Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26-28.000TL aşağısını beklemek caiz değildir
    Beklenen fiyatla geldi.Tüm markalarda fiyatlar ederinin çok üzerinde ama muadillerine göre uygun. Bundan TRK502'nin kaderini Benelli' nin memleketimize geldiği günden bu güne kadar ki müşteri memnuniyeti belirleyecektir.

Servisiyle, fiyatıyla, bayileriyle hak etmişse millet teveccüh gösterir. Hayırlı uğurlu olsun.
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız şunu söyleyeyim bunu satan bayiler yamaha honda gibi değil gireceksin içeriye pat pat pazarlık yapacaksın. 24-25 olsaydı düşünülürdü diyorsun ya verirler. Ben Tnt25i 10500 dedikleri zamanlarda 9000 tlye aldım. Yanında koruma takozu ve çanta demiriyle...

Tnt250 fuar sonrası açıklandığı fiyatın ardından 2 ay sonra sağlam kampanyaya girmişti..

Bu firmalar Yamaha gibi burnundan kıl aldırmayan firmalar değil..

Bugün bir arkadaşımıza 12 taksit 6000 tlye fuardan Çınar motor bayisinden Hiro karizma aldık etiket fiyatı 7150 tl
    #benelli bayileri motoru sipariş üzerine getiriyor en azından bizim burda öyle. Önce sağlam bir test motoru lazım.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Akhunturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlız şunu söyleyeyim bunu satan bayiler yamaha honda gibi değil gireceksin içeriye pat pat pazarlık yapacaksın. 24-25 olsaydı düşünülürdü diyorsun ya verirler. Ben Tnt25i 10500 dedikleri zamanlarda 9000 tlye aldım. Yanında koruma takozu ve çanta demiriyle...

Tnt250 fuar sonrası açıklandığı fiyatın ardından 2 ay sonra sağlam kampanyaya girmişti..

Bu firmalar Yamaha gibi burnundan kıl aldırmayan firmalar değil..

Bugün bir arkadaşımıza 12 taksit 6000 tlye fuardan Çınar motor bayisinden Hiro karizma aldık etiket fiyatı 7150 tl
    bunu bilmiyordum. fakat ilk önce beklenen talebin gelmeyeceğini görmeleri lazım indirim yapabilmeleri için tabi.
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    fiyatın belirlenmesinde talebin de etkisi vardır
    7.000 $ (25.000 TL) mevcut şartlarda makul olan en üst rakam, üstünü kabullenmeyin

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Arkadaşlar,

Çantasız 27.500 fiyatı %100 doğru. Ağır kaçtı.

Hayallerim gitti.
    bursalıali bunu beğendi.

demirarch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 750 İntegra
    Yüksek fiyat ...
    Pek tercih edileceğini sanmıyorum , honda yürür gider bu seviyede ...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    "27500'e alınmaz" diye yazmıştım ama sildim. 22 bin TL'ye 250 cc Japon alacağıma 5 daha koyar bunu alırım. İki ay sonra elinizde 25 binle gidin, vermeyecek bayi çıkacağını sanmıyorum.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Fiyat 27.500TL, bir de şu var; Zafferano çoğu bayide yoktu. Sipariş verirseniz getiririz diyorlardı. O yüzden özellikleri ve fiyatı iyi olsa da ölü doğdu. Bakalım bu motora ne kadar önem verecekler?
    Bu hususta en önemlisi test edebilmek lazım.

RODWIN250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKI NINJA ZX6R
    2 ay sonra dolarda 3.30 a iner zaten
    oialdemir bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Fiyat 27.500 tur arkadaşlar ve bu fiyata çantalar dahil değildir.fuardan sonra bir miktar daha yükselecektir.
    Bilgilerinize.
    halilom bunu beğendi.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yükselecektir kısmı doğru değil. Eğer fuarda birkaç sipariş almadılarsa ve fuar sonrası bir ay içerisinde bayilerdeki motorlar satılmazsa yükselmeyecektir. Eğer üç ay satılmazsa da aksine fiyatlar düşecektir. İzleyin görün. Beklerseniz bayilerdeki motorları Eylül ayında (dolar da düşerse) süper fiyattan alabilirsiniz.

Yapmayın arakdşalar 27.500 çok diyorsunuz biraz objektif bakın yahu tamam 27.500'ün üzerine bayi pazarlığı var ama doları göz önünde bulundurun bugün dolardan 30 kuruş düşse motorda 4.000 tl fark ediyor siz sanıyormusunuz ki bi taraflarından kıl aldırmayan markalar doalr düşünce fiyat kıracaklar aynı fiyattan devam edecekler.

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Biri fiyat ve az bi bilgi vermiş ortalık allak bullak olmuş 27 çok diyenler aylardır burda 27'ye gelir diye hesap yapılıyor şimdi niye çok oldu @tmp haklı dolar 2 3 aya düşer o zamana kadarda ancak motor bayilerde yerini alır. Buda demek oluyor ki 3 ay sonra bu motor 25'e iner hiçte çok değil

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yükselecektir kısmı doğru değil. Eğer fuarda birkaç sipariş almadılarsa ve fuar sonrası bir ay içerisinde bayilerdeki motorlar satılmazsa yükselmeyecektir. Eğer üç ay satılmazsa da aksine fiyatlar düşecektir. İzleyin görün. Beklerseniz bayilerdeki motorları Eylül ayında (dolar da düşerse) süper fiyattan alabilirsiniz.
    Yükselince görürsün arkadaşım, ben kendi fikirlerimi yazmıyorum diğerleri gibi Bildiğim birşeyler var, tıpkı Benelli forumuna yazdığım gibi. Sonradan çıktığı gibi..

Bende istemezdim yükselmesini, hatta 20-22 lerde satılmasını isterdim.

Umarım kur düşer ve dediğin olur.

Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yükselince görürsün arkadaşım, ben kendi fikirlerimi yazmıyorum diğerleri gibi Bildiğim birşeyler var, tıpkı Benelli forumuna yazdığım gibi. Sonradan çıktığı gibi..

20 - 22 'yi beklemek ülkemiz şartlarında komik olurdu 27.5 dolar kuruna göre çok değil yani bu motorun 7.000 küsür dolak olarak geleceği herkes tarafından bekleniyor 7.400 dolar gibi bi fiyat verilmiş buda dolar düşünce dolarla beraber düşecektir. Benim gücüm yetmiyor seneye 2.eline ancak şimdiden alacak tüm arkadaşlara hayırlı olsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:12 ----------

Bu arada tornado 302r ve tnt 135 için parçaa kalitesi ve fiyat bilgiside yazarsanız arkadaşlar (Fuara gidenler inşallah incelemiştir trk'dan sonra)

Hala Japon 250 liklerle kıyas devam ediyor.

Anlaşılmayan birşey var isterse Japon 250 25 bin TL olsun..

Soru şu ? Bu memlekette motosiklete 20 bin TL nin üzerinde para verecek kaç kişi tanıyorsunuz?

Honda NC 700 diyelimki 25 bin TL oldu.. Türkiyede 100 bin adet Nc 700 mu satılacak sanıyorsunuz.. En fazla oda taş çatlasa 1.000 Tane daha fazla satılacak. Türkiyede Motosiklette psikolojik Eşik 10 bin TL dir. 15 bin TL ve üstünü gerçekten motosiklet tutkunu ve gelir seviyesi ortanın üzerinde olan verir.

Benelli , Bajaj yada diğerleri 15 bin TL üzerinde pazar bulmaları çok çok zor.. Burası Türkiye İspanya yada İtalya degil.
    YasinC bunu beğendi.

Beyler siz bu motoru gördünüz mü? Dev gibi motor. Yeni Multistrada 950 ile yanyana koysak aynısı gibi durur. Fren donanımı vs çok nefis. 7500 Euro'ya satılan Kawasaki Versys 300 bunun yanında bisiklet gibi kalır. 23 bin lira gibi düşünen arkadaşların tarafındayım ama bu fiyata zaten mümkün değil bence. Orta sınıfın "selpak"I diyebileceğimiz mt-07 karşısında çok güzel ve iri bir motosiklet bu. Ondan da ucuz. Naçizane görüşüm...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı Potenza adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Umarım kur düşer ve dediğin olur.
    Ben çıktığında onlarla uzun uzun TNT 250'yi tartışmıştım, fiyatlarından çok eminlerdi ve satışları da çok iyi gidiyordu. Aslında yalandı tabi, şu anda olduğu gibi o zaman da satmıyordu. Sonra ne hikmetse iki ay sonra 2000 TL fiyat indirdiler. Demek istediğim odur ki, ben sana inanıyorum ama onlara inanmıyorum. İnansam da, doğru da söyleseler de maalesef kendileri bile bu şartlarda başlarına neler geleceğini ve ne kararlar alacaklarını öngöremiyorlar.
    newmoto76 bunu beğendi.

Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çıktığında onlarla uzun uzun TNT 250'yi tartışmıştım, fiyatlarından çok eminlerdi ve satışları da çok iyi gidiyordu. Aslında yalandı tabi, şu anda olduğu gibi o zaman da satmıyordu. Sonra ne hikmetse iki ay sonra 2000 TL fiyat indirdiler. Demek istediğim odur ki, ben sana inanıyorum ama onlara inanmıyorum. İnansam da, doğru da söyleseler de maalesef kendileri bile bu şartlarda başlarına neler geleceğini ve ne kararlar alacaklarını öngöremiyorlar.
    Aynen katılıyorum. Hep aynı hikaye satışlar çok iyi gidiyor hikayesi.. Bajaj rs 200 de olduğu gibi.. Tnt 250 de o fiyatla satamadı satamazda..

Memleketin motosiklette psikolojik rayici belli. 25 bin ler 27 binler falan Japon / Avrupalı hariç mümkün değil.. Bakın belki demiyorum mümkün değil diyorum..
    Pulsar41 bunu beğendi.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 bin 22 bin.Nerde yaşıyorsunuz beyler?

Bu motor 30 bin'den aşağı gelsin.Abus kilidimi ilk mesaj yazana hediye göndereceğim.
    Mesajımı alıntılıyorum.Az bir farkla tahminim doğru çıktı.

27.500 çantalarla birlikte 30 bin hadi dağılın şimdi.

REKLAM ALANI
10. sayfa BirinciBirinci ... 891011122060 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)