Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Benelli TRK 502 ABS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı potasyum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tahminler yazılmış bende ekleyeyim,

cb 500 f ten kesinlikle daha ucuz olucak fiyat 22-23 arasında kalır
    Arada ciddi bir tasarım ve beygir farkı var geçen yıl 22 olan cb500 bu yıl 27'ye satılıyor tabiki dolar'dan dolayı bu fiyat çıkıyor ortaya dolar düşmediği takdirde trk 502 27yi bulacaktır.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada ciddi bir tasarım ve beygir farkı var geçen yıl 22 olan cb500 bu yıl 27'ye satılıyor tabiki dolar'dan dolayı bu fiyat çıkıyor ortaya dolar düşmediği takdirde trk 502 27yi bulacaktır.
    Ciddi beygir farkı derken...Cb500f 48bg, TRK502 kaç bg.?
    The Power of The Dreams.

Motor_Derili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nmax 155 / Fazer8 / NC750X2018
    Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın senin 400 nasıl bi motor memnun musun ? Yada şöyle diyim yükseltmek için mi burasın
    3. motor olarak düşünüyorum TRK yı
    M otorcuyum ben, O na yürekten bağlıyım, T ek tekerde şahlanırken, O nun gidişine hastayım, R acing değil belki ama, EN GEÇ AKŞAMA YANINDAYIM

Emreerol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1250 GSA
    Maksiumum etiket 20.000 olursa (ki sanmıyorum) alacağım, Benelli'yi seviyorum. Ama bunu geçerse gider NC alırım 2. el. Kafam çok karışık, bekliyorum fuarı heyecanla.

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    20 bin 22 bin.Nerde yaşıyorsunuz beyler?

Bu motor 30 bin'den aşağı gelsin.Abus kilidimi ilk mesaj yazana hediye göndereceğim.
    tcourb bunu beğendi.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı Keoma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 bin 22 bin.Nerde yaşıyorsunuz beyler?

Bu motor 30 bin'den aşağı gelsin.Abus kilidimi ilk mesaj yazana hediye göndereceğim.
    Abus kilidin sende kalsın,fakat 30bini kim veya kaç kişi verir TRK'ya..Sen bu paraya bu motoru alırmısın. Cbr500r'ın 27, MT-07'nin 29 olduğu yerde bunun şansı bence senin dediğin fiyata hiç YOK.
    The Power of The Dreams.

Fiyat maksimum 23 olmalı , kimse kusra bakmasın , firma ve piyasa araştırmacıları fellik fellik konuları okuyor akılları sıra sevgili şirketlerine en yüksek marjdan paha biçiyorlar.

Evvelden pulsar için 6000-8000 bandı ön görüldü , neyseki firma akıllıca fiatlandırma ile piyasayı sildi.

20-23 bandında tutun , bu orta segment dual purpose / yol enduro / orta cc enduroda kartel olun , ve mutlaka çeşitli renkler ile beraber " tel jant " seçeneğinide alaşım yekpare jant seçeneğinide müşteriye bırakın.

Aksi halde vitrin motoru olarak kalır . şahsen bu sınıfta ikinci el babalar gibi Tenere'ler , Dl'ler bilimum 650' likler ikinci elde olsa dururken buna 23 üstü vermezdim , hoşunuza gitsede gitmesede vazyet bu.
    hamzarat, bursalıali, potasyum ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

hamzarat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F700GS
    millet bu motoru zorla 30 bin liraya mı almaya çalışıyor bana mı öyle geldi? asdjgfkf alla alla yaaa akşam akşam
    yoksa bu arkadaşlar distribütörün pr ekibi mi
    ya da o paraları çok kolay şartlarda kazanan tuzu kuru tayfa mı?
    yoksa boş beleş yorum olsun diye mi buradalar?
    hangisi Altan hangisi söyle bana
    bursalıali, pea ve kdiner bunu beğendiler.

Motosikleti
    cıks
    Alıntı Carbondioxid adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyat maksimum 23 olmalı , kimse kusra bakmasın , firma ve piyasa araştırmacıları fellik fellik konuları okuyor akılları sıra sevgili şirketlerine en yüksek marjdan paha biçiyorlar.

Evvelden pulsar için 6000-8000 bandı ön görüldü , neyseki firma akıllıca fiatlandırma ile piyasayı sildi.

20-23 bandında tutun , bu orta segment dual purpose / yol enduro / orta cc enduroda kartel olun , ve mutlaka çeşitli renkler ile beraber " tel jant " seçeneğinide alaşım yekpare jant seçeneğinide müşteriye bırakın.

Aksi halde vitrin motoru olarak kalır . şahsen bu sınıfta ikinci el babalar gibi Tenere'ler , Dl'ler bilimum 650' likler ikinci elde olsa dururken buna 23 üstü vermezdim , hoşunuza gitsede gitmesede vazyet bu.
    tam olarak düşündüklerimi yazmışsın... olurda fiyatı yüksek tutarak giriş yapmaya çalışırlarsa tnt 250 ye zoraki çevirecekler pilav olmadı lapa hesabı 2000 indirim olsun bari diyerek...
    halimiz itten beter, keyfimiz paşada yok

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abus kilidin sende kalsın,fakat 30bini kim veya kaç kişi verir TRK'ya..Sen bu paraya bu motoru alırmısın. Cbr500r'ın 27, MT-07'nin 29 olduğu yerde bunun şansı bence senin dediğin fiyata hiç YOK.
    30 bine gelir ama alan olur mu bilmem.Kawasaki versy 300'e 28 bin fiyat koymuş o ne olacak? Şahsen trk ye o parayı bende vermem.Lakin ülke şartları,döviz kurları,aç gözlü firmaları düşününce 20 binler hayal.

Motosikleti
    SYM Joymax 250i, Bajaj Pulsal 150NS
    Alıntı Pulsar41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benden çıplağına 20bin çalışır.
    Benim şuan bütçem sıkıntılı. Aslında idare eder de piyasadaki para hareketi sıkıntılı.
    O yüzden referandum sonrasına planlarımı saklıyorum.
    Ben bir de Tenere'yi gözüme kestirdim.
    Bu motorlar A2'ye uygun. Sürücü kursunun işgüzarlığı yüzünden A2 aldım yoksa Vstrom ya da Versys düşünüyordum.
    Eğer bu motor cazip şekilde gelmezse Tenere düşünüyorum.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    bende daha önce buraya yazmıştım.benim tahminim 25.000-en fazla da 27.000-28.000 TL.civarı olur diyorum.bence 30'u bulmaz,bulmaması da lazım.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Alıntı dyavol-77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ciddi beygir farkı derken...Cb500f 48bg, TRK502 kaç bg.?
    35 yazan yere bile denk geldim dostum resmi sayfada 48 yazıyor ama benelli yurt dışı sayflarının birinde 44 diye denk geldim cb'yi övmüştüm yani birinde tasarım birinde beygir fiyat aynı

Fiyat tahminleri ortalığı kızıştırmış hata karıştırmış
    20.000 yazan arkadaşlar firmanın getiridği diğer modellerin fiyatına birde emsal olabileceklerin fiyatına bakın derim.
    30 yazan arkadaşlarda b*qunu çıkartmayın işin
    25 taban fiyat 28 tavan fiyat buda doların iniş çıkışına göre değişikliklik gösterecektir dolar düşerse 25 tavan fiyat olacaktır.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    3. motorum olması veya olacağı hasebiyle bu motoru uzun zamandır bende takip ediyorum.Hindistanda inşaat sektöründe çalışan bir yakınımdan benim için gerekli zorunlu bilgileri almıştım..yakından incelediğimde nihai kararımı vericem..
    hindistanında yol üzerinde olacağı 8 veya 10 aylık uzun bir seyahat planım var bu motorla ilgili..

fuarda benelliye 10 motor siparişi çıkarabilirmiyiz..tabi uçuk kaçık bir fiyat olmayacak...Alternatifler ortada bildiğiniz üzere...

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı kaldera adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3. motorum olması veya olacağı hasebiyle bu motoru uzun zamandır bende takip ediyorum.Hindistanda inşaat sektöründe çalışan bir yakınımdan benim için gerekli zorunlu bilgileri almıştım..yakından incelediğimde nihai kararımı vericem..
    hindistanında yol üzerinde olacağı 8 veya 10 aylık uzun bir seyahat planım var bu motorla ilgili..

fuarda benelliye 10 motor siparişi çıkarabilirmiyiz..tabi uçuk kaçık bir fiyat olmayacak...Alternatifler ortada bildiğiniz üzere...
    Fuar'da satış temsilcileride oluyor zaten geçen yılalrda vardı bir bayi bile tek seferde 10 tane almıyorken sen 10 tane dersen gerekli indirimi sana yaparlar. Hindistan'dan aldığın bilgileri bizlerede aktarabilir misin fuar öncesi

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    30 bine veya fazlaya satılsa kullanıcıların yarısı klasik olarak o paraya mt7 alır diğer yarısı da ikinci el 1-2 yaşında az km'li ve daha yüksek hacimli japon enduro veya sport touring makineye yönelir. 500'lük italyan görünümlü çin malı motora 30 bin verecek adam muhtemelen parayı kolay kazanıyordur. yapmayın etmeyin 30-33 bin küsür lira verip nc750x eşşeği bile alınır ama o paraya trk502 nedir gözünüzü seveyim ama eğer 20 bin civarı gibi gelirse piyasada 250-300 cc'lik kategoriyi siler süpürür hatta mt7'den bile müşteri çalabilir.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    30 bine veya fazlaya satılsa kullanıcıların yarısı klasik olarak o paraya mt7 alır diğer yarısı da ikinci el 1-2 yaşında az km'li japon enduro veya sport touring makineye yönelir. 500'lük italyan görünümlü çin malı motora 30 bin verecek adam muhtemelen parayı kolay kazanıyordur. yapmayın etmeyin 30-33 bin küsür lira verip nc750x eşşeği bile alınır ama o paraya trk502 nedir gözünüzü seveyim ama eğer 20 bin civarı gibi gelirse piyasada 250-300 cc'lik kategoriyi siler süpürür hatta mt7'den bile müşteri çalabilir.
    @hacıyatmaz 'ın yazdıkları bayağı mantıklı geldi fiyat onun dediği bantta olacaktır diye tahmin ediyorum max ve min.

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    tedarikçi yetkilisi ben olsam bu motorun türkiye pazarına iyi bir fiyatla girmesi için en az 100 motor için ithalat maliyetleri hariç 0 sıfır kar ile satışa çıkarırdım.
    üreticisi benellidende bu 100 motor için bir hizmet bedeli talep eder bu bedeli borcumdan düşerek kazan kazan modeli için baskı yapardım...veya şartlarımı zorlardım...çünkü muadilleri ile arasında çıplak fiyatında 3-5 binlira fark olursa bile tercih nedeni pek olmaz gibi geliyor.

Alıntı braveman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuar'da satış temsilcileride oluyor zaten geçen yılalrda vardı bir bayi bile tek seferde 10 tane almıyorken sen 10 tane dersen gerekli indirimi sana yaparlar. Hindistan'dan aldığın bilgileri bizlerede aktarabilir misin fuar öncesi
    şöyle ifade edeyim...
    oradaki yakınıma tesbit edebildiğin kadar çok fazla km yapabilen motorları bulmasını istemiştim..
    servislerinden ve motor sahiplerinden varsa herhangi bir yerinde erken aşınma,parça sorunları vs gibi şeylerdi...

yakınımın motor ile hiç alakasının olmadığınıda hesaba katarak yaptığım veya yaptırdığım sorgulara 10 üzeriden 8 verebiliyorum teknik durumlarına....
    bursalıali bunu beğendi.

Akhunturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Net fiyat tahminim
    7440 USD

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567891757 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)