Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    arkadaş şansızlığımız bu ama genelde motor mükemmel bu motomax'ın kar etme düşüncesi ben garanti ile alakam yok ben garanti dışı bakım yaptırıyorum. onların işine öyle geliyorsa benim işimede böyle geliyor.

daha ucuza kymco da mevcut olan parçaları alıp takmak en mantıklısı olacak

hatta ihtiyaç olan malzemeleri toptan siparişini vererek pazarlık edebiliriz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cangaloz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE650
    Alıntı yusufkacmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar selam ben bu siteye yeni üyeoldum s2 kulanıcısıyım 15000kmde motosikletimden memnunum eksoz fren ötmesihariç ancak ben motomaxtan hiç memnun deyilim mesela yedek parça kymco daoldugu gibi belli başlı fiyatla satılmıyor ve 2katı servise gidiyorum bakım kayış balata vs hesap cıkıyor ödüyorum sonra bir araştırma yapıyorum ve şok üçkat fazla ücret servisi suçlamıyorum tabi oda listefiyatı diyo sonuçta garanti kapsamındaolduğu içindebinevi mecburuz
    garanti demişken arkadaşlar motorun biryıldaha garantisi devam ve egsozu garanti için servisten istek yaptırdım sebepsiz ret geldi servis ve motomax ikileminde yok lastikde garantiye girsin yok ampülde garantiye girsin gibilerden basitce seylere muhatap oldum yok benzin oktanı yok yollar çok engebeli yabunlar çok komikya önce güldüm ama sonra gururlukibirli deyilim ama bunu gurur meselesi yaptım ve motomaxa dair tüm şikayet ve hoşnutsuzlukları internette iyi bir arastırmayla bayaabi dosyaladım sayfa sayfa bu forumdaki egsoz problemleri dahil sonra .tüketici mahkemesine başvurdum dosyalarla tabi ancak arkadaşlar amacım üc palık egsoz deyil malı alırken şovrumlar yağlar ballar aldıktan sonra abidik gubidik arkadaşlar haksız olan haksızlığını anlaması gerekiyo
    şimdi ise eniştemin politikacı ve ilçe başkanı olması sebebiyle ve politikanın ezilenin hakkını savunmasını düşündüğüm için alahın izniyle sanayi ve ticaret bakanlığından üs düzey kişilerle görüşüp elimdeki şikayet dosyalarını taktim edicem bi iki gün içinde
    şuandabu konuda buna yoğunlaştım ancak daha sonra bikaç gazete sorumlusuyla görüştüm ama üstüne gitmetim sonra onunlada ilgili çalışma yapıcam
    sizler bu konuda ne düşünüyor sunuz bilmek isterim
    bu arada dün arka lastik bes santim yarıldı 130 70 13 aldım ölçük genişlik aynı yanaktan dolayı lastik cant biraz büyüdü ançak süper oldu bide telefonunu bu forumdan aldıgım özen pileksi den ön siperlik cam yaptırdım bence güzel oldu yarın fotoğrafını gönderirim
    arkadaşlar bayağı uzun oldu kusura bakmayın şimdilik eyvallah görüşürüz

Üstat servise olan kızgınlığın Türkçe & imla hatalarını coşturmuş.Aman sakin olalım..Camadan'ın dediği doğru ..O yoksa bu var..En olmadı toplanır yedek parça getirtiriz..Artık dünya küçük malumunuz..
    Selamlar,

Motosikleti
    daelim s2 250
    selam arkadaşlar bence sorun bu firmanın sadece para odaklı çalışıyo olması ticarette müşteriyi de parayıda gözardı etmemelisiniz bizler tabiki sorunları bişekilde hallederiz ama firma kısa ve uzun vadede sattığı malın arkasında durması gerekiyo gerçi bu sorun ülkemizin genel sorunu genede boşvercilerden olmayalım ilginize teşekkürler :
    buarada imlayla ilgili haklısın biraz bodozlama daldım ama bilgisayar
    konusundada fransızım ondan olabilir

Motosikleti
    bianchi hunter 125 s
    daelim ci arkadaslar motorlar on üstü on numara güzel yalnız motomax daelim i daha turkiyeye getirmeyebilir gelse bile az tutacakları kesin bir de yeni alan arkadaslara tavsiyem abudik gubudik ustalara götürüpde başınıza iş almayın parçası pahalı motoru servis için tamirciye bırakmayın gerekirse başından da ayrılmayın yag degiştirip kapatmasınlar motoru .iyi günlerde kazasız kullanın

Motosikleti
    daelim s2 250
    arkadaşlar ilk motosikletim bws 100 sonra piacco 150 sonra çin furysine katıldım bende asya motor 150 lik aldım şimdi ise son motosikletim daelim s2 fotoroflarını gönderiyorum ön camı beğenen arkadaşlar özen pleksinden yaptıra bilir kalıp için oraya gelebilirim.

Motosikleti
    Sabırsızlıkla bekliyorum resimlerini

ha bu arada artık daelimciler bi buluşma tertipleyelim haydi kaldırın bakalım bitaraflarınızı

Motosikleti
    daelim s2 250

buarada sevgili camadan fotoğraflarda gördüğüm kadarıyla seninle aynı kaskı kullanıyoruz cox .benim sorum ön siperliğin üst kısmından sanıyorum. çok rüzgar gürültüsü alıyorum hatta geçen otobanda biraz basabas yolaldım sonra kaskı çıkardım yarım saat sagır dolaştım sendede böyle bisorun varmı.acaba yanlardaki büyük vidaları sıkıp siperliğin üst boşluğunu almammı lazım o koca vidada neyle sıkılır ki .yoksa çöpemi atiyim

Motosikleti
    güle güle kullan kardeş resimler güzel maşallah allah kaza bela vermesin.

evet kaskım cox benimde aynı sorunum var ama bu normal gibi geliyor nekadar ekmek o kadar köfte bide shoei kaskım var onu takınca sanki arabanın içinde gidiyorum gibi geliyor

o kaska şöyle ucuz yollu bi airbrush yaptırcam ama nezaman bilmiyorum sonra takmaya başlarım shoei kaskımı

KALDERA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    visal 125 DOMİNAR 400 UG-HERO XPLUS 200 4V
    ahanda camadan..
    seni RR almak üzere iken hatırlıyorum.sanırım İKEA da karşılaşmıştık.
    demek scooter de karar kıldın.
    arkadaşların çoğu regallerini değişti.bende satmak istiyorum.shadow almak niyetim ama bıktım zırt pırt trafikte vites değiştirmekten.kymco xciting 500 ilede ilgileniyorum.hayırlısı bakalım.

Motosikleti
    evet kaldera abi, selamlar...

valla fiyat olarak benim aldığımda RR ile arasında az bi fark vardı bende vida sıkmak ile uğraşamicamı düşündüm bunu aldım ama iyide yapmışım. ha bu arada RR lara kötülemek için yazmadım onuda hatırlatiim.

xciting 500 çok güzel bi makine nexus, x9 500, beverly 500 makinelerin üretimini yapan kymco nun valla süper makine ama bagaj olayı yok haberin olsun abi bizim bagajlar yayla gibi.

Saygılar ve hörmetler,

Motosikleti
    daelim s2 250
    serviste vstromunu bakıma getirmiş biri vardı ondada kendi ve badisi için iktane cox vardı süper kask dedi gözlüğü .açılması derken gittim 270e aldım bilsem valla 50vermezdim .
    bisikletle beraber motorun üstündeyim 9 senedirde motorum var s2 den önce 100kmh le hiç muhatap olmadığım için rüzgar olayını hiç düşünmedim bilseydim zirve yapar shoeı alırdım .alıyım diyom sonra gönlüm elvermiyo kaskım yepyeni neyse seneye belki.
    buarada vstrom lu abi 200le giderken okaskda neyapıyo merak ediyorum

Motosikleti
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kaldera abi, selamlar...

xciting 500 çok güzel bi makine nexus, x9 500, beverly 500 makinelerin üretimini yapan kymco nun valla süper makine ama bagaj olayı yok haberin olsun abi bizim bagajlar yayla gibi.

Saygılar ve hörmetler,
    yanlışın olmasın..bir arkadaşımla FEDOS ile birlikte kızıltoprakta istanbul motorda uzun süre inceledik birlikte..
    bagaj dediğin bu makınede iki oda bir salon gibi..ayrıca 12 W priz falanda koymuşlar. motorumu satarsam bu motoruda alabilirim hiç belli olmaz.
    kaliteli belli oluyor her haliyle..

Motosikleti
    hayırlısı olsun kaldera abi

nexuslar var ikinci el çok güzel fiyatlara istersen onlarada bi bak derim.

Motosikleti
    marka ya karar verdikten sonra ikinci el aramak en uygun olan gibi görünüyor.
    % 35 ÖTV ödeyip sıfır almak maliyetlerde 3-4 bin ytl fark ediyor.
    buda ciddi bir rakam nerdeyse ikinci el bir motorun değeri.

Motosikleti
    haklısın ötv ver, mtv ver, kdv ver .... yakında başka vergilerde çıkar onlarıda öderiz nasılsa öde aslanım derler bize ödemezsek ödesene lan derler öderiz paşa paşa

Motosikleti
    daelim s2 250
    selam maksat muhabbet olsun size bisoru sorucam
    espiri mahiyetinde .
    harley davitson la daelim in ortak benzer özelliği nedir
    hadi bilin bakalım.
    cevabını merak eden arkadaşlar yarın sorsun söylerim

Motosikleti
    herkesin ilgi odağı olması mı

Motosikleti
    daelim s2 250
    eyer bumotoru satarsam en büyük nedenlerinden biride ya güzel motormuş kçpara buya sorusundan kurtulmak içindir
    benzinliğe gidiyom çalışanlar sorar ,biyere parkediyorum esnaflar fiyat ve teknik bilgi ister,polis çeviriyo o bile aynı be kardeşim adam 1200gs ye biniyo benim kinin fiyat ve teknik detaylarını istiyor yeterbe
    ya şimdi ,hem göze hoş geliyo hem alınabilecek gibi imajı olduğu için bide, bilinmediği için milletin dikkatini çekiyo heralde, ancak fiyatını daha ucuz tahmin ediyolar heralde sıfırı 7 civarı deyince şaşırıyolar ,motoru bilmedikleri için tabiki, ancak bence malum sorunlar hariç motor hem süper,hemde fiyatı ucuz bile
    atlantik kullandım daelimin yanına bile yaklaşamaz
    kymco italyanlara motor yapıyosa ,onlaramı daha iyisini yapar yoksa kendi markasınamı ,zaten 100bin garanti vermesindende belli valla ben 1000lik motorda alsam motor yatta alsam genede bunu satmam simdi kimseye vermiyom ama sonra herkez binsin valla emektar olacak motor yani
    bide geçen bisoru sordum bi camadan arkadaş cevap verdi herkez tatilde heralde ,cevap biraz eşek şakası gibi ama ciddi deyil yani espiri olarak algılar sanız sevinirim
    şimdi ,
    dünyada gözleriniz kapalı olsabile uzaktan gelişinden taniyabileceğiniz benzer özellikleri olan iki marka vardır
    birisi gümbür gümbür ramazan davulcusu geliyomuş gibi motor sesi çıkaran ve hemen tanınan harley davitson ( hiç tarzım deyil tabiki)
    diyeride eşi benzeri olmayan balata cıyaktaması ve uzaktan ben geliyooom diyen patlak egsoz sesiyle daelim
    lütfen kızmayın motor iyi sadece aklıma geldi yazıyım dedim sonuçta egsozu at çöpe iyisini al arka firene gelince onuda kaldır at önfiren neyimize yetmiyo sorun halloldu

Motosikleti
    olur olur onlara süper çözümlerle gelecem araştırmalardayım benim ustam şuan kendine motor almakla meşgül bi gelsin bende tatilden bi geleyim bu yaz bitmeden tüm sorunların çözümünü yazacam buradan

yaşasın daelim kardeşliği

Ben cumartesi yalovada olacağım festivale gidiyorum beklerim tüm daelimcileri

ZipZip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History

Arkadaşlar yardımınız rica olunur. ARANIYOR.

Motomax Servisi Aranıyor !
    - Daelim - History'nin motosiklet-scooter olduğunu bilen,
    - Hangi parçanın garanti'den değişeceğini bilen,
    - History' ye en az hayatında bir kez bakım yapmış usta bulunduran,
    - 160 kadranı olan scooter ile 90-110 km gibi hız yapıldığında
    "çok sıkıştırmışsın motoru - sıcaklardan böyle düzensiz çalışıyor - aa bunda
    yağ soğutma'da varmış" demeyecek.
    - 6.000 km'deki scooter için "sibop, segman, krank" değişmeli ama
    sen bunu böyle kullan -sorun olursa getirirsin demeyecek.
    - Peki kaça çıkar bu dediklerin usta dediğimizde ise " yaklaşık 1.000 ytl" tutar
    demeyen.
    - Anadolu yakasında bulunan bir MOTOMAX servisi aranıyor.
    Yardımlarınız için şimdiden tesekkür.
    (Zor bulacağım gibi görünüyor.)
    Öğrenecek Çok Şey Var..!

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 22303132333442 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler