Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Alıntı omeraktash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaalar.

başlıkta tam olarak göremediğim için buradan sormak istedim. Tracer 700'üm var, yedek depoya geçti benzinde, yedek deponun menzili nedir yaklaşık olarak? gidip fullemek istiyorum ama bir yandan da maksimum mesafesini öğrenme merakım var
    Bun test eden çok arkadaş oldu, 130km/h sabit hızla 83km gitti bir arkadaş. Sakin kullanım ile en azından 90-100 km yol gidebiliyor diyebiliriz.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı omeraktash adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaalar.

başlıkta tam olarak göremediğim için buradan sormak istedim. Tracer 700'üm var, yedek depoya geçti benzinde, yedek deponun menzili nedir yaklaşık olarak? gidip fullemek istiyorum ama bir yandan da maksimum mesafesini öğrenme merakım var
    Mecbur kalmıştım gitmeye, 123 km'de stop etti. Gördüğüm en üst rakam bu, ama benzin pompası sağlığı açısından böyle riskler almamalı.

Benim de bir sorum olacak. ABS çok sesli çalışıyor ve sizde de öyle mi?
    www.motorumla.net

Motosikleti
    Benelli tnt 25
    Merhabalar arkadaşlar,
    2017 tracer 700 ile aranıza katılmış bulunmaktayım.İkinci el aldığım motorumun üzerinde herhangi bir aksesuar bulunmuyor. Sis farı, koruma demiri, yan ve arka çanta demirlerini tamamlamak istiyorum. Bunlar için tavsiyelerinizi beklerim. Allah hepimize kazasız sürüşler nasip etsin.

Ben bazı aksesuarları satıyorum;

-Sis farı
    -Elcik ısıtma
    -Yan çanta seti
    -Zincir koruma

(Hepsi orijinal Yamaha aksesuarı)

BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Motosikletim satılıktır arkadaşlar.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-2018-cikisli-extrali-temiz-tracer-700-624562185/detay/

ANLSLN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA TRACER 700
    Arkadaşlar motorum için aksesuar arayışındayım. Öncelik olarak gaga ve yan çanta seti almayı planlıyorum. Elinden bu aksesuarları çıkarıp satmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir.

Merhabalar
    Aranıza yeni katıldım arka canta demiri arıyorum satan var mı ya da önereceğiniz yer marka var mıdır

Mrb, bugün itibari ile tracer 700 ailesine katıldım,. Bi sorum olacak, bu motorda ön cam ve bağlı bulunduğu plastik aksamdan çukurlarda vs.cok ses geliyor, sanki yerinden kopacak, gösterge falanda sallanıyor baya, sizede de böyle sorun oluyormu,

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Merhaba arkadaşlar bir aksilik olmazsa bu pazartesi tracer 700 alarak ben de bu aileye katılacağım.

Motor 2017 ama 2018 mayıs çıkışlı ve 6400 km'de, üstünde givi çanta ve koruma demirleri var, 10binde bir bakımı oluyor ama eğer ki 5000 de isteğe bağlı olarak bakım yaptırmamışlarsa hemen bakıma sokayım mı? Yoksa 3600 km sonra 10k bakımına mı sokayım, sonuçta motor pek yatmamış ara ara sürekli kullanılmış, kullanan kişinin ikinci tracer 700'ü, kapalı garajda gayet temiz tutulmuş bir motor.

Diğer bir konu ise hemen çakmaklık usb, radyatör koruma, koruma takozları ve telefon tutucu takacağım, çakmaklık orjinal yamaha olacak ama diğerleri için yamaha gereksiz yere pahalı önerileriniz ne olabilir?

Boyum 1.82 tur camı gerekiyor ancak hemen düşünmüyorum, ileride gerekeceğini düşünüyorum. Sizin aman olmazsa olmaz diyebileceğiniz bir şey var mı? Ayrıca başka konuda da tavsiyenizi alabilirim.

Bi sorum daha olacak, 1.vitese geçerken şak diye ses çıkıyor, bi öne kaykiliyor motor, ilk büyük CC tecrubem olduğu için soruyorum, bu normal mi?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Alıntı Metela adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar bir aksilik olmazsa bu pazartesi tracer 700 alarak ben de bu aileye katılacağım.

Motor 2017 ama 2018 mayıs çıkışlı ve 6400 km'de, üstünde givi çanta ve koruma demirleri var, 10binde bir bakımı oluyor ama eğer ki 5000 de isteğe bağlı olarak bakım yaptırmamışlarsa hemen bakıma sokayım mı? Yoksa 3600 km sonra 10k bakımına mı sokayım, sonuçta motor pek yatmamış ara ara sürekli kullanılmış, kullanan kişinin ikinci tracer 700'ü, kapalı garajda gayet temiz tutulmuş bir motor.

Diğer bir konu ise hemen çakmaklık usb, radyatör koruma, koruma takozları ve telefon tutucu takacağım, çakmaklık orjinal yamaha olacak ama diğerleri için yamaha gereksiz yere pahalı önerileriniz ne olabilir?

Boyum 1.82 tur camı gerekiyor ancak hemen düşünmüyorum, ileride gerekeceğini düşünüyorum. Sizin aman olmazsa olmaz diyebileceğiniz bir şey var mı? Ayrıca başka konuda da tavsiyenizi alabilirim.
    Şimdiden hayırlı olsun. Orijinal koruma demirleri ve bunlarla uyumlu takozları gayet işlevsel ve estetik, ben olsam onları takarım.
    Metela bunu beğendi.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı bigo59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi sorum daha olacak, 1.vitese geçerken şak diye ses çıkıyor, bi öne kaykiliyor motor, ilk büyük CC tecrubem olduğu için soruyorum, bu normal mi?
    Ben söyleyeyim normal
    Metela bunu beğendi.

Mrb, bugün itibari ile tracer 700 ailesine katıldım,. Bi sorum olacak, bu motorda ön cam ve bağlı bulunduğu plastik aksamdan çukurlarda vs.cok ses geliyor, sanki yerinden kopacak, gösterge falanda sallanıyor baya, sizede de böyle sorun oluyormu,
    Nasıl bir çukurdan geçiyorsunuz ki gösterge sallanıyor? Mümkün değil sallanması göstergenin. Ön cam ayarlanabilir özellikte. Vidaları gevşedi ise ses oluşabilir. Aksi takdirde ben de çukura denk geliyorum ne ses var ne gösterge sallanması.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:17 ----------

Bunun olmaması için 2 seçenek var
    1.motoru çalıştırmadan vitesi 1 e alın, debriyaja basıp motoru öyle çalıştırın. Sarsıntı olmaz
    2. Motoru boşta çalıştırırsanız, debriyaja basıp 1 e alacağınız zaman yerdeki ayağınızla motoru az öne doğru ittirirken diğer ayak ile o ufakhareket esnasında vitesi attırın silkeleme olmayacaktır.
    Torktan dolayı normaldir sıkıntı yok yani.

Selamlar, elimde ihtiyaç fazlası orijinal arka çanta taşıma demiri var. İlgilenenler mesaj atabilir.

merhaba,

tracer 700 siyah motosikletim çalındı bu ara inanılmaz derecede büyük motorlara dadanan bir ekip var motosikletlerinize dikkat edin.
    ümraniyeden 17.03.2019 1:30'da çalındı 34BIL438
    Furkan özkaya
    05388419439

Büyük geçmiş olsun, inşallah bulunur motorunuz. Gezip bi yere birakiveriyolar bazen.
    Plakayı sokmuslerdir muhtemelen ,motorunuz özgün bir özellik varmı, tanınabilirligi acisindan

Metela ve Infaustus bunu beğendiler.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Alıntı fozkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

tracer 700 siyah motosikletim çalındı bu ara inanılmaz derecede büyük motorlara dadanan bir ekip var motosikletlerinize dikkat edin.
    Furkan özkaya
    05388419439
    Geçmiş olsun, maalesef hep bu tip olaylar olacak ama güvenlik açısından ne yaptığınız önemli, öncelikle hemen sorayım motorunuzun belirgin bir özeliği var mıydı? Kırık çizik, çanta o bu, bunları paylaşmazsanız motoru gözümüzün içine soksalar sizin motorunuz mu anlayamayız.

Burada herkese fikir vermesi açısından motoru garajda mı dışarıda mı tutuyordunuz? Disk kilidi, zincir, alarm vs. güvenlik önlemleriniz neydi? Bu güvenlik önlemlerinin markası neydi?

Umarım motorunuz kaskoludur, umarım en kısa sürede sorunsuzca motorunuza kavuşursunuz tekrar geçmiş olsun.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Alıntı fozkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba,

Furkan özkaya
    05388419439
    Geçmiş olsun inşallah tez zamanda bulunur.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:26 ----------

Alıntı ANLSLN35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar motorum için aksesuar arayışındayım. Öncelik olarak gaga ve yan çanta seti almayı planlıyorum. Elinden bu aksesuarları çıkarıp satmak isteyen varsa benimle iletişime geçebilir.
    Merhaba, burada tracer 700 grubu pek aktif değil Facebook daha aktif yan çanta ne düşünüyorsunuz?
    Ben alüminyum çanta kullanıyorum, Atk çanta veya trs çanta dan 450-550 arası fiyatlardan alabilirsiniz ben atk kullanıyorum bu arada. plastik çanta olarak shad 36 görüntüsü iyi ve kullanışlı.
    Hakını aramaktan korkmak erdemmidir ?

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Daha önce böyle birşey ne duydum ne de kendim yaşadım. Bence bağlantılarında bir hata var.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

REKLAM ALANI
17. sayfa BirinciBirinci ... 71516171819 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)