Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

RKS Rk 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Konu ile alakası bir soru soracam RICo 100 modelini satın alan veya inceleme fırsatı bulan arkadaşlar var mı aramızda ? Teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Benelli TNT 250
    RK 150'den sonra kimse 125 hakkında konuşmaz oldu Alan arakdaşlara geçmiş olsun pişmanlık duyuyorlar ise

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RK 150'den sonra kimse 125 hakkında konuşmaz oldu Alan arakdaşlara geçmiş olsun pişmanlık duyuyorlar ise
    RK 150 geldide konusu açılmadı forumda 125 kullanan arkadaşlar motor hakkında bilgi verirmisiniz bi arızaya rastlayan oldu mu ?

Alıntı ozgur_ayaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu modeli a1 ehliyet için piyasaya sürdüler sanırım, motor güzel bence. Ben 4000 bakımına girmek üzereyim. Bir sorun çıkarmadı. Eksileri biraz titreşim olması ve yokuşta 2 kişi ile bayılması. Onun dışında fiyatının hakkını veriyor. 3000 liraya üst düzey performans beklenmez. Ben ihtiyacıma yönelik aldım maksimum 150 km gittim tek seferde ve sıkıntı yaşatmadı. Zaten alırken 150-200 km civara gider gelirim gezerim diye almıştım ve işimi gördü, şekli de güzel zaten İtalya tasarımlı yazıyor
    İtalyan tasarımı olduğunu herkes söylüyor şekil şemal iyidir yani 2 kişi yokuşta bayılıyor demişsin ne derecede bi yokuş yani birde git gel 250 300 km yol yapılabilir mi ? Teşekkürler Yakıt tüketimi nedir bu arada.

ozgur_ayaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    baya geç gördüm gene yazim. Normal çok dik olmayan bir yokuşta bayılabiliyor, 40 lara kadar düşebilirsin hızlanmazsan. Tek kişi ile de 60 lara inebiliyorsun. Ben motorlar 300 km yaptım 2 kişi ile 2 kez, bir şey olmadı. Gidiliyor ama yokuş çoksa sıkılabilirsin.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:39 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:38 ----------

Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İtalyan tasarımı olduğunu herkes söylüyor şekil şemal iyidir yani 2 kişi yokuşta bayılıyor demişsin ne derecede bi yokuş yani birde git gel 250 300 km yol yapılabilir mi ? Teşekkürler Yakıt tüketimi nedir bu arada.

5 Yıl alt motor garantisi neleri kapsıyor anlatabilecek birileri var mı aramızda ? Hero'da 5 yıl diyor bi bağlantı var mı ?

Motosikleti
    Kuba Superlight
    Alıntı haydabre adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    5 Yıl alt motor garantisi neleri kapsıyor anlatabilecek birileri var mı aramızda ? Hero'da 5 yıl diyor bi bağlantı var mı ?
    5 yıl gs alt motor garanti kapsamındadır onun dışında 5 yıl garanti verilen bir parça yok.

Alıntı beyaban adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyet sınıfına göre modeller üretiliyor RK 125 modeli A1 ehliyeti kullanıcıları için RK 15 ise a2 ehliyet sahipleri için.

A1 ehliyetine uygun alınabilecek en uygun fiyatlı motor bence bu (cg serilerini görmezden geliyorum). RKS'nin kalitesinden ödün verdiğini zannetmiyorum tasarımların iyileştirilmesi tamamen Benelli ile çalışmalarından kaynaklanıyor. 3 yıl öncesine oranla yakışıklı motorlar getiriyorlar.

Motosikleti kullanan arkadaşlar var mı aramızda bir kaç sorum olacak ?

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosikleti kullanan arkadaşlar var mı aramızda bir kaç sorum olacak ?
    RK 150'yi yakın bir arkadaşım kullanıyor sormak istediklerini belirt cevaplıyayım.

Alıntı tmp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RK 150'yi yakın bir arkadaşım kullanıyor sormak istediklerini belirt cevaplıyayım.
    Parça kalitesi nasıl ? 125cc motorlar ile ilgili bir araştırma yapıyorum şuan RUHA 125 ilk gözdemiz hem uygun fiyat hem fazlasıyla yakışıklı tabi yeni olduğu için kullanıcılarından bilgi bekliyoruz.

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Parça kalitesi titanic ile aynı bi fark yok arada fiyat performans ürünü diyebiliriz.

kefkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EpiC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Parça kalitesi nasıl ? 125cc motorlar ile ilgili bir araştırma yapıyorum şuan RUHA 125 ilk gözdemiz hem uygun fiyat hem fazlasıyla yakışıklı tabi yeni olduğu için kullanıcılarından bilgi bekliyoruz.
    Yenimi başlayacaksın bilmiyorum, bu cclerde çok motor kullandım commuter scooter..
    Rks kesinlikle daha sağlamdır, bizzat örnek vereyim, kubayla yatarsan gidonu fari yerden toplarsın, rks ile
    ile yoluna bakarsın birebir kullanıcı örneği sana..
    En onemlisi alacağın motorun lastik ölçüsüdür, Michelin vs standart lastik uyuyomu bak, bir de hızla birazcik zorun olacaksa büyük makine düşün 200 250lik ,Motoru redlinelarda gezdirmez,yağını zamanında degistirirsen uzun yıllar binilecek motordur.Üstüne oturunca ergonomisi tamamsa boyuna göre, işini görecektir şehir içinde. .Titreşimi rk150 den az ikinci eli daha zayıf olacaktır..

Alıntı kefkes adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yenimi başlayacaksın bilmiyorum, bu cclerde çok motor kullandım commuter scooter..
    Rks kesinlikle daha sağlamdır, bizzat örnek vereyim, kubayla yatarsan gidonu fari yerden toplarsın, rks ile
    ile yoluna bakarsın birebir kullanıcı örneği sana..
    En onemlisi alacağın motorun lastik ölçüsüdür, Michelin vs standart lastik uyuyomu bak, bir de hızla birazcik zorun olacaksa büyük makine düşün 200 250lik ,Motoru redlinelarda gezdirmez,yağını zamanında degistirirsen uzun yıllar binilecek motordur.Üstüne oturunca ergonomisi tamamsa boyuna göre, işini görecektir şehir içinde. .Titreşimi rk150 den az ikinci eli daha zayıf olacaktır..
    Kubayı gömmüşsün ama şuan ki ürettikleri motosikletlerde parça kalitesine önem veriyorlar. RKS tabiki daha kaliteli Çinle Japon arasında bi yerlerde

Titanic modellerin yapılan indirim bittikten sonra inşallah 125cc'yede indirim yaparlar

braveman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yaza doğru...
    Alıntı Balc10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titanic modellerin yapılan indirim bittikten sonra inşallah 125cc'yede indirim yaparlar
    Bu sezon için indirim yapılmaz artık RN180 ilk geldiğinde uygun bir kampanya ile çıkar. Bu modelin fiyatı zaten yeterince yerinde bence.

Titreşim durumu nedir motosikletin tek silindir illaki titreyecektir ama bi CR1 kadar azmıdır titreşimi bilgisi olan var mı?

Alıntı seyralem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Titreşim durumu nedir motosikletin tek silindir illaki titreyecektir ama bi CR1 kadar azmıdır titreşimi bilgisi olan var mı?
    Uzun yolda 2 saatte bir mola vermen lazım şehir içinde problem yaratmaz. Titreşim sorunu tüm motosikletlerde giderilmeye başlandı zaten.

A1 ehliyeti ile ilgili akfa karıştırıcı bilgiler avr önemli olan cc mi yoksa kw mi ? Bu model A1'e uygun mu ? Yada Titanic 150-R uygun mu?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler