Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer700
    Alp zaten seni takipteyim,adlarını bile ilk kez duyduğumuz vadilerin resimlerini beğenerek izliyoruz.Tracer 700 hakkında da bizleri bilgilendiriyorsun teşekkürler yolun açık olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben de Mavi renk Tracer700 aldım. 150km ile rodajdayım. İlk izlenimlerim çok güzel. Tracer900 da alabilirdim fakat 250lik motordan geçmem, ve ağırlıklı şehir içi kullanacağımdan ağır ve güçlü kaçar diye Tracer700 tercih ettim.

Alıntı Mehmetmansur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende dahil alan arkadaşlar foruma yazdı benim motor daha 250 km oldu rodajı bitmedi sormak istediyin varsa yardımcı olmaya çalışırım youtube de inceleme yapan arkadaşlarda olmuş onlarada bakabilirsin

http://i.hizliresim.com/rE1R2B.jpg
    http://i.hizliresim.com/A3zgXL.jpg
    Buda benim tracer 700üm
    MAŞALLAH demeyi eksik etmezseniz sevinirim
    Merhaba,

Hayırlısı olsun, güle güle binin inşallah.
    Kırmızı konusunda özel bir çabanız oldu mu acaba? Ben kırmzıı istiyorduma ncak ilk etapta gelmeyeceğini belirttiler ve bende siyah aldım. Ancak siz kırmızı alınca üzüldüm biraz.

Birde kullanım olarak genel bir sorum var arkadaşlar.
    Kullanım kılavuzunda
    20kmden sonra 2. vitese
    30kmden sonra 3. vitese
    40kmden sonra 4. vitese
    50kmden sonra 5. vitese
    60kmden sonra 6. vitese
    alın yazıyor.
    Ancak bu şekilde kullandığımda motorda titreşim oluyor ve doğru hissetmiyor.
    Sizde de durum böyle mi?

TheNightHawk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Alıntı Beyoglue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Kırmızı konusunda özel bir çabanız oldu mu acaba? Ben kırmzıı istiyorduma ncak ilk etapta gelmeyeceğini belirttiler ve bende siyah aldım. Ancak siz kırmızı alınca üzüldüm biraz.

Kullanım kılavuzunda
    20kmden sonra 2. vitese
    30kmden sonra 3. vitese
    40kmden sonra 4. vitese
    50kmden sonra 5. vitese
    60kmden sonra 6. vitese
    alın yazıyor.
    Sizde de durum böyle mi?
    Ben 6000 deviri fazla geçmemeye özen göstererek sürmeye çalışıyorum. Kitapçıkta bahsettiğiniz yeri gördüm ve gülüp geçtim açıkçası. Peki 60 tan sonra ne olacak ? 60 la gideceksek 75bg motoru niye aldık diye sormaz mı insan. 120 de de 12. vitese mi atacağız acaba Motor 6. vites 60 la giderken fren yapınca stop eder ve 6. viteste kalakalırsınız. Öyle saçma bir yazı olmuş ki. Uygulamaya çalışmanız bile saçma bence.

Fazla takılmayın kitapçığa. Keyfinize bakın.

Motosikleti
    tracer700
    Alıntı Beyoglue adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

Kullanım kılavuzunda
    20kmden sonra 2. vitese
    30kmden sonra 3. vitese
    40kmden sonra 4. vitese
    50kmden sonra 5. vitese
    60kmden sonra 6. vitese
    alın yazıyor.
    Sizde de durum böyle mi?
    Merhaba,
    Kitapçıkta şunu kastetmiş olabilir mi acaba;
    Belirtilen viteslerde, belirtilen hızların altına düşmeyin keza düşüldüğünde motor kararsız
    devir aralığında çalıştığı için titreşim artar, silkeleme olur falan demek istemiş olabilir mi?
    Kitaptan çok ben yazdım yalnız
    karakan68 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700/Black
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben ilk seride gelen siyahlardan bir tane aldım su an 2500 civarı km yaptım. Sürdükçe dahada aşık oluyorum makinaya yanlız canımı sıkan bir nokta var ki oda motordan gelen şıkırtı. Zincirden geliyordu gerdirip yağlattım azaldı ama bu cc deki motorlar için normal olduğunu söylediler. Fakat şu gelen şıkırtı beni çıldırtıyo. orjinal egzoz var henüz değiştirmedim bu yüzden motor sesi direk kulağımda sizdede bu şıkırtı oluyormu?

Alıntı Can özey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    Ben ilk seride gelen siyahlardan bir tane aldım su an 2500 civarı km yaptım. Sürdükçe dahada aşık oluyorum makinaya yanlız canımı sıkan bir nokta var ki oda motordan gelen şıkırtı. Zincirden geliyordu gerdirip yağlattım azaldı ama bu cc deki motorlar için normal olduğunu söylediler. Fakat şu gelen şıkırtı beni çıldırtıyo. orjinal egzoz var henüz değiştirmedim bu yüzden motor sesi direk kulağımda sizdede bu şıkırtı oluyormu?
    Benzer şıkırtı bende de var,
    bana sanki radyatörün oralardan geliyor gibi geldi, fazla sallamadım ancak
    kırmızı ışıkta falan durunca hızlanırken sinirimi bozuyor.

Motosikleti
    V-Strom DL650
    Alıntı Can özey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba,
    egzantrik zinciri sesi gibi değil mi, motordan gelen ses derken? aynı ses benim mt-09'dan da geliyordu, iz moto tamamen normal olduğunu söyledi, ki motor şuan 11 bin km oldu, eskiden daha sessizdi motorlar, ama gayet normal o ses.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O ses normalmiş. 4500'e geldik biz de.

Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaslar duydugunuz ses egzantrik zincirinden geliyor. Diger motorlara gore daha fazla ses gelmesi bir problem degil, motorun karakteridir. Ayni ses mt-07,09, 09 tracer ve mt-10 ve r1de de mevcut.

Hepsinin ortak noktasi crossplane kranka sahip olmasi. zincir klasik sanzimanlara gore farkli zamanlamalara gore calistigi icin o ses geliyor. Son derece normal

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor öyle hafif ki toplamda 196 kg; bunun 17 litresi yakıt, 3 litresi motor yağı, 2 litreye yakını da soğutma sıvısı. Hantal NC750X'in boş ağırlığı ise 220 KG.

Msk bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Merhaba arkadaşlar çok fena arada kaldım VERSYS 650 mi ?yoksa TRACER 700 mü????tabiki tracer kullanicilari bu motosikleti almadan önce bü kiyaslamayi yapmışlardır😃bana ve benim gibi arkadaşlara yardimci olacak tracer 700 kullanicilari ve bilgi tecrübe sahibi arkaslardan yardım istiyorum😎😎😎teşekkürler

Motosikleti
    1970 Triumph Tr6
    2017 geldi yeni seriler bekleyip sipariş edin

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Hangisi tracer 700 mü kawasakı versys 650 mi

Motosikleti
    Tracer700
    Demir ayni soru benimde kafami karistiriyor,bekliyecegim ve ilk baharda arastirarak secimimi ya versy yada tracer 700 olarak kullanacagim.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Danmark16 hiç kullanma şansınız oldu mu acaba...bende araştırma yapıyorum artılar eksileri vergi dilimlerini yedek parça fiyatları kullanılan şase vb falan...sanırım sanırım deneme sürüşü kullanmadan bir fikir sahibi olmak çok zor....lütfen ilgi sahibi konuya hakim birileri net bi şekilde yorumlarsa çok faydalı birisi yapmış olur.saygılar slm lar 😎

Jemand - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-10 SP
    vergi dilimi, yakışıklılık ve depo hacminden dolayı versys tercih ederdim.

Mt-07 motoru çok güçlü. Vergi dilimi haricinde ben olsam Yamaha'yı seçerim. Kendim bile motoru pahalı bulmuştum, kullandıktan sonra gözüm fiyatı görmez oldu

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Yamaha da şasi burkulma sorunu var diye bişey okumuştum bu konuya hakim bilgisi olan varmı...işçilik kalite malzeme kalitesinide satış sonrası da önemli konular.normal de ben yamaha ciyim �� ama kawasaki versys çok kafa karıştırıcı yardım Lütfen.şu konuya açıklık getirecek bir YİĞİT ARANIYOR ������������

Alıntı demir r2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hangisi tracer 700 mü kawasakı versys 650 mi
    Sanırım aşağıdaki linki olan inceleme sizi aydınlatabilir:
    https://youtu.be/XutSLH4LSYY

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)