Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki GSX-R125 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

YENİ GSX-R125

Suzuki GSX-R modeli, 30 yılı geçkin bir süredir spor motosikletlerde yüksek performans sunmak iddiasıyla 1 milyonun üstünde satış rakamına ulaştı.

Hayatlarını GSX-R'ye adamış Suzuki mühendisleri, sorumluluklarını ciddiye alırlar: Her GSX-R, kolay monte edilebilir ve sınıfında en iyi performansa sahip motosiklet olmalıdır.

Böylece, en iyi performans ve 125 sınıfındaki en iyi hızlanma özelliklerinin yanında kolay kullanım ve düşük tüketime sahip yenilikçi YENİ GSX-R125 ABS ortaya çıktı.

Yeni Suzuki GSX-R125 ABS'ye ait bazı göze çarpan özellikler: Aerodinamik grenaj, alçak sele yüksekliği, LCD dizayna sahip çok fonksiyonlu kadranlar, LED farlar, kolay çalıştırma sistemi (Easy-Start-System) gibi anahtarsız kontak anahtarı ve direksiyon kilidi.

Kara yollarında keyifli hafta sonu turu yapmak için ve okula ya da işe giderken güvenilir bir dost arayanlara benzersiz bir motosiklet.

YENİ GSX-R125 ABS, sürmesi kolay ve basit bir dille, gurur duyabileceğiniz bir motosiklet. Donanım ve son kat boyası, tıpkı bir MotoGP motosikletinde olduğu gibi göz alıcı bir boyaya ve mükemmel dizayn edilmiş aksesuarlar sayesinde elde edilen zarif görüntü gibi kusursuz bir kalitededir.

125 sınıfı için yenilikçi bir GSX-R
    Büyük makinelerdeki gibi yüksek performans mekaniği
    Benzin tüketiminde en iyi değerler
    Hafif hareketli aksamı ve yüksek kullanım performansı, sürüşten çok zevk alınmasını sağlar
    Yarış motorsikleti görünümü, efsanevi SUZUKİ modellerindeki gibi küçük modeller için en uygunu
    Rüzgar kanalından gelen zarif, agresif görünüm
    Agresif görünüm ve kaliteli işçilik, GSX-R modelinin tarihçesini simgeler
    Rüzgar kanalı optimize edilmiş ve zarif görünümü, aerodinamiği, hatta kullanımı iyileştirir
    YENİ GSX-R125 ABS sağlam grenajıyla sadece güzel görünmekle kalmaz, muadillerine kıyasla parçaları daha hafiftir.

http://motosiklet.suzuki.com.tr/modeller/gsx-r125.aspx

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir Suzuki klasiği olarak teknik özelliklerde yine güç ve tork değerleri yok. Bundan bıktığım için artık kendimi tutamıyorum ve bu kafasızlara sormak istiyorum: Bugüne dek sitenizde (o parlak zekanızın buluşu olarak) motosikletlerin teknik özelliklerini tam olarak vermemekle satışlarınız ne kadar arttı, elinize ne geçti ? Ne gibi bir uyanıklık peşindesiniz ki teknik özellikleri motosikletin ölçüleri dışında vermiyorsunuz ? Kime ne motosikletim mm ile ifade edilen özelliklerinden ? Sizin 125 cc'lik motorunuzu gücünü ve torkunu bilmeden tahminim olarak 15 bin TL'ye neden satın alayım ?

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Far tasarımı kedi balığına benziyor, muhtemelen 13-14 hp olur fiyatta 16 bin olur yani kısacası kimse almaz kalır bayilerin elinde. Dikkatimi çeken anahtar yok galiba analog klima kilidi gibi birşeyle depo üstünde kontak var sanırım tuaf..

İlk gördüğümde işte bu dedim fakat resimlerde siyah ve beyaz olan 2 model cidden kötü duruyorlardı. Motordan soğumuştum çirkin geliyordu biraz. Fakat şimdi EICMA'da ki videoları izleyince yarış mavisinin çirkin gösterdiğini siyah ve beyaz'ın (Özellikle siyah'ın) efsane durduğunu fark ettim. Sİyah olan mükemmel bir eksiği yok motorun bence dolu bir motor baya...

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Fiyati belli oldu mu acaba
    Rez alalim biz

Fiyatını merak eden arkadaşlara küçük bir bilgi vereyim gerisini siz tahmin edin.Polonya'daki sitesindeki fiyatını TL'ye çevirdiğim de 17.940TL yapıyor Sanırım motor piyasaya Ağustos ayı gibi girecekmiş. Euro,Dolar kuruna bağlı olarak bir fiyat koyarlar bizim pazarımız için. Yamaha R125'te uçuk fiyat bu da öyle.Motorun gerek Abs'si gerek anahtarsız çalıştırma ve güzel görüntüsü motora yeni başlıcak beni cezbetse de fakir dostu olmadığı için soğudum

cabriyo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R125
    20,000 tlye başlangıç motoru?? neymiş efendim suzukiymiş de şekli güzelmiş miş miş....

görüntü herşey süperde, aston martin küçük sınıf smart gibi bir araba üretmişti, clio tipinde ama aston amrtin! deriler donanım motoru heşey çok güzel ama 100,000€!!! yani kusura bakmayın 125cc hiçbir motor bu para etmez. eğer 20,000 tl vereceksem gider vespa armani falan alırım 2. el. en azından adı havası olur.

RawShed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R-Satıldı
    Almayı düşünüyorum kullanan yok mu yav

ashes35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R --> CBR 650F
    Alıntı RawShed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayı düşünüyorum kullanan yok mu yav
    satamazsin rakiplerinin fiyati daha uygun parcalari daha ucuz... cbr dan devam et

Motosikleti
    CBR 125R-Satıldı
    Alıntı ashes35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    satamazsin rakiplerinin fiyati daha uygun parcalari daha ucuz... cbr dan devam et
    Yok aga ABS yok çok sıkıntı yaşamıştım.Bide Honda nın motosiklet tasarımlarını hiç beğenmiyorum.Suzuki nın moto GP renkleri çok yakışmış motora Kasım'da çıkmıştı sanırım kış diye mi alan çok az olmuş tanıtımları filan da yoktu o zamanlar şimdi YouTube kanallarında tanıtımları çıkmaya da başladı.

R25 ikinci el arasında kaldım,temizleri 20 bin civarı anca ABS de yok vazgeçtim.Sanirim Suzuki alicam ama bı yaz sonunu beklemeyi düşünüyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    Alıntı RawShed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok aga ABS yok çok sıkıntı yaşamıştım.Bide Honda nın motosiklet tasarımlarını hiç beğenmiyorum.Suzuki nın moto GP renkleri çok yakışmış motora Kasım'da çıkmıştı sanırım kış diye mi alan çok az olmuş tanıtımları filan da yoktu o zamanlar şimdi YouTube kanallarında tanıtımları çıkmaya da başladı.

R25 ikinci el arasında kaldım,temizleri 20 bin civarı anca ABS de yok vazgeçtim.Sanirim Suzuki alicam ama bı yaz sonunu beklemeyi düşünüyorum
    yanlış olmasın honda cb125r 18 diye biliyorum.125 bakıyorsan en uygun en yeni en güçlü sanırım o var

Motosikleti
    CBR 125R-Satıldı
    Alıntı burak burk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yanlış olmasın honda cb125r 18 diye biliyorum.125 bakıyorsan en uygun en yeni en güçlü sanırım o var
    Naked sevmiyorum

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Sifir 2018 gsx r125x motogp abs 19bin fiyatla alınır mı düşünceleriniz nelerdir???
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

trancexp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 &MT125
    Alıntı yigozya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sifir 2018 gsx r125x motogp abs 19bin fiyatla alınır mı düşünceleriniz nelerdir???
    bende düşünüyorum. Aslına bakarsan alınır. 140 yapıyor motor. anahtarsız çalışma, lastik dunlop, abs , led far, vites göstergesi, devir uyarı lambası , dikkat çekici renkler, düşük yakıt tüketimi . Spor oturuş .
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı trancexp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende düşünüyorum. Aslına bakarsan alınır. 140 yapıyor motor. anahtarsız çalışma, lastik dunlop, abs , led far, vites göstergesi, devir uyarı lambası , dikkat çekici renkler, düşük yakıt tüketimi . Spor oturuş .
    Peki gsx 250r ile karşılaştırırsak?

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Şu an itibariyle hepsiburada'da 17.790 ve kargo bedava. Keske gsx 250r için de yapsalar bu indirimi. düşünmeden alırdım

Mustafa_Uz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati Multistrada 1200
    Konu açılalı yıllar olmuş. Hiç mi bu motoru alıp kullanan ve tecrübelerini paylaşan olmadı.
    Bu hafta Bursa Ceketçilerden 1 adet teslim aldım. Bakalım zaman ne gösterecek.
    yigozya bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu açılalı yıllar olmuş. Hiç mi bu motoru alıp kullanan ve tecrübelerini paylaşan olmadı.
    Hayırlı olsun. Ciddi hallendigim kıyısından döndüğüm bir motosiklet gsx-r125. 250lige ciddi kafayi taktim butce ayarlıyorum hala. Kazasız belasız sürüşler. Sen deneyimlerini paylasirsin artik. Dediğin gibi forumda kullanicisi cok az kimse yazip çizmiyor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    magsonVE
    Alıntı Mustafa_Uz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet tecrübe sahibi arkadaşlardan yeni başlayacaklara bilgilerini aktarmalarını istiyorum (hızlanma, yakıt,....)
    Şimdiden teşekkür

mehmetseza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM / GTS 250, FİDDLE 2, ORBİT 2, JOYMAX, JET 4
    ben oğluma geçen sene 250gsx r aldım, en yakın arkadaşı da 125 liğini aldı.söylediklerine göre 125 lik 250 likle aynı hıza ulaşıyor ve seri alet.suzukı kalitesi malum ancak ankarada c,ddi anlamda servis sorunu var ve bu sıkıntıyı genel merkezlerine de ilettik

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)