Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Benelli Tornado 302R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yahu onu bunu geçtim, mesela TNT 25'e bakınca motor güzel, kullananlar memnun ama sen gidip at gözlüğü takıp "ben Japon'dan başkasını tanımam" dersen bunun inandırıcılığı olmuyor. Bugüne dek Benelli'nin yaptığı hiçbir motordan kullanıcılar pek şikayetçi olmadılar. Daha hala neyin muhabbeti yapılıyor ? Şu resimlerde görünen motora kalitesiz diyen adam kusura bakmasın bir halttan anlamıyordur.
    Çin sempatizanı; sen Çin'liye takıl çok anlıyorsun ya herşeyi, mühendis bey.
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Zuzuuw - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin sempatizanı; sen Çin'liye takıl çok anlıyorsun ya herşeyi, mühendis bey.
    Özel isimlere getirilen yapım ekleri kesme işareti ile ayrılmaz, sen 35 senedir konuştuğun dili öğrenememişsin. Forumda sağa sola ayar verme peşinde olan, kolpacı kuryecik.

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çin'de üretim yapmayan hiç bir marka yoktur diyebiliriz neredeyse. Sebeplerini burada saymaya gerek bile yok ucuz iş gücü vs. Benelli Çin'de bir fabrika ile ortaklık yaptı ama firma ortaklığı değil üretim ortaklığı Benelli tasarlayacak belirli bir kalitede Çin firması üretecek hatta şöyle bir bilgi vereyim RKS motor Titanic 150-s modelini bile Benelli tasarlamış Mj gruo yani Kuba ciddi anlamda Benelli tasarımını ülkeye getiriyor kimse çamur atmasın arkadaşlar araştıırn
    Ben Rks'nin Titanic S modelini kullanıyorum, samimi söyleyeyim verdiğim parayı helal ettiğim ender ürünlerden.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Kimse bana bu motor kalitesiz demesin bir benelli tnt25 kullanıcısı olarak diyorum ki, her markanın çinde üretilen parçası vardır. Bu markanın kalitesinin düşüklüğünü belli etmez. Yamahanın hondanın bir sürü parçası da çinde üretilmekte. 17lt benzin deposu çelik fren hortumları paptya disk,görüntüsü birkere alışılmış japondan uzak.bizim burada bir laf vardır kızılay dağıtmış gibi değil en azından.farklı olmak iyidir. Şans verin pişman etmez, beni etmedi.ha tasarımı hoşuna gitmez anlarım, Ama makineyi kötülemeyin.o çok beğendiğiniz cbr250rr Türkiye ye gelmiyecek euro4 e uyumlu olmadığından. Ama benelli firması görmüşki 250cc de euro4 motor abs standart ve pilot serisi lastiklerle 2017 de giriyor. Şimdi yeni vergilendirme şekline göre düşünülürse siz düşünün yamahanın hondanın 300cclik makinelerini. Bu arada cep telefonundan yazıyorum yanlış yazım varsa affedin arkadaşlar

Alıntı Serdar35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimse bana bu motor kalitesiz demesin bir benelli tnt25 kullanıcısı olarak diyorum ki, her markanın çinde üretilen parçası vardır. Bu markanın kalitesinin düşüklüğünü belli etmez. Yamahanın hondanın bir sürü parçası da çinde üretilmekte. 17lt benzin deposu çelik fren hortumları paptya disk,görüntüsü birkere alışılmış japondan uzak.bizim burada bir laf vardır kızılay dağıtmış gibi değil en azından.farklı olmak iyidir. Şans verin pişman etmez, beni etmedi.ha tasarımı hoşuna gitmez anlarım, Ama makineyi kötülemeyin.o çok beğendiğiniz cbr250rr Türkiye ye gelmiyecek euro4 e uyumlu olmadığından. Ama benelli firması görmüşki 250cc de euro4 motor abs standart ve pilot serisi lastiklerle 2017 de giriyor. Şimdi yeni vergilendirme şekline göre düşünülürse siz düşünün yamahanın hondanın 300cclik makinelerini. Bu arada cep telefonundan yazıyorum yanlış yazım varsa affedin arkadaşlar
    Ne yanlışı kardeş sen döktürmüşsün mjgrup dışındaki firmaların euro4'ten haberleri yok yurtdışı euro4 üretiyor ama ülkeye getirilmiyor bununla ilgili bakanlık yasa çıkardı kaliteli dediğiniz japonların bile parçası çinde üretiliyor demek ki çin kalitesiz değil ucuz iş gücü bizim halkın kulaktan dolma bilgisi sayesinde herkes Çin'i kötülüyor La çin olmasa ekmek yiyemeyiz burda

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben Rks'nin Titanic S modelini kullanıyorum, samimi söyleyeyim verdiğim parayı helal ettiğim ender ürünlerden.
    S modelini benelli tasarladı diye duymuştum varmı bir bilgin yada mototda bir benelli logosu var mı :D

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Titanic konusunada yazdım google amcaya benelli 150 vlm yaz anlıyacaksın logoya felan gerek olmadığını ;)

Titanic konusunada yazdım google amcaya benelli 150 vlm yaz anlıyacaksın logoya felan gerek olmadığını ;)
    Benelli'nin ürettiği modeli gelip RKS diye satmak zarar edilecek olan bir hamle ama adamlar kalitesini gösteriyor vallahin helal olsun tebrik ediyorum. 302R'ı kalitesine geri dönelim söylentiye göre bayilere tanıtılan bir model bu kesin gelecek yani

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benelli'nin ürettiği modeli gelip RKS diye satmak zarar edilecek olan bir hamle ama adamlar kalitesini gösteriyor vallahin helal olsun tebrik ediyorum. 302R'ı kalitesine geri dönelim söylentiye göre bayilere tanıtılan bir model bu kesin gelecek yani
    Reklam veya tanıtım filmi yok mu hala modelin bide bu modelin yurtdışı satışları başlamış mı ?

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Bayi toplantisinda 2 nodel tanitilmis trk 502 ve 302r bunuda leoncino bu sene glrecekmi diye coskun makineye arayip sorduğumda ogrendim.sadece 2 model 2017 de sahada leoncino bu sene yok 2018 de bir ihtimal hic uzerinde durmamislar bile :( keske 899 modelinide soksalarda kim alicak yuksek cc yi ulkede su vergiler yuzunden

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Bayi toplantisinda 2 nodel tanitilmis trk 502 ve 302r bunuda leoncino bu sene glrecekmi diye coskun makineye arayip sorduğumda ogrendim.sadece 2 model 2017 de sahada leoncino bu sene yok 2018 de bir ihtimal hic uzerinde durmamislar bile :( keske 899 modelinide soksalarda kim alicak yuksek cc yi ulkede su vergiler yuzunden
    2 model tek getireceklerini sanmıyorum hızlı bir giriş yaptılar durmazlar bence düşük cc bir modelde eklenecek diye tahmin ediyorum leoncino ve trk 502 diye beklerken hepimiz 302r düşünüldü ve illaki düşükcc bir model getirecekler artık 250cc altına incekler diye düşünüyorum.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    TNT 135 bizde 125 cc olarak gelecek. Bir bayi sahibi tanıdıktan benden

Merhaba arkadaşlar Tornado 302R'ın tanıtım filmi yayınlandı tekrar tekrar izledim Çok güzel olmuş.
    pea bunu beğendi.

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar Tornado 302R'ın tanıtım filmi yayınlandı tekrar tekrar izledim Çok güzel olmuş.
    https://www.youtube.com/watch?v=FlqO_AJnvsw
    Uzun süredir aradığım videoyu buldun eyw. Videoyu izleyince bi heyecan kapıyor adamı harika bişeydir heralde

Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.youtube.com/watch?v=FlqO_AJnvsw
    Umarım kaliteli lastikler ile geliyor ve fiyatı alabilecğeim bir seviyede olur. Video gerçekten çok güzel hazırlanmış. Helede ses efektleri

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Lastik markasi reklamda metzeller yaziyor.tanitim guzel insallah leoncino gelir de alirim.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Lastik markasi reklamda metzeller yaziyor.tanitim guzel insallah leoncino gelir de alirim.
    Leonchini bayinin dediğine göre gelmeyecek. şimdilik bilinen modeller TRK 502 Tornado 302R ve TNT 125 veya TNT 135 ki TNT 125'in videosuda çıktı piyasaya ikiside eklenmiş.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leonchini bayinin dediğine göre gelmeyecek. şimdilik bilinen modeller TRK 502 Tornado 302R ve TNT 125 veya TNT 135 ki TNT 125'in videosuda çıktı piyasaya ikiside eklenmiş.
    Gelmiyecegini biliyorum bayi 2018 den once bekleme dedi zaten ama umut fakirin ekmek parasi be abi

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Gelmiyecegini biliyorum bayi 2018 den once bekleme dedi zaten ama umut fakirin ekmek parasi be abi
    Sende haklısın ya 2018'de gelse bile alabilecekmiyiz. TRK 502 bile bayi kesin demedi yetiştirmeye çalışacaklar dedi. Ki yetiştirirler :D 302R can gibi görünüyor şuan için

Çok fazla talep olursa yıl ortasında bile getirebilirler olmayacak bişey değil model tüm dünyada satılıyor diyebiliriz bize niye geç geliyor niye göndermiyorlar anlamış değilim.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)