Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben daha önce CBR 500 R sürmüştüm. İkisi de çift silindir. İkisin de de hemen hemen aynı tork var. CBR 500 R 194 kg. TRK 502 214 kg. Sürdüğüm bu çantasız haliyle açıkcası gayet iyi gidiyor. Çok sürmedim. Hatta kısa bir mesafeden döndüm geldim.

Ama 1. Viteste 57 görüyor. Motor tabi rodajda zorlamadım :D Sonra asıldım ön frene ABS devreye girmeden Pirelli Angel GT nin tutunması sayesinde küt diye durdu. Yani ben beğendim. CBR 500 R dan aşağı kalır bir yanı yok bence hızlanmasının gidişinin. Tabi ki uzunca test etmek lazım sürmek lazım. Neler yapabiliyor. Daha önce yazılan malzeme kalitesi ile ilgili şeylere de katılmıyorum. Parasının ederi kadar kaliteli bence Gidon, Kumandalar, Ön cam ve kafa karenajı gayet güzeldi. Fuar da başı çok kalabalıktı bakamamıştım. Şimdi test günlerini beklemek lazım. Daha doğru olur yorum yapmak için.

İlk izlenimlerim bunlar.
    İlk izlenimlerine göre harika bi motor dostum 1. viteste 60 giib bi hıza yaklaşması da bence gayet süper malzeme kalitesini göreceli bi kavram oluyor heralde herkese göre farklı geliyor. Alma niyetin var mı senin niyet vardır da imkan var mı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk izlenimlerine göre harika bi motor dostum 1. viteste 60 giib bi hıza yaklaşması da bence gayet süper malzeme kalitesini göreceli bi kavram oluyor heralde herkese göre farklı geliyor. Alma niyetin var mı senin niyet vardır da imkan var mı
    Nişan yapmak ve motoru almak arasında gidip geliyorum diyelim Ondan sonra diyorlar motorcular niye ayrılıyor boşanıyor )
    bursalıali bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Pardon da motorsikletler, 1.viteste yapabildikleri max. hıza göre mi kalitelendiriliyor?
    Bu mudur kıstas?

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon da motorsikletler, 1.viteste yapabildikleri max. hıza göre mi kalitelendiriliyor?
    Bu mudur kıstas?
    Tabiki o değil ivmelenmesi iyi yani ondan bahsediliyor orada Şimdilik kesin bişey yok herkeste ilk izlenim diyor zaten nisanda belli olacak artık

Nişan yapmak ve motoru almak arasında gidip geliyorum diyelim Ondan sonra diyorlar motorcular niye ayrılıyor boşanıyor )
    Nişan yaparsan düğünde gelir dostum Ben yaptım pişmanım
    oialdemir ve bursalıali bunu beğendiler.

Ben daha önce CBR 500 R sürmüştüm. İkisi de çift silindir. İkisin de de hemen hemen aynı tork var. CBR 500 R 194 kg. TRK 502 214 kg. Sürdüğüm bu çantasız haliyle açıkcası gayet iyi gidiyor. Çok sürmedim. Hatta kısa bir mesafeden döndüm geldim.

Ama 1. Viteste 57 görüyor. Motor tabi rodajda zorlamadım :D Sonra asıldım ön frene ABS devreye girmeden Pirelli Angel GT nin tutunması sayesinde küt diye durdu. Yani ben beğendim. CBR 500 R dan aşağı kalır bir yanı yok bence hızlanmasının gidişinin. Tabi ki uzunca test etmek lazım sürmek lazım. Neler yapabiliyor. Daha önce yazılan malzeme kalitesi ile ilgili şeylere de katılmıyorum. Parasının ederi kadar kaliteli bence Gidon, Kumandalar, Ön cam ve kafa karenajı gayet güzeldi. Fuar da başı çok kalabalıktı bakamamıştım. Şimdi test günlerini beklemek lazım. Daha doğru olur yorum yapmak için.

İlk izlenimlerim bunlar.
    Benelli motorlarının tamamamı emsalleri ile kıyaslandığında boş ağırlık olarak fazla görünüyor.Bu ağırlık parça kalitesinden mi kaynaklanıyor yoksa farklı bi durum mu var ?

Web sayfasında fiyat açıklanmış ama biraz yüksek gibime geldi bayilerde indirim payı bırakılmış galiba

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    32.000TL, oldu canım.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Şaka yapıyorlar galiba..

8.699 USD.. TRK 502 nin fiyat ile makine doğmadan öldü gömdüler bitti.

Anlayamadığım şey. BMW euro yu TL ye çevirip TL fiyat yazarken. Benelli neden ısrarla USD peşinde.. Burası neresi?

Bu adamlar forumu vs hiç takip etmiyorlarmı. Yada hangi kafayı yaşayıp bu motora 8600 usd ( 32 bin TL ) etiket koyuyolar..

NC750 fiyatına TRK 502 hayırlı uğurlu olsun

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet bu durumda konuyu kapayabiliriz, herkese geçmiş olsun. Fuarda kapora verenler de paralarını geri alabilirler. Bir motoru daha doğmadan öldürdükleri için Benelli Türkiye ve çapsız yöneticilerini tebrik ediyorum.
    bursalıali ve oialdemir bunu beğendiler.

@tmp haklı bence fuarda verilen fiyat belli emsallerini fiyatı belli yani geleceği de kesin olan bi model için böyle bişey yapacaklarını sanmıyorum. O zamanda kadar dolarda düşer zaten. Ciddi bi fark olacak inş.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

8700 $ fiyatı gören potansiyel müşteriler

turkish39 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Herkes döviz yükseldi diye dert yanarken Benelli dövizle zam yapıyor. Bu arada Fransa'da aksesuarsız fiyatı 6590 €. Bir kez daha Türkiye'de olmanın ayrıcalığını yaşıyoruz. Siteye bir de utanmadan 2016 fiyatı diye eklemişler, yani 2017'si daha pahalı olacak. Sanki bu motor 2016'da satılıyordu.
    bursalıali ve oialdemir bunu beğendiler.

Benelli distributorleri benelliyi "Ducati" diye okuyorlar anlaşılan.. Hani Multistrada nın tasarımını kopyalamışlar ya fiyatınada yaklaşalım demişler Arada çok fark var diyorsanız bu 500 cc 1200 cc olsaydı Ducati gibi kaç para isterlerdi siz düşünün. Ducati ucuz kalabilirdi..

Hey Allahım diyecek birşey bulamıyorum.. Bir Distributor ancak bu kadar piyasadan / üründen / müşteriden bi haber olabilir.. Eğer Benelli global ölçekte bu fiyatlarla ilerliyorsa ürettikleri ilk ve son motosikletler bunlar diyebiliriz.
    turkish39 bunu beğendi.

Bence bi yanlışlık vardır arkadaşlar 2016 model olmadığı için o yazılan zaten 2017 modeldir ayrıca 3 çantalı fiyatı o fiyata denk geliyor adamlar zaten fuarda söyledilr çantalar çok pahalı diye çantasız fiyat 27.500 diye çantaları ucuza getirebilmek için görüşmeler yapacaz. Ne çabuk unuttunuz

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bi yanlışlık vardır arkadaşlar 2016 model olmadığı için o yazılan zaten 2017 modeldir ayrıca 3 çantalı fiyatı o fiyata denk geliyor adamlar zaten fuarda söyledilr çantalar çok pahalı diye çantasız fiyat 27.500 diye çantaları ucuza getirebilmek için görüşmeler yapacaz. Ne çabuk unuttunuz
    Diyelim ki böyle..

Bu kadar belirsiz net olmayan, ve bu kadar eksik bilgilendirme yapan distributorden bu fiyata motosiklet alır mıydın?

Fiyatta bu kargaşayı yaşatan adam daha sonra sana neleri yaşatmaz..

Benim için markanın web sitesindeki kalite algısı bile çok çok önemli..Firmanın kimliğini iş yapma biçimini gösterir..
    turkish39 ve bursalıali bunu beğendiler.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Bu 32000 muhabbeti fuardan önce olmuştu zaten,fuarda 27.500 den sonra ilgiyi görünce biheyecan gelmiş olabilir.O da geçer.Unutmayın,bu ülkede vergiden,dolardan daha önemli şeyler var.Bir malın çok talep görmesi,muadili,şekli şemali...Bu son üçü bütün kâr marjlarından sonraki doyumsuzluk ücretidir.
    bursalıali bunu beğendi.

İlginçtir ki herkes bişeyler söylüyor ben kontrol ettiğimde 2016 model diye bi olay görmedim Bende mi acayiplik var acaba. 2017 model 8.699 $ olarak görünüyor çantalı fiyatı ise bence beklenen bişeydi adamlar fuarda bunun sinyalini herkese verdi givi marka çantalar bize benelli italya firmasındna geldiğinden dolayı pahalı diye ama biz bunu motsikleti getirttiğimiz zaman opsiyonel olarak veya direk givi firmasından farklı bi fiyata getirtmeye çalışacaz dediler.
    turkish39 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlginçtir ki herkes bişeyler söylüyor ben kontrol ettiğimde 2016 model diye bi olay görmedim Bende mi acayiplik var acaba. 2017 model 8.699 $ olarak görünüyor çantalı fiyatı ise bence beklenen bişeydi adamlar fuarda bunun sinyalini herkese verdi givi marka çantalar bize benelli italya firmasındna geldiğinden dolayı pahalı diye ama biz bunu motsikleti getirttiğimiz zaman opsiyonel olarak veya direk givi firmasından farklı bi fiyata getirtmeye çalışacaz dediler.
    Buyur arkadaşım
    [IMG][/IMG]

Bu da link
    https://www.benelliturkiye.com/trk-502
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)