Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    herkesler memnun motorundan ama

buluşmaya yanaşan da yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    hemen bi organizasyon yapmalıyızz gibi bi hisse sahipsin anladıgım kadarıyla değerli kardeşim...şu millet bi forumumuza girse kendi motorlarıylada ilgilense öyle bi duyuru yaparız aslında ama yanaşan yok dediğin gibi...hey millet

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    aaahhooowwww ya arkadaşlar kimseler yokmu oralardayffffffff :(

buarada bende daelim s2 250me kawuştum çok mutluyum

Motosikleti
    hadi bakalım sanada hayırlı olsun kardeş daelimciler artıyor

hadi sıra buluşmada

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    HAyırlı olssunn....kazasız belasızz kullanmakk nasip etsin Allah...
    deneyimlerini yazarsan sewinirizz....

VT 125 Evolution kullanan yokhmudur yaa?? sağ krom kapagın altında ki torpidoyu açamıorumm....:D:D yada orda torpido gözüne bnzer bişi olduunu mu sanıorum?

ama kesin olması lazım ya anahtar klit fln var belli arkası göz gibi ama açamıorum yauww

Motosikleti
    bi getir bakalım

kanuni senin vt 125'i kopyalayıp caracal yapmış

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    Evet.... biliorum azdaha bnde alıcakhtım sonrada uraşırdım artık şamandıra derdi yok göstergeler su alıyor....yok boşa geçmiyo vites aaa bnm motorun yok ilk çalışmada sorun var çalışmıyooo hattaaa :D:D

Nese allahtan forunlar fln araştırma yaptım bu siteye üye oldugumda motorsuzdumda başlangıcı kaliteyle yaptıkk...

Bu arada bnm motor 120 gördü ama 125cc ki hala daha gidiodu bn önüme TEMde yan durmuşş bi çekici kamyonu görene kadar ....Hayret içinde kaldım ya şok oldum ne işi var die bu halde burda:D

Motor nerdeyse Honda ile aynı...Kalitemizin kökenii belli ....:D

Motosikleti
    egzost iyice cruiser havasında takılmaya başladı buna kesin bi çözüm lazım

bu arada 10000 km geçtim artık ve makinede maşallah tık yok egzost dışında

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    ztn bizim motorlar süperde tek sorunumuz bu işte tek derdimiz egzost sistemii gerçi bnde smokehead var ama orjinal susturucudan takıcam çnkü acaip ses yapıo millet geceler ayaga kalkıo sitede:D

bu aralar havalarda berbat binemes olduk ya bn pek güvenmirum havalara binmiorum...
    hee bişi daha motobot kullanan varmı bana brs fiyat uygun geldide ne dersiniz???

Motosikleti
    fiyatları uygun gibi ama kalitesi nası kullanan birilerini bulmak lazım.

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    abi nie böle yapıosunuz yazın şu başlıga bişiler yaa walla ohhoo olmuo böle daelim ciler sitee küstü heralde:p

daelim s2 250 süper bir motordur, fiyatını son kuruşuna kader hakkeden performanslı ve çok kalitelidir.
    ...fakat motomax inanılmaz kötü bir distribütör...4100km deki motoru garanti dışı bırakmak için öne sürdükleri bahanelere sadece acıyarak güldüm...400ytl lik masraf benim için çok da önemli bir miktar değildi fakat bildiğim tek şey bundan sonra herhangi bir motomax ürününü kullanmayacağım ve geniş olduğuna inandığım çevremdeki, kimseye de kullandırtmayacağım...Gerekirse arkadaşlarımın daha pahalıya alacakları muadil ürünlerin fiyat farklarını cebimden ödeyeceğim...

...ısrarla söylüyorum...Daelim süper fiyat/performans oranına sahip bir motor ama ne yazık ki arkasında dimdik durabilecek kalitede bir firma yok....o yüzden içim cız ederek söylüyorum...arkadaşım almayın, üzülürsünüz...aynı segmentteki benzer ürünleri deneyiniz sym250 kymco granddink 250...vb.. Müşterisini salak yerine koymayan, en azından verdiği garantinin arkasında durabilecek firmalara itimat ediniz...garanti belgesine atilan imzanın NAMUS olduğunu bilen, etik iş yapan firmaları tercih ediniz.

saygılar....allah tekerinize taş değdirmesin.

Motosikleti
    kardeş haklısın distribitör firma süper bi işbilmezlik içinde sattım ya motorları gerisi beni ilgilendirmezin peşinde.

bazı parçalar motor ve aksam ile olanları kymco ile aynı bilgine

hatta motomax'in verdiği fiyatın neredeyse yarısına aynısı üzerindeki numaralara varana kadar.

Motosikleti
    250cc scooter
    geçen pazar bursa uludağ gezisi yaptım motoruma katkat daha hasta oldum onebe kardeşim otobanda banamısın demiyo 130 140 dahada gidicekde kitlemeye geçiyo sizdede varmı kitleme olayı?
    hele o virajlar varya bilinçli bi şekilde alıyorum tabiki motor okadar oturaklı ki asfalta bi aksamı deyene kadar güvenle viraj aldıra biliyosun yani ilkdefa motorumla uzun yol yaptım, performansı süperdi.
    bide ışıklarda normal kalkışlarda bile tüm araçlar geride kalıyoya hasta oluyorum valla neyse fazla övmiyim yanlız egzoz madara etti bizi tabi bide yola çıkarken balatayı yeni deyiştirmiştim bayabi süre balata sesi bize eşlik etti yakında gezi yazılarına fotoları koyarım herkeze by

Motosikleti
    hayırlı olsun KaraVelioğlu kronik sorunlar zaten belli egzost, balata cayırtısı

kitleme dediğin nası bişi 130- 140 ile giderken gidecek gitmicek gibi bişeyse onu kayıştan yapıyo kayış değişme zamanı yaklaşıyo demekki

hayırlı olsun tekrar gezi resimlerini dört gözle bekliyorum.

Motosikleti
    250cc scooter
    yok yok öyle deyilde zaten 15000 bakımında kayışı kontrol ettirdim usta sıfır gibi hiç bişey yok dedi temizledi aynen bakımını yapıp monte etti bide vibrasyon olmadığı için şükür ,ustanın dediğine göre bu vaziyette kayış eskimezmiş arabanın tirger kayışı gibi düşünün yani ,kayışta maşşallah çinlilerle alakası yok daha kalın sağlam bişey
    kitleme olayına gelince tam olarak 145 den sonra nekadar yokuş aşşağı olursa olsun daha gitmiyo (gidecegi varsada)yani ibre orada kalıyo büyük ihtimalle gaz kesici var zaten bende makinamı sevdiğim için limitlerini çok çok zorlayıpta üzmüyorum sadece motorumu tanıma esnasındaki bilgimi aktarayım dedim zaten ceyrek gazı otobanda hiç kısma ,rahat rahat virasyonsuz motor hiç bagırmadan 130 yapıyosun (düz yolda)en keyifli yolculukda böyle olur zaten demi
    yakıtına gelince ölçümü çok kolay 10'ytl 100km,20'ytlye 200km,30'ytlye 300 km diye gidiyo işte basa bas deyil tabi virajlı yavaşlamalıı hızlanmalı uzun yolda kısacası varadero olmasada 1gıramından 155kilosuna kadar helal olsun sadece motosiklet için konuşuyorum hee yanlış anlaşılmasın alıcı satıcıyla işim yok reklam yapmıyorum yani
    buarada camadan kardeş hayırlı olsun demişsinde motoru yeni almadım sadece kullanıcı adımı deyiştirdim Y.K by

Motosikleti
    ne bilim kardeş ama genede artık şu daelimciler olarak bi buluşma yapsak

bizim motorlardan uyduruklar bilem toplaştı bişeyler paylaştı

ha tabi bizim motorlarda eksik yok performans var, estetik var, aerodinamik var, sorun var ama çözümüde var, daha ne olsun

bu nedenden buluşmaya gerekyoook değilmi kardeşler :D

Motosikleti
    250cc scooter
    valla ben daelimcileri anlamadım bende dahil bi görünüp bi kayboluyoz

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    bence daelim motorlarının en eksik tarafı eksozları çok çabuk dağılıyor başka bir problemi yok, benim motoruda eksoz dağıldığı zaman garantiden getirtmek istedim fakat motomax tamir ediyoruz dedi bende bunun üzerine kendim tamir ettirdim.

Motosikleti
    özertr59 kaça tamir ettirdin acaba

REKLAM ALANI
34. sayfa BirinciBirinci ... 243233343536 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler