Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar bu motorun 2. el piyasası ne kadardır? (km orantılı tabi)
    ya da satmayı düşünen var mı?
    ayrıca ikinci el daelim s2 250 alırken nelere dikkat etmeliyim.

teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    fiyatları diğer piaggio x9 -x8 den ucuzdur. yanlız kalitesi olarak onlar kadar kalitelidir.kronik 2 sorunu vardır fren balatalarından kaynaklı frene basınca öter ve egzost ile ilgili problemi vardır çabuk paslanma gösterir bunun dışında bi problem yaratmaz. ben şubat ayında benim s2 250 yi 3750 ye verdim. 2006 model 12000 km de idi.

satılık konusunda bilmiyorum ama bu konuyu ben açmıştım halada ben bu motoru seviyorum altımda 1100 gs olmasına rağmen
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

cangaloz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys KLE650

S2 250

Selam Dostlar,
    Ben de Camadan gibi vitesliye geçiş nedeniyle S2 250 'yi satılığa çıkardım.Şu anda 16.016km 'de olan motorun bakımları servisli olup lastikler 13.000 de değişti.Fiyat 3.900YTL. Resimleri isteyen arkadaşlara yollayabilirim.

Motosikleti
    Hayırlısı olsun Cangaloz, inşallah almak istediğin motora en kısa sürede kavuşursun. Satın almak isteyenlerede bence çok iyi bir motor. cnn işte sana satılık.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Alıntı Trnitron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosikletime bu gün bakm yaptırdım ancak bu sefer tesadüfen yolumun üstü olduğu için sadece bikaç kere öylesine uğradığım millet caddesi üzerinde bulunan hüner motora götürdüm ,fiyatları diyer servislerle kyaslayınca bana pek uygun geldi fiyat artı ilgi alaka ve ustaların işinin ehli olmasıda iyiydi bence ben bundan sonra oraya bakm yaptırmayı düşünüyorum fiyat listesini şöyle sralıyım
    15 ytl yağ deyişimi
    15 ytl arka fren balata (iyisi dedi ötme yok)
    30 ytl orjinal hava filtresi (kymco uymuyor ondan daha teferruatl ve kaliteli onu söyliyim)(bu filtreye astronomik rakamlar isteyen servislerde olmuştu onuda söyliyim)
    10 ytl orjinal buji
    30 ytl de işçilik kontrol falanda dahil
    benim umduğumdan ucuza geldi yorum sizin
    Benim motorumdada marş basmıyordu,takviye kablosuylada çalışmayınca sorunun marş motorundan olabileceğini tahmin ettik ve söküp çıkardığımızda öyle olduğunu gördük..Motomax denen uyduruk firmaya BELKİ ellerinde vardır yenisi diye telefon ettik ELBETTE ellerinde yok ve beni şaşırtmadılar..Ömrümde Motomax kadar dahada uyduruk yalandan bir firma görmedim,aman dikkat edin gidipte ordan birşey satın almayın..o ara gidip Daelim motor alanlar şimdi ne yapıyorlar merak ediyorum..banada "artık sen bunu elden çıkar,aman sat hemen" geyikleri yapılıyor..

Daelim S2 250 almaya heves etmiş arkadaşlara benden söylemesi,iyi ve tanıdık bir ustanız varsa ve o ilgilenebilecekse bu motordan alın.Motoru dışındaki plasitk aksamı(benimkinin göstergesi bozuk,yan taraftaki plastiği kırık)ve geriye kalan herşey çok dandik.Ancak Kymco marka motoru performans konusunda tatmin ediyor.

Alıntıyı yapmamın sebebi,marş motorunun 25 ytl olması imkansız,nasıl oluyor bu iş anlayamadım??Kymco yu arayıp sorduğumda sıfır marş motorunun fiyatının 230 dolar olduğunu söylediler bana..allahtan bozuk marş motorları tamir edilebiliyormuş..işte böyle,kendinize iyi bakın..

not:alıntıyı eksik yapmışım,özür..marş motoruyla ilgili kısım yer almıyor

Motosikleti
    as gy200
    bende de bir

Arkadaşımda da Daelim S2 250 var. Fikirtepe-Kadıköy de bi servise götürüyor sanırım (ASYAMOTOR-ÇELİK MOTOR servisi)Hamdullah usta isminde bi ustaları varmış ve süper ilgileniyormuş. Öyle çok yüksek fiyatda istenmemiş bakımı kontrolü için. Açıkcası çok memnun oldugunu soyluyor anadolu yakasında iseniz ugrayabilirsiniz bence eger iyi bi ustanız yoksa... Ben kullanabilsem motor hemen alıcamda cesaret yok
    kask hayat kurtarir !!

As lı_Ya şar

Arkadaşlar ben 3000ytl kadar bı motor almak ıstıyordum bu markayı ılk kez duydum zaten turkce hıc bır sıtede yok. Çin mallarına gore daha mı ıyı bakım servısı nasıl bıraz guncel bılgı alsam.
    Hissederek yaşa.

Motosikleti
    valla bunu çin motorları ile kıyaslama. piaggio alamicak durumda isen bunu gönül rahatlığı ile alabilirsin. canavar gibi makinedir. bi ara nakit durumumu düzeltirsem hanıma alıp modifiye edecem kendi kefine göre ona hediye edeceğim.

frontier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba arkadaşlar yeni bi daelim S2 aldım.

Almayı düşünen arkadaşlar hiç düşünmesin camadanında dedigi gibi tabiki piaggio degil ama maddiyatı piaggioya yetmeyenlerin almasını tavsiye ederim ben daha öncede kullanmıştım 10.000 km kadar şimdi tekrar aldım 250 cc su sogutmalı geniş bagajlı çakmaklık girişi olan artçısını ve sürücüsünü rahat ettiren bi makina ayrıyeten çin malları gibide asla sorunlu degil şahsen ben önceki S2 imdede bundada bakımdan bakıma ustaya gittim. Bu motorların arasında history de kullandım 8000 km kadar aynı şeyler onun içinde geçerli Daelim bence güvenilir bi marka.

Bu arada bişey sormak istiyorum S2 kullanıcılarından garantisi devam eden varmı?

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    S2 250 motorum icin mars motoru ariyoruuum!!yokmu bana yardimci olacak,merak ediyorum isteyen her istedigi parcayi bulabiliyormu??istanbukda bana yardimci olabilecek biri yokmu...1 aydir motorum yatiyor kullanamiyorum..

ufuch - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aarkadaşlar hangi ülkenin malı bu motosikletler kaliteli olduğuna göre çin değil galiba:D

Motosikleti
    electricsky, kymco ya sormak lazım. grand dink 250 ile tüm mekanik aynı

ufuch, yok çin değil kore malı

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    camadan,kymco ya sordum,230 dolar fiyatı istersen getirtiriz dediler...ama neyseki sorun halloldu saol..

Motosikleti
    electricsky, marş motorunu tamir edilebilir gibi geliyor genelde içindeki kömürlerden dolayı sorun çıkartır diye düşünüyorum. yanlız 3 senede kömüre bişi olmaz gibi geliyor. genede bi otoelektrikçisine sormaklazım.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200

burayı bilen varmı (kadıköy fikirtepe)

....................
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Abi sorun halloldu dediğim oydu zaten,bir şekilde marş motoru tamir edildi,ve sorun tahmin ettiğimden çok daha ucuza halloldu..

Motosikleti
    sorun neresindeymiş sarmallarda değildir heralde çünkü en zor tamir yeri orası

Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    yok sorun orda deil,mıknatıslarmı ne birbirine yapışmış..tam teknik açıklaması aklımda kalmadı..şu an canavar..

Motosikleti
    aman aman maşallah güle güle kullan kazasız belasız

REKLAM ALANI
36. sayfa BirinciBirinci ... 263435363738 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler