Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Suzuki SV650A (Yeni Gladius) kullanıcıları bilgi paylaşım başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hayabusa
    Aksesuarlar ile motoru kendi imkanımca caferacer'a çevirdim.
    rizoma gidon, kuyruk iptali(katlanmaz), gidon ucu aynalar, led far-park ampulleri ve sinyaller, sv650x kafa, vstrom sakal, telefon tutacak, oxford elcik ısıtma. Tam kesip bçmelik makinaymıs bu sv hakkaten tabi ben kes biç bişey yapmadım hiç.

https://streamable.com/quugp
    levend84, nanis61, kdiner ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Alıntı blackshadow7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    rizoma gidon, kuyruk iptali(katlanmaz), gidon ucu aynalar, led far-park ampulleri ve sinyaller, sv650x kafa, vstrom sakal, telefon tutacak, oxford elcik ısıtma. Tam kesip bçmelik makinaymıs bu sv hakkaten tabi ben kes biç bişey yapmadım hiç.

Makina zımba gibi,stinger gibi..

Tekerin duz bassin başkan
    blackshadow7 bunu beğendi.

26. saniyeden sonra ilerlemedi video bende sıkıntı olabilir bilemedim.Suziye iyi bakmışsın süper görünüyor eksiğin egzoz kalmış sadece aynalar işlevini iyi yapıyor mu çünkü orjinal aynaları araba gibi gösteriyor arkayı çok beğeniyorum.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs

elinize sağlık, sinyallerin linki varsa alabilirim tşk ederim.
    Orkidor61

Adı: Kemal 0546 416 86 00

Motosikleti
    Hayabusa
    https://tr.aliexpress.com/item/32914757634.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.6e5e5be aIVYol3&algo_pvid=c6e790a0-25a7-498e-9150-4236f087f51d&algo_expid=c6e790a0-25a7-498e-9150-4236f087f51d-11&btsid=0b0a182b15858257865574654ea765&ws_ab_test =searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

sinyali burdan aldım. baya kaliteliler.

aynalar ile görüşüm daha iyi oldu diyebilirim. inazumada ve sv650de de aynalar hep dirseklerimi gösteriyor.
    nanis61 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hayabusa
    [IMG][/IMG][IMG][/IMG][IMG][/IMG]

29 Nisanda Ankarada kargasekmez denilen yolda biraz gazladım. Yeni aldığım bridgestone s22ler gerçekten çok güzel lastikmiş, şiddetle tavsiye ederim. orjinal lastikleri 17bin kmde değiştirmiştim. harbiden 2 lastik arasında uçurum var.
    nanis61 bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    kolay bulunan bir lastik değil yeni çıkmış şimdi azcık araştırdım.mt07 var bende tek bir yerde buldum 1900 tl diyor.yumuşak hamurlumu acaba ? şu bende batlax serisinden tur için sanırım geçen modelle geliyor o var.sert lastik kötü değil memnunum ama alsam 1 tık daha yumuşak hamurlu alırdım.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kolay bulunan bir lastik değil yeni çıkmış şimdi azcık araştırdım.mt07 var bende tek bir yerde buldum 1900 tl diyor.yumuşak hamurlumu acaba ? şu bende batlax serisinden tur için sanırım geçen modelle geliyor o var.sert lastik kötü değil memnunum ama alsam 1 tık daha yumuşak hamurlu alırdım.
    Sendeki lastikler ısınınca güzel tutar kuruda ama ıslakta felaketler. Bridgetson kuruda gerçekten çok güzel ama ben mt-07’me metzeller m9rr takmayı planlıyorum. Sende düşün istersen.

——————————————

Tekerine daş değmesin seninde. Güzel alettir ve her daim hoşuma gitmiştir ama Suzuki Türkiye saolsun. Sayesinde kimse bu makinelere sahip olamadım
    tarzan rıfkı bunu beğendi.

aranell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650A
    Merhaba arkadaşlar motosiklete usb şarj bağladım. Kırmızı kabloyu resimde görülen boştaki soketteki + dan aldım(kontak kapanınca pasif olsun diye) ancak doğrumu yaptım bilemedim. Şuan sıkıntısız çalışıyor fakat bu soket neyin soketiydi bilen var mı? Bu arada fotoğrafı soketi göstermek için internetten buldum. Aynı zaten

ayvazdeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB 500F
    Hocam merhaba..
    Eğer bu işaretlediğin soketi kullandıysan, o soket zaten aksesuar bağlantıları için boşta bırakılmış bir sokete benziyor..ktm duke vardı bende..onunda hem kafa grenajının içinde hemde arkada böyle aksesuar bağlantıları için soket koymuşlardı..cb500f de de mevcut..
    Şayet bağladığın cihaz kontağı açtığında çalışıp, kapadığında gidiyors bağlntın doğru olmuştur..telaş etmene gerek yok snki..

aranell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki SV650A
    Aynen öyle kontakla birlikte kapanıyor. Ölçtüm voltajda da bir sıkıntı yok ama yinede şüphelendim başka bir şeyin soketidir ABS dir nedir bir sorayım dedim

Motosikleti
    Hayabusa
    sv'yi sattım. gsxs1000f aldım. Sayemde Ankara Suzuki motor görüyor )

mustafaat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RST1000 Futura (şu an motosikleti yok)
    sv'yi sattım. gsxs1000f aldım. Sayemde Ankara Suzuki motor görüyor )
    motorhikayesi.com'da GSXS 1000 F sahibi olarak tanıtım yazısı yazmak ister misiniz?
    "Acemisi olduğunuz tekniği önce kapalı alanda, tedirginlik geçtikten, tekniğe hakim olduktan sonra yolda deneyin ve yavaş yavaş yol sürüşüne aktarın." motorhikayesi.com | "Motosiklete Binmeyin, Motosikleti Sürün"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    s22 hayalimdeki lastik motorrad test birincisi

Motosikleti
    Suzuki SV650A
    selamlar, uzun zamandır buralarda kimse yok fakat bir konuda yardıma ihtiyacım var, 2016 sv650a kullanıcısıyım, aftermarket led far aldım fakat bunu led farın arkasında vida yeri vs. yok, istanbulda bu işi yapabilecek varmı?

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı brkkrtt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar, uzun zamandır buralarda kimse yok fakat bir konuda yardıma ihtiyacım var, 2016 sv650a kullanıcısıyım, aftermarket led far aldım fakat bunu led farın arkasında vida yeri vs. yok, istanbulda bu işi yapabilecek varmı?
    Merhaba Üsküdar'da bulunan Cemo Garaj elektrik işlerinde iyidir. Kendisinden fikir almanızı tavsiye ederim.

https://goo.gl/maps/KevE3zkS8Ag4Arvn7
    brkkrtt bunu beğendi.

REKLAM ALANI
7. sayfa BirinciBirinci ... 567

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler