Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    27.500 TL üç çantalı fiyatı ve çantalar Givi, üstünde Pirelli Angel GT var. Bence Şu günün kurunda hak ettiği yere oturmuş. VERSYS-X 300 7500 euro ( 28.575 TL ). Honda CB 500 F ile aynı güçte bir motor bloğu var ve bu ekstralar ile satılıyor. Bence yerinde olmuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27.500 TL üç çantalı fiyatı ve çantalar Givi, üstünde Pirelli Angel GT var. Bence Şu günün kurunda hak ettiği yere oturmuş. VERSYS-X 300 7500 euro ( 28.575 TL ). Honda CB 500 F ile aynı güçte bir motor bloğu var ve bu ekstralar ile satılıyor. Bence yerinde olmuş.
    Çantalar fiyata dahil değil
    halilom ve bilginon bunu beğendiler.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Emreerol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çantalar fiyata dahil değil
    Başta çantalar dahil dediler bana Cuma günü bilgi eksikliğinden sanıyorum. Sen öyle deyince aradım Emre cim. Çantalar Benelli den çok pahalıya geliyormuş. Burada ki Givi den fiyat bekliyorlarmış. Aynı çantaları daha ucuza mal edebilmek için. Ancak Çanta demiri elcikler fiyata dahilmiş

Başta çantalar dahil dediler bana Cuma günü bilgi eksikliğinden sanıyorum. Sen öyle deyince aradım Emre cim. Çantalar Benelli den çok pahalıya geliyormuş. Burada ki Givi den fiyat bekliyorlarmış. Aynı çantaları daha ucuza mal edebilmek için. Ancak Çanta demiri elcikler fiyata dahilmiş
    Aynen elcikler ve demir fiyata dahildir çantalar 2.500 tl çok fazla umarım çantalar ile beraber bi süpriz yaparlar ve 28 olur o zaman tadından yenmez ama fiyatı yine emsallerine oranla bence iyi

tcourb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f700 gs
    Ben büyük beklentiyle bu motoru bekliyordum. dün fuarda canlı inceledim. motor oldukça kalıplı çok güzel. lakin malzeme kalitesi oldukça vasat geldi bana. ama yine de tüm aksesuarlarıyla 27500 sa değerlendirilir. malzeme kalitesi yüzünden mt yi gömen arkadaşlar bu motora selam vermez

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Emre 502 nin üzerinde senin yakışıklı harika görünmüş. Ona ehliyeti ne zaman alıyosun? Dededen motorcu olmak böyle birşey.
    SELAMLARLA.
    turkish39 bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Fuar da yakından göremeyen arkadaşlar için

https://www.youtube.com/watch?v=JQpBEzuXugQ
    polo34 bunu beğendi.

Fuar da yakından göremeyen arkadaşlar için

https://www.youtube.com/watch?v=JQpBEzuXugQ
    Güzel bi video hazırlamışlar fuara katılamamak çok üzücü bişey parça kaltesi hakkında iyi ve kötü diyenler olmuş birde 45.000'lik bir test çok iddalı gerçek mi arkadaşlar.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı bursalıali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Emre 502 nin üzerinde senin yakışıklı harika görünmüş. Ona ehliyeti ne zaman alıyosun? Dededen motorcu olmak böyle birşey.
    SELAMLARLA.
    Zaman var daha abi.
    bursalıali bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

bursalıali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial RX3İ EVO-Honda Falcon NX4- FYM 250
    Rabbim onları her şeyin en güzeline kavuştursun.
    turkish39 bunu beğendi.

Motorun görünüşündne yana kimsenin şikayeti yok hatta görünüşüne 33.000 bile verilir ama gel görelim ki ne böyle bir para var nede böyle bir dünya Parça kalitesi bana göre iyi çantasız hiçbir şeye yaramaz sanki motora çanta değilde çantaya motor takılmış gibi bi izlenim var. Motor bir kaç aya gelirse dolarda biraz düşerse aksesuar ile beraber 27.500'e bayilerde yerini alır. Bir ikincisi İstanbul için 100 adet dedi Vale motor ne dersiniz olur mu ?

Alıntı bireycell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun görünüşündne yana kimsenin şikayeti yok hatta görünüşüne 33.000 bile verilir ama gel görelim ki ne böyle bir para var nede böyle bir dünya Parça kalitesi bana göre iyi çantasız hiçbir şeye yaramaz sanki motora çanta değilde çantaya motor takılmış gibi bi izlenim var. Motor bir kaç aya gelirse dolarda biraz düşerse aksesuar ile beraber 27.500'e bayilerde yerini alır. Bir ikincisi İstanbul için 100 adet dedi Vale motor ne dersiniz olur mu ?
    Yakışıklılığından dolayı çok dikkat çekiyor servisler ile sıkıntı yaşanmaz ise ve fiyatta artış olmaz ise 100 adet satılıyor diye düşünüyorum. Forumda yazanlara baktığında ortalama 30 farklı kullanıcı yazdı bu model için honda yamaha sayfasında bile denk geldin bu motoru konuşanlara ee geçenlerde biri fiyatı uyugn olursa fuarda pazarlık yapıp 10 tane için konuşacaz dedi. Hindistan'da araştıran bile vardı yani

fuatsurer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Herkese merhaba.
    Ben Vale Moto'dan Fuat SÜRER Benelli TRK 502 ile ilgili bütün bilmek istediklerinizi bana sorabilirsiniz.
    TRK 502 ile ilgilenen arkadaşlar bana numaralarını ve isimlerini göndersinler. Yakın zamanda test sürüşü için etkinlikler düzenleyeceğiz.
    Servis konusunda ise çalışmalarımız devam ediyor, Benelli kullanıcıları için ayrı bir birim oluşturalacak.
    Akhunturk, turkish39 ve Erdost bunu beğendiler.

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Alıntı fuatsurer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese merhaba.
    Ben Vale Moto'dan Fuat SÜRER Benelli TRK 502 ile ilgili bütün bilmek istediklerinizi bana sorabilirsiniz.
    TRK 502 ile ilgilenen arkadaşlar bana numaralarını ve isimlerini göndersinler. Yakın zamanda test sürüşü için etkinlikler düzenleyeceğiz.
    Servis konusunda ise çalışmalarımız devam ediyor, Benelli kullanıcıları için ayrı bir birim oluşturalacak.
    Fuat Bey selamlar,

Fiyatın inme şansı yok mu? Bi güzellik yapın bize. 25 bine sabitleyip verin şu çantaları da

Mehmet ustaya da çok selam. Test sürüşüne geleceğim.
    Yarın olmayacak gibi kullanırsan yarın olmaz.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Herkese merhaba.
    Servis konusunda pek bişeyin değişeceğini sanmıyorum.İşini seven ve yeniliğe meraklı olan çok nadir servis bulunuyor.Dikkat ederseniz servis çalışanlarınında çok uzun süreli durmadığını görebilirsiniz.Eğitim istediğin kadar ver,motosiklet sahibi olarak istediğin kadar bilgi sahibi ol seni dinlemezler,yardımcı olmak isteyen satış ve yedek parça departmanı çalışanşarana da oturdukları yerden ne anlar onlar diye de laf yaparlar.Bu değişir mi??? Umut dünyası... Bu söylediklerim sadece Benelli için değil,hepsi için.Trk 502 de çin olduğu için öncelikle servislerin bu motoru küçümsememesi lâzım.Malesef servislerin çoğu markasına görede işlem yapabiliyor.Oysaki ne marka olursa olsun,bi motosiklet almak için insanlar nelerden vazgeçiyor para biriktirebilmek için.Üstüne bakım için götürdüğün servis işçiliğide çin malı olunca haliyle üzülüyorsun.22 yıldır motosiklet tepesindeyim.Servis yüzünden son motorum hariç hepsinde garantiyi bozdum,gitmedim servise.Bu görüşü yıkmak için son 2 yıldır bişeyler anlatmaya çalışıyoruz kavga gürültü...İnşallah birgün başarılı oluruz.Allah (C.C.) kolaylık versin hepimize.
    Potenza bunu beğendi.
    Hani böyle aniden karşına çıkıyor ve göz göze geliyorsun ya, o an çok kötü oluyor insan. Heyecandan ne yapacağını şaşırıyor, ayakları titriyor...Sonuçta köpek bu ısırır falan...

fuatsurer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Keşke bunlar bizim elimizde olsada yapabilsek. Doların bu yükselişi sonunda bizimde beklemediğimiz bir fiyat oluştu. Fiyatın inme şansı dolara endeksli dolar 3,40 tl nin altına düşerse fiyat ta düşer.
    oialdemir bunu beğendi.

Motosikleti
    XMAX 250
    Merhaba arkadaşlar merak edenler sövmesin ama ben motoru sürdüm

https://www.youtube.com/watch?v=xlJ6...ature=youtu.be

gezgin41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Keşke bunlar bizim elimizde olsada yapabilsek. Doların bu yükselişi sonunda bizimde beklemediğimiz bir fiyat oluştu. Fiyatın inme şansı dolara endeksli dolar 3,40 tl nin altına düşerse fiyat ta düşer.
    Fabrika (distribütör) ile görüştüğümde mayıs ayının sonlarınde bayilere dağıtılmaya başlayacaktır. diye bilgi aldım kesin mi ?

Merhaba arkadaşlar merak edenler sövmesin ama ben motoru sürdüm

https://www.youtube.com/watch?v=xlJ6...ature=youtu.be
    Sesi güzel ivmelenmesi vs. biraz detaylı bilgi verebilir misin ?

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sesi güzel ivmelenmesi vs. biraz detaylı bilgi verebilir misin ?
    Ben daha önce CBR 500 R sürmüştüm. İkisi de çift silindir. İkisin de de hemen hemen aynı tork var. CBR 500 R 194 kg. TRK 502 214 kg. Sürdüğüm bu çantasız haliyle açıkcası gayet iyi gidiyor. Çok sürmedim. Hatta kısa bir mesafeden döndüm geldim.

Ama 1. Viteste 57 görüyor. Motor tabi rodajda zorlamadım :D Sonra asıldım ön frene ABS devreye girmeden Pirelli Angel GT nin tutunması sayesinde küt diye durdu. Yani ben beğendim. CBR 500 R dan aşağı kalır bir yanı yok bence hızlanmasının gidişinin. Tabi ki uzunca test etmek lazım sürmek lazım. Neler yapabiliyor. Daha önce yazılan malzeme kalitesi ile ilgili şeylere de katılmıyorum. Parasının ederi kadar kaliteli bence Gidon, Kumandalar, Ön cam ve kafa karenajı gayet güzeldi. Fuar da başı çok kalabalıktı bakamamıştım. Şimdi test günlerini beklemek lazım. Daha doğru olur yorum yapmak için.

İlk izlenimlerim bunlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)