Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar Merhaba s2 250 Tüm parçaları bulunur garantili çıkma az kullanılmış kaporta parçaları far stop vs çiziksiz kaporta kurşun rengi bilgileriniz ilgilenenler mail atabilir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşlar merhaba s2 250 bütün parçaları mevcuttur parça isteyenlere temiz çıkma parça temin edilir

tbk_1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuru Fasulye tepkimeli, Enjeksiyon sistemi........
    Bizim yeğene 125 history aldık, motor 36000 de çok hırpalanmış..
    Adam etmeye çalışacağız bakalım...
    Selamlar...
    ʞoʎ ʎǝşıq uǝpıƃ sɹǝʇ ɯıʎıʎı uǝq

matagp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    yaw arkadaşlar,

yokmu daelim s2 kullanan bulusalım toplanalım..
    motorumuz cok güzel ve kaliteli.her türlü yola gidiyor.türkiye turu bile yaparız.

selamlar.

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    Merhabalar ben Daelim history 125 imi satıyorum çünkü kullanamıyorum. Askere gidicem sonra, iyice yatmasın yazık...
    işte ilan no:10158661
    gerekli her bilgi ve resim burda...
    Kimse cikler yok mu bu sayfada, nerde daelimcilik ruhu?
    (daelimcilik)

Alıntı matagp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaw arkadaşlar,

yokmu daelim s2 kullanan bulusalım toplanalım..
    motorumuz cok güzel ve kaliteli.her türlü yola gidiyor.türkiye turu bile yaparız.

selamlar.
    Arkadaşım motorundan memnunmusun? nasıl yedek parça filan bulunuyormu?

Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haydi DAELİM kullanıcıları toplaşalım bu konu altında

Kıskandıralım diğerlerini yaw
    satılık rıyoru dealım magma

YeK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim History 125 fişne rengi
    merhaba arkadaşlar daha öncede yazmıştım ama
    satılık daeilm historyim var çook temiz... 1035km de...
    buda sahibinden ilan nosu: 10158661
    Bu arada sayfamız ölmüş yazan eden yok...
    Kedilere çözüm aradığımı yazmıştım bi sayfada ama nerdeydi hatırlamıyorum
    Birisi önerdi kara biber! bi tutam scooterın içine ve seleye ekiliyor bidaha kedi tüyü ve çişi görmüyorsunuz, tabi rutin aralıklarla ekmeniz lazım...
    Aranızda motorun üzerini örten varsa kedi derdinin nedemek olduğunu bilir)
    saygılar...
    Dönüşüm muhteşem olacak...

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    arkadaşlar selam,
    geçen h.sonu bi yedigöller yapalım dedik 3 depo 800 küsür km lik bir sürüşümüz oldu.
    40km si bozuk yol olmak üzere ne bel ağrısı ne yorgnluk çekmedim.Hatta encok da ayaklarımı istediğim zaman öne geriye ortaya koyarak süzülmek hoşuma gitti.
    arkamıda dayadım tulum la battaniye rulosuna gel keyfim gel.
    motorum her zman ki gibi beni üzmedi.istediğim zaman istediğim tepkiyi hep aldım.
    bu motoru bırakmayı asla düşünmüyorum hem sehir içi hem sehir dışı performansı süper.
    her zman dediğim gibi istanbuldaki s2 kullanan dostlarla buluşmak toplanmak isterim.
    bilgilerimizi deneyimlerimizi güncel fikir ve önerilerimizi paylaşalım.
    birbirimize yardımcı olalım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:03 ----------

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    matagp,harika bir gezi yapmışsın,devamı da gelir umarım..ben S2 ile bir kere Ankara'dan Antalya ve civarını gezdim,ama dönüşte Konya'da arka tekerim patlayınca başıma gelmedik kalmamıştı(özetle şöyle oldu:arka tekeri sökemediler,bazı parçalar ısıdan birbirine yapışmış,sökelim derken kırdılar,tekrar kaynak yapıldı vs..)

demem odur ki,umarım uzun yolda arka tekerini sökmek durumunda kalmazsın,çünkü malesef bu mümkün olamayabiliyor..o zamandan beridir bu motorla uzun yol yapmaya korkuyorum açıkçası..motoru son derece dayanıklı ve kaliteli,ancak başta kaporta olmak üzere diğer malzeme malesef iyi değil.

Her motor aynı değildir,umarım seninki hiç sorun çıkarmaz ve uzun uzun yollar yapabilesin.Keyifli sürüşler dilerim.

not:son olarak S2 için arka çanta taşıyıcı nereden bulabilirim?Ankara'da bulmam imkansız görünüyor,bana yardımcı olursan çok sevinirim..

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    electricsky selam.
    iyi dileklerin için teşekkür ederim.

benim motorum 2006 model ve bu model in arka sisy bar ve tutamak kısmındaki parça aynı zmanda çanta bağlantısı için yapılmış.Ben ayrı bi aparat alıp takmadım.
    senin ki nasıl bilemiyorum.
    ama eğer bu parçadan almak istersen su numarayı ara 0532 504 31 08 Uğur bey.
    bu arkadaş sana motorunla ilgili hangi parçayı istersen temin edebilir ve sipariş alabilir.
    Lastik sorunuyla ilgili ben yanımda lastik tamir sğrey i tasıyorum.İşe de yarıyor. gecen sene istanbulda lastiğim patladı ve kullanmıştım.Eğer lastik yaırlma yaparsada yapacak bişeyim yok bu benim hatam olur.artık iteleriz
    Sen ne kullanıyorsun bilmiyorum ama ben Metzeler Me7 teen kullanıyorum.Şiddetle tavsiye ederim.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Selam matagp,benim motorum da 2006 model ve yan tutamakların yanı sıra sisi bar bende de var,hatta bu her S2 modelinde yokmuş..ama topcase'in altında duracak olan parça ayrı bir parça değil mi?tabi senin motoru yakından görme imkanı olsaydı daha kolay anlayabilirdim

Yazdığın telefon numarasını saklıycam,dediğin gibi her parça temin edilebiliyorsa bulunmaz bir hazine!biliyorsun bizim motorlarımızın parçası çok zor bulunuyor.Şu forum ilk defa bu kadar işe yaradı,çok saol

Tamir spreyi (uzun yolda özellikle) taşımak çok mantıklı,bir daha ki seyahatimde mutlaka yanımda taşıycam.Benim lastik çeşitli yerlerinde yumrular halinde patlamıştı,bi acaipti yani..Konya'da idareten takılan Anlas marka lastik duruyor,iyimidir kötümüdür bilemiyorum,ama param olduğu anda yenisini alıcam ve tavsiyeni değerlendiricem,teşekkür ederim..Ön lastiğimi yaklaşık 4 ay önce Pirelli ile değiştirdim ve çok memnunum.

Tekrar uzun yol yapmadan önce mutlaka ve mutlaka kayışı değiştirmek istiyorum,umarım çok pahalı değildir..

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    electricsky selam,
    Öncelikle adım gökhan bu sekilde hitap edebilirsin.
    sana yakın cekim bir resim gönderecegim.oradan nasıl nereye monte ettiğimi görürsün.
    istersen varsa bana mail adresini yaz oradan yada msn den hem görüşür hem yardımcı oluruz birbirimize.
    kayış için de benim arkadasım var o işi yapan ben orjinal i ni almıyorum çünkü 200 lira gibi bi fiyat.ölçüsü 893x24x30.kayış rulman keçe satısı yapan yerlerde bulabilirsin.
    olmadı arkadasımdan alırız ona havale yaparsın.
    lastik içinde ben metzeler i 140/60/13 95 liraya almıştım.ağustos ayında.
    ekonomik ve performanslı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

çaylaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250
    uzun bir aradan sonra herkeze slmlar....
    illaki bilen birileri vardır die soruyorum scooter motorlarda debriyaj ömrü nedir?yada debriyaj şukadar km de deiştirilmeli diyebirmiyiz bilgisi olan arkadaşlar varsa lütfen yardım.

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    Çaylaks selam,

Debriyaj kullanım tarzına bağlı bir aksamdır.
    ben 20.000 lerdeyim ama gecen bakımda usta daha ooooo dedi.Durumu gayet iyi imiş.
    41.000 deki bir arkadas da abi daha sorun yok dedi.(onda granddink 250 var)

bilgine....

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    saolasın matagp abi,
    suan 22,000kmde motorum ama şanssızlıkmı dielim satın aldığımız arkadaşın bize bahsetmediği şeylermi var bilmiorum.motor çalışırken zorlanıyor çalışınca gidiyor ama elini gazdançekipte durucak kadar yavaşlayınca silkelio bi iki duruyor komple motor:Saçtık baktık abiyle debriyaj boşa(rölantiye)atamıyor kendini.bakalım kaçyüz tl sıkışmış araya.aslında çok çok memnunum motorumdan ama böleşeyler oldumu çok canım sıkılıo.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı DDAAEELLİİMM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba s2 250 bütün parçaları mevcuttur parça isteyenlere temiz çıkma parça temin edilir

DDAAEELLİİMM kardeş parça bulunur demişsin ancak senınle irtibata gecebileceğimiz bi msn skyp adres vermemişsin.sana ulaşabilceğimiz bi meilin varsa paylaşmanı rica edicem
    tel no da olur:D

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    çaylaks selam,
    eger motorun rolantide düzgün çalışmıyorsa veya kendini bırakmıyorsa bu karburatör drn olabilir mi?
    bak benim diğer arkadasa verdiğin no yu ararsın o arkadas motomax ın eski servs müdürüymüş.Daelim i ben aldım bırakmadım ne isterseniz stoğu yoksa bile getiririm dedi.
    ve istanbulda bi servisi de varmış.olmadı onla irtibata gec parça temini için.
    Motor kısmı konusunda Kymco tarafından da destek alırsın diye düşünüyorum.

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı matagp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çaylaks selam,
    eger motorun rolantide düzgün çalışmıyorsa veya kendini bırakmıyorsa bu karburatör drn olabilir mi?
    bak benim diğer arkadasa verdiğin no yu ararsın o arkadas motomax ın eski servs müdürüymüş.Daelim i ben aldım bırakmadım ne isterseniz stoğu yoksa bile getiririm dedi.
    ve istanbulda bi servisi de varmış.olmadı onla irtibata gec parça temini için.
    Motor kısmı konusunda Kymco tarafından da destek alırsın diye düşünüyorum.
    abimle açtık motorun kayış debriyaj bölümünü sorun debriyaj gibi usta.gazı verınce itiyor kendini boşa geçiçegizaman geri çekemio yay şuan şüphelerimiz debriyaj.bakalım sökbakıcaz sorunun kaynagını netleştirince parça arayışına geçicez.bahsettıgın numara= 0532 504 31 08 Uğur bey bumudur?

Motosikleti
    Piaggio X-EVO
    evet dostum.
    anladığım kadarıyla bu sıkıntıyı debriyajdaki yaylardan yapıyo olabilir.
    debriyaj da yay, balata vs. gibi parçaları ayrı ayrı alabiliyorsun.
    umarım seni sıkıntıya sokacak bi durumla karsılasmazsın.
    sana tavsiyem ne olursa olsun her 3000 km de bir yağ değişimi ve debriyaj + variatör temizliği yaptır.

REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 293738394041 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler