Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Koruma demirinden ben aldım. Çok güzel ve sağlam. Takozu da üzerinde. Kolay da takılıyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    Bütün satıcılar 0km'lere 1500tl indirim yazmış fiyata , 30.400tl eder böyle düşerse az daha pazarlıkla 30.000tl'ye bağlanır gibi

Motosikleti
    Honda Activa 100 (2004)
    Yahu ben jemand'ın motoruna artçı olarak bindim 200 km hızlara kadar çıktık ama yolu hissetme, titreme vs veya benzer bir sorun dengesizlik yaşamadık. Hatta video çekçem diye arkada kıpır kıpır oynadım durdum ona rağmen motor dengesi bozulacak kadar sarsılmıyor oldukça dengeli. Motordan çok anlamam ama sanırım AEA bu motora biraz haksızlık etmiş. AEA'yı en çok seven hatta onunla en çok tanışmak isteyen adamlardan birisi benim. Çünkü aklımda hiç motosiklet fikri yokken aklıma sokan adam Barkın BAYOĞLU'dur. MT-09 tracerin başka bir gözle yeniden incelenmesi taraftarıyım. Ayrıca forum üzerinden atışmak kimseye yakışmıyor. Lütfen saygımızı yitirmeyelim arkadaşlar...

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Aeanin yaptığı yoruma gore motor almayın. Kafasına gore yeriyor ya da yüceltiyor.

Tarafli yorum yapıyor. Samimiyetini yitirdi. Motor alacak adam denesin alsın. Onun demesine bakmasın derim.

gursus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR600F
    Alıntı brooklynnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aeanin yaptığı yoruma gore motor almayın. Kafasına gore yeriyor ya da yüceltiyor.

Tarafli yorum yapıyor. Samimiyetini yitirdi. Motor alacak adam denesin alsın. Onun demesine bakmasın derim.
    hocam sende ninja300 incelemesinden bi bilendin adama her fırsatta gömüyosun,elbette hataları da var adamın tamam eskisi kadar objektif de değil ama yinede eğriye eğri doğruya doğru diyor bence günahına giriyosun zaten kimse tekbir kişinin ağzından çıkan lafa göre motor almamalı almasında.
    Ki bende aea ya karşı eski sempatimi yitirmeme rağmen adamın hakkını yiyemem çok şey öğrendik ve bir nesil onun sayesinde bilinçli geliyor,bunlar bile saygı duymamız için yeter.
    Tersleme amacıyla yazmadım yanlış anlama, sevgiler saygılar

brooklynnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yeşil fıstık 300
    Modellere indirgememek lazim.

Bu sitede o adamın ağzından cikan herseyin doğru olduğunu düşünen adamlar var. Denemeden görmeden fikir sahibi olanlara lafım.
    Jemand ve Mustaphalanx bunu beğendiler.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı viper17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mt-07, mt-09 ve tracer modelleri aynı firmanın. yani cebini aynı şirket/marka dolduruyor.

mt07 nin kötü yanı tracer versiyonda düzeltilmiş (arka maşa +5cm).

fakat mt09 tracer modelinin gösterge ve granej dışında farkı yok. honda gibi gidon amortisörünü standart olarak koyabilirdi.

burada olay mt-09 tracer sahibi olmanız sanırım. orda laf yamaha'ya atılıyor, mt-09 tracer sahiplerine değil. üzerinize alınmayın.

sizin gidon amortisörü takın demeniz, mt07 nin +5cm maşayı opsiyonel sunması gibi birşey olurdu.
    Honda hangi tur motosikletine standart gidon amortisörü takmış?....CBR600rr ve 1000rr'da tek var onlar da SS makine kardeşim...Elma ile armudu karıştırma...
    Jemand bunu beğendi.
    The Power of The Dreams.

Motosikleti
    Suzuki Gw250
    Son kasa 14 model kawasaki abs li er6f kullanıcısı olarak tracer 700 ü merak ediyorum.
    genel olarak her ikisine de binmiş kıyaslama yapabilecek arkadaş var mi?
    İyi forumlar

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    16 bini geçtik, işler yolunda. Hem az yakıyor hem de hafif oluşu büyük avantaj sağlıyor. Tracer 700 ile kıyasladığınız motorlar 200 kilonun altında olsun, ağır ve hantal alternatifleri direkt eleyin derim.

https://www.instagram.com/motorumlanet/

cenkkara07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TRACER900
    Alıntı inzell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16 bini geçtik, işler yolunda. Hem az yakıyor hem de hafif oluşu büyük avantaj sağlıyor. Tracer 700 ile kıyasladığınız motorlar 200 kilonun altında olsun, ağır ve hantal alternatifleri direkt eleyin derim.

https://www.instagram.com/motorumlanet/

https://scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net...6a&oe=58D5AFF4

sizi çeşitli sosyal mecralardan cbf1000 ile gezdiğiniz zamandan beri takip ediyorum gezilerinizi onları bize aktarımınızı çok beğeniyorum, bu başlıktada dikkatimi çekti motosikletin hep iyi yönleri yazılmış sizin gözünüzde bu motosiklet kusursuzmudur? hiçmi kötü beğenmediğiniz tüü kaka dediğiniz birşey yoktur merak ettim
    iyi gezmeler

var tabii ön cam çok başarılı olmamış, orta sehpa takılamıyor, karter tapasının konumu kritik yerde vs. aslında yolculuğumu tamamladıktan sonra detaylıca yazacacağım tracer 700 hakkında.
    www.motorumla.net

tracer 700 ile türkiye yolculuğumdan: http://www.motosiklet.net/forum/etki...rafyalara.html

Arkadaşlar merhaba,
    Bugün akropoviç i taktırdım.Ancak ses istediğim gibi değil.kullanan var mı?

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Herkese selamlar yeni aksesuar (led aydınlatma, çanta,egzoz,kilit guvenlik vb. )yapan varsa marka model ve nerden temin edebiliriz bizimle de paylaşırsa faydalı olacaktır teşekkürler

Motosikleti
    V-Strom 650
    Arkadaşlar bugün autodrom'da motoru kısa süre test ettim. Daha geçenlerde de nc750x ve f700'ü denemiştim. Küçük eğitim pistinde motoru çok sıkıştıramadım ama bu 3 motor arasında tercihim tracer olurdu. nc750x gibi düşük devirlerden itibaren çekiyor ama devir bandı 1,5 kat daha uzun. Nc750x akla (bagaj, düşük yakıt tüketimi, honda servis ağı) ; tracer ise kalbe (eğlencee ) hitap ediyor. Hafif,kıvrak, gerektiğinde yumuşak gerektiğinde çılgın kullanım...Sahipleri, güle güle kullanın. Gözüm bu motorun üzerinde

Yamaha yan çanta kampanyası başlatmış %25

Alıntı byanmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün autodrom'da motoru kısa süre test ettim. Daha geçenlerde de nc750x ve f700'ü denemiştim. Küçük eğitim pistinde motoru çok sıkıştıramadım ama bu 3 motor arasında tercihim tracer olurdu. nc750x gibi düşük devirlerden itibaren çekiyor ama devir bandı 1,5 kat daha uzun. Nc750x akla (bagaj, düşük yakıt tüketimi, honda servis ağı) ; tracer ise kalbe (eğlencee ) hitap ediyor. Hafif,kıvrak, gerektiğinde yumuşak gerektiğinde çılgın kullanım...Sahipleri, güle güle kullanın. Gözüm bu motorun üzerinde
    ön bagaj her ne kadar avantaj gibi görünse de benim gibi arka seleye çanta bağlayanlar için büyük zahmet veriyor. bir noktadan sonra yemişim bagajını der insan
    www.motorumla.net

ZümeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Me Te Doquz
    Rüzgar sıkıntısı halen devam ediyor o yüzden MT-7 mi değiştirmiyorum.
    Zaten alıştım
    Kollar ve boyun rüzgar direncinden dolayı kas yaptı

Ben de bu moturu aldım. 1300km dir kullanıyorum.. çok keyifli bir motor olduğunu söyleyebilirim.. daha büyük başka bir motor kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum.. büyük bir negatifini görmedim.. fiyatı pahalı gerçekten hele aksesuarları fena acıtıyor.. kafamdaki tek soru bu motor ile artçılı bir şekilde uzun tur yapılırmı.. kılavuzda maksimum kilo 180 kg diyor.. çanta seti ve yüklerle iki kişi çok kolay aşılacak bir eşik.. kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünürsünüz...
    sdirer bunu beğendi.

Motosikleti
    tracer700
    Alıntı prozaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de bu moturu aldım. 1300km dir kullanıyorum.. çok keyifli bir motor olduğunu söyleyebilirim.. daha büyük başka bir motor kullanmadığım için kıyaslama yapamıyorum.. büyük bir negatifini görmedim.. fiyatı pahalı gerçekten hele aksesuarları fena acıtıyor.. kafamdaki tek soru bu motor ile artçılı bir şekilde uzun tur yapılırmı.. kılavuzda maksimum kilo 180 kg diyor.. çanta seti ve yüklerle iki kişi çok kolay aşılacak bir eşik.. kullanan arkadaşlar bu konuda ne düşünürsünüz...
    Benim düşünceme göre kılavuzda yazan max 180 kilo taşıma kapasitesini yüksek sürat, jantın kasis dayanıklılığı gibi etmenleri düşünerek toleranslı şekilde yazıyorlar. Sonuçta doğacak sıkıntılarda sorumluluk almak istemezler. Temkinli kullanılarak 220-230kg sınırlarına kadar yüklenebilir diye düşünüyorum.
    prozaf bunu beğendi.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)