Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
33. sayfa BirinciBirinci ... 233132333435 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    daelim s2 250
    Alıntı ZipZip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax Servisi Aranıyor !
    - Daelim - History'nin motosiklet-scooter olduğunu bilen,
    - Hangi parçanın garanti'den değişeceğini bilen,
    - History' ye en az hayatında bir kez bakım yapmış usta bulunduran,
    - 160 kadranı olan scooter ile 90-110 km gibi hız yapıldığında
    "çok sıkıştırmışsın motoru - sıcaklardan böyle düzensiz çalışıyor - aa bunda
    yağ soğutma'da varmış" demeyecek.
    - 6.000 km'deki scooter için "sibop, segman, krank" değişmeli ama
    sen bunu böyle kullan -sorun olursa getirirsin demeyecek.
    - Peki kaça çıkar bu dediklerin usta dediğimizde ise " yaklaşık 1.000 ytl" tutar
    demeyen.
    - Anadolu yakasında bulunan bir MOTOMAX servisi aranıyor.
    Yardımlarınız için şimdiden tesekkür.
    (Zor bulacağım gibi görünüyor.)
    kardeşim anladığım kadarıyla bu bi yakınma amaçlı mesaj bu sorunları deyişik şekillerde ben ve mesaj gönderen diyer arkadaşlarda yaşıyor
    benseni çok iyi anlıyorum ancak çözümsüz kaldığında tüketici mahkemelerine başvurmanı tavsiye ederim
    ben öyle yaptım çünkü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    DAELIM TY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhabalar Arkadaşlar,

Daelimciler olarak yardımlarınızı bekliyorum. Lütfen Dikkatli okuyun ve sizinde başınıza gelmesin.

Çok kısa anlatıcam;
    Motorum ışıklarada bi akşam tık dedi kaldı ve motor marş basıyor ama bi türlü ateşlemiyor. Akşam mecburen kendi imkanlarımla uğraştım ve yan ayaktaki anahtar bozulmuş olabilir diye iptal ettim ama gene çalışmadı otopark buldum ve otoparka çektim. Ertesi gün teknik servis buldum ve götürüdüm.

Yaklaşık 20 gün peşinde uğraştım ve motoamx bugün elektrik teisatı ile oynamış diye garanti dışı tutu ve motorun beyni yanmış. Ayak kısmındaki anhtardan bi motorun beynini yakmanın imkanı yok sanki ben zevkimden uğraşmıştım, hadı hepsi oldu en fazla sigorta yanar,

Adamlar şimdi parçayı göndermiyorlar ve 280$ olduğunu söylediler.

Bu konuyla ilgi sizlerden destek bekliyorum. Hep birlikte hiç yoktan motomaxa mail atarım ve yurtdışına daelime mail gönderellim yaşadığımız sıkıntıları.

Kısa mailler yazın ve bana ulaştırın bende ingilizceye çevirtiricem ve yurt dışına herkez kendi maillinden mail atabilir.

Desteklerinizi bekliyorum.. Amaçım daelimi karalamak değildir hiç bi zaman motomaxın yaptığı haksızlıkları duyurmak. Birde bana verdikleri garnti kağıtı keeway garanti planı garanti kullanım klavuzunda 4 bin km olan bendekinde 2 bin olark gidiyor. Buradanda haksız kazanç sağlıyorlar.

Yardımlarını bekliyorum

Motosikleti
    daelim s2 250
    arkadaşlar bu motomagıs biz dünyada yoktuk ama 70lerdeki üç kağıtcı bankerlere benziyo parayı alırken iyi paranın kul hakkını verirken şöyleydide böyleydi garanti dışı falan filan .
    önce insan düştüğü haksızlığa kızıyo üzülüyo ama sonra insan bu motomagurusun kendini düşürdüğü duruma kendini böyle aşşalatmasına yazıklar olsun deyip kahkahalarla gülüp geçiyorsun
    sana bişey söyliyimmi böyle firmalar veya herneyse .adama yağmurlu havada su vermez su onun için ondan bişey bekleme ülkede kanun var nizam var gerçi kendince bahanelerine kılıf uydurup işini götürüyo .ozamanda allaha havale ediyorum başka bişey demiyorum.inşallah ilerde biz neden bu hallere düştük derler yarappim büyüksün.
    bide deyişik deyişik sitelerde burada dahil olmak üzere tabiki okadar şikayet maduriyet varki bide utanmadan baş tarafa ilan veriyo agına düşürcek adam arıyo örnekmi daelim parçası motomagurusta 10liraysa kymco da 5lira sorup öğrenin

DAELIM TY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Büyük haksızlıklar yapıyor hakkını aradığında sorunu müşteri durumunda görüyor. Diğer müşteriler koyun olunca şikayette bulununca sorunulu müşteri oluyoruz.

Servis bana abi sen sorunlu müşetirymişsin diyor motomaxla konuş garanti için diyorlar.

Hakkımdan fazlasını bugüne kadar istemedim ama adamlar hakkımızı bile vermiyorlar. Borçlu çıkartıyorlar. Kymco grand dink de aynı parça kayış 60 + motomax 100$ fiyat istiyor. Hakkımmı hukkukmu ben bunları yurtdışınada şikayet edicem. Bunun için tekrar iletiyorum.

Lğtfen maillimi dikkate alın ve birlikte bişey yapmaya çalışalllım

Motosikleti
    daelim s2 250
    savcılıga gittim kurul başkanına dedimki 13000e kadar tüm bakımları kaşelenmiş 2000 bakımı atlanmış yazılmamış unutulmuş baktı egsozun bakımla ne alakası var sen rahat ol diye gönderdi şu anda kararı bekliyorum olumlu olsun olmasın internetten şikayetlerle alakalı baya sayfa yaptım sizlerde yapın arayın internetten işte sonra bunları toplar gerekli yerlere başvururuz gazetelere ,italyaya,koreye,artık neresi olursa göndeririz veya siz toplayabildiğiniz kadar bizim gibi mağdur şikayeti toplayın sonra tamam diyin faks la maksla ben alıyım veya kim olursa birimizde olsun yeter hakkımızı arıyalım adamın 6 aydır parça yok motor yatıyomuş şikayetlerde olacak şeymi ya allah göstermesin
    buarada ben egsozu kymco dan alcam heralde sesi dayanılmaz hal aldı eskisinide koycam dursun şimdilik

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    herkese selamlar bir haftadır yoktum malum senelik izin ve tatil.

motor muhteşem ya bidaha iyikine daelim almışım dedirtti bana süper gidişi yolda yormayışı süper süper

hatta yol ile ilgili resimlerimize bakmak isterseniz tıklayın ve görün

haydi daelimciler uyuşuklar bi toplanamadık bak ben geldim izinden artık tanışalım görüşelim ustalarımızın yaptıkları veya yapamadıklarını konuşalım cidden bi muhabbet ortamı yapalım.

bana ulaşmak istiyen msn ve mail yolu ile istediği anda ulaşa bilir.

çaylaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250
    herkese slmlar...hepiniz yaşça belliki benden büyüksünüz ben çinmalı bi sooter kullanıodum sattım şuan dailem düşünüyorum ve sizlere sormak istediiğim tonlarca soruva(yani başınız benimle dertte)1.ben bursada oturuorum ve bursada daelim satışı yapan bi bayi serwis varmı acep?2.ben büyükbi ihtimal ikinci el alıcam aranızda s2 250sini satan warmı? önerileriniz cvplarınıızı beklio olucem sewgiyle kucaklayın kardeşinizi inşallah bende daelim ailenize altımda daelimle katılıcam şimdilik bisikletle idare edicez artıkınsss herkese saygılarımı sunarım......(fazla edebiyat yaptım)

Motosikleti
    ben satiim sana 6000 ytl 9150 kmde uçak gibi gider

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    camadan abi sende bizi hepten kör topal yaptınhee senin dediin o fiyata sıfırı waryaff ben 3,50ytlye çok daelim buldum sen seninkini kullanmaya dewam et ben seni motorundan etmek isterdim ama o fiyata 0 satıolarbeaa bolşanssss.....

camadan abiya sen onca yol gezdin ve motor tık demedihe tutmayın beni geliorum istanbula daelim alcemmmmmmmm...cidden ben istanbula geldiğimde motor almak için siz abilerim yardımcı olursunuz dimi hem istanbulun yabancısıyım hemde alıcaıım motorun kullanıcı yada kullanıcılarıyla konuşup görüşlerini almak isterim ölebi iyilik yaparsanız çok sevinirim bende sizden olmak istiorummmmmm....

Motosikleti
    tabiki yardımcı oluruz neden olmasın

Motosikleti
    DAELİM S2 250

çok yaklaştım galiba benimde bir daelim olucak...

abi sahibindencomda buldum bikaçtane daelim bikaçına teklifte bulundum bitanesi İstanbul (Anadolu Yakası) / Kalamış'ta 2005 5900km de 3,500ytl istio

Motosikleti
    hadi bakalım hayırlı olsun hayırlısı olsun

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Buarada Herkesİn Kandİlİ Mubarek Olsun

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    oho bu sitede yaşayan nefes alan kimse yokmuya....camadan abi iiikii warsın sen kendi forumuna dawet ettinya abi on numara ordaki arkadaşlar hepsi aktif üye(buradaki arkdaşlar yanlış anlamasın ama haftalardır kimseden sesoluk yok yani.....)

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    bnde artık daelimliyimmm.....VT 125 Evolution aldımm
    ehliyeti beklios ama duramam binerim aralarda...

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    hayırlı olsun walla bende almak üzereyim s2 250 ehliyette war inmem artık tepesinden

Motosikleti
    Alıntı U.G.U adlı üyeden alıntı
    bnde artık daelimliyimmm.....VT 125 Evolution aldımm
    ehliyeti beklios ama duramam binerim aralarda...
    güle güle kazasız belasız kullanmak nasip etsin allah

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    teşekkür ederim arkadaşlar....darısı herkezin başına ... bu arada şu forumu canlandıralım bi el atında ya)
    daelim in farkını anlatalım diğer arkadaşlara

Motosikleti
    ben taaa nezamandır diyom ama tık yok

Motosikleti
    Daelim VT 125 Evolution
    moralim bozuluyoo valla böle olunca ya..nie tık yok oysaki herkes memnun motorundan blkide ondandır...

REKLAM ALANI
33. sayfa BirinciBirinci ... 233132333435 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler