Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Benelli Tornado 302R Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Hindistanda 4.700 küsür dolar olan bu ürün ülkemizin vergileri ile 6.000 doları geçer dolar düşerse sıkıntı yok 19 20 civarına alınmır çokta satar dolar düşmezse 22 veren olur ama az olur öz olur umarım marta kadar dolar düşer şayet düşmez ise ülke batmaya doğru gider :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Facebook benelli sayfasına kaç defa yazdım bilgi vermediler dediğiniz gibi fuara kadar herşey sır kalacak fuara son 25 gün falan kaldı hade hayırlısı.

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Facebook benelli sayfasına kaç defa yazdım bilgi vermediler dediğiniz gibi fuara kadar herşey sır kalacak fuara son 25 gün falan kaldı hade hayırlısı.
    Dostum model kataloğa bile basılmışsa geleceği kesindir fiyatı da adamlar bile kestiremiyor şuan emin olun doların belirsizliği onlarada zarar adam 50 tane getirse dolar düşse zarar edecek getirip getirmemekte bile tereddüt ediyor olabilirler :D

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum model kataloğa bile basılmışsa geleceği kesindir fiyatı da adamlar bile kestiremiyor şuan emin olun doların belirsizliği onlarada zarar adam 50 tane getirse dolar düşse zarar edecek getirip getirmemekte bile tereddüt ediyor olabilirler :D
    Tereddüt ediyor diye bişey olamaz ya getirecektir ya getirmeyecektir kaldı fuara 20 22 gün trk 502'yi sanmıyorum ama bu model kesinlikle gelecek bu arada leoncino ile ilgili hiç bir yorum yapılmıyor tamamen rafa mı kalırıldı ?

302R benelli italya sayfasında en belirgin görselleri paylaşılmış. Egzoz tnt serisine göre çok daha harika tasarlanmış umarım seside tnt kadar vardır https://italy.benelli.com/product/tornado-302

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    302R benelli italya sayfasında en belirgin görselleri paylaşılmış. Egzoz tnt serisine göre çok daha harika tasarlanmış umarım seside tnt kadar vardır https://italy.benelli.com/product/tornado-302
    Benelli türkiye distribütörü tourıng ve scooter serisine birde sport seriyi ekliyor dolardna dolayı kaybetmez ise çok harika olacak 302r resmi özellikleri hakkında bilgi verecek arkadşalar var mı ?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Fiyatları ancak fuar günü öğrenebileceğiz.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatları ancak fuar günü öğrenebileceğiz.
    Fuar günü tahmini fiyat açıkalnır dostum fuara burada konuştuğumuz tüm modeller getirilecek ama 2017'ye hangisi yetişir belli olmaz

TRK 502 - Tornado 302R - TNT 125 (Avrupada 135) her 3 modelde fuarda sergilenecek fiyatları kimse vermiyor ama tahmini bir fiyat olarak tnt 125 6000 civarı olabilir Ufak tefek çokta güzel bişey olur

K121L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim benelli alma nedenim 250rr gelinceye kadar kullanmaktı.Şimdiye kadar satın alıp kullandığım 6. motorum
    Alırken iki seçenek vardı ya pulsar yada TNT25 ikisini de test etme imkanım oldu bunu seçtim .
    Memnun da kaldım.
    Gerçekten tnt250nin de tnt25 inde sesi emsallerine göre çok başarılı.

Şimdide crossa geçicem benelli cross getirsin ileride ondan da alırım.

Kullanıcı olarak şunu söylüyorum sen honda yamaha kawasaki değilsin benelli doğru düzgün fiyat ver.Sen tanınmış bir firma değilsin ilk başta iyi sat ki değerin olsun
    cbr 250r dan r25 den ucuz olucaksın yada sadece sınırlı sayıda satıcaksın

tnt25 i uygun fiyata bulmasam almazdım 2. elini düşünüp alıyoruz.Bunu bil

Alıntı K121L adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim benelli alma nedenim 250rr gelinceye kadar kullanmaktı.Şimdiye kadar satın alıp kullandığım 6. motorum
    Alırken iki seçenek vardı ya pulsar yada TNT25 ikisini de test etme imkanım oldu bunu seçtim .
    Memnun da kaldım.
    Gerçekten tnt250nin de tnt25 inde sesi emsallerine göre çok başarılı.

Şimdide crossa geçicem benelli cross getirsin ileride ondan da alırım.

Kullanıcı olarak şunu söylüyorum sen honda yamaha kawasaki değilsin benelli doğru düzgün fiyat ver.Sen tanınmış bir firma değilsin ilk başta iyi sat ki değerin olsun
    cbr 250r dan r25 den ucuz olucaksın yada sadece sınırlı sayıda satıcaksın

tnt25 i uygun fiyata bulmasam almazdım 2. elini düşünüp alıyoruz.Bunu bil
    TNT 25 ile geçen yıl marka kendini duyurdu kim 6 yıllık motor kullanıcısı isen benelli'nin geçmiş yıllarda'da ülkede satış yaptığını biliyorsundur. Mj group 2. distribütör ilki kapattı kuba rks'dne dolayı adamlar reklam apma ihtiyacı duymuyorlar her tarafta bayileri var fiyata gelince tnt 600 fiyatında hüsran yaşandı ama 25 ve 250 gayet başarılı idi tnt 25 başlığında 6 7 ayda 2.000 yorum çıktı ortaya r25'in sayfasında bile bu kadar kullanıcı yoktu.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TRK 502 - Tornado 302R - TNT 125 (Avrupada 135) her 3 modelde fuarda sergilenecek fiyatları kimse vermiyor ama tahmini bir fiyat olarak tnt 125 6000 civarı olabilir Ufak tefek çokta güzel bişey olur
    6.000 olursa iyi olur fiyatı ben biraz daha yüksek bekliyorum tıtanıc 150 cr1 hemen hemen o fiyata (2017 modeller olarak) Benelli kalitesindne dlayı biraz daha fazla olacak diye düşünüyorum

Alıntı hacıyatmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    6.000 olursa iyi olur fiyatı ben biraz daha yüksek bekliyorum tıtanıc 150 cr1 hemen hemen o fiyata (2017 modeller olarak) Benelli kalitesindne dlayı biraz daha fazla olacak diye düşünüyorum
    Aynen dostum cr1 rks 150 ile kıyaslama girdiğinde 6000 üstü bi fiyat olacak 6 7 arası bu dolar kuru ile uygundur diye hesaplıyorum

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    http://www.benelliturkiye.com/302-r

Lastiklere Pirelli demişler ancak model yok. Aynı şekilde TRK 502'de. Hadi bakalım fuarda fiyatları göreceğiz.

302-R Çok harika görünüyor yaw 4 renk seçeneği ile beraber gelmesi de ayrı bi güzel fiyatlar ne olur arkadaşlar ama dolar kuru ile tahmin yapalım

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Var bu modelde bi ilginçlik web sayfasında görünmüyor şimdilik kaldırılde heralde fuarda geleceğini benelli facebook sayfası yayınladı zaten fuara giden arkadşalar bilgi getirirler artık.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yeşil-gri olanı güzel görünüyor

Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yeşil-gri olanı güzel görünüyor
    Fiyatını görelimde rengini uydururuz. TRK 502 hakkında bayağı tahmin vr tornado pek sarmadı galiba kimseyi

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatını görelimde rengini uydururuz. TRK 502 hakkında bayağı tahmin vr tornado pek sarmadı galiba kimseyi
    21 bin TL civarı tahmin ediyorum, çok tabi
    20 altı olursa süpersporta geçiş için güzel bir ara seçenek olarak değerlendirilebilir
    bunun 500 cc olanını da yapmalılar, naked olanın da

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)