Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    arkadaşlar ''''ercan motordan '''''egzoz yaptırdım ,gerçi biraz geç haber veriyorum bütün yaz kullandım egzozun ucuna ses kısıcı bir parçada taktırdım ses normalden daha tok ve gür çıkıyor ,aşırı ses yok tabiki performans mükemmel arttı ,görüntüde bence onnumara oldu.
    egzoz sorunu olana tavsiye ederim, yakıttada hiçbişey farketmedim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    kardeş bunun ile birkaç resim çek video koy insanlar görsün merakları giderilsin kaça mal ettin.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    AranıyoR
    Arkadaşlar ben motor arıyordum.Ailem dahaa önce izin vermediği için alamıyordum ama izin çıktı seneye heralde alacağız gibi görünüyor..bende yazın ehliyet işlemlerine başlayacağım şimdilik yaşım tutmuyor.

Sizler olmasaydın bu motoru göremeyecektim bence sizlerinde aracılık maaşı almanız lazım :D şaka bir yana gerçekten baktığım tüm motorlarda çok güzel bilgiler var bu motoru iyice anlattıklarınıza bakarak öğrendim çok güzel görünüyor..

ben uzun yollara çıkmayacağım yazlıkta kullanmak için arıyorum onun için bu motoru tavsiye edermisiniz..history e de baktım ama her yerde küçük denmiş aslında siyah çok güzel görünüyor ama küçük ise olmaz.

ayrıca fazla konuştum ama hepiniz görüyorum ki küçük küçük problemleri olmuş ve parça değiştrmek,bakıma götürmek için aranızda konuşmuşsunuz hepiniz istanbul da old. için iyi ama ben alırsam İzmir de nasıl olacak,nerede bakımını yaptıracağım ayrıca sorun olursa nereye göstereceğim..

bide seneye almayı düşünüyorum fiyatı ozamana kadar düşer mi ne kadar olur acaba. şimdiki fiyatı nasıl bulamadım , hep ikinci eller var o ı ne kadar ve yazın ne kadar olur..

söyleyecekleriniz heralde alıp almamamın kafamda şekillenmesini sağlayacak.O yüzden benim için önemli şimdiden yardımlarınız için teşekkürler...bekliyorum..

Motosikleti
    öncelikle hoşgeldin. öncelikle ehliyetini alıp öyle binmeni nasihat ettikten sonra,

şimdi history ile ilgili pek bir bilgim yok. ama diğer forumlarda görmüştüm history ile 3750 km gibi bi yol yapmıştı vede yanında cross makineler vardı onlar nereden gittiyse o da oradan gitmiş.

daelim'in 125'i de iyidir 250'si de iyidir. bütçene ve amacına uygun olarak kullanacağın bi motosiklet bak derim. yazlıkta pırt sahile pırt markete kullanacaksan 125 lik hayli hayli işini görür

ama yok yol yapacam ben diyorsan 250 lilik al. yaklaşık 50 kg daha ağırdır.

sıfır çinli parasına ikinci el canavar makineler. hep ikinci el var malesef motomax gibi bir firma getirdi şimdide bildiğim kadarı ile pek ilgilenmiyor. parçalarını kymco ile aynı o nedenle parça sorunun yok.

250 liliği eskiden kullandığım için bilirim. sağlam makinedir. bakımını yap devam et satanlar memnuniyetsizliğinden değil makineyi büyütüp vitesliye geçmek için satmışlardır. artçı olmak bile süper bişiy bu makinede herşeyi tepeden görürsün.

yaza kadar çok zaman var kararın değişmez ise senide bu topicte görürüz.

Motosikleti
    AranıyoR
    teşekkür ederim bayan old. için pek bilgim yok topikten öğrendiğim kadarıyla bu motora baktım yoksa mondial zat 150 ye bakacaktım..

acaba s2 125 ile s2 250 arasında ki fark nedir ayrıca fazla sorunu yok değil mi..

bide artçı nedir

teşekkür ederim parça sorunu olmayacaksa iyi o zaman ama eğer bir sorunu olursa izmirde nerede baktırabilirm.

Motosikleti
    s2 leride 125 lik yoktur. s2 sadece 250 dir. history ise 125 liktir.

eğer boyun s2 ye müsaitse al derim. oturduğun zaman iki ayağın yere bassın bunu mutlaka dene.

artçı = arkanda taşıdığın kişidir. yani motordaki yolcu.

sorun olursa esasında motomax servisleri bakıyorlar ama izmirde iyi bir usta bulunup baktırılabilir. yani markaya ait usta aramana gerek yoktur.

Motosikleti
    AranıyoR
    teşekkür ederim boyum uzun history bana çok kısa gelirmiş abim görmüş o yüzden bakalım heralde param yeterse s2 250 alıcam..çok mutluyum çok güzel bir motor yaa.

Motosikleti
    hadi bakalım hayırlısı yanlız sana bir öğüt vereyim. Motosiklet bütçene mutlaka kask+mont+dizlik+eldiven dörtlemesinide ekle ve bunlarsız asla motora binme. binenlerede aldırış etme.

Motosikleti
    AranıyoR
    yok alırsam yazlıkta kullanacağım için sadece kask yeterli ama uzun yola çıkarsam ihml etmem zaten..

Motosikleti
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bunun ile birkaç resim çek video koy insanlar görsün merakları giderilsin kaça mal ettin.
    valla haklısında fotoğraf yüklemesini unutmassam hallederim,ercan motorun sitersinde daelim bölümündede var zaten benim motosikletin fotosu,fiyatını inanki unuttum net hatırlamıyorum ama 200 den az deyildi heralde...

Motosikleti
    Trnitron, ben senin yerine resimini ercan motorsiklet'in sitesinden aldım ekledim. merak edenlere veya yaptırmak isteyenlere

Motosikleti
    teşekkürler camadan kerdeş bilgisayar konusunda biraz bilgim az ,ben bayağı uğraşırdım heralde
    buarada reklam yapmış gibi olmıyım ama egzozun dış boyası özelbi boya ne soluyor nede boya atıyor

Motosikleti
    rica ederim kardeş her ne kadar motorumu değiştirsemde daelim ilk göz ağrım.

bence reklam değil orjinal egzosta alternatif olabilir. hatta orj. göre ucuz bi alternatif.

Trnitron, yakıtın bir miktar arttımı.

Motosikleti
    kesinlikle alternatif olabilir,zaten ercan motorda eski egzozuda sıfır gibide içini yaptırdım dışınıda orjinalce de boyattım sardım sarmaladıım koydum bi köşede duruyor ancak tekrar takmak aklıma bile gelmiyor,önceden orjinalinin sıfırını alıyım demiştim 650ytl istediler iykide almamışım ,üçte birine hem kalite egzoz yaptırdım hemde eskisini sıfırladım ,yakıt konusunda zaten motor çok ekonomik 125cc lik ten bile az yakıyor ancak tabi az bişey belki armıştır mesela 115ykr yakarken 130 ykr yakması gibi ancak motordan mükemmel tork alıyorum .
    bikeresinde sahil yolunda arkadaşla geziyoruz yol tenha ondada nex500 var
    yanımıza yoldagiderken 250gts geldi arahızlanma yapmayı istedi bir fark attm inanamassın,yani gidişi çok deyişti

Motosikleti
    tekrardan hayırlı olsun güle güle kullan

çaylaks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    electricsky, marş motorunu tamir edilebilir gibi geliyor genelde içindeki kömürlerden dolayı sorun çıkartır diye düşünüyorum. yanlız 3 senede kömüre bişi olmaz gibi geliyor. genede bi otoelektrikçisine sormaklazım.
    öncelikle herkeze slmmmmm... camdana abi maliben çaylaks çok uzun zaman oldu görüşmeyeli ... bendede daelim s250 var ve marş motru sorunlu ateşlemiyor yani bazenhemenateşliyorbağzen hiç ateşlemiyor.çok garip bi şekilde şiddetli bi ses çıkarıo:S electricsky kardeş nerde nasıl yaptırıldığını bizimlede paylaşırsan çok sevinirim. . .helpme pls pls ...

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    arkadaşlar benim tahminim bu motordaki kronik egzost sorunu gözlemlediğim kadarıyla 250cc hacmine göre bi egzost değil benim önceki motorum olan history de bile nerdeyse s2 deki kadar bi egzost var o makinaya o egzost ufak geliyor ve bi müdette sonra bozuluyor diye düşünüyorum
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    DAELİM S2 250

sesimi duyanwarmıyaf

KİMSeeelerrrr yokmuyafff help me plsssssss

Motosikleti
    mali sen bence otosanayide bi elektrikçiye git senin derdinden onlar hemen anlar

Motosikleti
    DAELİM S2 250

Hmmm

SAol camdan abi ya biliorum ama electricsky arkadasımız basınada aynısı gelmişya hani dedim bi adını koyim sorununen azından ihtimalleri bileyim die yazdım abi sen nasılsın neler yapıosun sarıdevle

REKLAM ALANI
37. sayfa BirinciBirinci ... 273536373839 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler