Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    abs yi devre dışı bırakabiliyorsunuz bazı modellerde. abs düğmesi bu işe yarıyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    250 ccler 20 bin tl ye dayanmışken boşuna ümit etmeyin derim.bunun fiyatı en dip 28bin tl ve yukarı şeklinde devam eder.

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250 ccler 20 bin tl ye dayanmışken boşuna ümit etmeyin derim.bunun fiyatı en dip 28bin tl ve yukarı şeklinde devam eder.
    Bişey ümit etmiyoruz hocam.almayıveririz bizde o zaman olur biter.para bizim değil mi?
    darknife, adanalı, dyavol-77 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten 20 bine kimse bu motoru beklemiyordu forumda millet 24 25 'e taban fiyat diyordu ortalama 26 27 idi şimdi 29'u bulur bunun fiyatı. Yat alıyor millet ötvsiz olduğu için bu aralar

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı hamzarat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bişey ümit etmiyoruz hocam.almayıveririz bizde o zaman olur biter.para bizim değil mi?
    Ümit edelim dolar düşer hocam belki sende model yükseltirsin Benelli olmasa da MT-07 yaparsın belki... ?
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ümit edelim dolar düşer hocam belki sende model yükseltirsin Benelli olmasa da MT-07 yaparsın belki... ?
    Orası tabiki öyle ben de isterim almak.ama satıcı taraflı yorumları görünce canım sıkılıyor.fiyatı 30binlerden yukarı olacakmış.buyursun olsun abicim o zaman.para benim cebimde,satıcı ona göre fiyat versin.vermiyorsa da 600luk motoru kaç tane sattiysa buna da o şekilde hazır olsun!!!

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı darknife adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız Kardeişer Yamaha 2017 Fiyat Listesinde MT 07 ABS 28.900 ₺ daha sezone girmedik :D

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yalnız Kardeişer Yamaha 2017 Fiyat Listesinde MT 07 ABS 28.900 ₺ daha sezone girmedik :D
    Sezona girmeden almak lazım TNT serileride doalr kuru ile hala aynı fiyatta 2017 abs modellerinde 2 binlira artış olmaz umarım.

feti_can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tracer 700
    Dolar alıp yürümeden önce ne güzel hayaller vardı
    Şimdi millet fiyatı belli oldu mu diye sormaya korkuyor
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Millet yata ötvsiz biniyor, biz bir motora ebesinin nikahı kadar vergi veriyoruz.
    adanalı, bursalıali ve DadasOflu bunu beğendiler.

Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet yata ötvsiz biniyor, biz bir motora ebesinin nikahı kadar vergi veriyoruz.
    Ebesinin nikahı olsa iyi Arkadaşlar bu model fuarda zaten tanıtılacak tanıtmazlar ise zaten büyük bi hüsran ile herkes uzaklaşacak markadan adamlar tanıtacak ama getirmeyecek 2018'e saklayacaklar 2018'e kadarda yaşarsak zaten dolar düşer belkide tl tedavülden kalkar diğer ülkeler gibi dolarla yaşarız
    Pulsar41 ve bursalıali bunu beğendiler.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Forumda okuduklarıma göre motor antebe gelmiş ve fuara yetiştirilmiş hadi hayırlısı
    oialdemir bunu beğendi.

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forumda okuduklarıma göre motor antebe gelmiş ve fuara yetiştirilmiş hadi hayırlısı
    Öyle yazıyor acaba hangi rengi gelmiş yurtdışı sayfalarında gördüğüm beyaz kırmızı sarı siyah umarım beyaz gelmiştir. Bence en çok o yakışıyor.

Rengi çokta önemli değil aslında motorun boyutunu görmek parça kalitesini incelemek yeterli gelir diye düşünüyorum

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ebesinin nikahı olsa iyi Arkadaşlar bu model fuarda zaten tanıtılacak tanıtmazlar ise zaten büyük bi hüsran ile herkes uzaklaşacak markadan adamlar tanıtacak ama getirmeyecek 2018'e saklayacaklar 2018'e kadarda yaşarsak zaten dolar düşer belkide tl tedavülden kalkar diğer ülkeler gibi dolarla yaşarız

Kardeşim yorumunu üzülerek okudum doların yükselip veyahutta Türk lirasının değer kaybetmesine tepkini canı gönülden anlarım LAKİN
    Bir motor alabilmek için canım ülkemizi gömdün be kardeş bir motor değil bir motorun civatasınıda alamasamda ülkem sonsuzadek yaşasın
    Vatan için unutma bu ülkede var olsun diye binlerce şehitlerimiz var eğer bu yorumunu okusalar İnan bana kemikleri sızlar bunlarmı benim neslim diye
    Gerçekten çok üzüldüm
    Sağlıcakla kal
    dyavol-77, Potenza ve bursalıali bunu beğendiler.

Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim yorumunu üzülerek okudum doların yükselip veyahutta Türk lirasının değer kaybetmesine tepkini canı gönülden anlarım LAKİN
    Bir motor alabilmek için canım ülkemizi gömdün be kardeş bir motor değil bir motorun civatasınıda alamasamda ülkem sonsuzadek yaşasın
    Vatan için unutma bu ülkede var olsun diye binlerce şehitlerimiz var eğer bu yorumunu okusalar İnan bana kemikleri sızlar bunlarmı benim neslim diye
    Gerçekten çok üzüldüm
    Sağlıcakla kal
    İkinizde haklısınız mesele motor değil bence artık geçinmek bile çok zor oldu böyle devam edecekse suriyeden beter oluruz siyaset yeri değil burası motordan söz edersek daha iyi olur. Dolar zaten almış başını gidiyor götürenler utansın.
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    Merhaba

Modelimiz 2017 motosiklet fuarında sergilenecek.Modelin Türkiye'ye geliş tarifi motosiklet fuarından sonra netleşecektir.

9.2.2017 23:04 tarihinde Benelli Türkiye yazdı:
    You received a message from xxxxxxxxxxxxxxxxxx

iyi gunler;
    benelli trk 502 modeli bu sene ulkemiz de satısa cıkacak mı? ayrıca fiyat olarak hangi marj da olması bekleniyor?
    mahmut kaptan

musteri hizmetleriyle yazısmam.. bilinen mevzu aslında ama eklemek istedim...
    bursalıali bunu beğendi.

darknife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Atala Bike
    Alıntı nvrmnd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musteri hizmetleriyle yazısmam.. bilinen mevzu aslında ama eklemek istedim...
    Olması gerekende bu yeni model adamlarda kestiremiyor ayrıca İtalya merkez ne zaman isterse o zaman gönderir distribütör sadece model gelsin diye adamlara baskı uygulamaya çalışır model satılmazsa distribütör zarar görür. Bunları bilerek konuşmak gerekir.
    http://www.atala.it
    Founded1921 !

En yoğun benielle konusu burası , buraya sorayım Leoncino bızdığı geliyormu acaba?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345671555 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)