Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Benelli Tornado 302R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Motor 300 cc... 24 bin TL'ye hazır olun derim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    21 bin TL civarı tahmin ediyorum, çok tabi
    20 altı olursa süpersporta geçiş için güzel bir ara seçenek olarak değerlendirilebilir
    bunun 500 cc olanını da yapmalılar, naked olanın da
    21 Ne la :D TNT 250 o fiyata satılıyor :D TRK 'ya 23 dersin şimdi sen biraz objektif bakın emsallerine bakın Benelli fiyatlarını emsallerini 1 2 altında tutuyor tutmakta zorunda

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    hayvan gibi bişi ama 1.000 lik gibi duruyor.

Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayvan gibi bişi ama 1.000 lik gibi duruyor.
    Benellinin tüm motorları heybetlidir benim gözümde zaten tnt 25'te 250cc gibi durmuyor )

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yok mu fuarda bu? varsa neden kimse resim atmıyor buraya? trk nın gölgesinde kalacak motor muydu?
    kestane kebap, acele cevap

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok mu fuarda bu? varsa neden kimse resim atmıyor buraya? trk nın gölgesinde kalacak motor muydu?
    kestane kebap, acele cevap
    Görünen oki TRK'nın gölgesinde kalmış fuara gidenleri dinlediğim okuduğum kadarı ile TRK 502 fuarın en gözde motoruymuş hatta TRK ile bmw'nin fotoğrafını çekip yanyana kıyaslayan bile gördüm

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar konu dışı bir soru soracam TNT 125 ile ilgili bir gelişme var mı ? Bayilere ne zaman geleceği hakkında
    2018'e ertelendi o model kesin olarak zaten tornado 302r'da 2018'e kaldı

Malezya benelli'de coşturmuş türkiye de tık yok.Ne makineler yapmışlar
    https://malaysia.benelli.com/

Alıntı Nemms adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Malezya benelli'de coşturmuş türkiye de tık yok.Ne makineler yapmışlar
    https://malaysia.benelli.com/
    Nerede satış varsa oraya ekstra destek verilir. Araştırmalarım sonucunda Malezya'ya Türkiye'den daha önce yerleşmiş bi marka bizde honda gibi satışları yakalarlarsa eğer çok manyak makinalar gelebilir tabi her gelen makinada adamların vergi dilimini hesaplaması gerekir TNT 300'ü geri çektiklerini hatırlayalım.

Motosikleti
    Honda Cb500f & SYM Joymax Z+
    İncelemeleri Youtube'a düşmeye başlamış:

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı pea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İncelemeleri Youtube'a düşmeye başlamış:

https://www.youtube.com/watch?v=IWnmkoE-FG0
    2018'de geleceği kesin ise ve fiyatı TNT 25 250 gibi abartılmadan güzel bir rakamdan satılacaksa modeli araştırmaya fazlasıyla başlayalım bence.

Herkese merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Uzun zamandır motosiklet alma hayalim vardı ve geçenlerde bir arkadaşımdan fuardan almış olduğu Benelli 302R markalı motosikleti kendisinden aldım. Araştırdığım kadarıyla daha satışa sunulmamış bende ilk motorum olduğu için teknik detaylarından pek anlamıyorum. Daha önce bir kaç defa motosiklet kullandım ama debriyajlı hiç kullanmadım bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz birşey varsa (ekipman kilit sistemleri vs) şimdiden çok teşekkür ederim

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MehmetSsahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhabalar arkadaşlar foruma yeni üye oldum. Uzun zamandır motosiklet alma hayalim vardı ve geçenlerde bir arkadaşımdan fuardan almış olduğu Benelli 302R markalı motosikleti kendisinden aldım. Araştırdığım kadarıyla daha satışa sunulmamış bende ilk motorum olduğu için teknik detaylarından pek anlamıyorum. Daha önce bir kaç defa motosiklet kullandım ama debriyajlı hiç kullanmadım bu konuda bana tavsiye edebileceğiniz birşey varsa (ekipman kilit sistemleri vs) şimdiden çok teşekkür ederim
    Eğitim almanı öneririm. Kapalı garajın yoksa alabildiğin en iyi alarm ve kilitleri alman yararına olacaktır. Diğer ekipmanlar ise bütçene bağlı.

Teşekkür ederim tavsiyeniz için hocam. Eğitim için başvurumu yaptım ptesi başlıyorum. Kapalı garajım yok şuan en çok aklımı kurcalayan şey güvenlik bu konuda tavsiye edebileceğiniz alarm veya kilit markası var mı?

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    oNguard'ın alarmlı disk kilidini almayı düşünüyorum. Kilit deki pin çapı arttıkça güvenliğide artıyor. Ben 6mm olanı tercih edicem ve koruması 90 üzerinden 50 siz 10mm seçerseniz daha yükseklere çıkıyor. Modeli de şöyle = Onguard 8258 Smart Alarmlı Motosiklet Disk Kilidi 6mm 120dB . Akşam da kitlemek için Securage Guardian almak mantıklı gibi..

Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle garaj işini hallettim sanırım,bizim sitede güvenlik durmadığı için yandaki güvenlik li siteyle anlaştım motoru oraya koyuyorum. 10 mm disk kilidi ve zincir aldım onları da takıyorum şuan için güvenlik noktasında bir problem kalmadı. Motoru yaklaşık 5-6 gündür trafikte kullanıyorum gayet memnunum, ilk motorum olduğu için karşılaştırma yapamayacağım ama araba ya göre düşünürsek ışıklarda öne geçmek bayağı iyi
    İnternetten de fırsat buldukça eğitim videoları izliyorum, sormak istediğim şey şu Venom marka kask aldım, kasktan rüzgar sesi gelmesi normal midir yoksa kaska göre değişiyor mu ?
    Birde yan rüzgarlarda motorun tipi önemli midir mesela uzun yolda bu tarz motorlar rahat mıdır yoksa konfor için araba mı tercih etmeli ? Şimdiden teşekkürler

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle garaj işini hallettim sanırım,bizim sitede güvenlik durmadığı için yandaki güvenlik li siteyle anlaştım motoru oraya koyuyorum. 10 mm disk kilidi ve zincir aldım onları da takıyorum şuan için güvenlik noktasında bir problem kalmadı. Motoru yaklaşık 5-6 gündür trafikte kullanıyorum gayet memnunum, ilk motorum olduğu için karşılaştırma yapamayacağım ama araba ya göre düşünürsek ışıklarda öne geçmek bayağı iyi
    İnternetten de fırsat buldukça eğitim videoları izliyorum, sormak istediğim şey şu Venom marka kask aldım, kasktan rüzgar sesi gelmesi normal midir yoksa kaska göre değişiyor mu ?
    Birde yan rüzgarlarda motorun tipi önemli midir mesela uzun yolda bu tarz motorlar rahat mıdır yoksa konfor için araba mı tercih etmeli ? Şimdiden teşekkürler
    Venom marka kasklar için güvenlik konusunda yorum yapamam ancak konfor bekleme derim. 302R bildiğim kadarı ile dik oturulabilen bir yapısı var. Elbet araba kadar konfor bekleme ancak motosiklet sürmek zevk ve hobi biraz

Hayırlı uğurlu olsun büyük cesaret Türkiye'de satılmayan bir modeli almışsın. Fuardan aldığım bilgilere göre 2019'da getirilecek o zamanda kadar vereceğin bilgiler herkes için çok değerli yedek parça için distribütör ile görüşme sağladın mı?

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun büyük cesaret Türkiye'de satılmayan bir modeli almışsın. Fuardan aldığım bilgilere göre 2019'da getirilecek o zamanda kadar vereceğin bilgiler herkes için çok değerli yedek parça için distribütör ile görüşme sağladın mı?
    Teşekkür ederim hocam önce aldım sonra araştırdım diyelim Distribör le görüştüm, dediğiniz gibi 2019 da satışa sunulacak o yüzden yedek parça konusunda tam net olmamakla beraber bir problem olmadığını söyledi sonuçta yurt dışında bayağı satılan bir ürün. Açıkçası aldığım kişi yeğeninin kullanmasını istemediği için bir an önce satmak niyetindeydi bende aldığı fiyatı vadeli teklif ettim kabul edince almış bulundum.İlk hedefim satıp kar etmekti ancak motoru çok beğendim şuanda eskitmeyi düşünüyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:51 ----------

Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Venom marka kasklar için güvenlik konusunda yorum yapamam ancak konfor bekleme derim. 302R bildiğim kadarı ile dik oturulabilen bir yapısı var. Elbet araba kadar konfor bekleme ancak motosiklet sürmek zevk ve hobi biraz
    Evet hocam dediğiniz gibi kullanmakta ustalaştıkça daha zevkli oluyor ilk etapta havaların ısınmasıyla beraber yakın mesafeli il dışı gezileri yapmayı düşünüyorum 60-70 km mesafeli. Zaten iş yerim ve evim arasındaki mesafeden dolayı günlük min. 40 km yapıyorum.

RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Bu motor kaç bin devir çeviriyor?Ninja ile yarışır gibi duruyor.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)