Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Tracer700
    Bencede artcisiz uzun yol yapilmiyacaksa yan canta takmaya gerek yok,bu sene balkanlara gitmeyi dusunuyorum yanima sadece sosis canta alacagim o bana yeterde artar bile..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Yamaha orjinal elcik ısıtma taktırdım ancak gaz kolunda boşluk var. Servise götürdüm fakat sonuç alamadım. Bazen boşluğa düşüyor ve hiç gaz vermiyor keşke taktırmasaydım diyorum... bir de arka stop ön frende yanıyor fakat arka frende yanmıyor. Yine servis yolu gözüktü.. Motor daha 3000km de. Bir daha sıfır motor almam...

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alıntı prozaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha orjinal elcik ısıtma taktırdım ancak gaz kolunda boşluk var. Servise götürdüm fakat sonuç alamadım. Bazen boşluğa düşüyor ve hiç gaz vermiyor keşke taktırmasaydım diyorum... bir de arka stop ön frende yanıyor fakat arka frende yanmıyor. Yine servis yolu gözüktü.. Motor daha 3000km de. Bir daha sıfır motor almam...
    Yaşadığın talihsizliğe üzüldüm ama sıfır motor ile ne ilgisi var bunların. elcik ısıtmanın montajında bir sıkıntı vardır. Arka frende stopun yanmamasını bana da söylemişlerdi, yarıdan fazla basmayınca yanmıyormuş, gerçi ayarı da var, serviste daha yükselttirebilirsin.

Alıntı prozaf adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bende elcik ısıtmada oxford marka kullanıyorum, şu an sorunsuz. Genellemek yanlış olsa da servislerde her zaman istenilen seviyede işçilik olmuyor. Düzelmez ise ehil bir ustaya gözükmelisiniz. Yanlış montajdaki sıkıntılar ileride daha büyük zararlara yol açabilir. Kontak bağlantısı da önemli.
    Yan çanta için tekrar kampanya başladı. Bilgilerinize iyi sürüşler.

19 onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Selamlar, bende yaklaşık 1,5 ay kadar önce mavi renk ile aranıza katıldım.Xmax 250 den sonra devrim oldu gerçekten
    900 km oldu şuanda, servise götüreceğim ve sanırım yağ, yağ filtresi değişecek bir arkadaş 300 TL gibi birşey yazmış çok yüksek geldi var mıdır giden?

aknozr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley S 150
    Merhabalar,

Ocak ayında de ilk görüşte aşkla aldım, 3300 km dir kullanıyorum. Bu 3 ayda deneyimlerimi paylaşmak istiyorum. Öncelikle performans! 74hp 196 kg paralel çift silindir, tork canavarı.. Kırmızı ışıktan kalkmanızla dünyadan uzaya fırlatılmış bir mekik gibi hissediyorsunuz ve o 4 tekerlekli şeyler ardınızda küçük birer nokta halini alıyor. Bence enfes! Bence yeterli! Bence süper! Konfor, seyahatiniz 400 km ve üzeri olacaksa orijinal konfor seleyi almalısınız toto biraz ağrımaya başlıyor çünkü (770tl idi en son baktığımda), titreşim ve uyuşma sorunu yok. Yakıt tüketimi şehir içi 4,5 - 5,0 lt/100km şehirler arası 3,9 - 4,2 lt/100km başarılı, ancak apaçilik yaparsak bu tüketim 5,5 - 6,0 lt/100 oluyor. Lastikler fabrika çıkışı pilot road 4, en mükemmeli olmasa bile oldukça kaliteli, dikkatinizi çekerim fabrika çıkışı bu lastiklerin piyasa fiyatı çift 1200 tl, dandik mal olmadığını sürünce de anlıyorsunuz. ABS tıkır tıkır - vites geçişleri şıkır şıkır. Yamahanın İspanya fabrikasında üretiliyor. Bir kalite tutturmuşlar orası net. Kötü tarafıyla henüz karşılaşmadım henüz üzmedi beni düşündürmedi, pişman etmedi, umarım da etmez. Sürdükçe öğreneceğim öğrendikçe paylaşacağım. Görüşürüz

serseri1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hocam hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler.
    Ben trafik içerisinde yürüme hızında sürerken motorun ani tepkilerine alışmaya çalışıyorum.
    Bu arada istanbul tracer 700 cülerle bi toplanalım derim. Varmı aynı fikirde olan.
    Tracer 700

Merhabalar ben de kırmızı tracer 700 kullanıcısıyım, 1000 km bakımını yeni yaptırdım motorumun.trafikte egzoz sesi çok az oldugundan guvenlik amacıyla performans egzozu düşünüyorum.sormak istediğim piyasadaki mt07 egzozları tracer700 için uyumlumudur? Yani gönül rahatlığıyla bir mt07 egzozu siparişi verebilirmiyim tracer 700 motosikletim için?
    Herkese keyifli sürüşler

aknozr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio Medley S 150
    Teşekkürler, akıl vermek gibi olmasın ama bir süre yarım debriyaj kullanarak o ani tepkilerden en azından alışana kadar kurtulabilirsin sanırım. Bir toplanma organizasyonu güzel olur gerçekten.

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:04 ----------

Merhaba, MT 07 ye tasarlanmış egzozlar kusursuz biçimde Tracer 700 e de uygun. Ben Akrapovic - Leo Vinche dışında tam anlamıyla ve sadece MT07 bloğu için tasarlanmış egzoz sistemi görmedim.

Motosikleti
    Tracer700
    1000 bakimina ne kadar ücret ødediniz ve her servis ayni ücretimi aliyor onu merak ettim.Yakinda bende 1000 bakimina gidecegim..

Alıntı dr_brk23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar ben de kırmızı tracer 700 kullanıcısıyım, 1000 km bakımını yeni yaptırdım motorumun.trafikte egzoz sesi çok az oldugundan guvenlik amacıyla performans egzozu düşünüyorum.sormak istediğim piyasadaki mt07 egzozları tracer700 için uyumlumudur? Yani gönül rahatlığıyla bir mt07 egzozu siparişi verebilirmiyim tracer 700 motosikletim için?
    Herkese keyifli sürüşler
    Alternatif egzoz sistemlerini araştırmanı öneririm.Akro kapaksız (db) çok yüksek rahatsız edecek düzeyde.Kapak ile sıradan..

Motosikleti
    yamaha mt 25
    Alıntı donmezozn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alternatif egzoz sistemlerini araştırmanı öneririm.Akro kapaksız (db) çok yüksek rahatsız edecek düzeyde.Kapak ile sıradan..
    Merhabalar,
    Sahibinden.com da Tracer 700 nü satan bir satıcı var.Akropoviç egsozlu.Egsozu ayrı satabilirim diyordu.İsterseniz bir görüşün hem görüş alışverişi yaparsınız hemde ticaret.
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-motosiklet-yamaha-akropovic-canta-takoz-elcik-isitma-398221017/detay

Tesekkurler

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:00 ----------

300 tl ye yakın birşey tuttu

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:01 ----------

Arkadaşlar tiger boğazdan ful karbon egzoz sipariş etmeyi düşünüyorum, bilgisi olan var mı?[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:02 ----------

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Arkadaşlar rodajım bitti 1600 km yaptım. 2000 km de bir kere daha yağ değişimi yapayım ve ondan sonra motoru gönül rahatlığı ile açarbilirim diye düşünüyorum.

19 onur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Organize edelim İstanbul için gerçekten hem tanışırız hem fikir alışverişi yapmış oluruz.
    Kimler hangi semtteler ortak bir nokta belirleyelim.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben varım= İstanbul - Seyrantepe
    Karşıyada gelirim, avrupa yakasında da buluşabiliriz.

Motosikleti
    Tmax 530
    900culer de katilabiliyor mu

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Lafımı olur, tabiki buyrun. Organize olalım.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Slm bende aynı niyetle Bayaa bi arastirmalar yaptım tracer 700 için üretilen akrapovic egzoz u kullanan lardan aldığım bilgilerden hiç memnun olmadıklarını duydum.. orijinal egzoz gibi sesi olduğunu söylediler...mt07 ye uygun bütün egzoz lar tracer 700 ede uyumlu...illa ki akro alacam Diyorsanız bence 700 yerine mt 07 kini alın yinede karar sizin.benim tercihim ise ixil in Xrace modeli oldu(fotolarını attim) hem cook yakisikli hem sesi gayet başarılı fiyat olarak ise de akro lar kadar çok pahali değil. ...

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hocam selam,

sesli bi video paylaşman mümkün müdür ?

REKLAM ALANI
13. sayfa BirinciBirinci ... 3111213141523 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)