Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Ninja 250R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    noon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı qrkmtp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aldım aldım Artık ninjamı aldım ) önümüzdeki toplantıdan 1 sonrakine katılıcam inşallah
    Kazasız belasız surusler dılerım
    Ne renk aldın?
    Ve gosterge panelınde haraaretmı yoksa benzın gostergeesı mı var?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 08 Siyah
    Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kazasız belasız surusler dılerım
    Ne renk aldın?
    Ve gosterge panelınde haraaretmı yoksa benzın gostergeesı mı var?
    Teşekkür ederim 2.el aldım o yüzden hararet göstergesi var .Rengi siyah ve çok hoş duruorBeşiktaşı gördükten sonra 2.kez aşık oldum

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    noon, benzin olsa ne olcak olmasa ne olcak ? Takılmayın bunlara yaw.
    Mesela, yeni gelen arkadaşlar dijital gösterge gösterge diyip duruyorlar sürekli. Kaçımız yolda doğru dürüst göstergelere bakıyoruz...

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Benzin göstergesi yetmez, vites göstergesi de lazım. Biz acemiyiz, olacak o kadar...

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Alıntı EruKING adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesela, yeni gelen arkadaşlar dijital gösterge gösterge diyip duruyorlar sürekli. Kaçımız yolda doğru dürüst göstergelere bakıyoruz...
    Yapma Alicim bi motosiklet sürücüsünün en çok gördüğü yer göstergeleridir. Herkes bakar sen de bakıyorsundur ama farkında değilsindir refleks olmuştur inkar etme
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Alıntı noon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hararet gostergesı yerıne benzın gostergesını nasıll yapabılırız ve o beyazlı gosterge panelı cok hos ondan takabılırmıyız bılgısı olan ?
    Motorunun güvenliği için benzin göstergesi yerine hararet göstergesinin olması daha avantajlıdır. Değiştirmek için kasmana gerek yok. Özellikle yaz aylarında trafikte motor ısısı çok sık arttığı için göstergeden takip etmen için sanırm japonlar benzin yerine onu koymuşlardır. kırmızıya yaklaştığında fan açıldıgında onu nasıl ittiğini görebiliyorsun ve için rahatlıyor. Bence bu kadar takılmayın çünkü kulağınızla bile depoyu dinlediğinizde benzini hissedebiliyorsunuz. tedirgin oluyorsan benzin bitecek diye ışık tamamen yanmaya başladığında benzin koyarsın olur biter

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:28 ----------

[QUOTE=EruKING;2389144]Ninja - İstanbul Haftalık Perşembe Toplantısı

Ninjalar,

Haftalık perşembe toplantımız, Bakırköy İncirli Caddesindeki ''Cafemizz'' kafe de

İncirli caddesi Çamlık hastanesini geçince sol tarafta...

30 Haziran 2011 Saat 20:00

Not:

Son uyarı!!!

1- Haftalık toplantılarımız perşembe günlerine alınmıştır!

2 - Haftalık Perşembe buluşmaları iş çıkışı toplantı olduğundan buluşma noktaları düzenlenmemektedir. Güzergah konusunda sıkıntı çekebilecek arkadaşlar varsa bizimle iletişime geçebilirler...

Tekeriniz düz bassın Ninjalar... Görüşmek üzere...

Ninja 250 R - İstanbul

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:17 ----------

Aksilik olamazsa her zamanki gibi oradayız
    http://www.facebook.com/group.php?gid=199474079468%5B%2FCOLOR%5D

Facebook Sayfamıza bütün Ninja ZX250R kullanıcılarını bekleriz...

EruKING - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2010
    Alıntı forewer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yapma Alicim bi motosiklet sürücüsünün en çok gördüğü yer göstergeleridir. Herkes bakar sen de bakıyorsundur ama farkında değilsindir refleks olmuştur inkar etme
    Hadi koray polemik başlatalım Göstegeye bakıyor muyuz, bakmıyor muyuz Şaka bir yana, benim demek istediğim çok fazla takılmamak. Şimdi yakıt göstergeli gelse, hararet isteyecektik. doyumsuzuz aslında. Bak GP de Vites göstergesi istiyor Bende dörtlü flaşörlerin olmasını isterdim. Ama yok

Alıntı Raikkonen666 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunun güvenliği için benzin göstergesi yerine hararet göstergesinin olması daha avantajlıdır. Değiştirmek için kasmana gerek yok. Özellikle yaz aylarında trafikte motor ısısı çok sık arttığı için göstergeden takip etmen için sanırm japonlar benzin yerine onu koymuşlardır. kırmızıya yaklaştığında fan açıldıgında onu nasıl ittiğini görebiliyorsun ve için rahatlıyor. Bence bu kadar takılmayın çünkü kulağınızla bile depoyu dinlediğinizde benzini hissedebiliyorsunuz. tedirgin oluyorsan benzin bitecek diye ışık tamamen yanmaya başladığında benzin koyarsın olur biter

Aksilik olamazsa her zamanki gibi oradayız

Raikkonen666 ( Oğuz ) dediklerine katılıyorum...

Gel sensiz olmaz

Hadi koray polemik başlatalım Göstegeye bakıyor muyuz, bakmıyor muyuz Şaka bir yana, benim demek istediğim çok fazla takılmamak. Şimdi yakıt göstergeli gelse, hararet isteyecektik. doyumsuzuz aslında. Bak GP de Vites göstergesi istiyor Bende dörtlü flaşörlerin olmasını isterdim. Ama yok

Raikkonen666 ( Oğuz ) dediklerine katılıyorum...

Gel sensiz olmaz
    İnsanoğlu neler istemez ki plakalık iptali istiyorum, lastik istiyorum jantlarımı altın sarısı yapmak istiyorum

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Yapma alı abı
    Sımdı dıyelım sevgılım arkamda dolasıyoruz benım ıcım rahat etmez benzın bıtermı alsammı falan dıye cunkuu yolda bıtmesı cok acayıp rezıl eder :D
    Ama saglık olsun kawasakı olsun heryerı baska oynasın sesım cıkmaz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:50 ----------

Ama dıjıtal hıc surus zevkı vermıyo bence 10 18 26 gıbı yukselmesı cok kotu oluyo :/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:01 ----------

İnsanoğlu neler istemez ki plakalık iptali istiyorum, lastik istiyorum jantlarımı altın sarısı yapmak istiyorum
    Plakalık ıptalı,arkaya 150-60-17 lastık (sıyah jant cok yakısıyo)altın sarısı bıraaz apache olur sankı

Motosikleti
    Bencede eski tip göstergeler daha havalı zaten heryerimiz dijital ,İbrenin oynaması bi başka hava verio,ama göstergede benzini sadece bi ışıkla göstermeleri biraz garip olmuş ya ışık arıza yaparsa? ama cbf 150den sonra üstüne oturunca dedim yıllardır bunu bekliyomuşum ben ya!

Motosikleti
    Kawasakı Nınja 250R
    Alıntı qrkmtp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bencede eski tip göstergeler daha havalı zaten heryerimiz dijital ,İbrenin oynaması bi başka hava verio,ama göstergede benzini sadece bi ışıkla göstermeleri biraz garip olmuş ya ışık arıza yaparsa? ama cbf 150den sonra üstüne oturunca dedim yıllardır bunu bekliyomuşum ben ya!
    Cbf150 surdum ama daha nınjaya oturmak nasıp olmadı kısmetse bende yıllardır bekledıgım motoru alıcam.

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Bende bu hafta sonu motoruma güzelce bir zaman a yırıp temizliğini yapacağım tamamen sonra ses var mı yok mu burda paylaşırız tekrar. Ama tuğhan abinin katkılarıyla motorumuzun ne kadar kaliteli ve asla yolda bırakamyacak muhteşem bir motor oldugunu anladım. anlamaktan başka çarem yok hehe
    Bugün rodajımın ve acemiliğin ilk safhasını bitirmiş durumdayım, bakımım da yapıldı rahatca 6000 devire çıkıyorum artık Anladım ki çok zorlanmışım trafikte fazla yavaş gitmekten Neyse bu motordan gelen ses netleşti ben kendim kuruntu yapmıyomuşum Ön fren balataları çok sertmiş 2011 model hemen hemen bütün ninjalarda bilginiz olsun! Oda sürtünme yaptıkca ses çıkarıyomuş.. Servis bişeyler yaptı şimdilik kurtuldum o sesten ama tam ben servisteyken başka biri de aynı şikayetle gelince kawasakiye bunu bildirmeleri konusunda baskı yaptım. Belki motorları toplayıp balatalar değişebilirmiş, kawasakiyle pazartesi görüşücekler.. Gelişmeleri burdan yazarım.. Siz de eğer ha rahatsız edici bir ses varsa servise bi görünün derim
    Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin

Alıntı kuzen84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugün rodajımın ve acemiliğin ilk safhasını bitirmiş durumdayım, bakımım da yapıldı rahatca 6000 devire çıkıyorum artık Anladım ki çok zorlanmışım trafikte fazla yavaş gitmekten Neyse bu motordan gelen ses netleşti ben kendim kuruntu yapmıyomuşum Ön fren balataları çok sertmiş 2011 model hemen hemen bütün ninjalarda bilginiz olsun! Oda sürtünme yaptıkca ses çıkarıyomuş.. Servis bişeyler yaptı şimdilik kurtuldum o sesten ama tam ben servisteyken başka biri de aynı şikayetle gelince kawasakiye bunu bildirmeleri konusunda baskı yaptım. Belki motorları toplayıp balatalar değişebilirmiş, kawasakiyle pazartesi görüşücekler.. Gelişmeleri burdan yazarım.. Siz de eğer ha rahatsız edici bir ses varsa servise bi görünün derim
    benim aldığım ses ön taraftan değildi ama. zincir sesi ki hala var. arkadaşlar motora baktı suan için bir sorun yok gibi duruyor. peki sen sesi önden mi duyuyordun? ayrıca 2011 lerin bu sert balata olayı zarar verici bir durum yaratırmıymış?

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2011
    benim aldığım ses ön taraftan değildi ama. zincir sesi ki hala var. arkadaşlar motora baktı suan için bir sorun yok gibi duruyor. peki sen sesi önden mi duyuyordun? ayrıca 2011 lerin bu sert balata olayı zarar verici bir durum yaratırmıymış?
    Dostum bu ses olayı seni yaşlandıracak valla boş ver tik geldi artık sana )
    http://www.facebook.com/#!/group.php?gid=199474079468

orcax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja gitti - TDM900A - mt07 - crf250rally
    Arkadaslar merak ediyorum bu motorlarda fan ne zaman devreye giriyor kirmizi bolgeye gelincemi cunku kirmiziya bir tirnak kaliyor bende ama fan acmiyor hareket edince azalmaya basliyor

sapo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 LIK BISEY
    gostergelere takilan butun arkadaslara cevap: benim motorda hararet gostergesi yok benzin gostergesi var hararet icin lamba koymuslar sizin motorlarda da sanirim tam tersi samimi olarak soyluyorum motor calisir vaziyette iken hararet lambasinin yandigini gormedim daha ayriyetten yazin en sicak gunlerinde artci ile beraber motorun cilkini cikardigim zamanlar oldu yinede hararet yapmadi motor lambada yanmadi ama ara ara fan devreye giriyor, o kadar takmayin kafaniza bu benzin hararet gostergesini herkes aldigi benzinin kac kilometre gidecegini bilir gerek yok aslinda benzin gostergesine japonlar yapmis yani..
    ÇARPIK PABUÇ ÇARPIK AYAĞA UYAR

Motosikleti
    Motoru aldıgımızın 2.günü havaya bak yaaa Arkadaşlar bana sağ ayna lazım z-moto dışında alabileceğim bi yer varmı bilgisi olan ??

Alıntı BurkY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bu ses olayı seni yaşlandıracak valla boş ver tik geldi artık sana )
    Yok takılmadım ama çözmeye çalışıyorum abi neden bilinçli kullanıcı olmayalım tecrübe kazanmayalım

Motosikleti
    ninja 250 siyah-2011
    Ben sesin zincirden geldiğini düşünüyordum ama doğru tahmin edememişim Arkadaşlar bi sorun yok dediyse yoktur niye derseniz benim çıkan sesi sadece ben değil kullandığım esnada çevredeki arkadaşlarım bile duyuyordu.. Fazla sert olması zarar veriyor tabi sürtünmeden dolayı ki bide freniniz de sert olunca kullanım zorluğu oluyor.. Sizde böyle bir sorun yok bence
    Rüzgara karşı koşmadıysan onla esmeyi bilemezsin, henüz motora binmediysen ben yaşıyorum diyemezsin

overcloud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XL650V Transalp
    frenin sertliğini manet üzerinden ayarlayabilirsiniz.
    the evil that men do - cbr 125r 7500km - ninja 250r (tabiki yeşil) 25000km - transalp ile yollarda

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler