Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar banada s2 250 egzoz lazım sizde vardı yedek falan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:56 ----------

Alıntı DDAAEELLİİMM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Merhaba s2 250 Tüm parçaları bulunur garantili çıkma az kullanılmış kaporta parçaları far stop vs çiziksiz kaporta kurşun rengi bilgileriniz ilgilenenler mail atabilir.
    merhaba arkadasım kalmışmıdır elinde bilmiyorum egzoz varmı elinde

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

selam daelim s2 250 ön panel lazım arkadasım çıkma ama çatlak olmayan aslında bir cok sey laaızmda neyse beni ara arkadasım 0506 617 62 04

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    slm lar s2 250 veya dengi 250cc scooterlarda debriyaj ömrü nekadardır herhangi bir bilgisi olan varmı? benim makinede belli bir devirde gazı sabitlediğimde silkme yapıyor iki farklı usta gördü genel teşhis debriyajdandır!!?? debriyajın enson contası diş yemişti kaynak falan saçmalıklar oldu eksen kayması gibi bişi olduğunu sölüyor usta. . . herhangi bir bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinirm......
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar Asya motor Daelim i türkiyeye getirdi ve distürbütör ü oldu.ben 3 gün sonra S2 125 CC alıyorum.bu başlığı Daelim kullanıcıları olarak canlandıralım biraz.Daelim büyük bir firma.motorumu aldıktan ve kullandıktan sonra sizinle izlenimlerimi paylaşacağım.mesajlarınızı bekliyorum bu başlık altına.

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Dün bu daelim roadwin 250'yi trafikte seyrederken gördüm motorda harbi tip var çok güzel görünüyor kaliteli olduğu çok belli, çok hızlı gitmesi önemli değil yeterki sağlam olsun.

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    keşke sahibi arkadaş foruma üye olsa da bilgi verse

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    slm zafer7474 motorla ilgili görüşelirini bekliyorum. S2 250 kullanıcısıyım asya motora gerçekten teşekkürler sonunda biri Daelim'e sahip çıktı. ayrıca S3 çok kral makinyaaa fiyat bedavaaaaaa
    Mehmet ali (MALİ) Daelim S2 250
    16 GN 340
    0536 220 07 52 olumsuz_asi@hotmail.com

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Alıntı çaylaks adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm zafer7474 motorla ilgili görüşelirini bekliyorum. S2 250 kullanıcısıyım asya motora gerçekten teşekkürler sonunda biri Daelim'e sahip çıktı. ayrıca S3 çok kral makinyaaa fiyat bedavaaaaaa
    çaylaks kardeş 1.5 aydır S2 125 kullanıyorum.motor gerçekten çok güzel.kombine fren sistemi güvenli sürüş sağlıyor.frenin kilitlediğini hiç görmedim.neredeyse abs gibi.yağ soğıutmalı olması ayrı bir avantaj.düz yolda 130 yapıyor.13 beygir gücünde.mesela hızlandığında hafif meyilli bir yokuşa denk geldiğinde öbür scooterlar gibi hızını hemen kesmiyor baya geç yavaşlamaya başlıyor.sanırım enjeksiyon sisteminden dolayı.ben motordan o kadar memnunum ki iyi ki almışım diyorum.dengeni kolay sağlıyorsun.zaten bu motoru tasarlayan mühendisler güvenli sürüş metodunu baz alarak üretmişler.kullanımı çok kolay.senin başka sorun varsa cevaplamaya hazırım.

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    roadwin 250 kullanan varmı aranızda?
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

dreamkiller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Silverwing 600
    Dedim ve dun motor bike dergisinde incelemesini okudum.. Fena degil gibi duruyor..
    If you don't Ride, You don't know...

Kawasaki Ninja 250 R - Kymco Xciting 250 I - Hyosung GT650 Naked - Honda FJS600 Silverwing

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    dreamkiller kardeş daelim roadwin 250 nin kendine özel konu başlığı var linkini gönderiyorum incelersin ; http://www.motosiklet.net/forum/moto...in-250r-5.html

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Daelim roadwin 250 ile ilgili şahsi yorumlarım...
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...in-250r-5.html
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

selam arkadaşlar ismim ben yeni dealim s2 250 aldım ama şarj dinomam yandı daha önce bozulan var mı bana yardım olabilecek var mı yalova dan yazıyorum parça konusunda yardım olabilecek var mı

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Alıntı jengo-team adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar ismim ben yeni dealim s2 250 aldım ama şarj dinomam yandı daha önce bozulan var mı bana yardım olabilecek var mı yalova dan yazıyorum parça konusunda yardım olabilecek var mı
    Jengo-team kardeş;ben zafer.şayet s2 250 yi sıfır aldıysan zaten garantiden değiştidilecektir.sorun yapmana gerek yok yani.ama 2 nci el aldıysan ve motor 2 yıllık garanti süresini geçirmişse o zaman kendin paranla yeni bir şarj dinamosu alacaksın ki bunun içinde asya motor sitesinden yedek parça fiyatları bölümüne bakar ve o parçanın kaç lira olduğunu öğrenebilirsin.tabi bu fiyata şarj dinamosunun takılma parası olan işcilik fiyatınıda ektlemen gerekiyor.

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Arkadaşlar Daelim S2 125 kullanıcıları konu başlığını görüşlerimizi yazarak canlandıralım lütfen !.. 4 aydır S2 Kullanıyorum motor banamısın demedi arıza yapmadı gerçi yapmasıda beklenemez.malum kalite bir motor olduğu belli.ben 2012 olarak sıfır aldım motoru.2 gün önce 300 bakımını yaptırdım.bakımı yapılınca daha iyi çalışıyor.çok memnunum motordan.daha sorusu olan varsa bu motorla ilgili cevaplamaya hazırım.teşekkürler,

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Sevgili arkadaşlar günaydın!

Motosikleti
    DAELIM S250
    SLM DAELIM S250 KULLANICISIYIM BAHSETTIGIN 893x24x30 OLCULERINDEKI KAYISTAN BULABILIRMIYIZ, DATCA DA IKAMET EDIYORUM TEL O 554 711 63 85 BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVINIRIM TESEKKUR EDERIM

arkadaşlar umarımyazıımı okuyan daelim s2 kullanıcısı bir arkadaş okur ricam sadece şu an daelim s2 250 alınırmı halen parçası var mıdır ve kronik bir arızası var mı en son ve tek isteğim bu soru
    100 km de KAÇ LT yakıyor lütfen bilen biri cevaplasın ben hergün 50 km işe git gel yapacam alayım mı??
    şimdiden cevap atacak arkadaşlara çok teşekkürler

Motosikleti
    SYM Joymax 250 i
    Alıntı ilktt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar umarımyazıımı okuyan daelim s2 kullanıcısı bir arkadaş okur ricam sadece şu an daelim s2 250 alınırmı halen parçası var mıdır ve kronik bir arızası var mı en son ve tek isteğim bu soru
    100 km de KAÇ LT yakıyor lütfen bilen biri cevaplasın ben hergün 50 km işe git gel yapacam alayım mı??
    şimdiden cevap atacak arkadaşlara çok teşekkürler
    Alınmaz olurmu Dadından yenmez hemde, neden biliyormusun; Asya motor S2 125 Fİ nin parçalarını sattığı gibi S2 250 CC nin yedek parçalarınıda satıyor.sana linkini gönderiyorum buradan bak hemen hemen bütün parçalarının fiyatını görürsün.yani demem o ki türkiyede s2 250 cc nin yedek parçaları VAR! ( link bu ; ( https://www.asyamotorbayi.com/yedekparca/index.php ) bu verdiğim link Daelim in Türkiye distürbitörü Asya Motor a ait bir linktir.ne kadar yaktığı konusunda bir fikrim yok tek bildiğim ben s2 125 fi kullanıyorum ve benim motor 100 km de 2.5 lt yakıyor.haliyle aynı kasa ile s2 250 biraz daha fazla yakacaktır.

çok teşekkür ederim parça tamam şimdi kaldı sadece ve çok önemli benim için çünkü günde 50 km yol yapacam :( yani yakıt kullanan bir arkadaş varsa lütfen bi cevap
    daelim s2 250 cc 100 km de kaç litre yakıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler