Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    -ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mesajımı alıntılıyorum.Az bir farkla tahminim doğru çıktı.

27.500 çantalarla birlikte 30 bin hadi dağılın şimdi.
    yalnız 30 binden aşağı geldi işte 27500. adresi vereyim ben özelden. gönderebilirsin kilidi
    tmp bunu beğendi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı newmoto76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hala Japon 250 liklerle kıyas devam ediyor.

Anlaşılmayan birşey var isterse Japon 250 25 bin TL olsun..

Soru şu ? Bu memlekette motosiklete 20 bin TL nin üzerinde para verecek kaç kişi tanıyorsunuz?

Honda NC 700 diyelimki 25 bin TL oldu.. Türkiyede 100 bin adet Nc 700 mu satılacak sanıyorsunuz.. En fazla oda taş çatlasa 1.000 Tane daha fazla satılacak. Türkiyede Motosiklette psikolojik Eşik 10 bin TL dir. 15 bin TL ve üstünü gerçekten motosiklet tutkunu ve gelir seviyesi ortanın üzerinde olan verir.

Benelli , Bajaj yada diğerleri 15 bin TL üzerinde pazar bulmaları çok çok zor.. Burası Türkiye İspanya yada İtalya degil.
    Bajaj zaten avrupada yok,Benelli'yi de o fiyatlara avrupalı müşteri almıyor zaten, alsaydı yıllar önce Benelli iflas edip-Çinlilere satılmazdı.
    The Power of The Dreams.

Pazara giriş fiyatı olmak için çok yüksek.

yalnız güzelim motorun piyasası, fiyatı yüzünden daha doğmadan öldü gitti. ikinci bir tnt600 vakası oldu. ben dahil birçok kişi eminim çantalı fiyatı 23-24 gibi olsa şu an kaporayı yatırmak için sıra bekliyordu. kim adı sanı bilinmeyen, ikinci el piyasası bile belli olmayan mala, karşısında çok güçlü japon rakipleri ve onların ikinci el pazarı varken bu parayı verir anlamak oldukça güç.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yalnız güzelim motorun piyasası, fiyatı yüzünden daha doğmadan öldü gitti. ikinci bir tnt600 vakası oldu. ben dahil birçok kişi eminim çantalı fiyatı 23-24 en kötü 25 gibi olsa şu an kaporayı yatırmak için sıra bekliyordu. kim adı sanı bilinmeyen, ikinci el piyasası bile belli olmayan mala, karşısında çok güçlü japon rakipleri ve onların ikinci el pazarı varken bu parayı verir anlamak oldukça güç.
    Her şeyde bir hayır vardır derler....Malzeme kalitesi+işçilik bir Japon değil, fuarda AEA'yi gördüm, TRK'yi sordum- o da beğenmemiş ve ''çakma'' Multistrada dedi.
    The Power of The Dreams.

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şeyde bir hayır vardır derler....Malzeme kalitesi+işçilik bir Japon değil, fuarda AEA'yi gördüm, TRK'yi sordum- o da beğenmemiş ve ''çakma'' Multistrada dedi.
    biri gider biri gelir elbet. artık önümüzdeki motorlara bakacağız

Emreköktürk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800 X
    Hakikaten çok demişler

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    yalnız 30 binden aşağı geldi işte 27500. adresi vereyim ben özelden. gönderebilirsin kilidi
    Çantasız binilmez bu motora 😀 Çantalar ce koruma demiri vs 30 bin.

22 bin liraya bekleyen arkadaşlar sanırım Norveç'te yaşıyor

Çok diyen arakdaşlar nere yaşıyorlar anlamadım. @zero sen motoru gidip bizzat gördün mü ? o kadar yazıyorsun bir ikincisi emsallerinnin yine altında bi fiyatla çıkmış bakım emsalleri diyorum 250cc motor fiyatı koyup aynı demeyin.

İllaki biri gider biri gelir bu her zaman böyle olmuştur ama bu geldiği gibi gidecek bi model değil motoru görünce anlarsınız dediklerimi.

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok diyen arakdaşlar nere yaşıyorlar anlamadım. @zero sen motoru gidip bizzat gördün mü ? o kadar yazıyorsun bir ikincisi emsallerinnin yine altında bi fiyatla çıkmış bakım emsalleri diyorum 250cc motor fiyatı koyup aynı demeyin.
    dostum malum sitede az km'de japon emsallerine bakabilirsin. herşeyi geçtim 30 liraya sıfır nc750 veya az km'li tracer700 var. tracer 700 diyorum bak. hadi o kadar para verip aldık motoru. acaba aynı japonda yapılabildiği gibi 27500 verip alınan motor minimum değer kaybı veya kazancıyla ikinci elde ne kadara satılacak. servis muhabbetini hiç açmıyorum. şahsen ben günde 10 saat çalışıyorum para kazanabilmek için. seni bilemem.

İllaki biri gider biri gelir bu her zaman böyle olmuştur ama bu geldiği gibi gidecek bi model değil motoru görünce anlarsınız dediklerimi.

dostum malum sitede az km'de japon emsallerine bakabilirsin. herşeyi geçtim 30 liraya sıfır nc750 veya az km'li tracer700 var. tracer 700 diyorum bak. hadi o kadar para verip aldık motoru. acaba aynı japonda yapılabildiği gibi 27500 verip alınan motor minimum değer kaybı veya kazancıyla ikinci elde ne kadara satılacak. servis muhabbetini hiç açmıyorum. şahsen ben günde 10 saat çalışıyorum para kazanabilmek için. seni bilemem.
    Herkes senin gibi 10 saat çalışıyor bahsettiğin motorların 2.eli 29'a gidiyor boş hali ile ortalama olarak satın almadan kullanamdan 2.elini düşünüyorsun tnt 25'tede millet düşünmüştü bizzat ben hiç düşünmedim ve alanlar zarar etmeden sattı çünkü çok bi fiyat fark etmedi

Alıntı Ruling adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkes senin gibi 10 saat çalışıyor bahsettiğin motorların 2.eli 29'a gidiyor boş hali ile ortalama olarak satın almadan kullanamdan 2.elini düşünüyorsun tnt 25'tede millet düşünmüştü bizzat ben hiç düşünmedim ve alanlar zarar etmeden sattı çünkü çok bi fiyat fark etmedi
    valla insanların keyfi bilir. bu kadar para etmeyecek malları alıp sonra neden piyasa bu kadar pahalı diye dert yanıyorlar. 27500 lira nedir 500 lük çin malı motora anlamıyorum. neyse her koyun kendi bacağından asılır.
    dyavol-77 ve bursalıali bunu beğendiler.

valla insanların keyfi bilir. bu kadar para etmeyecek malları alıp sonra neden piyasa bu kadar pahalı diye dert yanıyorlar. 27500 lira nedir 500 lük çin malı motora anlamıyorum. neyse her koyun kendi bacağından asılır.
    Şu Çin malı demenize ayar oluyorum Honda'damı Çin ? APPLE telefonlarını Çinde üretiyor kimse ığhone Çin demiyor ? Bilmiyorsan karalama. 27.500 resmi bir açıklama mı ? Ben web sayfasında görmedim bu motor 2017'nin kaçıncı ayında gelecek ? Geldiğinde dolar kuru ne olacak diğer modeller dolar kuruyla gelirken bunun fiyatı niye içimizde TL 7400 dolar mı fiyatı o 7400 dolar ise benim için makul bir seviyededir.

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu Çin malı demenize ayar oluyorum Honda'damı Çin ? APPLE telefonlarını Çinde üretiyor kimse ığhone Çin demiyor ? Bilmiyorsan karalama. 27.500 resmi bir açıklama mı ? Ben web sayfasında görmedim bu motor 2017'nin kaçıncı ayında gelecek ? Geldiğinde dolar kuru ne olacak diğer modeller dolar kuruyla gelirken bunun fiyatı niye içimizde TL 7400 dolar mı fiyatı o 7400 dolar ise benim için makul bir seviyededir.
    27.500 tl bizzat bayiyi arayıp aldığım fiyat. zaten sahibinden.com fiyatları da farklı birşey demiyor. ayrıca ufak bir araştırmayla benelli'nin qianjiang group tarafından 2005'in son çeyreğinde satın alınıp üretildiğini öğrenebilirsiniz. yani honda, apple gibi 'al bak bunu sen üret ama kalite standartları şu olacak' diyen kimse yok başlarında. valla paranız bolsa engel yok. gidin alın. bir de tanımadığınız insanlarla 'ayar oluyorum' gibi konuşup seviyenizi baştan belli etmeyin.
    edit: doların yapay düşüşüne kendinizi kaptırmayın. referandumdan sonra mumla ararsınız bu seviyeleri.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Bugun gittim fuara inceledim bol bol. Ben cok sevdim motoru. Onlarca kisi vardi zaten basinda. Basi en kalabalik motorlardandi. Tasarim, gorunum cok iyi ancak cantasiz 27.500 buyuk fiyat. Bir Benelli kullanici olarak 30 bin boyle bir motora verip, motorumu rks v.b. cin motorcularin servis ustalarina teslim edemem, o servise de gitmem. Once distributor firma degismeli, sonrasinda servisler adam akilli is yapmali. Belki ondan sonra dusunulur.

Ek; Turkce karakter yazamiyorum, yazi dili icin kusura bakmayiniz.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzel motosiklet,kısmet olursa yarın üstüne pinerim satmadıysalar
    Pindik
    [IMG][/IMG]
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

arslan26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC700XA
    Yedek parca tedarigi ve kaliteli servis saglanmadikca bu is yurumez bu standardi da yakalamak icin biraz zamana ihtiyac var, bir cok kisi o fiyatlara cok cok temiz japon alternatiflere yonelir diye dusunuyorum,

Belkide zaman icinde teknik acidan kusursuzlugunu ve saglamligini kanitlayabilirse fiyat acisindan alternatif gosterdigimiz motorlara karsi guzel bir alternatifte olabilir

Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bugun gittim fuara inceledim bol bol. Ben cok sevdim motoru. Onlarca kisi vardi zaten basinda. Basi en kalabalik motorlardandi. Tasarim, gorunum cok iyi ancak cantasiz 27.500 buyuk fiyat. Bir Benelli kullanici olarak 30 bin boyle bir motora verip, motorumu rks v.b. cin motorcularin servis ustalarina teslim edemem, o servise de gitmem. Once distributor firma degismeli, sonrasinda servisler adam akilli is yapmali. Belki ondan sonra dusunulur.

Ek; Turkce karakter yazamiyorum, yazi dili icin kusura bakmayiniz.
    Servislere eğitim verildi bu motor için ayrıca verilecektir fuardan edindiğim bilgi kadarı ile 20 küsür bir sipariş almışlar fuarda tanıtım sonrası için az bi talep deil 20de bayilerde olsa 40 ilk etapta 100den fazla getirirler eğer böyle ise 100 tane getirilirse servislere motorlar ilgili eğitimler verilir tkr. Ayrıca 2016 yılı içerisinde çok bayi açıldı ve şikayet alan bazı bayiler kapandı ağırlık olarak rks kuba servisleri ama içlerinde honda yamaha servislerine bakan ustalarda var 3 yıllık bir marka için bence durumları iyiye gidiyor.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 9101112132161 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)