Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ecnebiler ne diyor köşemizde bu hafta

https://www.youtube.com/watch?v=r15SknMclZQ
    Keşke yazılı olarak tercüme etmiş olsaydı birileri

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke yazılı olarak tercüme etmiş olsaydı birileri
    Kısaca, görüntüsü çok güzel, aksesuarlı geliyor, ağırlığını hissettiriyor, şasi görüntüsü çok iyi değil, fren hissi kötü, vites aralıkları kısa, konforu ve amortisörleri çok iyi. 130'dan sonra titreşim var. Ama fiyatına genel göre güzel. Adam F800GS ile karşılaştırıyor bu arada müthiş bir kafa.

Motopixel incelemesine de baktım tekrar. Gerçekten hayatımda bu kadar olumsuz yorum alan çok az motor gördüm. Kimse sahibi değil ama gömen gömene... Sebebini idrak etmeye çalışıyorum şu anda.
    oialdemir, sdt, bursalıali ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısaca, görüntüsü çok güzel, aksesuarlı geliyor, ağırlığını hissettiriyor, şasi görüntüsü çok iyi değil, fren hissi kötü, vites aralıkları kısa, konforu ve amortisörleri çok iyi. 130'dan sonra titreşim var. Ama fiyatına genel göre güzel. Adam F800GS ile karşılaştırıyor bu arada müthiş bir kafa.

Motopixel incelemesine de baktım tekrar. Gerçekten hayatımda bu kadar olumsuz yorum alan çok az motor gördüm. Kimse sahibi değil ama gömen gömene... Sebebini idrak etmeye çalışıyorum şu anda.
    Benim sevmediğim tek yanı çok ağır olması. Bu bazen avantaj ama genelde dezavantaj. Gerçi 30 - 40 dk sürdüm. Leoncino' yu bekliyor olmasam alıyordum neredeyse :D :D :D

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bizim millet acayiptir Finlandiya Otuokumpu'dan mühendisler gelir kalite hakkında yorumda bulunamaz. Bizim millet eliyle kaliteyi ölçer takılmayın yorumlara. Japon lafını öğrenmişler araştırma, öğrenme deneme yapmadan sallar durur. Eğer 2. elde çabuk satılsın diye düşünceniz yoksa çokta iyi. Rakibi yok zaten bu fiyata.

Bu ülkede tutulan arabalar bile yurt dışında tutulmayan modellerdir genelde. Alfa Romeo, Mazda tutulmadı ama yol tutuşu kendinden kat kat pahalı arabalardan daha iyi. Adam 150 bin lira para verip torsiyon çubuklu araç alıyor. Elektronik süspansiyon, şasi geometrisi çok daha iyi araçlar kötü oluyor. Takılmayın fazla MT/R25 gibi çöplere 20 bin lira toslamaya devam etsinler
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Haklısınız. Bu arada ilk defa gördüğüm bir modellemeyi atmak istedim. Bizim şasi ve motor modellemesi;

oialdemir, bursalıali ve nmurataydin bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TRK502

Yorum açıklaması için teşekkür ederim.
    Bakalım sahibi olduktan sonra nasip olursa olumlu/olumsuz yorumlarımı aktaracağım burada.

Erdost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZONTES 350 T2
    Sebebi daha çok para vermesine rağmen bu motor kadar güzel olmaması ve daha az dikkat çekmesi herhangi bir motorun.Düşünsene adam 80 90 bin lira veriyor bu motor kadar karizmatik ve güzel değil.Vites oranları için dişlilerle oynanabilir.

Parça fiyatlarına baktım Trknın pahalı sayılmaz.Çin üretimi olması artık dez avantaj değil avantaj oluyor aslında.Parça tedariği için Alibey var.

Motorlarınız gayet güzel, ilk seri motorlarda her zaman sorunlar çıkabilir, anladığım kadarıyla oksijen sensoru ile ilgili birkaç kişi problem yaşamış.Sorun mekanik olmasında diğerleri halledilir bir şekilde.

Motosikleti
    TRK 502
    slm arkadaşlar bende 27.02.2018 tarihi itibari ile 2018 trk 502 sipariş verdim hayırlısı olur inşallah motoru almamda yardımcı olan arkadaşlarım vardı sağolsun piyasa fiyatından uyguna mal oldu.....[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

Selamün Aleyküm Arkadaşlar.
    Hayırlısı ile 2018 model TRK502 siparişi verdim.
    Karar vermek biraz zaman aldı açıkçası ama bu klasmanda bu fiyata bana en uygun olan makine olduğunu düşünüyorum.
    Allah utandırmaz inşallah.
    hayırlı olsun kardeşim kaça mal oldu.....

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sevmediğim tek yanı çok ağır olması. Bu bazen avantaj ama genelde dezavantaj. Gerçi 30 - 40 dk sürdüm. Leoncino' yu bekliyor olmasam alıyordum neredeyse :D :D :D
    Leoncino için ön sipariş verdin mi dostum yada fiyat olarak pazarlık yaptın mı?

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Leoncino için ön sipariş verdin mi dostum yada fiyat olarak pazarlık yaptın mı?
    Yok daha 8. ay diyorlar bakalım bekliyelim biraz. TNT 25 satmalıyım önce

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı ADANALI GÖK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende 27.02.2018 tarihi itibari ile 2018 trk 502 sipariş verdim hayırlısı olur inşallah motoru almamda yardımcı olan arkadaşlarım vardı sağolsun piyasa fiyatından uyguna mal oldu.....[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:49 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:43 ----------

hayırlı olsun kardeşim kaça mal oldu.....
    Sağ ol kardeşim. Henüz maliyet tam olarak belirlenmedi. Ama işlemler bitince özelden yazarım.
    Bu arada size de hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Motoru ne zaman teslim alıyorsunuz? Ya da aldıysanız plaka işlemleri için Noterde ne kadar masraf ödediniz bilgi verirseniz sevinirim.

Motosikleti
    TRK 502
    Sağ ol kardeşim. Henüz maliyet tam olarak belirlenmedi. Ama işlemler bitince özelden yazarım.
    Bu arada size de hayırlı olsun. Allah kazasız belasız kullanmayı nasip etsin.
    Motoru ne zaman teslim alıyorsunuz? Ya da aldıysanız plaka işlemleri için Noterde ne kadar masraf ödediniz bilgi verirseniz sevinirim.
    teşekkür ederim kardeşim motoru ben teslim almadım 15-20 mart teslim alacam inşallah plaka ruhsat 200 tl sigorta ortalama 400 tl civarı olur
    sen çantalımı aldın çantasızmı.....

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı ADANALI GÖK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim kardeşim motoru ben teslim almadım 15-20 mart teslim alacam inşallah plaka ruhsat 200 tl sigorta ortalama 400 tl civarı olur
    sen çantalımı aldın çantasızmı.....
    Sanırım aynı tarihler arasında ben de teslim alacağım.
    Çantasız aldım ben. 3'lü çanta seti yerine sadece arka çanta taktırmayı düşünüyorum. Facebook grubunda da soyadı TIRIS olan bir arkadaş var.
    3'lü seti 900,00 TL'ye yaptığını yazmış.
    Çantaları da kaliteli duruyor.

Motosikleti
    TRK 502
    Sanırım aynı tarihler arasında ben de teslim alacağım.
    Çantasız aldım ben. 3'lü çanta seti yerine sadece arka çanta taktırmayı düşünüyorum. Facebook grubunda da soyadı TIRIS olan bir arkadaş var.
    3'lü seti 900,00 TL'ye yaptığını yazmış.
    Çantaları da kaliteli duruyor.
    hayırlısı inşallah....ben sıkı pazarlıkla kappa kgr 52 arka çantayı motorla birlikte aldım.....kappa kgr33 yan çantalı setide bi arkdaştan aldım sıfır hiç kullanmadı ikinci el olarak toplam fiyat 2bin civarı oldu.artı motor alt koruma ve sis lambasıda aldım.şimdilik eksik kalmadı kullandıkca göreceğiz dostum....

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    ADANALI GÖK kardeşim,bende ADANA'dayım.tanışmak isterim.bu arada şimdiden hayırlı olsun.benim tel:537/2499449
    bursalıali bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    TRK 502
    [QUOTE=adanalı;4299115]ADANALI GÖK kardeşim,bende ADANA'dayım.tanışmak isterim.bu arada şimdiden hayırlı olsun.benim tel:537/2499449[/QUO]

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ALLAH RAZI OLSUN........tabi abim numaranı kaydettim motorum gelsin kısmetse tanışmaya kahveni içmeye gelirim....

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Herkese selamlar, arkadaşlar benim sanırım bir gidon yükseltmeye ihtiyacım var. Boyum 172 dolayısı ile hafif öne eğik bir oturuş oluşuyor ve uzun yolda bir kaç yüz km'den itibaren bel ağrısı başlıyor. Fakat bu gidon yükseltmeler hakkında pek fikrim yok. Kimisi gidon çapına uygun ise hepsi olur diyor kimisi motora özel diyor. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Aliexpress'de 25 dolar civarı bizim motora özel olarak satılan var. Fakat burada universal olarak sastılanlar daha ucuza bulunuyor. Olacak ise ucuzundan almak daha mantıklıdır diye düşünüyorum.

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Herkese selamlar, arkadaşlar benim sanırım bir gidon yükseltmeye ihtiyacım var. Boyum 172 dolayısı ile hafif öne eğik bir oturuş oluşuyor ve uzun yolda bir kaç yüz km'den itibaren bel ağrısı başlıyor. Fakat bu gidon yükseltmeler hakkında pek fikrim yok. Kimisi gidon çapına uygun ise hepsi olur diyor kimisi motora özel diyor. Bu konuda bilgisi olan var mıdır? Aliexpress'de 25 dolar civarı bizim motora özel olarak satılan var. Fakat burada universal olarak sastılanlar daha ucuza bulunuyor. Olacak ise ucuzundan almak daha mantıklıdır diye düşünüyorum.
    Bahsettiğiniz sitede bildiğim kadarı ile ürün detaylarında öçlü veriliyor. Bakın eğer ölçüler aynı ise alın gitsin bence.

Motosikleti
    TRK 502
    benimde boyum 1,75 sizde rahatsızlık hissi verdiyse muhtemelen bizlerdede olacaktır..motoru daha teslim almadım önümüzdeki hafta teslim alacam eğer siz uygun gidon yükseltme bulursanız bizede bilgilerini paylaşırsanız sevinirim...bende araştırıyorum şimdiden gidon yükseltme bakalım......=)

Motosikleti
    XMAX 250
    Benim boyum 1.70 çok rahat sürüyorum TRK 502 yi. Çok konforcu, dik oturmacı olmayın. Bir süre sonra omurilik rahatsızlıklarına yol açar. Biraz öne eğilmek dert değil. Bir süre sonra dizlerinizle tutmayı bırakıyorsunuz moturu demek ki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)