Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Falcon Crown 150

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba. Adım Halil. Temmuz ayı başında (2016) yeni ve ilk vitesli motosikletimi aldım. Motosikletim Falcon Crown 150, siyah renkli. Daha önce vitesli motosiklet hiç kullanmamıştım, ancak otomobil ve bisiklet deneyimim ile çabucak öğrendim.
    Henüz motorum 30 KM'de . 200 KM'ye kadar sakin sakin kullanmamı söyledi servis. Ben de üzerinde bir kaç tur gezim akşam kilitliyorum. Niyetim Ankara'da iş ve ev arasında gidip gelmek. Kışa doğru zaten kullanmam.

Motor çok güzel. Servis çok ilgili değil ama henüz bir sıkıntı da yaşamadım. Titreşim çok az. HEnüz 50 KM hızın üstüne çıkmadım ama motor oldukça seri. Sesi normal, çok "choper" sesi yok ancak sıradan motorlar gibi de değil.

İşçilik mükemmel sayılmaz, bir kaç vidasını elle kontrol edince sıkmam gerektiğini anladım. Mesela aynalar ve ön isimlik plastiğini sıktım.

Lastikler fena değil. Çok hız yapmadığım için ne kadar yol tutuyorlar bilmiyorum, ama henüz kaymadım

Daha fazla deneyimimi sizlerle paylaşacağım. Fotoğraflar da gelecek. Şimdilik iyi günler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ustam merhaba bende düşünüyorum falcon crown 150 2013 model 20.000 km 2000 tl alınır mı sizce

Falcon crown 150 alınır ancak 20.000 km için dikkatli olmak lazım. Deneyin, gaz alması, soğukta çalışması, ısınması ve vites geçişlerine bakın.

Sıkıntı yoksa alın. Koltuk çok yumuşak değil, süspansiyonlarda yumuşak değil, normali bu.

Benzin fena değil. Tam rakam bilmiyorum. Ama 80-100 ile uzun süre gidecekseniz bilenlere sormak lazım.

Görünüş güzel, ben iki de heybe türü deri çanta astım miss.

Bol şans.

FALCONUN GÖRÜNTÜSÜ ÇOK GÜZEL ALBENİSİ VAR AMA 1 SENE SONUNDA DAĞILIR ELİNDE KALIR SATAMAZSINDA ALANLA BAŞIN BELAYA GİRER ..FORUM DA ŞİRKETİN ELAMANLARI MARKAYI ÖVÜYOR İNANMAYIN FALCON KALDIR AT MARKADIR ÇİN MALLARININ EN DANDİĞİDİR..

Silindir Hacmi
    149.5 cc
    Silindir Adedi
    1
    Beygir Gücü (bg) 13
    Azami Devir 8000 d/d
    Azami Hız 140 km/s
    Çalıştırma Elektrik
    Ateşleme Özellikleri CDI

Vites Tipi Manuel
    Vites Adedi 5
    Güç Aktarımı Zincir

Uzunluk 2245 mm
    Genişlik 830 mm
    Yükseklik 1190 mm
    Ağırlık 118 kg

Ön Lastik Ebatı 18 inç
    Ön Lastik Taban Genişliği 90 mm
    Ön Lastik Kesit Oranı 90 %
    Arka Lastik Ebatı 16 inç
    Arka Lastik Taban Genişliği 110 mm
    Arka Lastik Kesit Oranı 90 %

Özelliklerini belirttiğim motosikletin Falcon Crown 150 Yedek Parçaları ve dahi diğer motor parçaları'nı sitemizden bulabilirsiniz.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler