Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    eee birileri alsın şu motoru da 3-5 resim atıp kullanıcı yorumlarını paylaşsın artık. yok mu daha alan ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Halitozbasli hayırlı olsun bence doğru seçim yapmışsın bende bugün bordo rengini satın aldım ancak hafta sonu şehir dışına çıkacağım için ayın 6sında teslim alıcam

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Alıntı halitozbasli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mt-07 den 9 bin lira pahalı , 500 TLlik giydirmeye o para istenir mi diyenler sanırım motora yakından bakmadan sadece fiyatı üzerinden yorum yapmış. Ben cumartesi günü yakından baktım. Mt-07 yanında eşek arısı gibi kalıyor. Motor absli öncelikle fiyat karşılaştırılması yapılacaksa absli mt*07 ile karşılaştırılmalı . Arka salıncak uzatılmış ondan prolink mt-07den daha dik basıyor ve motor en az 5cm daha yüksek. mt-09 gibi grenaj emanetmiş gibi durmuyor üzerinde daha çok çalışılmış bir motor. Bu paraya 2. el mt-09 tracer alınır diyenlere katılmakla beraber bir çok kimsenin deli bozuk e ağır siklet mt-09 tracerdan haz almadığın belitmekte fayda var. Ben tracer 700 almaya karar verdim.
    güldürdü. "göz var nizam var" sözünü üreten vatandaşın kemikleri sızlamıştır.

Zsrvc bunu beğendi.

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    malesef nc700X inde bununda fiyatı şişik.

Honda da 55 beygir motora 31 küsür vermek neyin ekonomisi oluyor? bassan gitmiyor, az yakıyor ok, 31 bin verdikten sonra 20 bin kullanıp performansı az gelecek veya sıkılıp(kaşıntı) satacaksın. 20 bin km de ne kadar az yakacak versy a göre ki bir üst vergiyi de ödeyeceksin 1000 tl kar zor edeceksin. 1000 tl için veya 1500 tl için MT veya versys yerine kendini 55 beygirle kısıtlamak aksesuarlarla 35 binlik motorlarda abese iştigal. Bu fiyatlara sıfır Honda NC alanlar ya gerçekten çok sakin gidiyorlar yada iyi matematik hesabı yapamıyorlar

MT ye gelince versys la arasındaki 16 kg olması cezbedici tork %05 fazla ağırlık %05 düşük bu yüzde 10 daha fazla gaz tepkisi ve kullanım keyfi anlamına gelebilir. düşük ağırlıkta trafikte iyi.

Yamaha türkiye bu motoru mt-07 gibi 2-3 binin hesabını yapan kitleye değil(uygun fiyatlı diye iyi sattı bu gerçek) motorunu sıkır sıkır donatan gelir seviyesi daha yüksek kesime pazarlamayı planlamış. Böylece ürünlerde çakışmıyacak kendi içinde

onlara göre hava hoş, sistem güzel fiyatını alan düşünsün...

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı SuleymanE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eee birileri alsın şu motoru da 3-5 resim atıp kullanıcı yorumlarını paylaşsın artık. yok mu daha alan ?
    Daha parasını çöpe atacak kimse çıkmamış demekki.
    Kimse almasında düşsün 29-30lara.
    32 ayıp abi..

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha parasını çöpe atacak kimse çıkmamış demekki.
    Kimse almasında düşsün 29-30lara.
    32 ayıp abi..
    Almayınca fiyatın düşeceyini bilsem almazdım da boş bunlar fiyattı belli oldu artık ki ben ve bayide tanıştığım bi arkadaş ikimizde tracer 700 aldık ama kişisel nedenlerden çıkaramadık motorları tabi işlerimi halledip motoru rahat rahat kullanmak için sabırsızlanıyorum dün denedik motorlarımızı daha önce xt660x xj6 mt07 ile tecrübe edinmiş biri olarak çok keyifli bir makina ilk defa bu tarz bir motor satın aldım birtek sıcaktanmıdır motor çabuk ısındı bende şortlaydım ışıkta beklemek için ayağımı yere koyunca sıcaklığı baya hissettim şortla binmemek lazım onu anladım motor tam bacağın yanında kalıyor çok kullanmadığım için ayrınltılı anlatamıycam ancak tabiki 4silindir makina gibi deyil onların keyfi ayrı bu kesin ama bu tarz makinalar içinde bence çok güzel bi motor benim aklımda 4silindir naked makina vardı ama rahatlık açısından tracer 700 ü tercih ettim

Merhaba Arkadaşlar,

Ben motoru iki hafta önce aldım henüz geldiği hafta. Mat siyah renk, kırmzıı istiyordum ama bana ilk aşamada siyah ve mavi gelcek dediler bende sezon bitmeden sürebilmek için aldım. Daha önce 15bin km kadar MT125 tecrübem vardı bu yüzden abşka motorlar ile karşılaştırmam çok mümkün değil ama rahat olduğunu söyleyebilirim. 800km'de şu anda hala rodajda.

Motor bacak kısmına geliyor hareket halinde değilseniz sıcaklığı hissediyorsunuz ve sürüş esnasında artçıylaysanız bacaklarınız biraz fazla katlanmış pozisyonda gibi oluyor, boy 1,83. artçı yokken kendiniz daha geri alabiliyorsunuz. Son olarak süspansiyon daha çok otoban yollarına uygun bozuk yollarda sert hissettiriyor.

Bunlar dışında motorun gidişinden ve yola oturmasından çok memnunum, ön cam işini yapıyor en azından 120km hıza kadar rodajda olduğum için 5000deviri geçmedim ve 5000de 120km yapıyor.

Sorunuz varsa cevaplamaya çalışırım.

mrt20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Mehmetmansur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almayınca fiyatın düşeceyini bilsem almazdım da boş bunlar fiyattı belli oldu artık ki ben ve bayide tanıştığım bi arkadaş ikimizde tracer 700 aldık ama kişisel nedenlerden çıkaramadık motorları tabi işlerimi halledip motoru rahat rahat kullanmak için sabırsızlanıyorum dün denedik motorlarımızı daha önce xt660x xj6 mt07 ile tecrübe edinmiş biri olarak çok keyifli bir makina ilk defa bu tarz bir motor satın aldım birtek sıcaktanmıdır motor çabuk ısındı bende şortlaydım ışıkta beklemek için ayağımı yere koyunca sıcaklığı baya hissettim şortla binmemek lazım onu anladım motor tam bacağın yanında kalıyor çok kullanmadığım için ayrınltılı anlatamıycam ancak tabiki 4silindir makina gibi deyil onların keyfi ayrı bu kesin ama bu tarz makinalar içinde bence çok güzel bi motor benim aklımda 4silindir naked makina vardı ama rahatlık açısından tracer 700 ü tercih ettim
    Rahattır ona bişey diyememde fiyat politikası yanlış.
    Satılmazsa tabiki fiyatı düşecektir. Keşke kimse almayıp bu protestoyu yapabilsek.
    Sadece mt7 için değilde, fiyatı 20lere yaklaşan 250cclere, kullandığımız telefonlara, benzin fiyatlarına mesela.
    15gün aracı olanlar hiç almasa falan muhakkak ses getirecektir.
    Ama ben kendimi bildim bileli herkes böyle düşünürde uygulayabilen çıkmaz. (bende dahil)

Alıntı mrt20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rahattır ona bişey diyememde fiyat politikası yanlış.
    Satılmazsa tabiki fiyatı düşecektir. Keşke kimse almayıp bu protestoyu yapabilsek.
    Sadece mt7 için değilde, fiyatı 20lere yaklaşan 250cclere, kullandığımız telefonlara, benzin fiyatlarına mesela.
    15gün aracı olanlar hiç almasa falan muhakkak ses getirecektir.
    Ama ben kendimi bildim bileli herkes böyle düşünürde uygulayabilen çıkmaz. (bende dahil)
    Evet çok güzel diyorsunda bir iki kişiyle olacak şey deyil bu genel bi tutum lazım zor yani yoksa çok haklısın 250cc ler bile nerdeyse 20bin liraya ulaştı

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    NC750X,V-STROM,F700GS,VERSYS 650,TRACER 700 hepsi bir video'da 30 ağustos'ta turlayıp yorumlamışlar.

Alıntı MrJ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    NC750X,V-STROM,F700GS,VERSYS 650,TRACER 700 hepsi bir video'da 30 ağustos'ta turlayıp yorumlamışlar.

Hangisi daha iyiymiş anlamadım ben biri yorumlayabilirmi sonuç neymiş

Motosikleti
    yamaha mt 25
    merhaba arkadaşlar,
    Çok uzun bir araştırmadan sonra mt 07 tracer de fiyatını açıklayınca açıkçası bütün ümüitlerim suya düştü.
    Sonra versys almaya karar verdim ve aldım.
    Antalya dan aldım Ankaraya getirdim.550 km yol yaptım 190 nı rahat görüyor.Sele yüksekliği 84 mm.Alçatma kiti takdırdım sele 80 mm indi.Ön süspansiyonlardan da indirteceğim o zaman 78 mm olacak.Boyum 1.65 .Şehir içi 1 2 defa sürdüm.
    Sonraki değerlendirmeleri versys başlığında yapacağım.
    Selamlar.

Sonunda işlerimi halledip motorumu teslim aldım kırmızı tracer 700 dün plakasını çıkardım fırsatım olunca fotoğrafta paylaşıcam çok keyifli bir motor daha rodajda olduğu için sakin kullanmaya çalışıyorum buna ramen torku çok iyi kesinlekle tavsiye ederim

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Uzun soluklu bir Tracer 700 testi geliyor. Şimdilik 2.000km civarı yol yaptım ve bayıldım.
    Gelişmeleri buradan ara ara paylaşacağım, daha sık paylaşmışlar için beni takip edebilirsiniz.

instagram

facebook

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster

700'ü ben de beğendim ama 900 fersah fersah daha güzel görünüyor. Tam rüyaların motoru.

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Alıntı Riptalon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    700'ü ben de beğendim ama 900 fersah fersah daha güzel görünüyor. Tam rüyaların motoru.
    tracer 900 limitörü kaldırılınca dahada deliren bir motosiklet, sadece kafa sallaması yüksek hızlarda dert ,ama hakkaten sınıfında rakipsiz bir yerde,4 silindir turinglere gücü yetmeye tam biçilmiş kaftan , 900'ü seviyorum kaliteli zaten koy yanyana tracer 7 ile 9'u radyatörden süspansiyona çok fark var,kırpılmış.

fakat tracer 700 karşısında çok rakip var ,fiyat avantajı olsaydı sıyrılırdı.O kadar çantalarla yük bidirim motora ön yükleme ayarı olmadan seyahat zor,çantalar gövdeye direk geçmeli olsa demir sevmeyenlere iyi gelirdi.

Motosikleti
    Tracer700
    Yokmu su makineyi alipta anlatacak bir arkadas,taniyamadik gitti 2 ay oldu piyasaya cikali hala ses yok kimseden

Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yokmu su makineyi alipta anlatacak bir arkadas,taniyamadik gitti 2 ay oldu piyasaya cikali hala ses yok kimseden
    Bende dahil alan arkadaşlar foruma yazdı benim motor daha 250 km oldu rodajı bitmedi sormak istediyin varsa yardımcı olmaya çalışırım youtube de inceleme yapan arkadaşlarda olmuş onlarada bakabilirsin

Buda benim tracer 700üm
    MAŞALLAH demeyi eksik etmezseniz sevinirim

Motosikleti
    Tracer700
    Hayirli olsun Allah kazasiz belasiz kullanmayi nasip etsin.Memnun kalirsaniz bende almayi dusunuyorum en kisa zamanda, hergun forumu takip edip tracer icin bilgi almaya calisiyorum.Bol bol Tracer hakkinda bilgi verirseniz sevinirim tesekkurler.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    3 bin kmyi geçtim ben. Yukarıda paylaştığım linkten sık sık paylaşıyorum. Tracer 700 şahane motor.
    Msk bunu beğendi.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123412 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)