Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Günaydın,
    Freewing, ısıya dayanıklı boya bulmuştun. Alıp kullanma şansın oldu mu ? Benim egzoz üzerinde ufakta olsa paslanma mevcut. Bende alıp boyamak istiyorum. Ayrıca iridyum buji alırsan bende alabilirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motomax büyük bir zevkle bence o aksesuarları getirir,ama toplu alıyoruz diye bi indirim yapma ihtimali çok düşük bence...
    yaf ben indirim beklemiyorum ki? sadece koreden bir çanta getirmemiz mevcut koşullarda pek mümkün değil...diyelim ürünü aldık, -bir şekile gümrükten de geçti- kesin bişeyleri eksik olacak bağlantı kiti, vidaları vs...ne biliiim renk kodu falan tutmayacak...şunu biliyorum ki çanta gibi önemli bir konuda (bence) ben motoruma orjinal ol
    mayan bişey takmak istemem...pek çok motora zorla oturtulmuş çantaların durumu malum, hem ses yapar hem de pek kaliteli değiller...
    yani sözün özü, ben fiyatı aşırı uçmamak kaydıyla motomax bu ürünü getirirse alirim dedim...ama tabi atiyorum 100 usd lik ürünü 200 usd ye satarsa iş değişir....

Alıntı batris adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günaydın,
    Freewing, ısıya dayanıklı boya bulmuştun. Alıp kullanma şansın oldu mu ? Benim egzoz üzerinde ufakta olsa paslanma mevcut. Bende alıp boyamak istiyorum. Ayrıca iridyum buji alırsan bende alabilirim.

bu arada iridium buji işini almanyadan halletmeye çalışacağım, yakın zamanda bir arkadaşım oralara gitme ihtimali var...gerci usa fiyatının nerdeyse 3 katı ama kargoyu ve elime kesin geçme garantisini düsününce değer (usa fiyati 6.99 usd + 20 usd kargo ...almanya fiyati 18 euro + hayır duası kargo olarak ) eğer arkadaşın durumunda bir problem çıkarsa seneye bırakacağım...

Isıya dayanıklı boya konusunda ben de henüz aksiyon almadım hocam...tecrübeli bir arkadaşın yorumlarına ve yönlendirmelerine ihtiyacımız var o konuda

coolrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    Merhaba arkadaşlar, uzun bir süredir siteye giremiyordum..Bakıyorum özellikle çanta konusunda bir sıkıntı var, ben motoru ilk aldığımda taktırmıştım kappa çanta ve kızıltoprakta orjinal çanta aparatı satılıyor..tekrar bir sormanızı tavsiye ederim..
    Bu arada motorumu satıyorum ilgilenen arkadaşlar varsa bana pm den mesaj atabilirler. 2 egzozu ve çantası ile birlikte acilen 4250 ye vermek istiyorum..Yanlış anlaşılmasın memnuniyetsizlikten asla değil..Transalp veya FZ6 Fazer düşünüyorum...

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    coolrider selam...kappa çantayı kaç paraya almıştın merak ettim...hiç bilmiyorum çanta fiyatlarını..

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Daelime arka çanta ile ilgili attığım maile aldığım cevap :
    Motomax'a gidin diyorlar.

------------------

Dear Sir,

Thanks for your e-mail, but we do not directly sell our parts or accessory
    to individual customer overseas, so
    Pls. contact our Turkish distributor on this matter and they will help you ;

MOTOMAX MOTORLU ARACLAR SAN. VE TIC.A.S.
    AYAZAGA YOLU NO: 3 CELIK IS MERKEZI BLOK KAT: 1 MASLAK
    34396 ISTANBUL, TURKEY
    (ATTN. : MR. ATILLA YURDAKONAR
    TEL : + 90 212 2896000 )
    ayurdakonar@motomax.com.tr

Thanks & best regards.
    G.H. JEONG / ASSISTANT MANAGER
    OVERSEAS MARKETING TEAM (DAELIM MOTOR / SEOUL, KOREA)

evet sevgili MOTOMAX...top sende...hadi bizleri memnun et...en fazla 1000 usd lik stok maliyetiyle memnun edebileceğiniz son kullanıcı sayısını tahmin bile edemezsiniz...

....keşke MOTOMAX'tan birileri bu forumu takip ediyor olsa

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Arkadaşlar Ankara motomax 4/44 motordan çanta için haber bekliyorum,arayıp bi fiyat sorucaklar bakalım olabiliyormuymuş diye..sonucu size bildiririm...

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    arkadaşlar yarın bowlinge gidelim mi ataköy galeria ya bayram öncesi şöyle bi buluşalım istermisiniz.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın bowlinge gidelim mi ataköy galeria ya bayram öncesi şöyle bi buluşalım istermisiniz.
    Bana uyar. Zaten Merter'deyim. Fakat işten çıkışım 7-8 gibi olur.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    zaten 8 - 8,5 gibi başlarız
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    ankaradayım malesef...iyi eğlenceler

cangaloz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE650
    Arkadaşlar,
    Çanta konusu iyi hoş da bi ara diğer yedek parçaların stoklarında olup olmadığını da soralım derim...Malum ben benzin depo kapağı için servise gittiğimde , servis merkez depoda bu parçanın olmadığın söyledi ve mağduriyetimi gidermek için piyasadan conta ayarladılar..Motomax a bu konuyu sorduğumda yok bizde herşey var diyorlar...Çanta da buna benzemesin..

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Coolrider,satılık ilanına sahibinden.com sitesinde rastladım..bende seneye motoru büyütmek için satıcam heralde,merak ettim nasıl çok arayan soran oluyormu?satma aşamasında işalla çok zorlanmayız S2 sahipleri olarak..

2. bakım kaç km'de

arkadaşlar kusura bakmayın internet bağlantı hızının çok yavaş olduğu bşr yerdeyim ve motosikletin kitapçığı uzaklarada...2. bakımlarınızı kaç km de yaptirdiniz..ne kadar ödediniz..ve neler yapıldı...kısaca mesaj olarak ya da ozel mesaj yoluyla yollayabilirseniz sevinirim....

geçmiş bayramınız kutlu olsun

Motosikleti
    BMW K1200 LT
    2. bakımı 4.000 kmde V-motor'da yaptırdım. 50 ytl ödedim. 1. bakımdan farklı birşey yapılmadı. Hatırladığım kadarı ile kitapçıkta 8000 km bakımında ek olarak soğutma suyunun falan değişeceğini söylüyordu.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    bende dailem s 250 var 6000 km de yalnız yolda uzun süre gitmeme rağmen hararet göstergesinde hiç oynama yok hepsi böylemi çalışıyor bu motorlar onu merak ediyorum.Hararet göstergesi giderkendede hep dipte çalışıyor acaba termostattan arızalımı nedir

birde dailem s 260 nin arka dayanma aparatını nereden bulabilirim, ön ekstra camı varmı

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    ozertr59 uzun yolda stabil gittiğin zaman yüksek hızlara çıksan bile daelim ni hararet göstergesi hiç hareket etmeyebilir...şehir içi dur kalk yaptığındada öyleyse bi sorun var demektir...sıkışık trafikte hemen o gösterge biraz sağa kayar...ama uzun yolda hiç hareket etmedii bendede oluyor...
    Bende Daelimini orjinal çantasını arıyorum ama malesef Motomax S2 için hiçbir aksesuar getirmiyor..dolayısıyla arka dayanma aparatını nasıl bulabilirsin bilmiyorum..istanbuldaysa Kızıltoprak'a bakmanda fayda var...
    orjinal yüksek cam var,ama onunda getirmiyorlar malesef..

Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    selam arkadaşlar,
    15 aydır keyifle bindiğim motorumu satıyorum.biraz da naked diyorum galiba tercihim CBF 500 veya Fazer olacak bu sefer..çevrenizde ilgilenen arkadaşlar varsa iletirseniz memnun olurum...

İlanım: http://www.sahibinden.com/pls/sahibi...t?AdId=3035869

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Selam coolrider,sana bi kaç mesaj önce motorun satışıyla ilgili bi mesaj atmıştım,sanırım görmedin...neys ben cevabımı aldım zaten..
    Bu motoru satmak baya güç bir iş,baya her koldan uğraşmakta olduğunu görüyorum..Daelim'in bu konuda bir dezavantajı var napalım..Bende seneye Silverwing 600 için savaşıcam bakalım hayırlısı....

Motosikleti
    Daelim S2, CBF 500
    electricsky görmemişim pardon... evet satışı biraz zor galiba..ama naapalım bekliyeceğiz...Olmazsa alıcının çoğalacağı önümüzdeki bahara artık...zaten içimde pek elvermiyor satmaya ama durumum müsait değil malesef...

gerçi takasa girecek birkaç kişiyle görüştüm ama ölü pahasına istiyolar motoru ben de olmaz diyorum haliyle..

REKLAM ALANI
21. sayfa BirinciBirinci ... 11192021222331 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler