Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

DAELİM Bilgi Paylaşımı ve Dayanışma

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Alıntı camadan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    özertr59 kaça tamir ettirdin acaba
    yapan arkadaşımdı benden para almadı kaç para tutacakki 20-30 ytl ye yaparlar işi bilen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    eyvallah ozertr59,

ozaman bu işi bilen bi egzostçu bulmam lazım

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    eyvallah ozertr59,

ozaman bu işi bilen bi egzostçu bulmam lazım
    Eksozu nikelaj koruma muhafazasının altından oksijenle yardı içindeki perdeyi tamir etti sonra tekrar kapattı yani dikdörtgen şeklinde açtı ameliyat yaptı kapatınca boyadım üstüne zaten nikelaj geliyor belli bile olmuyor

Motosikleti
    ozaman soğutucu nikelajı geçmicek şekilde yardırılıp yapılacak

peki eski sesine kavuştumu

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    istanbulda history kullanan bi arkadaş varsa yardımcı olmak amacı ile msn den bağlanabilirmi şimdiden teşekkürler kibaroglu5@hotmail.com
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    evet kimse yokmu daelimcilerr
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    ben burdayım msn den de buradan da

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    buradanmı bilemiyorum bir tane hıstory 125 ci bir arkadaş var karşımda İTÜ Maçka Taşkışla kampüsünde...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Daelim s2 250,125 lik scooter
    arkadaşlar motosikletime bu gün bakm yaptırdım ancak bu sefer tesadüfen yolumun üstü olduğu için sadece bikaç kere öylesine uğradığım millet caddesi üzerinde bulunan hüner motora götürdüm ,fiyatları diyer servislerle kyaslayınca bana pek uygun geldi fiyat artı ilgi alaka ve ustaların işinin ehli olmasıda iyiydi bence ben bundan sonra oraya bakm yaptırmayı düşünüyorum fiyat listesini şöyle sralıyım
    15 ytl yağ deyişimi
    15 ytl arka fren balata (iyisi dedi ötme yok)
    30 ytl orjinal hava filtresi (kymco uymuyor ondan daha teferruatl ve kaliteli onu söyliyim)(bu filtreye astronomik rakamlar isteyen servislerde olmuştu onuda söyliyim)
    10 ytl orjinal buji
    30 ytl de işçilik kontrol falanda dahil
    benim umduğumdan ucuza geldi yorum sizin

Motosikleti
    Dealim History 125

merhaba

Arkadaşlar dealim history 125 lik motorum var.
    Orjinal kayış ebatını bilen var mı?
    şimdiden yardımlarınız için teşekür ederim.

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    Arkadaşlar bana yardım edebilecek biri varmı bilmiyorum,ama yinede bir sorayım dedim..S2 250 motorumun hız göstergesi bozuldu,ibreside kırıldı(yerinden çıktı)..motomax'e çektiğimiz fakslara ve emaillere kesinlikle cevap alamıyoruz..sorumsuz motomaxle uğraşıp sinirimi bozmak istemediğim için gösterge panelini parasını verip almak istiyorum..bunu nereden bulabileceğim konusunda bir fikri olan varmı??

electricsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman AN 400 K7
    yokmuş kimsenin fikri..buraya bakan edende yok anladığım kadarıyla

Motosikleti
    motosikletim şuanda 20000km civarında bakımlı ancak son zamanlarda marş basmıyordu önce bikaçkere arakabloyla takviye yaparak çalıştırdım baktım olmuycak aküyü deyiştirdim nede olsa iki seneye yaklaştı diye akü deyiştirdik,ancak sonra sorun devam etti,ustaya tekrar götürdüm busefer sorunu araştırınca marş otomatiğinden olduğunu anladık ve yenisiyle deyiştirdik 25 ytl ye olayı hallettik ,başınıza böyle bi olay gelirse aklınızda olsun.daha önce aküyü ölçmüştük eski aküde sorunluydu onuda deyiştirmiş olduk .ancak akü tam herşey tamam elektirik aksamı da çt çt diye ses veriyo sorun yok yani ancak marş basmıyor önce marş motorundan sandım pahalıya patlıycağını düşünürken olayı 25 e hallettik,herkeze sorunsuz sürüşler

selam

Arkadaşlar ben de scooter motor almayı düşünüyorum.Öncelikle motorsiklet konusunda yeni oldugumu belirtmek istiyorum. Sorum şu Daelim hangi ülkenin ürünüdür.

Motosikleti
    Alıntı sgulten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben de scooter motor almayı düşünüyorum.Öncelikle motorsiklet konusunda yeni oldugumu belirtmek istiyorum. Sorum şu Daelim hangi ülkenin ürünüdür.
    aslında kore malı ,'daelim' korenin köklü holdinglerinden biridir .motosiklette avrupa ve amerika ya ihracat ağırlıklı motor üretiyor ancak s2 modelini ise kalitesi onaylı taiwanlı kymco ya yaptırtıyor grenaj hariç herşeyi grand dink 250 ile aynı denebilir eğer aldıysan veya alacaksan güvenilebilir bi marka zaten araştırrısan da anlarsın

Motosikleti
    DAELİM S2 250
    Bu sene motomax sanırım s2 250 getirmedi bizim motorlarda elimizde kaldı.satamıyoruz 2000 ytl ye de versen alan yok

Motosikleti
    Alıntı sgulten adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Değerinin üzerinde kaliteli bi motordur. Tavsiye ederim. Motomax ile kaporta dışında yok grand dink 250 ile tüm aksam aynı. kullanımı çok zevklidir. Bakımları aksatmadığın takdirde emin ol vitesli 250 lilik bi çok motor ile kapışırsın. hatta deli bile edersin. Bence tek problemi fren balataları idi. çünkü ben satarken artık ötmüyordu. yakıtı ise 1 depo ile 250 km civarı yol yaparsın tabiki bu şehir içi ve tam gaz. bagaj konusunda cömerttir. içinde çakmak şarj soketi mevcuttur. bagaj içi lambası vardır. frenler disk olduğu için parmağının ucu ile sıkarsın ve anında yavaşlarsın. bilmiyorum şuan 1100 gs var ama daelimi özlüyorum. belki bitane ilerde yedek alırım. aklımda deli şeyler vardı bu motor için.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    selammmdaelımcıler.magma vt125 e bınıorum..motor kuru 151 kg ama 125cc...bısekılde motor gucunu arttırmanın yolu yok mu??

motorum daha guclu olsun ıstıorum ama bu makınenın kasası mukemmel...degıstırmeden guclendırsem..ne yapabılırım...?

Motosikleti
    üzerinde oynamak yerine motorunu değiştir.
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    DAELİM MAGMA
    üzerinde oynamak yerine motorunu değiştir.
    haklısın sanırım...en guvendıgım motorsıkletcı abımlerımde ole soluolar....

REKLAM ALANI
35. sayfa BirinciBirinci ... 253334353637 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler