Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    İşalla istediğin şartlarda satabilirsin..benim yeni motor alabilmem için kesin bunu elden çıkarmam gerek..o zamanda napacam bilmiyorum...en kötü 30.000km kullanırım bunu
    Bu arada benim motorun aküsü tamamen bitik hale gelmiş..bu nası olabilir arkadaşlar bi fikri olan varmı..bu akü olayları çin malı motorlarda çok sorun oluyordu bildiğim kadar...
    malesef motor yatar vaziyette benim şu an..aküyü doldurmaya çalışıcaz,olmadı malesef yeni akü alma yolları gözükecek bana..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

çok duygusal bir açıklama gibi görülebilir ama sürekli artçı (eşim) ile kullandığım için ve çoğunlukla şehir içi kullandığım için alternatif motor bulamiyorum s2 nin yerine alınacak

Aslında içimde hap bir naked ya da Enduro özlemi var ama...hatuna ayıp olur
    performansı, rahatlığı, yakıtı ve sorunsuzluğu nedeniyle S2 den vazgeçemem gibi....

bu arada iridium bujim geldi arkadaşlar, eğer bir şekilde havalar düzelirse kış bakımı ile birlikte taktirip size feedback veririrm

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    elektiricky verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim.Benim hararet göstergesi herhalde bozuk yada termostatta problem var onu en kısa zamanda baktırıcam

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Valla benim S2 nin yerini Honda Silverwing600 rahatlıkla alabilir!ama nasıl olucak bilmiyorum baya pahalı tabi..vergiler malum.
    Ha satarken baya bi içim acıycak,çünkü çok seviyorum ben bu aleti..benim artçım olmuyor..çok güzel yalnızlığı paylaşıyor,dilediğim her yerde...

valla ne yalan söyleyeyim yüksek cc li scooterları çok beğenmeme rağmen şehir içi trafiğinde hantallıkları ve yakıt tüketimleri nedeniyle çok da rahat olmaz diye düşünüyorum

hem 15.000ytl üzerine çıkacaksak alternatif oldukça bol güzel nakedlar ve endurolar mevcut

Motosikleti
    mr 250 destro
    yıllar once daelım vs 125 ım vardı cok memnun kaldım.daelım guzel motordur hepınıze hayırlı olsun

coolrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    11000 e geliyorum nerdeyse, akü ile ilgili bir problem hiç yaşamadım henüz..sen de neden böyle birşey oldu anlayamıyorum, çok mu uzun süre yattı motorun veya kontak açık uzun süre motoru çalıştırmadan mı bekletildi acaba ?

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Valla motoru bırak yatmayı,benim binmediğim gün yokki...gece gündüz tepesindeyim,zaten bir gün binmezsem tuhaf oluyorum...zaten olay bence tamamiyle aküyle alakalı değil..ustamda zaten öyle söylüyor..bu gece akü şarjda yarın dolmuş olucak,takıcaz bakıcaz yarın sorunun tam ne olduğu anlaşılacak...
    Bu arada 11.000 km ye gelmişsin ne güzel,makina ne durumda?ben 4500 deyim akü dışında tık demedi,saat gibi...bu arızalarıda hiç kafaya takmıyorum,en azından bugün uzun bir yürüyüş yapma fırsatım oldu....
    Çok uzun zamandır motora binmekten hiç yürümediğimi farkettim..aman arkadaşlar sizde ihmal etmeyin,bugün yürüyünce tuhaf geldi bana

Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    hala saat gibi maşallah benimki de..Birşey diyeceğim inanmayacaksınız belki ama balatalardan da ses gelmiyor artık.. Dedim ya hiç satasım yok motoru ama CBf 500'e fena taktım kafayı galiba..3-4 haftaya bebek bekliyor olmamıza rağmen hanımı da ikna etmeyi başardım sonunda...Kız biraz kuma geliyor hissine kapıldı ama napalım , bizim de tek keyfimiz bu yaw...

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    5.500 km oldu benimde. Karşılaştığım arızalar ; egzoz korumasının 3 vidasından birisi düştü, bir de selektör yapamıyorum. Ya ampul de sorun var ya da sigortasında. Gerekirse uzun ve kısa farları kullanıyorum. Biraz rahatsız olduğum için iki gündür işe arabayla geliyorum. Biran önce iyileşip motorla gidip gelmek istiyorum. Çok rahat oluyor.

coolrider , yaptırdığın egzoztan memnun musun ? Daha önce sesin çok iyi olduğunu söylemiştin. Paslanma gibi bir problem oldu mu ?

Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    selektör problemi bende de var..olay ampülde veya sigortada değil..düğmenin altında var bir enayilik, birkeresinde yaptırmıştım, 1 aysonra tekrar oldu..bir daha da elletmedim..Egzos da paslanma yok, ses aynen devam satılık ilanımda resmini görebilirsin(biraz uzaktan ama) ..Alıcı çıkarda egzosu istemezse sana uygun bir fiyata da verebilirim..Aklında bulunsun...

Bu arada arkadaşlar asfalt sakat ve soğuk, dönüşlere dikkat lütfen..dün önümde biri fena yattı yere...

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Herkes motorunu sattı galiba. Yine ses yok grupta.

Yağmur geçirmeyen, ışığı olan, hem saati hem de sıcaklığı gösteren bir alet arıyorum. Bilen - bulan var mı ?
    Bu adresteki fena değil ama termometre yok.
    http://www.louis.de/_30a4d69ab81094d...nr_gr=10034855

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Daelım S2 250 motorumdan çok memnunum.Yakıt uzun yolda 10 YKR şehir içinde ise 130 Ykr. Benim motorun kilometre göstergesi fazla yazıyor gibi geldi bana en az 10 km fazla gösteriyor.130 ile giderken gerçek hız 120 civarında.Konforu, yol tutuşu çok iyi, arka fren ise çok mükemmel, konfor bakımından diğer scooterlardan çok konforlu ortası düz sınıfında tek olarak Daelım S 250 de var.Yokuş aşağı 155 Km hız gördüm.Konfor arayanların bu fiata bulabilecekleri en iyi motosiklet diyebilirim. Uzun yolda otomobilimden rahat geldi bana.Arka sırt dayamasıda var.

Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    Arkadaşlar motorumuz iyi güzel ama satamıyoruz yaw..4000 YTL ye kadar indim, daha ciddi bir alıcı çıkmadı..Ne tavsiye edersiniz ? Gazeteye ilan vermedim ama sahibinden com da 1 aydır var ilanım..ne yapsak bu motoru nasıl millete tanıtabiliriz ..Adamlar gidip alakasız paralar veriyorlar 250cc maxiscooterlar için, herkes marka peşinde ..arayan birkaç kişi "yok abi bu çindir filan diyo bana gelde anlat adamlara nasıl bir scooter olduğunu bizimkilerin. Bu ay sattım sattım motoru yoksa bunu da stoğa atacağım galiba :(

batris..bir aralar bende bakmıştım ama bizim memlekette böyle şeylerin kalitelisini bulmak imkansız nerdeyse..en iyisi yurtdışından bulmak..

Yakıt konusunda da bence kendi sınıfında 1 numara bizim aletler. bende 12000 km ye geliyorum hala 20 YTL benzine tepe tepe şehir içi 200 KM kullanıyorum..125 cclerden bile daha tasarruflu..

Bu hafta motoru paketleyeceğim inşallah
    Allah nazardan saklasın çok ama çok memnunum..

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Ben hergün işe motorla gidip geliyorum. Sabahları kilit olan Mecidiyeköy'de ve akşamları E-5 te hiç bekleme stresi yaşamadan arabamla harcadığım sürenin ve benzinin 4te 1'i ile gidip gelebiliyorum. Normal mont+pantalon takımının üzerine bir de yağmurluk aldım. Hiç ıslanmıyorum.
    Kışı bu şekilde geçirip, finansal durumuma göre yaz başı fuar zamanı Suzuki Vstrom DL650 almayı planlıyorum.

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Ben motorumu satmam ve çok memnunum
    Ama malum ankara hava soğudu diye garaja kaldırdım evden baya uzak bi yere, hava güneşli olunca gidip alamıyorum:(
    Neyse mayıs civarı tekrar çıkıcaz yollara...
    slmlar saygılar...

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Arkadaşlar motorunuzun kıymetini bilin 3750 YTL ye bir arkadaş satışa çıkarmış piyasayı bu kadar bozmayın inan param olsa hemen o motoru alacaktım.Dursun bir tanede istepne olur bu paraya 250 maxi scooter almak imkansız fiatlar almış başını gitmiş 250 maxi scoterler ortalama 10000 YTL şuan için, daelimin onlardan aşağıya kalacak bir durumu yok inanın, motor performansı mükemmel, yol tutuşu mükemmel,konfor desen hiç birinde olmayan ortası tamamen boş bir scooterdir.Varmıki başka rakibi bu konuda yoktur.Tektir,motorumu çok seviyorum hava bugün güzel onunla gezicem.En az 100 km deviririm herhalde bugün

Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    Alıntı ozertr59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorunuzun kıymetini bilin 3750 YTL ye bir arkadaş satışa çıkarmış piyasayı bu kadar bozmayın inan param olsa hemen o motoru alacaktım.Dursun bir tanede istepne olur bu paraya 250 maxi scooter almak imkansız fiatlar almış başını gitmiş 250 maxi scoterler ortalama 10000 YTL şuan için, daelimin onlardan aşağıya kalacak bir durumu yok inanın, motor performansı mükemmel, yol tutuşu mükemmel,konfor desen hiç birinde olmayan ortası tamamen boş bir scooterdir.Varmıki başka rakibi bu konuda yoktur.Tektir,motorumu çok seviyorum hava bugün güzel onunla gezicem.En az 100 km deviririm herhalde bugün
    doğru diyorun demesine de..Bu motor illeti böyle işte..0 km motorun kontağını açar açmaz %10-20 kafadan yitiryor değerini..Bak ben de CBF 500 kovalıyorum uzun zamandır. 2006 model biliyosunudur hepsi..Daha 1 sene olmadı 12900 YTL lik motor, şu an 8000 YTL ye zor alıcı buluyor..Yani diyeceğim bizimkiler içinde normaldir bu fiyat..Ben de uzun zamandır satmaya çalışıyorum, be nası daha iyice fiyatların düşmesini bekliyorsam bizim motorun alıcıları da aynı şeklilde..Ben de fiyatı 4000 YTL ye kadar indim. ekstra olarak orjinal aparatıyla çanta ve birde performans egzosu veriyorum..Ama 3500 liraya filan hayatta vermem..Beklerim baharı walla.

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Valla arkadaşlar,ben yağmur çamur kış mış dinlemeden hergün yol yapıyorum...sabahları ısınması doğal olarak zaman alıyor tabi,ama nazar deymesin hiçbir sorunu yok benim makinamın iyice ısındıktan sonrada ivmelenmesi mükemmel..
    Yoğun kar yağışındada bindim,kar performansıda baya iyiymiş(her ne kadar biraz zor olsada )..uzun zamandır forumda hareket yoktu,herkesin iyi olduuna sevindim...ben kışında full koruma motorumun üstündeyim,haberleşmek dileğiyle...
    bu arada batris,öyle bişeye inanılmaz ihtiyacım var..özelliklede saate..

REKLAM ALANI
22. sayfa BirinciBirinci ... 12202122232432 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler