Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben çantadan vazgeçtim, çantasız yol versiyonuna 22 bin TL'ye talibim. Duke 390'ı 19 bin TL'ye verebiliyorlarsa bu da olur.
    bursalıali bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız aynı sebepten dolayı Japonlar uçacağından bu 25 bin TL de olsa satabilir. Bir düşünün yani 35 bin TL'ye NC570X, Versys veya 25 bin TL'ye bu motor. V-Strom falan zaten 40 bin'i bulur o tarihlerde.
    Japonlar uçacak, Benelli'de onlardan biraz daha aşağısında satış yapacak.
    E peki alım gücüne ne oldu? Maaşlar arttı da benim mi haberim yok ?
    Motosiklet sektörü gerçeği gördü, ekonomik daralmayı iyi okudu, 250 ve 400 cc arası bir çok marka ve model giriş yapıyor piyasaya farkındaysanız.
    bursalıali bunu beğendi.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Stunt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çok var sığmıyor :)
    Ben çantadan vazgeçtim, çantasız yol versiyonuna 22 bin TL'ye talibim. Duke 390'ı 19 bin TL'ye verebiliyorlarsa bu da olur.
    390 şu an 20bin

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Ben bir şey gördüklerine inanmıyorum, bu kriz mevzuları muhteşem hükümetimiz sayesinde bir tek bizde var. O cc'lerin çoğalma sebebi Çin markalarının küçük sınıfta kaliteyi yükseltmelerinden kaynaklanıyor. Bugün Zongshen RX3 çıkmamış olsaydı Suzuki V-Strom 250 de olmayacaktı. Asıl 2017'de bir RZ3 10 bin TL altına gelsin, siz o zaman görün Japonların halini. Bir yanda 9000 TL'ye o motor, diğer yanda 17 - 18 bin TL'ye Japonlar. Bu arada çıkacak olan yeni Hero'lar, TVS RTR200 ve Pulsar 400'ler de sırada bekliyorlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:14 ----------

Alıntı Stunt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    390 şu an 20bin
    19 - 20 çok önemli değil. Sınıfında KTM'den pahalısı yok, o yüzden onu örnek verdim.
    bursalıali bunu beğendi.

2017 Model dukeler ile ilgili değişimler yapılacak deniyordu fiyatı artabilir. Bu heybetle bu motor 22bin olursa piyasada ne japon kalır ne çin Güldürmeyin isanı Hindistanda vergisiz fiyatı 19'u buluyor bizim ötvleri kdvleri unutmayın arkadaşlar gerçekçi olun

Hindistanda çantalı fiyatı o kadar bu arada

TRK 502 reklam filmi heyecanlı görünüyor

Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TRK 502 reklam filmi heyecanlı görünüyor https://www.youtube.com/watch?v=efiy...ature=youtu.be
    302r'ın reklam filmini bulan var mı arkadaşlar baktım ama Benelli tarafından hazırlanmış güzel bi video bulamadım ?

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    302r'ın reklam filmini bulan var mı arkadaşlar baktım ama Benelli tarafından hazırlanmış güzel bi video bulamadım ?
    302r sayfasında paylaşıltım çok güzel bişeye benziyor

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    youtube'taki kuba motorun eklediği videoya yazdığım yorum:

MERHABA:
    motorun TR.ye geleceğini haber aldığımdan beri,çok ciddi bir şekilde takipteyim.hatta,Motosiklet.net sitesindeki:BENELLİ TRK 502 KULLANICILARI / BİLGİ PAYLAŞIM BAŞLIĞI'nda,paylaştığım bilgi ve fotoları görebilirsiniz.şuan da motosikletle ilgili oldukça bilgiye sahibim.ADANA'daki bayiniz ile de yakın ilişkilerimden dolayı sık sık kendilerini ziyaret edip,yeni bilgileri takip ediyorum.bu segmentte bu cc.eksiklikti.forumda da yazıldığı gibi,bu motorun fiyatının,ilk başlarda oldukça makul bir seviyede tutulduğu takdirde,satış patlaması yapacağını yine forumdan okuyup takip edebilirsiniz.arzumuz bu motorun 3 çantalı ve çantasız versiyonunun bulunmasıdır.servislerinizin bu motorla ilgili daha donanımlı olması temennimizdir.duyumlarımızın,2017'nin ilk çeğreğinde geleceğidir.sanırım fuara yetişir.satışlarınızın başarılı olması dileklerimle.
    Seko, fedos, ...garip... ve 2 diğerleri bunu beğendiler..
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

emc2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    adamların bi taraflarını kaldırmak diye buna denir herhalde

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar Suzuki yeni fiyat listesini yayınladı tabi herkes için hüsran bi durum :( umarım benelli bu kadar zam yapmaz 9.000 tl zam mı olur bir modelde arkadaş küfür etmemek elde değil.

Herkese tekrardan merhaba arkadaşlar Suzuki yeni fiyat listesini yayınladı tabi herkes için hüsran bi durum :( umarım benelli bu kadar zam yapmaz 9.000 tl zam mı olur bir modelde arkadaş küfür etmemek elde değil.
    9.000 Tl zam olmaz diye düşünüyorum. Yakında hepsi açıklar fiyatları bakalım kim ne kadar indirim bindirim yapmış.

mcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3
    https://youtu.be/y83eNtNBugw
    Trk 502 nin hızlanması arkadaşlar.

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    TRK 502 reklam filmi heyecanlı görünüyor https://www.youtube.com/watch?v=efiy...ature=youtu.be
    Güzel video Kaç basıyor acaba bilgisi olan var mı arkadaşlar

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    180km/h yapar.

Alıntı gezgin41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En çok merak attiğim konu nasıl bi tork basıyor acaba heybetli görünüşü kadar varmıdır ?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    Motorun gelmesinden çok yedek parça gelmesi,kronik sorun olmaması ve servislerin tutumu önemli bence. Herşey olması gerektiği gibi olursa fiyatta uygun olursa çok satar.duzgun bir fiyat politikasi belirlenirse piyasayi alt ust eder.
    bursalıali bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

onx09 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xvs 650 dragstar classic
    https://www.facebook.com/groups/1602438576730983/
    Gelişmeler hakkında buradan bilgi alabilirsiniz

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı onx09 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.facebook.com/groups/1602438576730983/
    Gelişmeler hakkında buradan bilgi alabilirsiniz
    Motosikletin geleceği belli deil mesela şöyle diyim Benelli 2017 kataloğunda bu model yok tnt 125 ve tornado 302r var tabiki herkes modeli merak ediyor gelmesini istiyor ama model geldi diyelim belki hiç satmayacak adamlar araştırarak bakıyor bu işlere ama inş. gelir çünkü harika görünüyor

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun gelmesinden çok yedek parça gelmesi,kronik sorun olmaması ve servislerin tutumu önemli bence. Herşey olması gerektiği gibi olursa fiyatta uygun olursa çok satar.duzgun bir fiyat politikasi belirlenirse piyasayi alt ust eder.
    Motor üretiliyorsa yedek parçalarıda vardır eee distribütör firma ilede diğer modeller parça sıkıntısı yaşanmadı servislere gelirsek ilk başlarda tüm servisler afalladı saçma sapan işler yaptırdılar kullanıcılara ama hepsi sayemizde öğrendi tek tük bilinçsiz servisler iillaki vardır hala fiyat politikası ise @secretboy arkadaşın dediği gibi motorun geleceği belli değil hadi geldi satılır mı fiyatının uygun olacağını sanmıyorum çünkü markanın türkiye'ye getirdiği en iyi modeli olacak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)