Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı motokeyf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş sayfalarda 3.8 4.0 yaktığı söyleniyordu öyle hatırlıyorum ben vaktin olursa geçmiş sayfalara bir göz at istersen. Kullanıcı arkadaşlar ne yaktığını belirtirse tekrardan oda olabilir.
    3.8 benim ilk depomun ortalaması. Onu da ben söylemiş olabilirim. Forumda okumadığım mesaj yoktur herhalde.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3.8 benim ilk depomun ortalaması. Onu da ben söylemiş olabilirim. Forumda okumadığım mesaj yoktur herhalde.
    Senin öyle bir mesajın vardı Yakıt tüketimini 3.8'den 4.2'ye çıkarttığına göre motosiklete alışıp hız yapamaya başlamışsındır. Tekerin düz bassın.

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı SeCReTBoY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin öyle bir mesajın vardı Yakıt tüketimini 3.8'den 4.2'ye çıkarttığına göre motosiklete alışıp hız yapamaya başlamışsındır. Tekerin düz bassın.
    Hocam ben sakin kullanıcıyımdır ama elbet ilk başta güçlü hissettirdiğinden dolayı daha temkinliydim. Şu anda 4,2 - 4,4 arasına demir atmış durumdayım. Bassam da basmasam da böyle yakıyor. Bence bu hacim ve ağırlık için oldukça makul değerler bunlar. Bugün X-Max 250'ler rahatlıkla 4 litreye çıkıyor. Önceki motorum Pulsar 200NS 3-3,5 arası yakıyordu. Tamam benzin pahalı ve bazen zorlanıyoruz ama nicelik bakımından bunlar normal değerler. Bu arada facebook grubunda 7 litre yakan vardı. İşin garibi bir çok kişi normaldir rodajdan sonra düzelir vs. diyordu. Gelin görün ki ben 3 küsürlü ortalamayı sadece rodajda yakalayabildim. Bu yakıt düzelir muhabbetlerine de hiç inanmamışımdır. Teşekkür ederim.

Bu arada AliExpress'deki parça bolluğu giderek artıyor arkadaşlar. Yedek parça riskini de artık atlattık diye düşünüyorum. Gaz kelebeğinden tutun disklere, karenajlara hemen her şey mevcut. Gidon yükseltme ilk hedefim. Parçalara göz atmak isterseniz;

https://tr.aliexpress.com/wholesale?...rchText=trk502
    selchuk ve adanalı bunu beğendiler.

Norton772 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Dio
    Alıntı paramedik76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda bu motoru (trk 502) yakından inceleyip son kararımı vereceğim. Almayı çok istediğim doğru ama çantalarla birlikte bütçeyi aşarmı fiyat konusu ve servis sorunu aklımı kurcalıyor.
    yilin ikinci yarisi trk 251 de gelecek ve muhtemelen daha uygun olacak fiyati doviz daha da artmazsa. belki o da bir alternatif olur ekonomik acidan.

selchuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Hocam ben sakin kullanıcıyımdır ama elbet ilk başta güçlü hissettirdiğinden dolayı daha temkinliydim. Şu anda 4,2 - 4,4 arasına demir atmış durumdayım. Bassam da basmasam da böyle yakıyor. Bence bu hacim ve ağırlık için oldukça makul değerler bunlar. Bugün X-Max 250'ler rahatlıkla 4 litreye çıkıyor. Önceki motorum Pulsar 200NS 3-3,5 arası yakıyordu. Tamam benzin pahalı ve bazen zorlanıyoruz ama nicelik bakımından bunlar normal değerler. Bu arada facebook grubunda 7 litre yakan vardı. İşin garibi bir çok kişi normaldir rodajdan sonra düzelir vs. diyordu. Gelin görün ki ben 3 küsürlü ortalamayı sadece rodajda yakalayabildim. Bu yakıt düzelir muhabbetlerine de hiç inanmamışımdır. Teşekkür ederim.

Bu arada AliExpress'deki parça bolluğu giderek artıyor arkadaşlar. Yedek parça riskini de artık atlattık diye düşünüyorum. Gaz kelebeğinden tutun disklere, karenajlara hemen her şey mevcut. Gidon yükseltme ilk hedefim. Parçalara göz atmak isterseniz;

Benim de ilk depo 3,7 L/100km iken, şu an yaklaşık 3000 kilometredeyim ve ortalamam 4.1 L/100km.
    Riptalon bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax 400 momo abs 2014 peugeot django 150

Biri xmax 250 mı dedi benim 2300 küsür km de 4 litrenin altına düşüremedim şehir içinde de dışında da nalet yakıyor. Kredi borcu bitsin 6 ay sonra belki trk 502 yada 250 lik versiyonu nu alabilirim.
    Riptalon bunu beğendi.

paramedik76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Trk502 bakarken kendimi bmv rüzgarına kaptırmışım 😊 f650 gs aldım 3 gün önce. Biraz yaşlıca ama bende çok genç sayılmam. Ilk izlenimlerim çok güçlü bir makina ve söylendiği kadar az yakmıyor. 100 km. 'de 5 lt hesapladım söylenen en fazla 4 lt. Idi. 16000 tl ödedim.
    Riptalon bunu beğendi.

Alıntı moonspell07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Biri xmax 250 mı dedi benim 2300 küsür km de 4 litrenin altına düşüremedim şehir içinde de dışında da nalet yakıyor. Kredi borcu bitsin 6 ay sonra belki trk 502 yada 250 lik versiyonu nu alabilirim.
    250'lik versiyonunun test aşamaları tamamlanmış diye okudum geçen gün 2018'de gelecektir inşallah farklı bir bilgisi olan var mı?

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100

işte bu çok güzel haber.
    bursalıali bunu beğendi.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Akrep slip-on güzel görünüyor 190$ fiyatı var.(Replika tabi)

Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    250'lik versiyonunun test aşamaları tamamlanmış diye okudum geçen gün 2018'de gelecektir inşallah farklı bir bilgisi olan var mı?
    TRK 250 ile ilgili mesaj atmıştım Benelli'ye çalışmalarımız devam ediyor demişlerdi talep olursa daha hızlı getirebilirler.

RiddeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha yzf r25
    İLABDIR!
    Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde motosikletimi sattım ve TRK502 almak istiyorum.Ama ne hikmetse sahibinden gibi sitede bile 3 tane satılık ilanı var. Anlamadığım çok kullanıcısı olmaduğı için mi yoksa alanlar çok memnun kimse satmıyor mu? yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca bi arkadaşımız 2017 moodel trk yi 34.500e koymuş arkadaş zaten 27.500 aldın 2018i bile o kadar değil bu nasıl bi mantıkdır.Aldığı fiyat üzerinden mantıklı fiyat/performans ürünlerine talibim. Satmak isteyen var ise burdan iletişime geçebilir.Şehir kısıtlamam yok ama istanbul tercihimdir.

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı RiddeX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İLABDIR!
    Arkadaşlar merhaba. Geçtiğimiz günlerde motosikletimi sattım ve TRK502 almak istiyorum.Ama ne hikmetse sahibinden gibi sitede bile 3 tane satılık ilanı var. Anlamadığım çok kullanıcısı olmaduğı için mi yoksa alanlar çok memnun kimse satmıyor mu? yardımcı olursanız sevinirim.Ayrıca bi arkadaşımız 2017 moodel trk yi 34.500e koymuş arkadaş zaten 27.500 aldın 2018i bile o kadar değil bu nasıl bi mantıkdır.Aldığı fiyat üzerinden mantıklı fiyat/performans ürünlerine talibim. Satmak isteyen var ise burdan iletişime geçebilir.Şehir kısıtlamam yok ama istanbul tercihimdir.
    Şu aralar fiyat konusunda geçiş dönemi olduğundan aradığınızı bulabileceğinizi sanmıyorum. Türkiye'ye gelen tüm motorlar satıldı. Dolayısı ile kullanıcısı var ve memnuniyet oranı da yüksek. Piyasayı aşırı şişirmeyi doğru bulmuyorum. Fakat hemen herkesin motoru çanta vs. turing ekipmanları ile doldurduğunu da düşünürsek kimsenin aldığı fiyattan vereceğini de sanmıyorum.

Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akrep slip-on güzel görünüyor 190$ fiyatı var.(Replika tabi)
    Kargo ücretleri 250 lira olmasa bir egzoz alacağım ama...

sdt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK502
    Selamün Aleyküm Arkadaşlar.
    Hayırlısı ile 2018 model TRK502 siparişi verdim.
    Karar vermek biraz zaman aldı açıkçası ama bu klasmanda bu fiyata bana en uygun olan makine olduğunu düşünüyorum.
    Allah utandırmaz inşallah.
    oialdemir, kdiner ve Riptalon bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karar vermek biraz zaman aldı açıkçası ama bu klasmanda bu fiyata bana en uygun olan makine olduğunu düşünüyorum.
    Allah hayırlısıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Güzel motor içiniz rahat olsun. Fiyatı açısından içiniz rahatsa gerisini düşünmeyin.
    sdt bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Allah hayırlısıyla kazasız belasız kullanmayı nasip etsin. Güzel motor içiniz rahat olsun. Fiyatı açısından içiniz rahatsa gerisini düşünmeyin.
    Allah razı olsun.
    Çok beğendiğim bir motosiklet açıkçası. Fiyatı konusunda da anlaştık hayırlısıyla.
    Şimdi 3'lü çanta seti bakıyorum. Kaliteli ve uygun fiyatlı olması için araştırma yapıyorum.
    Ayrıca orta sehpa ve karter koruma için de bakınıyorum açıkçası.

YasinC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sdt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kaza bela vermesin Allah

Sağda solda marka fetişistlerin yorumlarına bakmayın kalite olarak çok iyi fiyat olarak bu kadarını veren zaten motor yok. Yollarda eskitin
    sdt bunu beğendi.

Motosikleti
    Benelli TRK502
    Alıntı YasinC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun kaza bela vermesin Allah

Sağda solda marka fetişistlerin yorumlarına bakmayın kalite olarak çok iyi fiyat olarak bu kadarını veren zaten motor yok. Yollarda eskitin
    Teşekkür ederim. Allah razı olsun kardeşim.
    Açıkçası marka fanatizmini ben de pek sevmem.
    Yakınımda kullanan bir arkadaşın makinesini görerek ve memnuniyetini gördüğüm için ben de karar verdim.
    Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah.
    Sabırsızlıkla motorun gelmesini bekliyorum.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Ecnebiler ne diyor köşemizde bu hafta

Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Arkadaş bu yabancılardaki durumu anlamak çok zor. Adam 3 katı fiyatlı motordan inip buna biniyor sonra şöyle böyle diyor. Arkadaş bu motor boyutu kadar gitmek zorunda mı? Motoru belli, gücü belli değerler ortada. Fiyatı zaten ortada. Rokete binmiyorsun ki. Bu arkadaş en azından sonunda toplamına bakarsak gayet iyi demiş. Ama MCN'nin incelemesini hiç anlamamıştım. Alete ikinci dünya savaşından kalma sepetli Ural muamelesi yapmışlar. Kardeş cebimdeki paranın BMW GS almaya yettiği anda zaten ben de alırım.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)