Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
70. sayfa BirinciBirinci ... 20606869707172 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Arkadaşlar kusura bakmayın da 30.000'e orta sınıf bir motosiklet almışsınız vida sıkmaya normal diyorsunuz.Ki fiyatı öyle çok uygun da değil yani.Kim görmüş MT07'de CBR500'de vidaların gevşediğini.Bide saçma saçma sebepler bulmuşsunuz.Motorun titreşimden cıvatalarının gevşemesi ne zamandan beri normal?
    emremm, dyavol-77 ve schumacher__ bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emremm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125ESD(11)
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kusura bakmayın da 30.000'e orta sınıf bir motosiklet almışsınız vida sıkmaya normal diyorsunuz.Ki fiyatı öyle çok uygun da değil yani.Kim görmüş MT07'de CBR500'de vidaların gevşediğini.Bide saçma saçma sebepler bulmuşsunuz.Motorun titreşimden cıvatalarının gevşemesi ne zamandan beri normal?
    Bende onu dedim ama normal dediler.
    Sekiz senedir YBR'de bile bir tane vida sıkmadım.
    Hatta 2005 YBR vardı, onda bile..

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Eşim ile çıkacağım bu seyahatte konaklama ve rota üzerinden fikirlerinize açığım. Bu rota üzerinde '' aman şurada kesin geç, burada kal güzel yerdir '' diyebileceğiniz şeyleri lütfen yorumlara yazın

1. Burdur Salda Gölü
    2. Denizli
    3. Kuşadası
    4. Şirince
    5. Alaçatı
    6. Ayvalık
    7. Çanakkale ve Gelibolu

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    merhaba,ben yıllardır hemen hemen tüm motor gezilerini okur,çeşitli notlar alırım.sizinle arşivimde bulunan bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.umarım işinize yarar.
    SALDA GÖLÜ
    -Burdur ili yeşilova ilçesinde bulunan Salda gölü.yaklaşık 10 bungalow var.içinde 1 duble yatak,1 tek yatak,banyo,wc,sıcak su var.önünde verandası,masa,sandalyeler var.Günlük ücreti 75 tl. (2016’da)arkasında çadır yeri de var ücretsiz.yemek için lokanta var.saç kavurma 15 tl.kahvaltı 15 tl.ayrıca bir de kantin var.sac kavurma berbattı.ilçe yaklaşık 5 km.,her şey var orada.bim’den kahvaltılık alıp bungalowlarda yenebilir.ilçede 4-5 lokanta var.
    0537 449 29 00 (Çadır Kiralama)
    Bungalow kiralama :İrtibat tel : 535 691 05 95
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -Kendi çadırlarını kurmak isteyenlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ayrıca çadırınıza ücretsiz elektrik çektirebilme imkanınız bulunuyor.
    -Yeşilova Belediye Halk Plajı’nda 2018 yılı boyunca günlük çadır kiralama bedeli 30 TL’dir. Çadırlar 2 kişiliktir. Çadırlarda kalacak kişi sayısına göre ücret değişmez. Bu ücret tarifesi 2019 yılına kadar geçerlidir.
    -Kamp alanı içerisinde günlük ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz Yeşilova Belediye’sine ait bir işletme bulunmakta. İşletmeden sıcak-soğuk içecekler ve market alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca yemek ve aperatif yiyecekler temin edebilirsiniz. Daha farklı ihtiyaçlarınızı yaklaşık 4 km uzaklıktaki Yeşilova ilçesinden giderebilirsiniz.
    Bu eşsiz mekanda ziyaretçiler; mangal ve kamp ateşi yakabilme olanağına sahiptir.
    -Diğer bir kamp alanı ise; Doğanbaba Plajı’dır. Doğanbaba Plajı’nda“Pideci Sami”adında tek restoran bulunmaktadır. Doğanbaba ve Salda kasabaları plajlarında işletme bulunmaması ve özellikle hususi aracı bulunmayan ziyaretçiler için sabit servis olanağı olmaması dolayısıyla kamp ve gezi için fazla tercih edilmemektedir.
    -Yeşilova Belediye Halk Plajı’nda 2018 yılı boyunca günlük bungalov ev kiralama bedeli 75 TL’dir. Bungalov evlerde kalacak kişi sayısına göre ücret değişmez. Bu ücret tarifesi 2019 yılına kadar geçerlidir.

-ASOS
    KADIRGA KOYU’ndan aşağı inince sola dönüp,yolun sonundaki BRONZ MOTEL.
    YELKEN MOTEL-sakin.
    AYVALIK
    TAKSİYARHİS PANSİYON

-CUNDA
    Çarşı içinde TAŞ KAHVE var.KAHVE iç.
    TUTKU PANSİYON.
    HARAKOP OTEL (kişi 60 tl)2012
    TAŞKAHVE yanında GÜNAY MOTEL
    ALTAY PANSİYON
    GÜNAY RESTORAN-Balık lokantası
    NESOS RESTORAN-Balık lokantası
    oialdemir ve Riptalon bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,ben yıllardır hemen hemen tüm motor gezilerini okur,çeşitli notlar alırım.sizinle arşivimde bulunan bazı bilgileri paylaşmak istiyorum.umarım işinize yarar.
    SALDA GÖLÜ
    -Burdur ili yeşilova ilçesinde bulunan Salda gölü.yaklaşık 10 bungalow var.içinde 1 duble yatak,1 tek yatak,banyo,wc,sıcak su var.önünde verandası,masa,sandalyeler var.Günlük ücreti 75 tl. (2016’da)arkasında çadır yeri de var ücretsiz.yemek için lokanta var.saç kavurma 15 tl.kahvaltı 15 tl.ayrıca bir de kantin var.sac kavurma berbattı.ilçe yaklaşık 5 km.,her şey var orada.bim’den kahvaltılık alıp bungalowlarda yenebilir.ilçede 4-5 lokanta var.
    0537 449 29 00 (Çadır Kiralama)
    Bungalow kiralama :İrtibat tel : 535 691 05 95
    --------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    -Kendi çadırlarını kurmak isteyenlerden herhangi bir ücret talep edilmiyor. Ayrıca çadırınıza ücretsiz elektrik çektirebilme imkanınız bulunuyor.
    -Yeşilova Belediye Halk Plajı’nda 2018 yılı boyunca günlük çadır kiralama bedeli 30 TL’dir. Çadırlar 2 kişiliktir. Çadırlarda kalacak kişi sayısına göre ücret değişmez. Bu ücret tarifesi 2019 yılına kadar geçerlidir.
    -Kamp alanı içerisinde günlük ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz Yeşilova Belediye’sine ait bir işletme bulunmakta. İşletmeden sıcak-soğuk içecekler ve market alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca yemek ve aperatif yiyecekler temin edebilirsiniz. Daha farklı ihtiyaçlarınızı yaklaşık 4 km uzaklıktaki Yeşilova ilçesinden giderebilirsiniz.
    Bu eşsiz mekanda ziyaretçiler; mangal ve kamp ateşi yakabilme olanağına sahiptir.
    -Diğer bir kamp alanı ise; Doğanbaba Plajı’dır. Doğanbaba Plajı’nda“Pideci Sami”adında tek restoran bulunmaktadır. Doğanbaba ve Salda kasabaları plajlarında işletme bulunmaması ve özellikle hususi aracı bulunmayan ziyaretçiler için sabit servis olanağı olmaması dolayısıyla kamp ve gezi için fazla tercih edilmemektedir.
    -Yeşilova Belediye Halk Plajı’nda 2018 yılı boyunca günlük bungalov ev kiralama bedeli 75 TL’dir. Bungalov evlerde kalacak kişi sayısına göre ücret değişmez. Bu ücret tarifesi 2019 yılına kadar geçerlidir.

-ASOS
    KADIRGA KOYU’ndan aşağı inince sola dönüp,yolun sonundaki BRONZ MOTEL.
    YELKEN MOTEL-sakin.
    AYVALIK
    TAKSİYARHİS PANSİYON

-CUNDA
    Çarşı içinde TAŞ KAHVE var.KAHVE iç.
    TUTKU PANSİYON.
    HARAKOP OTEL (kişi 60 tl)2012
    TAŞKAHVE yanında GÜNAY MOTEL
    ALTAY PANSİYON
    GÜNAY RESTORAN-Balık lokantası
    NESOS RESTORAN-Balık lokantası
    Senin canını yerim Eyvallah hocam :D

Motosikleti
    videonuzu izledim.eşle motogezi konusunda sizinle çadırda kalma konusunda hemfikirim.ayrıca dediğiniz gibi duş/şarj ve iyi,rahat bir uyku önemli.pansiyon ve/veya öğretmenevleri gibi ekonomik konaklamalar da gezi maliyeti için ayrıca önemli.nacizane aklıma gelenler bunlar.yolunuz açık olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Bakın adamlar TRK'yı böyle kullanıyorlar.TRK'ya hiçbirşey olmaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=-HPhRgNFqqs
    oialdemir ve Riptalon bunu beğendiler.

Motosikleti
    XMAX 250
    videonuzu izledim.eşle motogezi konusunda sizinle çadırda kalma konusunda hemfikirim.ayrıca dediğiniz gibi duş/şarj ve iyi,rahat bir uyku önemli.pansiyon ve/veya öğretmenevleri gibi ekonomik konaklamalar da gezi maliyeti için ayrıca önemli.nacizane aklıma gelenler bunlar.yolunuz açık olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:52 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:16 ----------

Bakın adamlar TRK'yı böyle kullanıyorlar.TRK'ya hiçbirşey olmaz.
    https://www.youtube.com/watch?v=-HPhRgNFqqs
    TRK 502 x de çıktı piyasaya bu arada

Riptalon bunu beğendi.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    X değilde TRK 250 getirilirse daha iyi olur. X yerine 402S getirilse daha fazla talep görecektir. Tabi bu doalr kuru ile firmalar ne kadar yeni model arayışına girer orası meçhul

dolar kuru 2 ay içinde aşşağıya inmezse 2019 modellerin siparişleri verilirken çok pahalıya mal olacak o zaman 250cc makineler bile tahammül edilemeyecek bir fiyatla satılacak.

Fiyatı ne zaman bu kadar arttı yani 27500 le baslayıp 31500 le devam etti ne zmn 34980 oldu zamlar ne sıklıkla geliyor bilgisi olan var mı

Alıntı armynavy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatı ne zaman bu kadar arttı yani 27500 le baslayıp 31500 le devam etti ne zmn 34980 oldu zamlar ne sıklıkla geliyor bilgisi olan var mı
    27.500 geçen sene fiyatıydı bu sene 31.500 ile fuarda fiyat verildi o zaman dolar kuru 3,80 - 3,99 arasındaydı şimdi 6,50 7,00 aralığında geziyor ben fiyat artışlarını hor görmüyorum artık bu millete bu fiyat müstahak hatta az bile

Yazık gercekten orta halli insanlar için çok büyük lüks olma yolunda ilerliyor iki teker sevdası

Motosiklet ilk geldiğince 27.500 ile satılmaya başlanmıştı bir kaç arkadaş bu motosiklet çok değerlenecek alanlar kar edecek demişti onlar buradaysa halen tebrik ediyorum. Dolar artışı devam ederse 2 teker sevdası düşük ccler ile devam edecektir.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı ADANALI GÖK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şükür birşey olmadan atlattım.inan ben hala anlamış değilim düz yolda asfaltta alyan nasıl battı küçük birşey olsa anlarım ...neyse bunada şükür rabbim daha kötülerinden esirgesin cümlemizi inşallah.....teşekkür ederim....
    Büyük talihsizlik işte kendin batırmaya çalışsan girmez. Benimde arabada geçen gün başıma geldi arabayı park ettim yarım saat sonra bindim biri lastiğe bıçak atmış. İnsanlarımız duyarsız maalesef yere kesici delici bir parça atılmamalı
    ADANALI GÖK bunu beğendi.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

Orta sehpa için için önerileriniz nelerdir. (gerekli olup olmadığı kullanışlığı ve nerden temin edebileceğimiz vs. )

Motosikleti
    TRK 502
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Büyük talihsizlik işte kendin batırmaya çalışsan girmez. Benimde arabada geçen gün başıma geldi arabayı park ettim yarım saat sonra bindim biri lastiğe bıçak atmış. İnsanlarımız duyarsız maalesef yere kesici delici bir parça atılmamalı
    geçmiş olsun malesef çok doğru diyorsunuz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:26 ----------

Alıntı armynavy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Orta sehpa için için önerileriniz nelerdir. (gerekli olup olmadığı kullanışlığı ve nerden temin edebileceğimiz vs. )
    ben orta sehpa almadım kendi şahsi fikrim ihtiyaç duymuyorum facede grupta satanlar var

Motosikleti
    buralar pek sessiz kalmış.bir gökhan kardeşimiz var,arada fotolar koyar,gözümüzü,gönlümüzü şenlendirirdi,o da ara sıra uğruyor şimdilerde.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    buralar pek sessiz kalmış.bir gökhan kardeşimiz var,arada fotolar koyar,gözümüzü,gönlümüzü şenlendirirdi,o da ara sıra uğruyor şimdilerde.
    Facebook grupları bayağı aktif hocam, artık buralara uğramıyorlar.

bu sayfaya daha fazla önem verilmeli sonuçta burada sadece motosiklet ile ilgli bilgi paylaşılıyor orada bir kalabalık var ve farklı motorlar dahil olmak üzere bir çok konu dönüyor.

Motosikleti
    TRK 502
    aynen öyle vallahi abi buralar çok sessiz kalmış.sosyal medya çok aktif doğrudur.aslında buralardadada olmalıyız ki takip edenlere bilgi vermeliyiz....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:58 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:59 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:00 ----------

makianyı alalı 5ay oldu.toplamda motor 7000 km oldu...çok şükür rabbime sıkıntısız yola devam.....
    selchuk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
70. sayfa BirinciBirinci ... 20606869707172 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)