Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Buccaneer 250i V-Twin Enjeksiyonlu Cafe Racer

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Gayet normal bir fiyat. 1000 TL aşağısı olsa mükemmel fiyat olacaktı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Rx bile 12 liranın üstünde buda 9.999lira99 kuruş olur

Bobbers20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    motor güzel olmasına ve bu tip motoru sevenlere rağmen fiyat etiketi yüksek. Umarım biraz daha alt seviyelere düşer de hem kullanıcılar hem firma üzülmez. Onun dışında monidalin Türkiye'de olmayan 125-250 hipster modeli de umarın Türkiye'ye gelir gerçi bu mondial bizdeki mondial değil ama gerekli linkler.
    Orijinal sitesi
    http://www.fbmondial.com/en/hipster/
    Türkiye'de bahseden sitede
    https://www.motorcular.com/tr/yeni-m...hipster-modeli

Motosikleti
    benelli tnt 250
    Alıntı Bobbers20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor güzel olmasına ve bu tip motoru sevenlere rağmen fiyat etiketi yüksek. Umarım biraz daha alt seviyelere düşer de hem kullanıcılar hem firma üzülmez. Onun dışında monidalin Türkiye'de olmayan 125-250 hipster modeli de umarın Türkiye'ye gelir gerçi bu mondial bizdeki mondial değil ama gerekli linkler.
    Orijinal sitesi
    http://www.fbmondial.com/en/hipster/
    Türkiye'de bahseden sitede
    https://www.motorcular.com/tr/yeni-m...hipster-modeli

http://images.mcn.bauercdn.com/PageFiles/556902/1.jpg
    motorcular-com'un sahibi iyi sıkmış.

mondial'in 2 yeni motor müjdesi vardı :
    buccaneer 250i
    zontes s250
    Bobbers20 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Çok merak edilen egzoz çıkışını açıklıyorum azzzz sonraaaa Madem çok merak edilmiş keyfini çıkarayım biraz

SAZMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial cub 100. Modelsiz
    Alıntı turkish39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok merak edilen egzoz çıkışını açıklıyorum azzzz sonraaaa Madem çok merak edilmiş keyfini çıkarayım biraz
    Ben de heyecanlandırayım . Üçerler e gelmiş. Egzoz çıkışı var �� arkadan dolanıp T şeklinde ortadan birleşiyor.
    turkish39 bunu beğendi.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Alıntı SAZMAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de heyecanlandırayım . Üçerler e gelmiş. Egzoz çıkışı var �� arkadan dolanıp T şeklinde ortadan birleşiyor.
    Çok çabuk söyledin yaw,acık daaa duraydın

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:06 ----------

Sırdaki en merak edilen soru gelsin
    SAZMAN bunu beğendi.

Motosikleti
    Arkası regal raptor càfe racer ile aynı. Egzoz da hemen hemen aynı. Çinli algısı daha düşük hissediliyor en azından ben öyle hissettim. Lastikler berbat. Direksiyon amortisörü üstünde, papatya disk ama kaliperleri basit duruyor. Arka amortisor etkileyici görünüyor. Koltuk kaplaması nubuk gibi bir malzeme ile kaplanmış. Yağ soğutmalı ama bilemedim pahalı gibi, az daha ucuz olsaydı iyi rekabet yaratırDı.

Motosikleti
    Dominar 400
    Çinli almak istemiyorum ama zorla teşvik ediyorlar kafa karıştırıyorlar.
    Kawasaki W800 tipine hastayım ama çok para istiyorlar.

thegreatest - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF 250 , Honda MSX 125
    Alıntı Macit250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mondial bu,son teknoloji ile çift silindiri ,tek egsoz çıkışlı yaptırmışlardır hayret birşeysiniz yaw.
    ahahah en dogru yorum bu sanırım.

Motosikleti
    Üstüne oturun ve vazgeçeceksiniz. Taş gibi selesi var. Ama normal taş yani. Benim ayaklarımın sadece ucu yere değdi. 1,72 boyundayım. Wr 125 gibi oldu bana crosstan farkı yok. Çalıştırıp binme imkanım olmadı. Satın alma seçeneklerim arasında var idi fakat üstüne oturup vazgeçtim diğer hususları daha eleştirmeden bu bana yetti. Uzaktan beğenip sakın almayın, binmeden almak pişmanlıktır.

İyi günler.

Alıntı mavisipa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinli almak istemiyorum ama zorla teşvik ediyorlar kafa karıştırıyorlar.
    Kawasaki W800 tipine hastayım ama çok para istiyorlar.
    http://www.seastarsuperbikes.co.uk/K...0_FFFFFF_H.jpg

http://turbotuning.org/mondial-shineray-chungking-400-kullanicilari-t731.html linkinde 400 cc. bir makine gördüm ama fiyat ve yeri konusunda bir fikrim yok.

Genel olarak yorumları inceledim. Motosiklete baktığımdaysa; "eski köylü tipi bir motosiklet alacağım ve cafe racer motosiklet yapacağım" hayalleri kuran herkesin hayallerine son verecek güzellikte bir motosiklet. V motor olması ayrı bir güzellik katmış. Yorumlarda motosikleti gören arkadaşlarca rahat olmamasından dem vurulmuş ama bu tür bir motosiklet, bir hayat tarzının da simgesi geçmişine bakıldığında. Ben bu motosiklet için bir kevlar pantolon bir deri ceket ve yarım kask ile ayrı bir tarz yakalanır düşüncesindeyim. Dünya genelinde de bu tür cafe racer tarzında motosikletler yaygınlaşmaya başladı sanıyorum (Trigger26'nın verdiği linkteki motosiklet de yeni bir firma ürünü sanırım). Bu tür motosikletlerde rahat sürüş yada konfor aranmaz bildiğim kadarıyla, daha çok bir hayat stili oluşturma felsefesiyle bu tür motosikletleri tercih eder satın alanlar. Ben çok beğendim.
    oxus bunu beğendi.

NecatMurat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BENELLI TNT 250 2016
    Valla güzel bir tasarım,bir de yakından görmek lazım,yedek parçası bulunabilecek mi ?
    Ama tarz motor.

Motosikleti
    Benelli tnt25
    Bizim burda(Nazilli) o kadar cok tır gecti ki, hepsinde yedek parca boyle tika basa...

Birader çok güzel ya.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Az evvel bayide inceleyip çalıştırdım. Nefis bir motor arkadaşlar, egsozu resmen gürlüyor ama rahatsız etmiyor. Titreşim de normal seviyede bir V-Motor titreşimi kadar, yani bence sorun yok. Bu konuda ne kadar hassasım bilenler bilir. Yukarıda selesinin sert olduğu yorumu gelmişti, doğrudur biraz sert ama Duke serileri gibi taşa oturma hissi veren bir sertlik değil. Kalın, dolgun bir malzemesi var ve uzun yolda rahat gelecektir. Ayrıca sele kaplaması da kadife gibi nubuk gibi bir şey ve çok şık duruyor. Oturuş pozisyonu falan bana çok iyi geldi. Kafama takılan lastik ebadı mevzusu olmasa ve imkanım olsa alır çıkardım, o derece beğendim motoru. Gidip bayilerde bir görün. Yan yana durduğu Zontes'ten çok daha kaliteli izlenimi veriyordu. Bu arada her ikisinin yanında duran CFMoto 150NK bu açıdan ikisinden de iyiydi onu da belirtmeden geçemeyeceğim. CFMoto 250 cc olsa müthiş satarmış. Ufak cc moto bakanlar 150NK'yı atlamasınlar.
    oxus bunu beğendi.

Potenza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw S1000 RR HP4 & Aprilia Sr150 2T
    o ebatta metzeler lasertec ön ve arka var,lastik ebadı sorun değil,bir arkadaşım bu motoru alır almaz taktırdı.
    rx3i de böyle şatafatla geldi fakat sonradan stop etme,konjektör değişimi, vs vs sorunların gölgesinde kaldı.
    Bakalım bu da mı öyle çıkacak...Güvenemiyorum..
    Herkes hakettiğini yaşar.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bir sorun çıkacağını sanmıyorum. Lasertec var da bu motora yakışmaz onlar. Buna üzerindeki gibi hafif dişli lastik daha güzel gider.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:37 ----------

Şimdi baktım da cruiser motorlara da bu tip lastikler takıyorlar. Çok önemli değil aslında, Lasertec de gayet güzel olur.
    Potenza bunu beğendi.

Çok motorlara bindim, attım tuttum ama Seko'nun yazılarının takipçisiyim.
    Seko bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler