MotoAVM Motosiklet Aksesuarları
Kapat
Üye Girişi
3. sayfa BirinciBirinci 123

Suzuki SV650A (Yeni Gladius) kullanıcıları bilgi paylaşım başlığı

Mondial E-xtreme Max 150
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
    X-Max 250 özel fiyatlı aksesuar desteğinde kaçırılmayacak fırsat!

Motosikleti
    cıks
    omey hayırlı uğurlu olsun, sıfır mı 2. el mi aldın
    ayrıca konuya yorum yaparsan sevinirim

AVM Forum
    DRD Motorbikes Riders Serving Riders - Motorcudan Motorcuya Hizmet
    Motomax

Motosikleti
    KTM Duke yolda
    Hayırlı olsun güle kullan

Motosikleti
    duke250abs
    teşekkür ederim. bir kaç sorum olacak. kontak anahtarı çok zor girip çıkıyo bir de bazen takılıyor. ben mi yanlış yapıyorum acaba bir de ayaklık açınca atmıyor yayı bozulmuş gibi kapanırken atıyor ama açılırken belli bir seviyeden sonra ben kendim açıyorum. siz de de durum böyle mi acaba

---------- Mesajlar birleştirildi - 08:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 08:58 ----------

bu arada dün 1000 bakımını yaptırdım 240 tl aldılar. işçilik berbat. normal mi ne doğru dürüst zincir yağladılar 30dk. da herşey bitti 75tl işçilik aldılar.

Motosikleti
    ybr125-<fazer 600-ninja 250>
    Merhaba hayırlı olsun motorunuz iyi bir tercih yapmıssınız 1000 bakımı genelde garantinin bozulmaması için yapılan genel kontrol ve yağ değişiminden ibaret basit bir bakım oluyor kısa sürmesi normal geldi bana fiyatta normal içinize kurt düşmesin anahtar konusunda wd 40 layıp anahtarı alıstırın sok cıkar yapıp düzelecegini düşünüyorum ayaklık sorun oluyorsa serviste istediginiz gibi ayarlatabilrsiniz bende de aynı ama sorun olmuyor

Motosikleti
    duke250abs
    teşekkür ederim.wd-40 anahtarın içine mi sıkayım. o kısma zarar vermez değil mi?bir de siz debriyaj teli ile gaz teli ni yağlıyormusunuz acaba?motor pahalı diye pek satmıyor sanki.yazık şu motora be.
    Archidraw bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM Duke yolda
    Selamlar kullanıcı olarak sizinde görüşlerinizi duymak isterim.Benimde takibimde ilerisi için

85mm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Inazuma | Kymco Agility City 125
    Bunca zaman geçti satışa sunulduğundna beri. Bu kadar süredir kullananların karşılaştığı sorunlar oldu mu hiç? Yoksa hemen her Japon motosikleti gibi bakımlarını zamanında veya zamanından erken yaptırınca hiçbir sorun çıkarmadan size eşlik ediyor mu?

Bir de bakım aralığı kaç bin km'de bir?

Motorunda çok fazla bir değişiklik yok taş gibi. 6bin 'de bir yağ değişimi var. geri kalan bakım aralıkları için:

13sayfaya bakabilirsiniz
    http://www.crservice.dk/suzuki_mc/sv...supple_01e.pdf

Bajaj Dominar 400
    Başlangıç için Motosiklet Modelleri
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler