Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yoğun benielle konusu burası , buraya sorayım Leoncino bızdığı geliyormu acaba?
    Leoncino en şekillisi, gideri var...
    The Power of The Dreams.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En yoğun benielle konusu burası , buraya sorayım Leoncino bızdığı geliyormu acaba?
    4 model bir arada gelmez TRK 502 Tornado 302r bide Tnt 125 gelecek fuara inş 2017'de piyasaya dağıtılır 3ü birden

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    4 model bir arada gelmez TRK 502 Tornado 302r bide Tnt 125 gelecek fuara inş 2017'de piyasaya dağıtılır 3ü birden
    3ü de bi arada gelmez 2 si gelsin ben razıyım Bu arada Hint sayfalarında motor ile ilgili arıza veya aksesuar araştıran arakdaş var mı ? 502 modeli için. Birde bu model çantasız pek bişeye benzemiyor :D

Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3ü de bi arada gelmez 2 si gelsin ben razıyım Bu arada Hint sayfalarında motor ile ilgili arıza veya aksesuar araştıran arakdaş var mı ? 502 modeli için. Birde bu model çantasız pek bişeye benzemiyor :D
    Motor daha yeni orada piyasaya girmiş dostum ne arızası hemen gömmeyin motoru daha gelmedi bile Geleceğide kesin değil sadece fuarda tanıtılacak

whitedeamon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MTT Y2K
    Multistrada mini 😊

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor daha yeni orada piyasaya girmiş dostum ne arızası hemen gömmeyin motoru daha gelmedi bile Geleceğide kesin değil sadece fuarda tanıtılacak
    Motor Antep te yalnız. Fabrika da, hatta şöyle söyleyeyim ilk parti de ne kadar satılacağı bile düşünülmüş. Ona göre adet çekmişler. Leoncio Bizde MT 07 manyaklığı ve ara sınıfın ( Duke 390 , CB500 gibi ) çok talep görmemesi yüzünden seneye gelecek. Ama Enduro her zaman kitlesi olduğu için Türkiye de, Benelli TRK 502 ile TNT 600 den sonra ikinci 250 cc üstü motorunu getirmiş olacak.

Motor un geldiğini En çok satış yapan bayi sahibi ile olan samimiyetim den biliyorum

http://www.india.com/auto/benelli-tn...eaked-1821254/

Önümüzde ki yılda Bu güzel 750 cc lik arkadaşla orta sınıfı saldıracak. Benelli büyümeye devam ediyor.
    bursalıali bunu beğendi.

Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor Antep te yalnız. Fabrika da, hatta şöyle söyleyeyim ilk parti de ne kadar satılacağı bile düşünülmüş. Ona göre adet çekmişler. Leoncio Bizde MT 07 manyaklığı ve ara sınıfın ( Duke 390 , CB500 gibi ) çok talep görmemesi yüzünden seneye gelecek. Ama Enduro her zaman kitlesi olduğu için Türkiye de, Benelli TRK 502 ile TNT 600 den sonra ikinci 250 cc üstü motorunu getirmiş olacak.

Motor un geldiğini En çok satış yapan bayi sahibi ile olan samimiyetim den biliyorum

Önümüzde ki yılda Bu güzel 750 cc lik arkadaşla orta sınıfı saldıracak. Benelli büyümeye devam ediyor.
    Şu 750cc çok harika makina ama tornado 899 gelir diye umut ediyorum ben Dolar bu kadar yüksek iken mal çekmez hiç bir firma fuar için getirmişlerdir örnek 1 2 tane fuardan bakacaklar talep nasıl arz talep fiyat ilişkisine göre ilk partiyi sipariş ederler.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS

Fiyat hakkında bilginiz var mı?

Fiyat bilgisini burada arkadaşların yaptığı tahminlerdir onun dışında hiç bir bilgi bulunmamaktadır. ayın25'inde ortalama bir fiyat belli olacak 10 gün sonra yani

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110

Ben de bugün Benelli/Avcılar_istanbul bayiideki yetkiliye sordum...Evet TRK 502,TNT 125 Ve Tornado kesin geliyor,fuarda sergilendikten sonra 3 model de üretimdeki tüm renkleri ile satışa sunulacak dedi oradaki beyefendi fakat fiyat bigisi henüz kesinleşmemiş.
    The Power of The Dreams.

Ahanda buraya büyük ve renkli harfler ile yazıyorum 3 MODEL AYNI YIL İÇİNDE GETİRİLMEZ...

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Youtube'da kendi kanallarında tanıtım videolarını koymuşlardı. Gelecek bu motorlar...
    bursalıali bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    leoncihini videosuda paylaşılmıştı zamanında ama herhangi bir haber bile yok şimdi inş 3 model bir arada gelir marka daha fazla duyulur bizlerde çok rahat bir şekilde yaklaşabiliriz çünkü hala değer mi diye soran arkadaşlar var forumda sokakta bile abi nasıl motor diyen çok kişiye denk geldim (TNT 25 için) 3 model bir arada gelirse ki tnt 125'e bir kaç ay içerisinde kesin gelecek gözüyle bakıyorum çok satacak ve piyasada yerini alacak bayilikler artacak servisler toparlanacak.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yorumundan sonra çantasız görsellerine baktım çok fakr oluyor arada ama tasarım yinede çok güzel harika yani umarım fiyatı da hepimiz için harika olur

Web sayfasında yayınlandı artık resmi bir kaynaktan kesin haber var Ee şimdi fiyat hakkında tahmini olan var mı ?

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Benden çıplağına 20bin çalışır.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    26-28.000TL aşağısını beklemek caiz değildir

Malı diri diri gömdün dostum TNT 250 o fiyata satılıyor ne yaptın sen :D @Motor_Derili haklı 26-28.000TL aşağısını beklemek caiz değildir :D
    Motor_Derili bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    Alıntı Motor_Derili adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    26-28.000TL aşağısını beklemek caiz değildir
    Haklısın senin 400 nasıl bi motor memnun musun ? Yada şöyle diyim yükseltmek için mi burasın

Motosikleti
    cıks
    tahminler yazılmış bende ekleyeyim,

cb 500 f ten kesinlikle daha ucuz olucak fiyat 22-23 arasında kalır

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456781656 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)