan 200bile yaparsın
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    200 yaparsın değil,elemanın bitanesi 200 ü yaptım diyodu
    Her asker yeşil bereli olamaz

Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200 yaparsın değil,elemanın bitanesi 200 ü yaptım diyodu
    Oda tepeden bakanlardan demekki

gurcano - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Otolarda %8'lik bir sapma uygulanıyor. Muhtemelen motorlarda da vardır. GPS ölçümü daha doğru olur.

Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Otolarda %8'lik bir sapma uygulanıyor. Muhtemelen motorlarda da vardır. GPS ölçümü daha doğru olur.
    Evet otomobillerde öyle yaklaşık 10km kadar fazla gösterir otomobillerin geneli.
    ben navigasyon ile denedim gt250r ın sapması yok dijital gösterge neredeyse bir e bir aynı bir iki km oluyor

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler motorlarınızın ve otolarınızın km leri doğru,gps ler yalannnnnnn,adamlar gps leri bile bile öyle yapıyor,yoksa bukadar araba ve motor markaları hepsi yanlışda gps ler mi doğru,rahatınıza bakın

beyler motorlarınızın ve otolarınızın km leri doğru,gps ler yalannnnnnn,adamlar gps leri bile bile öyle yapıyor,yoksa bukadar araba ve motor markaları hepsi yanlışda gps ler mi doğru,rahatınıza bakın
    hayır otomobillerde belli bi standart olarak 10km kadar fazla gösteriyo fakat neden öyle bilmiyorum ama gps ler doğru(internette okumuştum).sanırım hız limitleriyle igili alınan belli bi standartda olabilir.

Motosikleti
    ninja ER
    tamam felon aparat gelsin öyle yapalım.. çünkü kuru kuru olmaz ben şu kadar yaptım sen bu kadar yaptın böyle olmuyo kamerada herkes görsün kim ne yaptı nasıl gitti atarız videoyu izler millet.. erdem abi nerdesin burası yine hız konusunda kızıştı yahuu şu an 2 ninja 1 gt250r hazır sayılırız drag yarışına ..felon.. tutku1982.. ninja_omer (:
    ..uçuyoruzz DEDE

Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam felon aparat gelsin öyle yapalım.. çünkü kuru kuru olmaz ben şu kadar yaptım sen bu kadar yaptın böyle olmuyo kamerada herkes görsün kim ne yaptı nasıl gitti atarız videoyu izler millet.. erdem abi nerdesin burası yine hız konusunda kızıştı yahuu şu an 2 ninja 1 gt250r hazır sayılırız drag yarışına ..felon.. tutku1982.. ninja_omer (:
    Aynen güzel bi anı olarak kalır

Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Avrupa Birliği standartları ile ilgili gibi birşeyler okumuştum. Yani otonun hız göstergesinin kalibrasyonu belli bir yıl sonra %8 kaysa bile farkında olmadan limit dışına çıkmamış olunuyormuş.

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    İyi akşamlar arkadaşlar

Sonunda sevgilime kavuşacağım bugün kaporamı verdim,yarın sabah vekaletname götürüp işlemleri başlatacağım.Mağazanın önünde duran akrapovic egzostlu 250R çalıştırdılar hayran kaldım sesine, ve ilk upgrade olarak önce akrapovic taktırdım önümüzdeki hafta çarşamba veya perşembe günü adrese teslim edecekler. Cafemizz de tanışmak ve görüşmek üzere.

Motosikleti
    ninja ER
    hayırlı uğurlu olsun motorun..kazasız belasız binersin inşallah akrapoviç egzozlu ninjayı görmek isterim açıkcası hem ses olarak nasıl hemde görüntüde nasıl?..Bu arada rengi ne ninjanın? yakın sayılırız avcılar tarafındayım bende yollarda görüşmek üzere
    arkadaşlar linkteki kamerayı kullanan gören bakan duyan oldumu hiç? kaska bağlamayı düşünüyorum video çekimleri nasıl acaba? orta kalite bişey zatende en azından izlerken görüntü felan net olsun anlaşılsın..sizce nasıl??
    ..uçuyoruzz DEDE

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı ninja_omer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun motorun..kazasız belasız binersin inşallah akrapoviç egzozlu ninjayı görmek isterim açıkcası hem ses olarak nasıl hemde görüntüde nasıl?..Bu arada rengi ne ninjanın? yakın sayılırız avcılar tarafındayım bende yollarda görüşmek üzere
    arkadaşlar linkteki kamerayı kullanan gören bakan duyan oldumu hiç? kaska bağlamayı düşünüyorum video çekimleri nasıl acaba? orta kalite bişey zatende en azından izlerken görüntü felan net olsun anlaşılsın..sizce nasıl??
    Renk olarak yeşil aldım gerçi yanında beyazda vardı ama yeşil herzaman ilgimi çekmiştir.Aklımda (ilk olarak) egzost yoktu ama dışardaki ninjayı çalıştırdığında hayran kaldım sesine,büyük abilerininki gibi değil elbette ama 250cc lik için müthiş diyebilirim.( Ninjanın görüntüsünü bile değiştiriyor) En kısa zamanda görüşmek dileği ile zaten B.çekmecede yazlık var ara sıra gidiyorum, yakınız evet Bu arada teşekkür ederim

Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Egzos takılınca dyno'ya da çıkarmak gerekiyor mu? Yani güç artışı da sağlıyor mu, ses dışında?
    Geçen bir arkadaş eğer sadece ses hedefliyorsan mevcut egzozun tüpüyle oynayarak da yapabilirsin demişti.

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı gurcano adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Egzos takılınca dyno'ya da çıkarmak gerekiyor mu? Yani güç artışı da sağlıyor mu, ses dışında?
    Geçen bir arkadaş eğer sadece ses hedefliyorsan mevcut egzozun tüpüyle oynayarak da yapabilirsin demişti.
    Akrapovic taktırıp performansı test ettirebileceğimiz biryer varmı bilmiyorum açıkçası...eğer varsa hp ve tork grafiklerini çıkartarak öğrenilebilinir.Bilir kişiler belli bir performans artışı olacağını söylüyorlar,emin değilim ama ses duyulmaya değer ( görüntüsünede +1 verdim )

kaca taktirdin sormasi ayiptir, ve nerde taktirdin? resim koyabilir misin bir de?

Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    beyler hiç foto falan eklemez oldunuz

bugun de ebayden gene driven d3 grip aldim bi cift kargoyla 130 tlye geldi, simdi bi de koso rx2 kaldi, onu da eylulde ny a gidicem ordan alirim cantaya atip getiririm diyorum =)

sigarsa bi de two brothers aticam =P

Motosikleti
    Honda Forza NSS300A
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugun de ebayden gene driven d3 grip aldim bi cift kargoyla 130 tlye geldi, simdi bi de koso rx2 kaldi, onu da eylulde ny a gidicem ordan alirim cantaya atip getiririm diyorum =)

sigarsa bi de two brothers aticam =P
    Heyecanla izliyoruz. Gelenleri taktıktan sonra fotoları bekliyoruz.
    Koso benim de planlarımda var. Montajını kendiniz yaparsanız mutlaka adım adım not edin.

Motosikleti
    2011 Kawasakı Ninja 250R
    Alıntı Karayan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaca taktirdin sormasi ayiptir, ve nerde taktirdin? resim koyabilir misin bir de?
    1000 TL 6 x taksit Akrapovic carbon İstanbul Motor ( Mustafa bey) Çok ilgilendi sağolsun.....
    Bugün vekaletnameyi verdim pazartesi veya salı günü eve teslim yapılacak.resimlerini gelince çekip koyarım.
    Bu arada almanya moto24 den Osaka mont + Beyaz Kawasaki eldiven ve anahtarlık siparişi verdim.Z-moto da hala yok aksesuarlar.
    Birde plakalık için hangisi iyidir bir bakıp öneri verin arkadaşlar --------> http://shop.ebay.ca/i.html?_from=R40...All-Categories

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler