Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motorun ederi ne acaba???????

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Alıntı Thai adlı üyeden alıntı
    Aslında daelim sadece kore'de toplanıyor, elektrik aksamı kymco, motorda kymco'nun 19 beygirlik 250cc versiyonu. Kabuk komple kore malı.
    Güzel bir motordur ama yurtdışında okuduğum forumlarda genellikle yağmuru bol yerlerde, civata paslanmalarından ve egzoz manifolt sorunlarından bahsediyorlar.
    Buna rağmen Kymco motoru taşıması en büyük artısı bence.

Halukçum motomax çok iyi bir firmadır, tahmin ediyorum ki sorununu çözeceklerdir. Ayrıca mekanik arızalar olabilir, ama kalite kontrolde gözden kaçması pek hoş değil tabi....
    Ayrıca bir motordan memnuniyetini veya memnuniyetsizliğini belirtmek için, bence en az 5000 km. yol yapmak gerekir.... Hemen çok memnunum yada kötü motor demek biraz önyargı gibi geliyor bana....
    ziacım ben iyi veya kötü demedim başıma gelenleri yazdım bunlar ister iyi algılanır ister kötü
    sizce bu 0 km bir motorda başıma gelen olaylar hoş mudur. 2 arza yapması ve serviste parça olmaması
    5000 km gerek yok balık baştan kokar
    Alıntı deer_152 adlı üyeden alıntı
    bu motorun ederi ne acaba???????
    banamı soruyorsun

umarım iadeni kabul ederler, çünkü sen Daelimi haketmiyosun

"Daelim bunu haketmedi"[/QUOTE]

aydımcım
    hak etmek için başıma gelenleri anlatmamam mı gerekiyor
    ben dün bütün gün motoru yaptırmak için uğraştım bugünde kös kös evde oturuyorum motor serviste olduğu için bence
    ben bunu hiç hakketmedim
    sana göre daelim olabilir
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Ooo Camadan .. Abi sen regal alıcaktın demekkı bunu aldın... Hayırlı ugurlu olsun su motorun kıçını dogrultalım bır ara Yengeye de selamlar saygılar..
    olur abi bu çarşamba günü akşam galatada doğrultabiliriz.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Alıntı ataper adlı üyeden alıntı
    Ayrıca hararetin yarı göstergeye kadar yükseldiğini bende de olup olmadığını sordu. Bende en zor anda bile mavi çizgiyi az bi geçtiğini söyledim.tekrar ederse fan çalışmıyor olabilir onuda bir sor dedim.
    Ben de motosikletimi cuma teslim aldım. Bugün kullanma fırsatım oldu. Kilyos civarına ufak bir gezinti yaptım. Ve bu hararet işi biraz canımı sıktı. Yol boyunca hararet göstergesi ortadaki çizginin altına düşmedi. Arada fan sesi geliyor mu diye durdum, ön sağ taraftan gelen fan sesini duyabildim. Rodajda olduğum için motoru fazla zorlamadığım halde hararet yüksekti. Yarın Motomax'a uğramam gerekecek galiba.
    Hararet ve frenlerden gelen ses dışında motor çok iyi. Gayet stabil gidiyor ve gaz kolunu çevirmemle birlikte çok rahat hızlanıyor. Başta çekindiğim bordo renk ise dikkat çekici ve gittikçe hoşuma gidiyor.

Ayrıca http://www.cbxmanmotorcycles.com/tal...0-scooter.aspx adresinde yüksek hızlarda rüzgara karşı çözüm olacak ön camı buldum fakat fiyatı biraz fazla geldi.

motomax bayiileri kampanyanın bittiğini söylüyorlar...(stoklar nedeniyle)...motorun yeni fiyatı ne kadar olacak acaba?

fikri olan?

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı FreeWing adlı üyeden alıntı
    motomax bayiileri kampanyanın bittiğini söylüyorlar...(stoklar nedeniyle)...motorun yeni fiyatı ne kadar olacak acaba?

fikri olan?
    arkadaşım bu motorun asıl fiyatı 4.737$dır ötv+kdv dahil
    yaklaşık Dolar kuru 1.56 dan alırsak 7.389ytl ediyor güzel fiyat
    Daha fazla ayrıntı için www.motomax.com.tr fiyatlar bölümüne bakabilirsin

emrahcanyayli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelim history
    abı gecmis olsun kısmetsızlık ıste napıcan herseyde bı hayır vardır belkı bu sure ıcınde motora bınmemen gerekıyodu anlatabıldım mı herseyde bı hayırvardır canın sagolsun gecmıs olsun... sınırın bı yatıssın sonra bı havadan sudan muhabbet edelım esmısın kopurmusun haklı olarak ınceden kalp kırmıssın ama sınırındendır o insallah duzelecek sen ıcını ferah tut... bu arada yarın yıne eneze gıdıyorum kısmetse 300 km ınsallah kazasız belasız gıder gelırım haydı arkadaslar ıyı surusler sızıe de kendınıze dıkkat edın korumalarınız hep takın

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    olur abi bu çarşamba günü akşam galatada doğrultabiliriz.
    Abıcım sehır dısındayım ama ılk ıstanbul olayında yanınızdayım

selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

Motosikleti
    TRADER, kardeş nedemek herzaman.

batris bu cam harika bişey bundan sipariş ettirmek lazım

forumdabir ara bu tarz özel camları makul fiyatlara fiber glasstan ucuz bir maliyetle yaptirtildiğını okumustum (sirkeci de bir yerlerde) 5-10 kisi bir araya gelip yaptirtsak mi?

Motosikleti
    olabilir bence uygun freewing

arkadaşlar..hem A hem de B ehliyeti olmasına rağmen yeterince trafik tecrübesi olmayan birisi olarak bugün motorumu teslim almaya gideceğim...Maslak-Büyükçekmece arasında hangi rota benim için daha rahat olacaktır...her türlü önerilerinize açığım.

Motosikleti
    maslak - kçekmece arası güzergahı şu şekilde geldim ben

motomaxtan - cendere yolu ile kağıthane - eyüp - sirkeci - sahilyolu - florya - kçekmece

cam konusunda sirkecide çalışan arkadaşların biraz yardımlarıu gerekecek..madem niyetimiz var biraz soruşturalım

Motosikleti
    valla resimde gördüğüm süper bi cam şekli araştırmak gerekecek. bide arkaya bagaj olayını araştırmak lazım şöyle şık, stoplu, sırt dayama yastıklı.

Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    valla resimde gördüğüm süper bi cam şekli araştırmak gerekecek. bide arkaya bagaj olayını araştırmak lazım şöyle şık, stoplu, sırt dayama yastıklı.
    valla s2 deki mini sissy bar sökülmeden sırt dayamalı bir çanta nasıl monte edilir bilemeyeceğim..bir arkadaş kızıltopraktan çanta için özel metal tutuculardan aldığını söylemişti...nereden..ne kadar detay geçebilirse süper olur

Motosikleti
    ehliyetime kavuşur kavuşmaz kimse beni motordan indiremiyecek valla

her herşeye bakacam

cangaloz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE650

S2 İlk izlenimler

Herkese Selam Dostlar,
    Ctesi aldığım motorumla pazartesi 110km 'ye ulaştım..Motorun dengesi ve çabuk hızlanması gerçekten çok iyi..Arka frende ses bende de var biraz...Sanırım kaderim bu ..1999'da 0km Milpa dan aldığım Palio 1.6'nın da aynı sorunu vardı..Ancak kolay halledebileceğimi düşünüyorum..100km'ye yaklaşırken arabadan alışkanlık Benzin göstergesinin arızalı olduğunu zannettim.. Neyseki değilmiş bugün biraz oynadı sola doğru..Şu anda eksik olan burun ve topuk destekli ayakkabı..Tabii ki normal görüntüye sahip ve hesaplı bir model... Neyse şimdilik yolunuz ve farınız açık olsun..Slm.

batris - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200 LT
    Peki şu hararet sorunu sadece bende ve hboyraz'da mı var .Herkesin göstergesi ataper'in yazdığı gibi maviyi geçmiyor mu ?

Motosikleti
    yooo bende hararet olayını şöyle söyliyeyim geçen hafta pazartesi motoru eve götürürken dikkat etmiştim. bide dün deneme turları yaptım biraz hararet normal olarak ortadaki çizgiyi geçiyor. sonra fan açıyor. daha sonra cizginin altına iniyor. bu böyle sürekli devam ediyor.

hatta getirirken farkına varmamın en önemli yanı ogün rüzgavardı hava serin gibi idi gidon un önünde hava deliklerinden bi an sıcak hava üfledi o an anladımki fan açıyor. sonra da dikkat ettim. hararet düşüyor.

harareti yükselipte açmiyanlar içinde sanırım müşürde sorun olabilir. diye düşünüyorum.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 4567816 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler