Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motoruma.com
Motomax
REKLAM ALANI
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839

Tvs Apache 180 Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı

CFMOTO Z Force 550
    REKLAM ALANI

İstanbul'da oturan arkadaşlar motor ustası lazım servisler sıçtı bıraktı motorun ağzına. Fren tutmuyor adamlar yapamıyor motor daha 2500 km de.zincir ayarı yapıyorlar on disliden takvtak ses geliyor adamlar normal diyor. Bide şu 43 t dişli den 2 defa sipariş verdim orjinal dışkının deliklerine tam uyuyor ama göbeğe takılınca vidalarin ikisi girmiyor hangi 43 t disliyi takıyorsunuz.

Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
    REKLAM ALANI
    Motomax

Motosikleti
    apache rtr 180
    Alıntı murat5844 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbul'da oturan arkadaşlar motor ustası lazım servisler sıçtı bıraktı motorun ağzına. Fren tutmuyor adamlar yapamıyor motor daha 2500 km de.zincir ayarı yapıyorlar on disliden takvtak ses geliyor adamlar normal diyor. Bide şu 43 t dişli den 2 defa sipariş verdim orjinal dışkının deliklerine tam uyuyor ama göbeğe takılınca vidalarin ikisi girmiyor hangi 43 t disliyi takıyorsunuz.
    ben tamir işlerini kendim hallettiğim için usta bilmiyorum ancak dişli için şunu önerebilirim bi yedek parçacıya gidin orda karşılaştırın parçaları illa ki uygun bişey bulursunuz

Disliyi yedek parçacidan aldım ölçtüm serviste olur dedi ancak takarken 2 vida olmadi. Disliden vazgeçtim artık kaliteli bir usta bulmam lazım arka freni bozuldu ssrvisler dahada baturdi tutmuyor arka fren

Motosikleti
    TVS Apache RTR 180
    Alıntı murat5844 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben internet üzerinden satın almıştım dişli delikleri uymadığı için arka göbek üzerinde matkap ile yuva açtık ve dişliyi o şekilde uydurduk. Ayrıca frenler için kağıthane surat motora gittiniz mi?

Surate gittim çözüm bulamadı

ANES MOTOR
    Hero Motosiklet
39. sayfa BirinciBirinci ... 29373839

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)