Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50
72. sayfa BirinciBirinci ... 2262707172

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Leoncino
    Motosiklet Online

Motosikleti
    Benelli Trk 502 Abs
    Alıntı Memcoş48 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Trk sahibi değilim SYM Wolf'e biniyorum. Motosikletinizde ayaklık müşürü varsa sorun ondan kaynaklanıyor olabilir. Soket ve kablolarını kontrol edin/ettirin. Çözülmezse diğer elektrik aksamına yonelirsiniz.
    Açıkçası motosikletin tavrı "ayaklık açık ve vitestesin çalışmam, gitmem" der gibi. Ama boştayken de çalışmıyor vites müşürüne yönelemiyorum tam olarak.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    Stylmartin ayakkabı bot modelleri için tıklayın
    Motomax

Motosikleti
    DOMINAR 400 (önceki FREEDOM 250)
    Alıntı Seko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu TRK 250'nin test sürüşünün olduğu bir video izledim, adam bunun rahatlığına bayıldı. Eğer fiyatı 20 bin altında tutabilirlerse çok iyi satacaktır.

Geçen gün TRK 502 ilanlarına bakarken şimdi ismini vermeyeceğim ama ismini vermediğim için de ticaret ahlakı diye bir şey bilmediğini söyleyeceğim bir bayinin (kendileri İzmir'dedir, arada gidip önünden geçerim) TRK502 için 39 bin TL fiyat koyduğunu gördüm. Bunları devamlı izlerim, fiyatları genelde herkesten yüksektir. Tabiri caizce "tutturabildiğine" şeklinde bir fiyat politikaları vardır, yani kazıkçıdırlar. Onları sırf neden herkesten 5000 TL fazla istediklerini sormak için aradım. Daha TRK 502 lafı ağzımdan çıkar çıkmaz adam bana aynen "abi fiyatı 53 bin TL ama bugün alırsan 44 bin TL olur" dedi. Ya dedim " Ben size 39 bin TL'ye neden satıyorsunuz diye sormak için aradım yanında çantaları da mı var ?", adam "çanta yok" dedi. Adama "sahibinden'de 35 diyorlar" dedim, arkadaş da klasik Türk esnafı olarak "O zaman oradan al" dedi. Şimdi gidip oradan alsak bu adam ben senin motora servis vermem diyecektir. Diğer bayi ise 5 km ötede 35 bin'e satıyor.

Bu da böyle bir anımdır. Buradan motora zam gelebileceğini hissettim. Şu anda cebinde nakiti olanlar için bulunmaz fırsatlar yaşanıyor. Bu faiz oranlarıyla kimseye krediyle motor satamazlar, peşin fiyatına taksit olayı da yakında bitecektir. Elinizde nakit varsa pazarlıkla istediğiniz motoru istediğiniz fiyata alırsınız. Bayiler muhtemelen artık sattıkları motoru yerine koyma hesaplarını da bırakmışlardır. Yıl sonuna doğru elde kalan motorlar için acayip kampanyalar bekliyorum. Bekliyorum ama alacak para yok.
    yukarda bahsettiğiniz konu ile ilgili bende aynı durumları yaşadım. Elinde olmamasına karşın 32 civarı fiyat veren veya 39 fiyat çeken ilanları gördüm. arayıp konuştumda. düşük fiyat veren elinde kamamış 39 çekende yeni fiyat listesine göre düşük diyor.
    şu anda 34 35 civarı fiyatlar ile sıfır var. fakat güvendiğim ve aynı zamanda muhabbetiminde olduğu bir bayii fiyatların artacağını belirtti. 43 bayi geliş fiyatı diyor. Çıktığından beri görünü, motor kapasitesi, özellikleri bakımından çok beğendiğim bir motor. inşallah elimde ki motoru satabilirsem (DOMİNAR 400) TRK almak istiyorum.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Leoncino Cinquecento
    Satıyoruz arkadaşlar. Cruiser alacağım

https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...9691151/detay/

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli Leoncino Cinquecento
    MCN TRK502 X modelini yere göre sığdırmıyor

https://www.motorcyclenews.com/bike-.../trk-502/2017/

Leoncino
    Daelim Motosiklet
72. sayfa BirinciBirinci ... 2262707172

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)