Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI
    hboyraz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Alıntı electricsky adlı üyeden alıntı
    Sayın Hboyraz kardeşim,bodoslama dalmışsın,yazdığın mesajdanda hiçbir şey anlaşılmıyor..112 km'de ikinci elmi aldın?Aldığında motor ne durumdaydı?yaşadığın problemler nedir?kafadan S2'yi burda kötülemektense sorunun ne olduğunu yazarsan bizimde bilgimiz olur hatta sana yardımımız dokunur..ayrıca dealim değil değil,daelim diye yazılıyor..
    Adı her neyse arkadaşım
    bodostan daldım çünkü başıma gelmeyen kalmadı
    motoru sıfır aldım bu cuma motomaxtan öncantı yamuk balans var
    aldığım yere götürdüm bana sanayide geçici balans yaptırmamı sipariş etitklerini
    salı günü geleceğini söylediler ama bu arada bostancı sanayi ile bağlar başı arasında gidip gelirken fan müşürünün açmadığını gördüm, yanlış anlama motor daha 25 km olmuştu servise geldik müşür ellerinde yooook 1 süpriz arkadaşımdan başka bir motor alarak sanayide tek tek müşür aradım bulamadık tabiki bir tane bulduk o da uymadı sonra motomax şu meşhur reklamı olan yer var ya bilmem kaç metre kare telefon açıldı parça ayrıldıldı yine başka bir arkadaşımın motoruyla bağlar başından maslak merkeze gidildi ve ayrılan parça
    başka yanlış parcaymış ve saat 16 kadar çalıştıkları için yardımcı olamadılar servis bölümü .satış bölümü akşam 20 veya 21 kadar çalışıyor 2.süpriz (amaçları burdanda anlaşılıyor değilmi) sonra tekrar bağlarbaşı servise geldik ve bana bir kağıt imzalatmak istediler ve bu kağıtta motoru eksiksiz ve hatasız teslim aldım diye
    koptuğum nokta bu idi

ben mondial 150 zat aldım ve 14.000 km kullandım ne böyle bir sorun nede böyle bir uygulama görmedim 2 kere kaza yaptım ve servisi aradığımda arabayla geçe saat 23.00 geldiler ve beni eve bıraktılar

Sen olsan bodostan dalmazmıydın
    adı dealim olmuş dandik olmuş hiç umrumda değil sadece bildiğim dandik bir durum olduğu efendim cumartesiymiş bilmem neymiş kardeşim ben bu motorla şehir dışına gideceğim o zaman pazartesi-cuma arası ve ana bayi yakınlarındamı dolaşmam gerekiyor motor kötü olmaya bilir ama ön cant yamuk ve müşür arzalı acaba bu motor testen geçtimi böyle bir hatayı nasıl görmediler. sonucta iki tekere bağlı bir hayat sürüyoruz motor üstünde ve 0 km bir motorun yapacağı arzalarmıdır. servis zaten ayrı bir konu
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    boyraz diğer s2 kullanıcılarında cant ve kampanya dahilinde alınan s2 lerde böyle sorunlar olmadı sen bu yönden seçilmiş birisisin gibi oldu bence + bu motoru beyenenlerin çoğu bu yazdıklarından sonra kesin soğumuş tur bilmem anlatabildim mi? ama bu motorun mondial 150 zat ile kıyaslanması son derece abes bir durum neyse GEÇMİŞ OLSUN sorunun hallolur

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Baya bi talihisiz durum bu..Senin aldığın makinada ya üretim hatası olmuş(bu düşük bir ihtimal),yada yolda gelirken başına ön tarafıyla ilgili bi kaza gelmiş..fabrikada yamuk bir cant takmazlar heralde,senin aldığın motora bir haller olmuş...
    Bence sinirini bozma,mutlaka hallolacaktır,o malı sana o şekilde satamaz,teslim edemezler..
    Cant nasıl yamulurki bir yere çarpmadan..ön taraftaki fan müşürünün arızasıda şüphelendirdi beni..olayın peşini bırakma burayada yaz,bende merak ettim valla..bütün sorunların hallolduğunda 150 zat'tan çok daha rahat ettiğini göreceksin,umarım sorunun hallolur..

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı
    boyraz diğer s2 kullanıcılarında cant ve kampanya dahilinde alınan s2 lerde böyle sorunlar olmadı sen bu yönden seçilmiş birisisin gibi oldu bence + bu motoru beyenenlerin çoğu bu yazdıklarından sonra kesin soğumuş tur bilmem anlatabildim mi? ama bu motorun mondial 150 zat ile kıyaslanması son derece abes bir durum
    arkadaşım sen yazdıklarımı dikkatli oku zat la karşalaştırmıyorum motomax ile uğurun servis anlayışını karşılaştırıyorum
    ayrıca ben secilmiş olabilirim ama ben başıma gelenleri yazdım ister soğurlar ister ısınırlar ben bugün bu iş ile 8 saatten fazla ve bilmem kaç km dolaşarak halletmeye çalıştım ama sonuçta bana yapılan uygulama ortada o zaman her şeyi gizliyelim ve bu motor mükemmmel ben seçilmişim kullansam siz kullanım hatası var bile yazarsınız her halde

Baya bi talihisiz durum bu..Senin aldığın makinada ya üretim hatası olmuş(bu düşük bir ihtimal),yada yolda gelirken başına ön tarafıyla ilgili bi kaza gelmiş..fabrikada yamuk bir cant takmazlar heralde,senin aldığın motora bir haller olmuş...
    Bence sinirini bozma,mutlaka hallolacaktır,o malı sana o şekilde satamaz,teslim edemezler..
    Cant nasıl yamulurki bir yere çarpmadan..ön taraftaki fan müşürünün arızasıda şüphelendirdi beni..olayın peşini bırakma burayada yaz,bende merak ettim valla..bütün sorunların hallolduğunda 150 zat'tan çok daha rahat ettiğini göreceksin,umarım sorunun hallolur..
    teşekkur ederim
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

enis89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    .................
    Alıntı hboyraz adlı üyeden alıntı
    arkadaşım sen yazdıklarımı dikkatli oku zat la karşalaştırmıyorum motomax ile uğurun servis anlayışını karşılaştırıyorum
    ayrıca ben secilmiş olabilirim ama ben başıma gelenleri yazdım ister soğurlar ister ısınırlar ben bugün bu iş ile 8 saatten fazla ve bilmem kaç km dolaşarak halletmeye çalıştım ama sonuçta bana yapılan uygulama ortada o zaman her şeyi gizliyelim ve bu motor mükemmmel ben seçilmişim kullansan siz kullanım hatası var bile yazarsınız her halde
    sen beni yanlış anlıyorsun abicim arkadaşım ugur un servis anlayısı perfect mi? görüyoruz çoğu zat kullanıcıları nasıl isyan ediyor mondial in birtek iyi servisi var oda sevpa o servis görevini son derece titiz yapıyor gerisi hikaye böyle sorunların olması tabiki sadece müşteriden acısı çıkartılmamalı bu sorunum peşi bırakılmamalı

Motosikleti
    DL 650
    Alıntı enis89 adlı üyeden alıntı
    sen beni yanlış anlıyorsun abicim arkadaşım ugur un servis anlayısı perfect mi? görüyoruz çoğu zat kullanıcıları nasıl isyan ediyor mondial in birtek iyi servisi var oda sevpa o servis görevini son derece titiz yapıyor gerisi hikaye böyle sorunların olması tabiki sadece müşteriden acısı çıkartılmamalı bu sorunum peşi bırakılmamalı
    sory o zaman bende servisleri sevpa da ismet ustaya ve içeren köyddeki ismail ustaya yaptırmıştım
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

Motosikleti
    bmw r 1200 gs
    Adı her neyse arkadaşım
    aldığım yere götürdüm bana sanayide geçici balans yaptırmamı sipariş etitklerini
    salı günü geleceğini söylediler ama bu arada bostancı sanayi ile bağlar başı arasında gidip gelirken fan müşürünün açmadığını gördüm, yanlış anlama motor daha 25 km olmuştu servise geldik müşür ellerinde yooook 1 süpriz arkadaşımdan başka bir motor alarak sanayide tek tek müşür aradım bulamadık tabiki bir tane bulduk o da uymadı sonra motomax şu meşhur reklamı olan yer var ya bilmem kaç metre kare telefon açıldı parça ayrıldıldı yine başka bir arkadaşımın motoruyla bağlar başından maslak merkeze gidildi ve ayrılan parça
    başka yanlış parcaymış ve saat 16 kadar çalıştıkları için yardımcı olamadılar servis bölümü .satış bölümü akşam 20 veya 21 kadar çalışıyor 2.süpriz (amaçları burdanda anlaşılıyor değilmi) sonra tekrar bağlarbaşı servise geldik ve bana bir kağıt imzalatmak istediler ve bu kağıtta motoru eksiksiz ve hatasız teslim aldım diye
    koptuğum nokta bu idi

ben mondial 150 zat aldım ve 14.000 km kullandım ne böyle bir sorun nede böyle bir uygulama görmedim 2 kere kaza yaptım ve servisi aradığımda arabayla geçe saat 23.00 geldiler ve beni eve bıraktılar

adı dealim olmuş dandik olmuş hiç umrumda değil sadece bildiğim dandik bir durum olduğu efendim cumartesiymiş bilmem neymiş kardeşim ben bu motorla şehir dışına gideceğim o zaman pazartesi-cuma arası ve ana bayi yakınlarındamı dolaşmam gerekiyor motor kötü olmaya bilir ama ön cant yamuk ve müşür arzalı acaba bu motor testen geçtimi böyle bir hatayı nasıl görmediler. sonucta iki tekere bağlı bir hayat sürüyoruz motor üstünde ve 0 km bir motorun yapacağı arzalarmıdır. servis zaten ayrı bir konu
    abi geçmiş olsun en kısa zamanda sorunu çözüp aramıza dönersin
    selamlar
    [B]BMW R 1200 GS[/B]
    [B]O Benim Herseyim [/B][B]Başkası yalan [/B]

Rüzgarınoğlu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Haluk inş.sıkıntılarından bir an önce kurtulursun.Motomaxa hiç yakıştıramadım
    [I][B][COLOR="Blue"][SIZE="2"]Rüzgarınoğlu...[/SIZE][/COLOR][/B][/I]

hakanacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    versys 650 abs 2015
    Adı her neyse arkadaşım
    koptuğum nokta bu idi

abi sıkma canını her zaman destek olmak isterim sana
    yapabileceğimiz bişi varsa çekinme
    ama bu markanın ayıbı
    deliler ve akıllılar aynı derecede zararsız kişilerdir
    asıl tehlikeliler yarı deli ve yarı akıllılardır..

ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    merhaba Daelim dostları,

hboyraz (haluk) yakın arkadaşım, dostumdur. Mondial ZAT150 sini satıp DAELIM alması konusunda yoğun baskı uygulamış biri olarak konuya girme ihtiyacı duydum. Sonuçta bende bir Daelim kullanıcısıyım ve motorumu çok beğeniyorum.
    Haluk Cuma günü motoru teslim aldı akşamında da ben bi tur attım hemen. çok rahatsız etmediyse de önün biraz titrediğini fakettim bende. Aslında emin olamadım bile yoldanmıdır diye ama bi sor istersen dedim.
    Ertesi gün öğlen bana uğradığında titremeyi sorduğunu jantın balansının bozuk olduğunu (yamuk kelimesi abartı olur, sadece balans anlamında bir titreme var)
    değiştirilmesini talep ettiğini söyledi. Ayrıca hararetin yarı göstergeye kadar yükseldiğini bende de olup olmadığını sordu. Bende en zor anda bile mavi çizgiyi az bi geçtiğini söyledim.tekrar ederse fan çalışmıyor olabilir onuda bir sor dedim.
    Haluk'un bu iki konuya canı sıkıldı tabii. dün aldı bugün 2 sorunla karşılaştı sinir oldu.
    Servise gitmiş servistekiler fan müşürünün bozuk olduğunu teşhis etmişler ancak parça ellerinde yokmuş. Cumartesi açık olan servisleri arayarak bulmaya çalışmışlar, yok. merkezlerinden birine ulaşmışlar (yanlış parça adını vermişler) var demiş merkez. atlayıp gittiler o parça değilmiş pardon demişler, esas parçayıda bulamamışlar. bu arada saat 18:00 civarı.
    Haluk sinir küpü halde döndü servise. bu arada garanti belgesini anca hazırlamışlar haluk'a imzalatmak istediler. haluk ta haklı olarak imzalamadı. sağlam teslim almadım diye. pazartesi konunun hallolması dileği ile motoru da almayarak servisten ayrıldık.

Haluk bütün gününü bu sorunlarla geçirip bi de halledemediği için (haklı olarak) delirmiş halde. İade edicem lanet olsun bunlara diye bağırıp duruyo.
    Sakinleştirmeye çalıştım ama gördüğüm kadarıyla başarılı olamadım.
    "Pazartesi sorunu çözerler abi, çözmezlerse motoru değiştirirler, sakin ol" dedim. "Webe yazıcam" dedi, "Pazartesiyi bekle hallolmazsa arkandayım bende yazıcam" dedim. Ama durmamış.

Pazartesi'yi bekleyip mesai dahilinde merkezleriyle stok durumunu kontrol etmeden, merkezden yetkili birileriyle durumu konuşmadan, haftasonu bu tür promlemleri biraz daha anlayışla karşılamak lazım demeden Daelim markasının kötü algılanmasını sağladığı için ben de üzüldüm. Daelim bunu haketmeyecek kadar kaliteli bence. Motomax'ın kalitesini de Pazartesi ölçmek lazımdı, çok fevri davranıp konuyu webe bile taşıdığı için haluka ayrı kızgınım.

Bazı arkadaşların dediği gibi bu tepkisi ile Daelim almayı düşünen insanları almaktan vazgeçirmiştir bile. Daelim satıştan bana komisyon vermiyo umurumda değil kaç tane sattığı ama samimi söylüyorum "Daelim bunu haketmedi". Hele "Mondial ZAT150 mi keşke satmasaydım o daha iyiydi" diyerek Daelimi yerlerde süründürdü.

"Daelim bunu haketmedi"

Haluk seni hala çok seviyorum, tepkilerimi samimiyetle aktardım, umarım seni kırmamışımdır. Eminimki sakinleştiğinde "keşke bu kadar kötülemeseydim, markayı da kirlettim" diyeceksin.

ve umarım iadeni kabul ederler, çünkü sen Daelimi haketmiyosun

-----------------------------------------------------------------
    Sonradan aklıma geldi eklemeden duramadım;
    Bir arkadaşımın Kawasaki ER5 motoru var ve bir parça bekliyo (hangi parçaydı unuttum, önemli değil)
    Parça yurtdışından bilmem kaç haftada gelecek. arkadaşım motoru kör topal kullanmaya çalışarak parçanın gelmesini bekliyo.
    Şimdi bu durumda KAWASAKI kötümüdür? Kawasakinin diztribütörü/servisi kötümüdür?
    En kral markada bile parça bulunamaması olmuyomu? (ki bizim parça bulunup bulunamadığı bile belli değil, pazartesiyi beklemedik ki)
    Sorun sadece "motoru henüz yeni almasıdır" ki onuda pazartesi konuşacağız.
    Yargısız infaz yapıldı. Katılmıyorum.

Pazartesi o parça bulunup sorunları hallolursa halukun bu "erken tepki"si ile kirlettiği Daelim markası imajı nasıl yerine gelecek. Bu topikleri binlerce insan okuyor ve etkileniyor. olmadı...
    Tekrar ediyorum :
    "Daelim bunu haketmedi"
    Aydın ATAGÜL
    Maltepe-İstanbul
    BMW R1150GS

Motosikleti
    DL 650
    Aydıncım ben bu motoru hafta sonu gezileriiçin aldığımı sende biliyorsun
    peki hafta sonu gezilerinde böyle bir olay başıma gelse pazartesinimi bekleyeceğiz
    ana dağıtıcı cumartesi 16:00 kadar çalışıyorken satış 20:00 kadar neden çalışır
    pazartesini bekleyelim ama gerçekten soğudum (AYRICA MOTORU MOTOMAX SERVİSİNE GÖTÜRDÜK PARCANIN ELİNDE OLMASI GEREKMİYORMU) ANA DAĞITICIDAN BAĞSETMİYORUM

sonucta ben bu motoru 0 km alma amacım sorunla karşılaşmamak

ZAT SEVİYESİNİ ZATEN TARTIŞMADIK O AYRI BİR KATAGORİ AMA BÖYLE BİR DURUM MONDİALDE 1.5 SENE VE 14.000 KM GELMEDİ
    Haluk BOYRAZ 0 RH (+)

ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    Aydıncım ben bu motoru hafta sonu gezileriiçin aldığımı sende biliyorsun
    peki hafta sonu gezilerinde böyle bir olay başıma gelse pazartesinimi bekleyeceğiz
    ana dağıtıcı cumartesi 16:00 kadar çalışıyorken satış 20:00 kadar neden çalışır
    pazartesini bekleyelim ama gerçekten soğudum (AYRICA MOTORU MOTOMAX SERVİSİNE GÖTÜRDÜK PARCANIN ELİNDE OLMASI GEREKMİYORMU) ANA DAĞITICIDAN BAĞSETMİYORUM

sonucta ben bu motoru 0 km alma amacım sorunla karşılaşmamak

ZAT SEVİYESİNİ ZATEN TARTIŞMADIK O AYRI BİR KATAGORİ AMA BÖYLE BİR DURUM MONDİALDE 1.5 SENE VE 14.000 KM GELMEDİ
    abi çok haklısın, bu kadar kısmetsizlik olur.

ben 6 aydır kullanıyorum. diğer arkadaşlar daha uzun süredir kullanıyorlar.
    yukarıdaki yazıları okursan kimsenin başına böyle bir servis problemi gelmemiş.
    normal de kolay kolay da kimsenin başına böyle aksilik gelmez.

sen kısmetsizsin abi, "seni çöl ortasında kutup ayısı öper" ne diyim, kısmetsiz dostum benim.
    Aydın ATAGÜL
    Maltepe-İstanbul
    BMW R1150GS

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Haluk canım kardesım.. Daha aldıgın motorun markasını bıle bılmıyon Ben hep dıyom yazıldıgı gıbı okunan bır motor alın diye .. Mesela honda değil mi?

Canını sıkma bunlar hallolur.. Her alette cıkar bu tarz sorunlar. Markanın degıl . Uretımı yapan ulkenın hatası

Umarım darılmamısındır. Darılmazsın sen bılırım

Selamlar sevgıler..
    [B][I]GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..[/I]
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

halilertan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono Factory
    haluk abi kısaca sağlam geçirmişsin firmaya ama bukadar kızma, bilirsin bu işler biraz kısmetle alakalı, ben sana herzaman sen bahtsız bedevisin diyorum bak ensonunda bu allahın sıcağında bir kutup ayısı çıktı karşına, bak bak kızmak yooookkk aman haaaa heheeee

abi merak etme hepsi halledilir
    let it be

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Haluk canım kardesım.. Daha aldıgın motorun markasını bıle bılmıyon Ben hep dıyom yazıldıgı gıbı okunan bır motor alın diye .. Mesela honda değil mi?

Canını sıkma bunlar hallolur.. Her alette cıkar bu tarz sorunlar. Markanın degıl . Uretımı yapan ulkenın hatası

Umarım darılmamısındır. Darılmazsın sen bılırım

Selamlar sevgıler..
    İşte bende böyle bir mesaj bekliyordum..İnceden Daelim aşağılanmış,hatta çin malı muamelesi yapılmış..Ben de Daelim'den komisyon almadım,benimde umrumda değil kaç tane motor sattıkları,ama HBoyraz'ın bizimle paylaştığı problemini ifade ediş biçimi sonucu,bu tip şeylerde yazılacak..Ne diyim hayırlısı olsun,herkes istediği,hayal ettiği makineye keyifle binsin..
    Unutmadan,tam bilgi sahibi olmadan,bir motosikletin geçmişini,ve üretildiği ülke konusunda tam bilgi sahibi olmadan lütfen buraya mesaj düşmeyelim,rica ediyorum...

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    İşte bende böyle bir mesaj bekliyordum..İnceden Daelim aşağılanmış,hatta çin malı muamelesi yapılmış..Ben de Daelim'den komisyon almadım,benimde umrumda değil kaç tane motor sattıkları,ama HBoyraz'ın bizimle paylaştığı problemini ifade ediş biçimi sonucu,bu tip şeylerde yazılacak..Ne diyim hayırlısı olsun,herkes istediği,hayal ettiği makineye keyifle binsin..
    Unutmadan,tam bilgi sahibi olmadan,bir motosikletin geçmişini,ve üretildiği ülke konusunda tam bilgi sahibi olmadan lütfen buraya mesaj düşmeyelim,rica ediyorum...
    Hocam ABD malı olsa ne farkeder Japon olsa ne farkeder.Motor markasını kendi meselemiz yapacak değiliz ya . Burda kendı arkadasımıza takılıyoruz o kadar. Ayrıca deelim markasının nerde uretıldıgını bılsem ne olacak bılmesem ne olacak . Derdım degıl kı . Bız motora spor ıcın hobı için bınıyoruz. Bu forumda BMW motorlar ıcın de bu tarz yazılar yazıldı hatırlatırım..

Belkı ben de uc gun sonra deelım alırım bu mevzu dııl kı degıl mı? Çin ile Guney kore arasında cok buyuk olaganustu bır teknolojı farkı varmıs gıbı yazmıssınız kı bu mesele bu forumlarda cok tartısıldı buna hıc gırmeyelım. Ataper almıs gayet de ıyı kullanıyor .. Alan arkadaslara hayırlı olsun dertsız bınsınler temennısı ıle topıgınızden ayrılıyorum. Rahatsız ettık ozurdılerız

Selamlar
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM[/B]

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Aman abi neyse,benimde umrumda değil zaten kimin hangi makineye bindiği,o makinenin nerde üretildiği..insanların başına ne gelmiş o da umrumda değil...sanki bu markanın avukatlığına soyunmuş gibi hissettim,kendime sinir oldum,banane yaa...
    herkese iyi günler dilerim....

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    Alıntı batris adlı üyeden alıntı
    Yaptırdığın kaskoda kapalı garaj şartı var mı ?
    yok kapalı garaj ve kilit altında tutma yok

hboyraz, kardeş çolk üzüldüm böyle bişey başına geldiğine. valla arkadaşlar ben kaliteli bi motor olduğunu hala düşünüyorum. trader, murat arkadaşımın dediği gibi motorların markası bilmemnesi benim hiç umurumda değil bu net ortamında kurmuş olduğum şu samimi dostluklarıma bakıyorum.

hepinizi çooook seviyorum MT ailesi
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı
    yok kapalı garaj ve kilit altında tutma yok

hboyraz, kardeş çolk üzüldüm böyle bişey başına geldiğine. valla arkadaşlar ben kaliteli bi motor olduğunu hala düşünüyorum. trader, murat arkadaşımın dediği gibi motorların markası bilmemnesi benim hiç umurumda değil bu net ortamında kurmuş olduğum şu samimi dostluklarıma bakıyorum.

hepinizi çooook seviyorum MT ailesi
    Ooo Camadan .. Abi sen regal alıcaktın demekkı bunu aldın... Hayırlı ugurlu olsun su motorun kıçını dogrultalım bır ara Yengeye de selamlar saygılar..

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Aslında daelim sadece kore'de toplanıyor, elektrik aksamı kymco, motorda kymco'nun 19 beygirlik 250cc versiyonu. Kabuk komple kore malı.
    Güzel bir motordur ama yurtdışında okuduğum forumlarda genellikle yağmuru bol yerlerde, civata paslanmalarından ve egzoz manifolt sorunlarından bahsediyorlar.
    Buna rağmen Kymco motoru taşıması en büyük artısı bence.

Halukçum motomax çok iyi bir firmadır, tahmin ediyorum ki sorununu çözeceklerdir. Ayrıca mekanik arızalar olabilir, ama kalite kontrolde gözden kaçması pek hoş değil tabi....
    Ayrıca bir motordan memnuniyetini veya memnuniyetsizliğini belirtmek için, bence en az 5000 km. yol yapmak gerekir.... Hemen çok memnunum yada kötü motor demek biraz önyargı gibi geliyor bana....

Human Riders Wanted.!

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler