Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer700
    Arkadaşlar birşey sormak istiyorum,motosikletimi çalıştırdığımda abs lambası sönmüyor ne zaman hareket edersem o zaman sönüyor normalmidir?sizinkilerde aynı şekildemi..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar birşey sormak istiyorum,motosikletimi çalıştırdığımda abs lambası sönmüyor ne zaman hareket edersem o zaman sönüyor normalmidir?sizinkilerde aynı şekildemi..
    Normal bişey benim motorda da aynı şekilde abs ışığı biraz hareket edince sönüyor xmax kullanmıştım oda aynı şekildi yani normal bi durum bu

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    2016 sıfırların fiyatını etkiler mi ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    37.000tl oldu tahmin ettiğimiz gibi fuar sonrası kurlara göre +1.000tl daha binebilir,6 ay önce 30.000tl'ye kadar alınabilirken ülke çok ileri gitti
    Bayide kalan 2016 sıfırların fiyatı da değişir mi peki

Alıntı garaguru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2016 sıfırların fiyatını etkiler mi ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Bayide kalan 2016 sıfırların fiyatı da değişir mi peki
    Şuan 2016 lar 33.450 tl 2017 ler 36.900 tl fiyatlarda indirim yaparlarmı dersen bi bilgim yok direk bayi ile konuşmak en mantıklısı

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    2016 tracer 700ler euro 4 uyumlu mu?

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    2016 tracer 700ler euro 4 uyumlu mu?
    Evet uyumlu.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı CemoKa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet uyumlu.
    Eyvallah sağolasın.

Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000 km kullandığım Yamaha Tracer 700 hakkında düşüncelerim.

http://www.motorumla.net/yamaha-tracer-700/
    Tracer ile ilgili buradaki mesajlarınızı da yakından takip ediyorum ve çok faydalı buluyorum. Fakat size instagramdan motor ile ilgili bir dm göndermiştim. Cevap vermediniz, alacağınız olsun

Motosikleti
    Yamaha XJ6 F Diversion
    Merhaba arkadaşlar

Yeni bir motor alacağım ve aklım epey karışmış durumda.Aslında Tracer 900 almaya karar vermiştim.Ancak şimdi Tracer 700 de aklımı kurcalayıp duruyor.Çoğunlukla şehir içinde kullanacağımdan 700 biraz daha İstanbul trafiğine uygun gibi ayrıca az da olsa 900 den daha hafif, kısmi de olsa bozuk yollara gelir sanırım.700 kullanıcıları olarak aldığınız için memnun musunuz?Tracer 900 a tercih eder misiniz?Neler söyleyebilirsiniz merak ediyorum.

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı nickmi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Yeni bir motor alacağım ve aklım epey karışmış durumda.Aslında Tracer 900 almaya karar vermiştim.Ancak şimdi Tracer 700 de aklımı kurcalayıp duruyor.Çoğunlukla şehir içinde kullanacağımdan 700 biraz daha İstanbul trafiğine uygun gibi ayrıca az da olsa 900 den daha hafif, kısmi de olsa bozuk yollara gelir sanırım.700 kullanıcıları olarak aldığınız için memnun musunuz?Tracer 900 a tercih eder misiniz?Neler söyleyebilirsiniz merak ediyorum.
    Öncelikle bende seningibi tracer 900 ve 700 e elbette baktım ikiside bence güzel tercih sana kalmış!!
    Ben tracer 700 ü tercih ettim arkadaşlarım arasında eski kasa versy den sonra tracer 900 alanda oldu bence versy de güzel motor
    Ama ben tracer 700 aldım
    İstanbul'da yaşıyorum ve istanbul içi kullanıma çıktığım andan sonra günlük 100 km
    Tercih sebebim
    Yamaha olması
    mt 07'yi bilirsin atak kıvrak bazı eksiklikleri var rüzgar gibi oturuş gibi konfor gibi
    Onların hepsinin giderildiğini düşün İstersen naket gibi atak istersen touring gibi rahat istersen çılgın istersen SS lere yakın tadında verir güç oran olarak
    Şehir içinde aralarda gerçekten çok rahat
    Yakıt dersen şuanda aldığımdan beri hiç sıfırlamadım 4.4 lt yakıtta güzel
    Benim tercih sebeplerim bunlar ve beni şimdiye kadar yanıltmadı!!
    Tracer 900 de güzel ama bence gidon çok geniş ve şehir içinde GS 1200 gibi devamlı araçların arkasında kalır
    Artı yanlış hatırlamıyorsam şehiriçi için 110 beygir gerçekten fazla yani trafikte nekadar seri kullana bilirsin çok hararet olur diye düşünüyorum
    Bence tracer 900 sürekli şehir dışı olarak düşünmek lazım!!!!!!
    Ama karar senin ve ikisinide test et ve kararını ver
    Saygılar
    Sport-turing

Alıntı nickmi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar

Ben bu tarz bi motor almaya karar verdiyimde tracer 700 daha gelmemişti ve tracer 900 kullanan arkadaşlarımda var yakından bildiyim bi motor ama genelde şehir içi kullanıcağım için tracer 700 ü bekledim ve çok memnunum mecburende olsa bozuk çamurlu yolada girdim gayet keyifli ve kıvrak bi motor sana yok tracer 900 daha kıvrak falan diyen olursa bi gidon açılarına bak hangisiyle şehir içi daha kıvrak kullanabilirsin açık şekilde anlaşılıyor zaten ama genelde uzun yol yapacaksan tabiyki geniş gidonlu yüksek hızlara daha rahat çıkan tracer 900 ü tercih etmelisin.

Motosikleti
    Yamaha XJ6 F Diversion
    Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bende seningibi tracer 900 ve 700 e elbette baktım ikiside bence güzel tercih sana kalmış!!
    Ben tracer 700 ü tercih ettim arkadaşlarım arasında eski kasa versy den sonra tracer 900 alanda oldu bence versy de güzel motor
    Ama ben tracer 700 aldım
    İstanbul'da yaşıyorum ve istanbul içi kullanıma çıktığım andan sonra günlük 100 km
    Tercih sebebim
    Yamaha olması
    mt 07'yi bilirsin atak kıvrak bazı eksiklikleri var rüzgar gibi oturuş gibi konfor gibi
    Onların hepsinin giderildiğini düşün İstersen naket gibi atak istersen touring gibi rahat istersen çılgın istersen SS lere yakın tadında verir güç oran olarak
    Şehir içinde aralarda gerçekten çok rahat
    Yakıt dersen şuanda aldığımdan beri hiç sıfırlamadım 4.4 lt yakıtta güzel
    Benim tercih sebeplerim bunlar ve beni şimdiye kadar yanıltmadı!!
    Tracer 900 de güzel ama bence gidon çok geniş ve şehir içinde GS 1200 gibi devamlı araçların arkasında kalır
    Artı yanlış hatırlamıyorsam şehiriçi için 110 beygir gerçekten fazla yani trafikte nekadar seri kullana bilirsin çok hararet olur diye düşünüyorum
    Bence tracer 900 sürekli şehir dışı olarak düşünmek lazım!!!!!!
    Ama karar senin ve ikisinide test et ve kararını ver
    Saygılar
    Sport-turing
    Aklımdaki bir çok soruya cevap vermişsin teşekkürler.
    Bir ara ben de Versys almak üzereydim. Sonra Tracer 900 derken şimdi de tracer700 almak mantıklı gelmeye başladı. Hayırlısı bakalım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:43 ----------

Alıntı Mehmetmansur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bu tarz bi motor almaya karar verdiyimde tracer 700 daha gelmemişti ve tracer 900 kullanan arkadaşlarımda var yakından bildiyim bi motor ama genelde şehir içi kullanıcağım için tracer 700 ü bekledim ve çok memnunum mecburende olsa bozuk çamurlu yolada girdim gayet keyifli ve kıvrak bi motor sana yok tracer 900 daha kıvrak falan diyen olursa bi gidon açılarına bak hangisiyle şehir içi daha kıvrak kullanabilirsin açık şekilde anlaşılıyor zaten ama genelde uzun yol yapacaksan tabiyki geniş gidonlu yüksek hızlara daha rahat çıkan tracer 900 ü tercih etmelisin.
    Tracer 900 ü yakından tanıyıp 700 alman güzel 900 e kitlenmiş alacaktım aslında ama AEA Barkın önceden hiç beğenmedim dediği motoru bayıldım diye anlatınca huylandim. Yine de 900 iyidir eminim.Ustelik tipi de çok hoş. Ama kısmetse 700 olacak

Motosikleti
    tracer700
    Merhaba,
    Sorum tracer700 kullanan arkadaşlara, daha 350 km deyim.
    Bazen şıkırtı sesi gibi bir ses alıyorum. Debriyaja bastığımda duyuyorum genelde.
    Çok rahatsız edici değil ama merak ettim zincirden mi egzantrik zincirinden mi acaba?
    Sizde de var mı bu ses ? teşekkürler.

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı TRooper.06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,
    Sorum tracer700 kullanan arkadaşlara, daha 350 km deyim.
    Bazen şıkırtı sesi gibi bir ses alıyorum. Debriyaja bastığımda duyuyorum genelde.
    Çok rahatsız edici değil ama merak ettim zincirden mi egzantrik zincirinden mi acaba?
    Sizde de var mı bu ses ? teşekkürler.
    Benim motorumdada ona benzer bir ses var,bosta calisirken hafif hafif ara gazi verdigimde sanki egsoz titresimden dolayi bir yere temas ederek øyle bir ses geldigini dusunuyorum.Tabiki sürüs esnasindada devir yukseldikce o sesi duyuyorum.Benimde kafami karistirdi 1000 bakimina gittigimde servise soracagim.

Motosikleti
    tracer700
    Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim motorumdada ona benzer bir ses var,bosta calisirken hafif hafif ara gazi verdigimde sanki egsoz titresimden dolayi bir yere temas ederek øyle bir ses geldigini dusunuyorum.Tabiki sürüs esnasindada devir yukseldikce o sesi duyuyorum.Benimde kafami karistirdi 1000 bakimina gittigimde servise soracagim.
    Teşekkürler Danmark16, benimde aklımda 1000 bakımında soracağım. Konuyla ilgili bilgi edinirsem buraya da yazarım..

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı TRooper.06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkürler Danmark16, benimde aklımda 1000 bakımında soracağım. Konuyla ilgili bilgi edinirsem buraya da yazarım..
    Bizleride bilgilendirirseniz iyi olur tskler.Benim motosikletimde daha 100 km rede siz benden ønce gidersiniz 1000 bakimina,malum hava sartlari ve is,güc rodajda yapamadik.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Merhaba, egzantrik zinciri sesinden başka, ktonik sorun var mı ki bu motorda, yağ yakma, gtenajlardan tirreşim sesi vs

Merhaba, egzantrik zinciri sesinden başka, ktonik sorun var mı ki bu motorda, yağ yakma, gtenajlardan tirreşim sesi vs
    Merhaba tracer 700 de hiç bir kronik sorun ile karşılaşmadım duymadımda bu ses olayıda mt serisinin yapısına bağlı kendi sesi önceki motorum mt 07 idi ses gene aynıydı
    TRooper.06 ve Danmark16 bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Merhaba bende 2016 model siyah bir tracer 700 alarak aranıza katılıyorum. Topcase ve yan çanta alan arkadaşlar tavsiyede bulunabilir misiniz. Orjinal aksesuarları çok pahalı olduğu için givinin çantalarına bakıyorum. Trekker dolomiti ve trekker outback adında modelleri var. Bunları veya alternatif ürünleri kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

Motosikleti
    Tracer700
    Alıntı melihyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende 2016 model siyah bir tracer 700 alarak aranıza katılıyorum. Topcase ve yan çanta alan arkadaşlar tavsiyede bulunabilir misiniz. Orjinal aksesuarları çok pahalı olduğu için givinin çantalarına bakıyorum. Trekker dolomiti ve trekker outback adında modelleri var. Bunları veya alternatif ürünleri kullanan arkadaşların yorumlarını bekliyorum..
    Hayirli ugurlu olsun Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin.Ben sorularina cevap veremiyecegim cunku daha hic birsey almadim yanliz sunu søyleyeyim motor konusunda cok guzel bir tercih yapmissiniz.
    melihyuksel bunu beğendi.

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789101119 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)