Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Yamaha Tracer 700 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    serseri1981 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tank pad alıp yapıştırdım fena da olmadı sanki.

Mehmetmansur bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Tracer700
    [IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:02 ----------

[IMG][/IMG]

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Yeni aldigim kilitler
    garaguru ve Mehmetmansur bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Slm arkadaşlar trafikte farkedilebilmek adına egzoz almayı düşünüyorum,tavsiye edebileceğiniz marka model var mı acaba.burda paylaşırsak hem almak isteyenlere yardımcı oluruz diye düşünüyorum

Motosikleti
    Tracer700
    1981 ..motosikletini yikadiginda atmazsa tank pad bende yapistirayim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:18 ----------

Alıntı demir r2 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm arkadaşlar trafikte farkedilebilmek adına egzoz almayı düşünüyorum,tavsiye edebileceğiniz marka model var mı acaba.burda paylaşırsak hem almak isteyenlere yardımcı oluruz diye düşünüyorum
    Ben orjinal ve sessizlikten yanayim,fark edilmek icinse leflektørlü yelek kullaniyorum.
    garaguru bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Motorsikleti yıkadıktan sonra bakıcam tankpad çıkacak mı.
    Yalnız tankpadi küçük boyuk almaya dikkat edin depodaki siyah plastik şeritin enlemesine boyutu küçük. Tankpad dışa taşabilir.

Egsoz bende almak istiyorum ama malum para yok şuanda
    Mt 07 e olan her egsoz olur bence, mesela akrapovich harika olur ama pahalı.
    Tracer 700 euro4 normlarına uyumlu olduğundan sesi çok kısık orjinal egsozun. Hiç araçlar farketmiyor bile. Bence almak gerek ama egsoz olduğunda gece mahalle aralarında sürüşe dikkat etmeli ve kimseyi rahatsız etmemeliyiz. Saygı herşeyden önemli

Saygılar,
    garaguru bunu beğendi.

Motosikleti
    Tmax 530
    Yoshimura da yakisiyor 700lere.
    Tavsiye ederim

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Tracer lılar buluşsak ya istanbulda bi araya gelsek.

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    ixill marka ya yoğunlaşıyorum ixill ixrace Z7 Black modeli hem sesi süper hemde şekli harika...fiyat performans olarak ta süper bakalım taktirdigimda video foto çekip yollayacam

Selamlar yedek depoya dusuce ekranda km 0 oluyor ve ilerliyor ben bu halde 35 km gittim kac km gidiyor bilen varmi

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    ixill marka ya yoğunlaşıyorum ixill ixrace Z7 Black modeli hem sesi süper hemde şekli harika...fiyat performans olarak ta süper bakalım taktirdigimda video foto çekip yollayacam
    Ne kadar fiyatı hocam ? nereden temin ediliyor ?
    birde eksoz değişimi sonrası herhangi bir ayar yapılıyor mu motorda?

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:34 ----------

Alıntı habora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar yedek depoya dusuce ekranda km 0 oluyor ve ilerliyor ben bu halde 35 km gittim kac km gidiyor bilen varmi
    Hocam bende merak ediyordum yedek depo işareti nedir bunun diye, deneyeceğim. Anlamayınca korkup hep dolduruyordum depoyu

Aynen bende korkup dolduruyorum ama bir kere 35 km gittim ve depoyu doldurunca 13 lt aldi yabi daha 4 lt varmis icinde oda yaklasik 80 km daha yapar bu hesaba gore yedeğe gecince en az 100 km yol gider gibi

Akropoviç alacaksan orijinal Tracer logolu olanı almayın(ses yok).Mt 07 için üretilen modeli alırsanız db yani son kapak söküm şansınız olur.Ozaman da hoşunuza gitmeyecek kadar çok gürültülü oluyor.kg ve hp avantajı var tabi. Mt 07 2. el 2.750 Tl de başlıyor. Sıfır 4.000 TL gibi.Tracer 700 logolu olan 5.250 sadece yamahada mevcut.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Aydınlatma için modifiye yapan var mıdır ? Sanırım H7 kullanıyoruz. Philipsin %130 daha fazla aydınlatma yapan ampüllerini denemeyi düşünüyorum.

http://www.philips.co.uk/c-p/3716803...headlight-bulb

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    Aynen tracer 700 logolu olan biriyle konuştum çok kötü olduğunu söyleDi hemen zararına satmis orijinal egzoz daha iyi diyor hatta motor dan soğumuş satiyor :(

İxil Z7 modeli daha alamadım bu model Türkiye'ye yeni geldi...fiyat olarak da max 2.900 TL olacağını ana bayiden(türkiye ana bayii aydın motor ) öğrendim alır almaz paylaşacağım buradan sizlere...bence fiyat performans olarak gayet mantıklı...YouTube da İxil race Z7 yazınca bi sürü videoları var.izlemenizi tavsiye ederim görüntü ve ses harika...bence akro lar 5.000 TL yada 1500 2000 tl ye kalitesiz ürünler almaktansa full sistem olan z7 almak bana çok mantıklı geldi...tercih sizin tabiki...
    Herkese kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Aynen tracer 700 logolu olan biriyle konuştum çok kötü olduğunu söyleDi hemen zararına satmis orijinal egzoz daha iyi diyor hatta motor dan soğumuş satiyor :(

İxil Z7 modeli daha alamadım bu model Türkiye'ye yeni geldi...fiyat olarak da max 2.900 TL olacağını ana bayiden(türkiye ana bayii aydın motor ) öğrendim alır almaz paylaşacağım buradan sizlere...bence fiyat performans olarak gayet mantıklı...YouTube da İxil race Z7 yazınca bi sürü videoları var.izlemenizi tavsiye ederim görüntü ve ses harika...bence akro lar 5.000 TL yada 1500 2000 tl ye kalitesiz ürünler almaktansa full sistem olan z7 almak bana çok mantıklı geldi...tercih sizin tabiki...
    Herkese kazasız belasız sürüşler tekeriniz düz bassın
    Merhabalar,

Siz alında paylaşın merakla bekliyorum. Şuanki orjinal egsozu çok kısık (euro 4 normlarına uyucam diye makinede ses kalmamış) trafikde hiç sesi duyulmuyor.
    Tracer 700

Motosikleti
    yamaha tracer 700
    iyi günler,
    orjinal gidon çantasının ölçülerine ihtiyacım var. Kullanan varsa ölçülerini yollayabilir mi. NOTe serisi telefon sığar mı

Motosikleti
    yamaha tracer 700

Slm arkadaşlar egzoz bugün geldi fotolar buyrun ��videoları en kısa zamanda gelecek

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Hocam hayırlı olsun çok şık görünüyor. Sesi nasıl acaba merak ettim. İstanbulda olsan görmeye gelirdim. Merak ettim. Tekrar hayırlı olsun.
    Tracer 700

Bu arada yamaha yan canta demiri ve cantasinda kampanyada 5600 den 3200 dusmus.

Motosikleti
    Yamaha Tracer 700
    Ben şunu anlamıyorum eğer sürekli uzun yol yapılmayacaksa neden yan çanta yaprılır ? Bir diğer soruda arka çanta kimse taktırmıyor. sürüşümü bozuyor.

Onun haricinde de Tracer 700 'ün toplam yolculuk ağırlık ölçüsü 180 kg. Neden az diye soran var ise sanırım sebebi motorsiklette şase olmayışı yani var ama yukarıdan tamamlanan ince bir şase olması.

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112131422 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)