Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Givi nin yaptığı modeli nerde gördünüz ben internet te baya araştırdım bulamadım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TRACER 700
    Alıntı sport-turing adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayılıyorum bu tracer 700 e
    Hele bide kırmızı
    Bende koruma Demir'i alıcam ama bekliyorum givi daha getirmedi bende givininkini çok begendim
    TNH2130
    TN2130

İki parçadan oluşuyor
    Ben çok beğendim
    Ayrıca alt kısmınıda koruyor
    İthalat çok firmayla konuşmuş ve listeye yazdırmıştım
    İlk parti ocak sonu gibi gelecekmiş onun içinde gelebilir diye bilgi verdiler
    Bekliyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:47 ----------

Mobilden resim atamıyorum resimleri var ama
    Bellide resim nasıl yüklenir bilmiyorum

garaguru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben de Versys 650 Tracer 700 arasındayım, şansımıza fiyatlar da arttı ama bakalım nasipse ikisini deneyebilirsem Nisan gibi alacağım birini

Givi nin modelide çok güzelmiş kesinlikle çok şık durmuş umarım fiyatıda uygun olur

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:02 ----------

Alıntı garaguru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de Versys 650 Tracer 700 arasındayım, şansımıza fiyatlar da arttı ama bakalım nasipse ikisini deneyebilirsem Nisan gibi alacağım birini
    İmkanınız varsa gecikmeden alın fuardan sonra fiyatlar daha çok artıcaktır

Motosikleti
    TRACER 700
    [QUOTE=Mehmetmansur;4081183]Givi nin modelide çok güzelmiş kesinlikle çok şık durmuş umarım fiyatıda uygun olur
    Evet gerçekten çok şık ben çok begendim
    Fiyata gelince gülü seven dikeninine katlanır ama uygun olmasını umut ediyorum

Elinde servis manueli olan Tracer 700 sahibi var mı? Bir bilgi sormak istiyorum...

HELLAS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VSTROM BEYAZ
    Tracer güzel.ve idal v strom rakip..
    Param.olursa tracer 700 alirim

Motosikleti
    Tracer700
    Yeni motosikletim Tracer700 kırmızı ilk izlenimim çok eğlenceli ve güvenli olması.Yeni motosiklet alacak arkadaşların Tracer700 denemesini tavsiye ederim.

Alıntı Danmark16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni motosikletim Tracer700 kırmızı ilk izlenimim çok eğlenceli ve güvenli olması.Yeni motosiklet alacak arkadaşların Tracer700 denemesini tavsiye ederim.
    Hayırlı olsun keyifli sürüşler

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    geçen bayide oturdum üzerine, benim motordan sonra bisiklet gibi geldi. selesi tracer 900 e göre baya alçak. keza ön konsol da mini mini geldi gözüme. yandan kafa görüntüsü hariç şirin bir motormuş kendileri. beğendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

Alıntı Mehmetmansur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En mantıklı seçim tracer 700 bana sorarsan ki tracer 900 den çok daha rahat bir kullanımı var daha çok keyif alıcağına inanıyorum ha bu arada versys 10bin euro diyen arkadaş fuardan sonraki zamlarla tracer 700 de 40bin lirayı bulursa hiç şaşırma bu fiyatlar uçuk gelsede herzamanki gibi alıştıracaklar milletimizi ne yazıkki
    "tracer 900' dan daha rahat bir kullanımı var" bu kısım görecelidir. kişinin fiziki özellikleri ve yetenekleri göz önünde bulundurulmalıdır. leylek bacaklı bir adam emin ol 900 de daha rahat edecektir. kıvraklık konusunda da aynı şeyleri söylemek istiyorum. bazısı ağır ve hacimli motoru daha kıvrak kullanır. ben eski motorum xj6 dan daha kıvrak buluyorum mesela tracer900 ü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

Alıntı deadline adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elinde servis manueli olan Tracer 700 sahibi var mı? Bir bilgi sormak istiyorum...
    service manual' ler para ile satılır. fakat bazı modellerin internete sızmış manuelleri vardır. varsa motorun fan forumlarında bulabilirsiniz ancak. fakat tracer700 çok yeni bir model. sanmıyorum bulabileceğinizi. yine de araştırmakta fayda var.

Alıntı Jemand adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçen bayide oturdum üzerine, benim motordan sonra bisiklet gibi geldi. selesi tracer 900 e göre baya alçak. keza ön konsol da mini mini geldi gözüme. yandan kafa görüntüsü hariç şirin bir motormuş kendileri. beğendim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:53 ----------

"tracer 900' dan daha rahat bir kullanımı var" bu kısım görecelidir. kişinin fiziki özellikleri ve yetenekleri göz önünde bulundurulmalıdır. leylek bacaklı bir adam emin ol 900 de daha rahat edecektir. kıvraklık konusunda da aynı şeyleri söylemek istiyorum. bazısı ağır ve hacimli motoru daha kıvrak kullanır. ben eski motorum xj6 dan daha kıvrak buluyorum mesela tracer900 ü.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:00 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:58 ----------

service manual' ler para ile satılır. fakat bazı modellerin internete sızmış manuelleri vardır. varsa motorun fan forumlarında bulabilirsiniz ancak. fakat tracer700 çok yeni bir model. sanmıyorum bulabileceğinizi. yine de araştırmakta fayda var.
    Arkadaşım forumun başından beri yorumların dikkatimi çekiyor ve şu yanlı yorumlarından rahatsız oluyorum anladık tracer 900 daha güçlü daha heybetli daha pahalı zaten adıda belli gücüde o 900lük bi motor 3 silindir bi motor ama sen illaki gelip gidip tracer 700den üstünlüklerini anlatmaya çalışıyorsun sanırım tracer 700 ün çıkmasından rahatsız oldun gibi hissettiriyorsun bana motorunada laf ettirmiyorsun en iyisi sen daha çok tracer 900 bölümünde yorumlarını paylaş yani burda her yorumunda tracer 700 ü ezmeye çalışma çabalarına anlam veremiyorum

Motosikleti
    Tracer700
    Sağol tşkler cümlemize hayırlı kazasız sürüşler.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
     MT Site yönetimi uyarı mesajı.
    Uyarı Sebebi:   İkili tartışma içeren mesajlar silinmiştir.
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Boyu 167 civarı olup bu motoru kullanan var mo? Verys almaktan boyum yüzünden vazgeçtim çünkü. Erzurumdq olduğum için motoru deneme şansım da yok, anladığım kadarıyla enduro ya da sport touring motorlar yüksek. Bu gidişle naked lara yönelecğim. Tracer 700 de yüksek ise.

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    Boyu 167 civarı olup bu motoru kullanan var mo? Verys almaktan boyum yüzünden vazgeçtim çünkü. Erzurumdq olduğum için motoru deneme şansım da yok, anladığım kadarıyla enduro ya da sport touring motorlar yüksek. Bu gidişle naked lara yönelecğim. Tracer 700 de yüksek ise.
    "inseam" denilen ölçü önemli senin için. bacak boyun yani. bir ihtimal sıkıntı yaşamazsın gibi geliyor. ayakların dengeli basıyor ise sadece sol ayağının yere basması dahi yeterli.

Bugün bayiden ücretsiz türkçe kullanım kılavuzu aldım sormak istediyin varsa yazabilirsin yada herhangi bi yamaha servisinden ücretsiz temin edebilirsin

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:38 ----------

Arkadaşımın boyu 1.72 denediyinde ayağının tabanı tam olarak yere basmasada rahat bi şekilde kullandı bence bi fırsatını bulup denemen gerekli en doğru kararı verebilmen için

Bende 07 nin servis manueli var. Orada chassis specifications kısmında ön ve arka süspansiyonun tüm detayları yazılı oluyor. Kullanıcı kitabında yazmıyordu 07 nin. Tracer da yazıyorsa işime yarar (süspansiyonun tüm detayları lazım: yayın sertliği ve uzunluğu, süspansiyonun kapanma mesafesi, süspansiyonun uzunluğu v.b.)

Bende 07 nin servis manueli var. Orada chassis specifications kısmında ön ve arka süspansiyonun tüm detayları yazılı oluyor. Kullanıcı kitabında yazmıyordu 07 nin. Tracer da yazıyorsa işime yarar (süspansiyonun tüm detayları lazım: yayın sertliği ve uzunluğu, süspansiyonun kapanma mesafesi, süspansiyonun uzunluğu v.b.)
    Şimdi inceledim ama istediyin bilgiler yazmıyor dediyin gibi servis manueli bulman lazım

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Fuar fiyatları nasıl etkiler sizce?

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Fuar fiyatları nasıl etkiler sizce?
    37.000tl oldu tahmin ettiğimiz gibi fuar sonrası kurlara göre +1.000tl daha binebilir,6 ay önce 30.000tl'ye kadar alınabilirken ülke çok ileri gitti

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 67891018 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)