Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW G 310 GS Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 125 R
    Fuarda tanıtılmış, ilgili haber :

http://www.motosiklet.net/forum/son-...tanitildi.html

22- 24 bin arasında olursa düşünülebilir. Sonuçta bu GS ler Bmw'nin en çok tutan modeli...
    polo34 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Kur gittikçe artıyor.İnşallah dediğin fiyatlarda olur ama çok zor.
    28-30 bin arası diyorum.Çünkü 310r 7bin euro diyorlardı.ötv kdv zart zurt hariç galiba.

Hadi bu da gelsin 8000 euro.Euro bugün 3.5 TL.Basit hesapla 28 bin oluyor.Türkiye giriş fiyatı 30 bin olur.
    Hayırlı uğurlu olsun milletimize !

mezarkabulp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    REGAL RAPTOR 350 SPT ENDURO
    merhaba dostlar. alan arkadaslarıma hayırlı olsun

2017 model gezi motorları fiyatları

KTM DUKE 200 (25 beygir) sıfırı 13900tl
    İNAZUMA (kampanya fiyat) 15.900tl
    Mondial EVO (nakit pazarlıklı) 9.500 ile 12.000tl arası
    bajaj pulsar gezi motoru 11.000TL
    yamaha MT 250cc 15.900tl
    regal raptor SPT 350cc(ENDURO) 12.000tl

BUNLAR kendini kanıtlamış motorlar olduğu halde fiyatları makul sayılabilir.. PİYASAYA ÇIKACAK OLAN JAPON EDUROLAR pazarda yer sahibi olmak istiyorlarsa fiyatları asla 18bin tl bandını aşmamalı ama görüyorum ki honda 250 rally advanture bile 21.250tl fiyata ulaşmış cok fazla kawasaki versy 250cc enduro 28bin tl bu ne abi astronomik rakamlar.. 250ccnin alıcı kitlesi memur ve orta gelirli vatandaştır..
    bence japon firmaların web sitelerinden fiyatı düşük tutmaları konusunda şikayet ve öneri yazmalıyız tepki göstermeliyiz ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:04 ----------

Türkiye'de 250cc Enduro da ciddi bir beklenti bir potansiyel var Mondial Evo Bu açık gösterdi ancak insanlar Japon markalarına yönelmek istiyor fakat 250 sisi'nin alıcı kitlesi memur ve alt gelir grubu olduğu için fiyatların kesinlikle düşük tutulması gerek Örneğin Honda 250 Rally ilk açıklanan fiyatı 18500 TL ile bir potansiyel yakalamıştı fakat şu anda fiyatı 20.000 bandının üzerine çıkarttı Dolayısıyla alıcı kitle kulüplerde ve forumlarda alma fikrinden vazgeçtiler Çünkü mantık nakit Mondial Evo you hala 12000 TL ye almak varken neden 250 sissy bir motora 20.000 TL üzerinde para verelim mantığı oldu 250cc Enduro alacak kitlenin 250 sesi tercih etmesindeki tek hasep benzin ve yakıt sarfiyatı fiyatı olduğu göz önünde bulundurulursa kalkıp 20.000 TL nin üzerinde bir rakam vermeleri mümkün dahil değildir Bu anlamda bir kulüp üyesi olarak senelerdir motorsiklet takipcisi ve Forumcusu olarak söylüyorum Suzuki 250 sisi V Strom motorundan bu açı ciddi anlamda doldurması bekleniyor Hatta alıcı kitle Honda Rally markası 20.000 TL nin üzerine çıktığı için şu anda tamamen Suzuki V Strom 250 motorunun fiyatı açıklanan kadar motorsiklet almamayı tercih ediyor bu açık sizin kapatmamız bekleniliyor Eğer bu işi tek elinizde bulundurmak istiyorsanız ki 250 sissy alıcı kitlesi bütün Çin mallarını çadırları da göz önünde bulundurursak Türkiye'nin en büyük pazarını oluşturuyor Eğer bu pazara uygun fiyatlarla hakim olabilirsiniz bütün Türkiye piyasası Nettek elinizde bulundurabilirsiniz motorlu ucuz satın ncak yüzlerce satılan motorun servisinden Kazancınız sizi İhya edecektir ve markanızı çığ gibi büyüyecektir bu anlamda gerçekten dönüm noktasında sınız Bu bir motosiklet markası için reform olabilir Şu anda kutlama yapmak istiyorsanız fiyat olarak V Strom 250 250 Enduro da asla 19500 rakamını geçmemiz lazım hatta 18 500 TL gibi bir rakam verebilirsiniz ciddi başarılar elde edersiniz heleki 17000 TL olabilirse bütün Piyasayı Hilal çemberine sil alabilirsiniz Unutmayın ki Türkiye'de bu kadar çok Çin malı 250cc Chopper bulunmasının tek sebebi insanların Enduro alabilecek paralarının olmayışı ve seyahat etmek istemeleridir Burada eğer büyük düşünebilirsiniz pazarlama anlamında tabi Kar payına düşük tutarak bütün çakırcı kitlesine ki bu Türkiye'de çok büyük bir kitle bütün bu kitleyi kendinize çekebilirsiniz bu söylediğim tüm bilgiler 10 senelik Forum takipçisi , motosiklet gezgini bilim sanat takipçisi ki bizzat bilim ve sanat merkezlerinde çalışıyorum yılların kulüp üyesi ve en az sadece gezi motorları klasmanında 7 ayrı Çin malı motosiklet iki tane enduro Çin malı motosiklet kullanmış birisi olarak sizlere aktarıyorum .

Arkadaşlar bu hazır yazıyı kopyalayıp markalara gönderin tepkimizi gösterelim

cagiran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1. Honda NSS 300 FORZA / 2. Suzuki GW250 INAZUMA
    Bu motor ne oldu?

Geliyor mu? Geldi mi? Gelecek mi?
    Yoksa teğet mi geçti?
    Fiyat bilgisi var mı?

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    BMW Motorrad Türkiye sitesinde motor mevcut ama bir fiyat yok henüz.
    Fuardaki arkadaş da G310 "R" için Nisan sonunda gelir anca demişti.

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    İkinci el F 650 GS bakan birisi gelirse ve uçuk bir fiyatı olmazsa düşüneceğim bir model bu ürün.
    Pulsar 200NS Sonrası yüksek CC'ler hem fazla geliyor , hem tecrübemi yeterli görmüyorum.
    Neden Dominar 400 değil dersenizde (Pulsar'dan çok memnun olsamda) artık bir seferde F/P bir ürünü değil , keyfimin istediği bir motosikleti almak istiyorum.(İkici el F 650 GS malesef sorun çıkması durunda zaman harcayabileceğim bir motosiklet değil)

Motosikleti
    Yamaha Ybr125 >> Bajaj Pulsar 200NS
    Bu arada G310 GS seneye bu zamandan önce beklenmiyormuş , düşünen arkadaşların bilgisine.
    Lazasker bunu beğendi.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Aşık oldum bu motora ya... Ama çok pahalı namussuz..

Motosikleti
    Artık Yok...
    Eğer benim birazcık motor bilgim motor tecrübem varsa bu motor şu anki değil ama bir sonraki kasası ile pek çok kişiye yüksek hacim enduroları sattırtıcak..

Bmw nin bir huyu vardır bunu f650 ilk çıktığındada yaptı önce havayı kokladı feedbackleri aldı motordaki en çok şikayetleri ve müşteri kullanıcı görüşlerini değerlendirdi sonra 2000 deki yeni kasayı bu doğrultuda yaptı ortayada efsane bir kasa çıkdı F650gs taki çift silindir yapana kadar motoru .. motorun bütün büyüsünü bozdular çünkü sağlam yakmaya başladı yeni kasada..

şimdi bu G310 o kaybettikleri F650gs tek silindirli müşteri kesmini kazanmak için o boşluğu doldurtucaklar .. bu ilk kasa biraz binenler tester olucak ama ikinci kasada ben inanıyorum ki ortaya halikulade bir makina çıkıcak..

En başda tahminim tasarım silme değişicek daha heybetli daha kaslı bakdınmı 600 lük mü bu motor yoksa 800 lükmü dedirten bir kasası olucak.. ikincisi makina üstündede oynama yapar bmw 34 beygirle başlamış ama 300cc den çok rahat 40 beygirlere kadar çıkartılıyor kasawasaki ninja 300 misal 39 beygir.. kaldıki kawa 296c.c bu 310c.c ..

güçdede bir iyileştirme olur ..

finish de pek çok insana özellikle single riderlara yüksek hacim motorları sattırır.. Az yakıt tüketimi ile efsane olmuş tek silindir F650 nin de tahtına oturur..

birde bmw yaparsa süs motoru yapmaz yani piyasadaki bazı 250c.c lik endurolar gibi görüntüde enduro yapmaz offroad yeteneğide çok yüksek olan güzel bir makine yapar..

Bu hafta aldim herkese tavsiye ederim. Sehir ici kullanimi rahat, performans tatmin edici. 1000 km lik seyahatlere olmaz ama 200-300 km lik yerlere rahatca gidersiniz. 7000 devirden sonra coşuyor ama su an rodajda olduğum icin pek cikamiyorum. Suspansiyon, fren cok iyi

montanaturne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB250R
    Alıntı evo8 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu hafta aldim herkese tavsiye ederim. Sehir ici kullanimi rahat, performans tatmin edici. 1000 km lik seyahatlere olmaz ama 200-300 km lik yerlere rahatca gidersiniz. 7000 devirden sonra coşuyor ama su an rodajda olduğum icin pek cikamiyorum. Suspansiyon, fren cok iyi

Millet 100cclik cupla avrupa turu atıyor yahu. 310 cc ile neden 1000km gidilmesin Yasal hız sınırlarına 150cc ve üstü her motor çıkabiliyor artık neredeyse
    uugguurr86 bunu beğendi.

Alıntı montanaturne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet 100cclik cupla avrupa turu atıyor yahu. 310 cc ile neden 1000km gidilmesin Yasal hız sınırlarına 150cc ve üstü her motor çıkabiliyor artık neredeyse
    Gidilemezden kastım gitmez değildi ama hem motor yorulur hem siz...

Motosikleti
    Forza

Motobike 2019 Bmw Standı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler